Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 16
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. March 2012, kl 19.26

Omast kogemusest võin öelda et viimane söök kl 18 ja kaal langeb mühinal isegi siis kui väga kcal ei loe. See oleneb muidugi ka kaalust - paremini toimib, kui on tõesti ülekaal. Aga mina olen elus katsetanud kõike ja minu puhul toimib regulaarne söömine, rikkalik hommikusöök (ideaalne veel kui põhilised süsikad hommikuks-lõunaks ära süüa). Ja kui tahta veel paremat tulemust, siis õhtune jalutuskäik, kui treenida ei jõua. Nüüd olen 2 päeva võtnud täiesti rahulikult, aga jälginud, et sööksin ilusti 3 põhitoidukorda ja vahepala, tervislikult, aga et midagi puudu ei jääks. Kaloreid on saanud ikka veidi rohkem kui vaja, aga vähemalt on enesetunne hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 21. March 2012, kl 08.37

Paari päeva pärast kaalumine, kas olete elevil? Mina küll olen.

Igatahes, ma leidsin ühe artikli, mis teie seas kindlasti tekitab pahameelt.. Aga loe ja imesta

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 21. March 2012, kl 08.53

Mitte artikli, vaid teema***

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: kuukass
Kuupäev: 21. March 2012, kl 12.28

See teema ei tekita pahameelt, vaid seda on meeletult kurb lugeda. Kahju on neist inimestest.... väga kahju.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: lilu
Kuupäev: 21. March 2012, kl 14.54

ei tea kuidas ma seda küll suutsin, aga kaks päeva ei söönud peale 18.30 smiling smiley ja kohe tulemus -0,5 kg smiling smiley
tänud, Mimmu24 asjalikke soovituste eest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. March 2012, kl 09.09

Väga kurb on tõesti lugeda neid teemasid. Ma olen kunagi ise ka ennast näljutanud, keskkooli ajal. Õudne mõeldagi. Vanematel tuleb oma lapsi toetada, mitte kritiseerida. Minu ema koguaeg hoiatas, et ära võta saia juurde, ära söö magusat jne jne. Kaalusin 52 kg ja arvasin, et olen kõige paksem inimenesmiling smiley Praegu vaatan pilte - täielik kõrs olinsmiling smiley Tagantjärele saan aru - ema oli ise väga sale ja oli kunagi paksuks läinud peale 1. last ja taas alla võtnud, tahtis mind selle eest hoida, aga mina ei saanud aru, et tegemist preventiivse meetodiga ja arvasin et olengi paks..ja kõige krooniks pideva näljutamise tulemusena läksingi lõpuks paksuks. Ma pole kunagi nii paks olnud kui ülikooli alguses, isegi rasedana kaalusin kokkuvõttes vähem. Sain muidugi palju haiget selle pärast, ja siiamaani olen metsikult tundlik oma kaalu ja ümbermõõtude pärast. Tunnen end tõeliselt hästi ainult siis, kui mu kaal on alla 60, kuigi annan endale aru, et mu KMI polegi enamvähem kunagi normi piirest väljunud ja olen ka suurema osa elust end liigutanud, jooksnud ja käinud pilatese-joogas-shapingus. Nii et kui teil kunagi tütrd sünnivad, palun olge hästi ettevaatlikud, mida neile ütlete!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 22. March 2012, kl 09.15

kogu selle näljutamise peale ütleksin mina nii...
Nagu ma aru saan.. on just mõistlik aeglaselt alla võtta, mitte kohe kahe nädalaga 10 kilo.. selle aja jooksul ei suuda sa oma toitumisharjumusi ümber koolitada. Ise püüan nüüd rahulikult pikkamööda ennast ümber harjutada vähem süüa, mida süüa, kui palju.. jne.

Siiamaani ei ole saanud aru päeva % normidest.. küll valgud on üle, siis süsikad, siis rasvad... ei saa päevamenüüd paika.. ja kui tähtis see %-itamine allavõtmisel ka on? kui saaksin % paika... kas siis ka kaal läheb paremini alla.

Praegu seisab ja hetkel ka minu sünnipäev, ning pidustusi jätkub veel nädalalõpuni.. nii et olen arvetestanud, patustamist tuleb ette. Lolliks ka ei lähe selle dieeditamisega.

Järgmisest nädalast jälle hakkab pingutama.. kui ilmad vähegi lubavad lähen kas sörkima.. või kepitama...

Kuidas teil selle patustamisega lood on.. ja äkki mingeid söögisoovitusi, mis sisaldaksid vähe kaloreid .. aga kogus suur...?

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. March 2012, kl 13.35

Nikita - see % on nii palju tähtis, et näiteks liiga palju süsikaid süües on raskem alla võtta. See on inimeseti individuaalne ka - nt minu puhul sobib et süsikaid vähem ja rasva rohkem ja valku eriti vähe. Mõnele sobib just palju valku ja vähe rasva. Pead ise proovima. Kui tahad tasakaalu saada, peab päris palju pähkkleid, seemneid ja õlisid tarbima.

Söökidest - kõige paremad snäkid on ikka juurviljad erinevate dippidega (tee ise jogurtist) Samuti soovitan kõikvõimalikke salateid - mitte traditsiooniline kartulisalat, vaid kasvõi näiteks tuunikalasalat värskete juurviljedage vms..retsepte on tuhandeid! Kookidest annab Pavlova suhteliselt vähe kaloreid, samuti Pariisi õunakook, mis põhilislet koosnebki õuntest. Samuti tarretis ja tarretisekoogid. Või siis küpseta biskviitpõhi, immuta mahlaga ja vahele lahja kohupiimakreem ja marjad.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 08.52

Hommikust!

Mina olen 3 päeva kõhugripis vaevelnud, nii et kaal on müdinal läinud, aga ma loodan/arvan, et tegelikult õige kaal on ikka kuskil 84,5 kg, (mitte 81 nagu kaal näitas täna hommikul:/.)

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: merleta
Kuupäev: 23. March 2012, kl 08.55

63,0

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.13

60,3 kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.32

tere... 69,9

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.35

Tabel


Nikita99, palju õnne uue numbri puhul!!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 10.11

Tere kamraadid
Minu nädala töö tulemus on 80,1. Kaalulangus oli väiksem kui ootasin,sest toitusin siin antud kalorite piires ja käisin iga päev ujumas. Kuna pole enne trennis käinud ,siis kas oskate öelda millal esimesi tulemusi võiks loota.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 23. March 2012, kl 11.23

Tere, mul kahjuks ei ole eriti suurt kaalulangust kuna kogu pere oli mul see nädal kodus seega oli toidu valimine raske ning trenni pole ka saanud teha, sest laps haige ja õue ei saanud minna confused smiley, aga siiski kaal langes natuke. smiling smiley Mul on 80,4

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: lilu
Kuupäev: 23. March 2012, kl 12.26

juhuuuu 61,8 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: kuukass
Kuupäev: 23. March 2012, kl 12.51

68,9 - olen rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 23. March 2012, kl 12.56

Pisikepaksuke, ära nüüd kohe alla anna. Mina olen juba põhikoolist alates ikka kogu aeg natuke sporti teinud, nüüd veebruari alguses otsustasin kaalulangetamise eesmärgil hakata rohkem tegema. ehk enne tegin 2-3 korda nädalas, siis terve veebruari tegin 4 ja vahel ka 5 korda nädalas ja nüüd alates märtsist olen proovinud 5-6 korda nädalas trenni teha. Aga ma olen täheldanud, et iga kord kui ma olen endal trennikoormust suurendanud, siis esimesel nädalal mul kaal hoopis tõuseb ja siis hakkab alles aeglaselt alla minema. Nii et ole kannatlik. Kui sa ilusti trenni teed, küll siis need tulemused ka tulevad. Ja tihti ei pruugigi niipalju kaalulangust tulla, aga just ilusam kehahoiak ja lihased. Ja 0,8kg pole üldse paha nädala kohta, sest püsivate tulemuste saavutamiseks soovitataksegi nädalas alla võtta 0,5-1kg.

Enda selle nädala treeningplaan läks täitsa aia taha haiguse tõttu. Seega ma panin vaimu valmis juba , et kaalumisel võib ka väike pluss tulla, aga minu üllatuseks tegi vist haigus ja kõrge palavik oma töö ja täna hommikul oli kaalu peal 69,0.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 13.33

Tere,

Oleksin ka kambas kui võtate? Pikkus mul 164 ja kaal 85. 5 kuud tagasi sünnitasin.Olin 77 kg pärast sünnitust aga siis hakkas kogunema ja asi tuleb ruttu käsile võtta ennem kui päris käest ära läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 13.39

Eks tule. Seltsis segasem winking smiley

Meie imeilus tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 13.41

thumbs upJuhuu...ja annan endast parima.Üksi kodus numberid kirjutades viskan lõpuks paberi prügikasti.Siin tekib ikka mingi võistluspinge ka...lahe

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 23. March 2012, kl 17.33

Kõik jälle nii tublid! Mina täielik luuser see-eest - 63,3 ehk siis peaaegu samas kaalus mis kuu aega tagasi, kui alustasin võitlust smiling smiley Eino palju õnne mulle grinning smiley Soovitan igatahes soojalt kõigile - ei mingeid paastusid smiling smiley
aga järgmisel nädalal pean end igatahe skätte võtma ja lollused lõpetama! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 23. March 2012, kl 17.36

Kõik on väga tublid olnud. Kena on kohe vaadata smiling smiley
Roosakonn - Mina võtsin ka peale lapse saamist kõvasti juurde. Kavatsesin küll algul kohe hakata kaalu langetama, aga polnud sellist aega algul. Nüüd mul on peaaegu 2 aastane poeg ja nüüd ma siis lõpuks saan vaikselt kaalu langetada. smiling smiley
Loodan, et suudan seekord lõpuni.

Edu meile kõigile järgmise nädala puhul. Ärge nv-l unustage ennast toidu taha, muidu on esmaspäeval jälle kõigil kurb meel smiling smiley. Üks treener ütles, et üks päev nädalas võib inimene süüa kõike mida hing ihkab, kui oled ülejäänud kuus päeva korralik olnud. Nii, et valige üks päev ja olge mõnusad.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Craft
Kuupäev: 23. March 2012, kl 19.20

Hei dieedipäevik, olen kaalust eemal suusapuhkusel ja saan kaalu saata homme kui olen kodus kaalu ligi, kuigi midagi head see ei tõota vist, aga ikkagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 23. March 2012, kl 20.42

Roosakonn - ma ka sinu saatuse kaaslane. Haiglast kõndisin välja küll 61 kg, aga aasta jooksul suutsin mõne ikka lisaks võtta. Jaanuaris olin 64,7 kg, nüüd siis samas kaalus, mis aasta tagasi pärast sünnitust. Nii et siit minu tõsine töö alles algab, et endist kaalu kätte saada! Aga sulle soovin edu ja ära siis lase kilodel koguneda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Gaal
Kuupäev: 23. March 2012, kl 21.06

73,8 KG- jUhhuuuuspinning smiley sticking its tongue out.Seda kolme ma lootsingi näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 23. March 2012, kl 21.12

Minul 63.8 ehk -300 g
Täitsa ok

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 23. March 2012, kl 22.29

õhtust!
Minul juba kolmas nädal muutusteta, st 66,5 siis. Igatahes täna ostsin omale uued jooksuretuusid, nii, et tuleval nädalal läheb andmiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 24. March 2012, kl 08.37


Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 24. March 2012, kl 10.07

Tundub, et kasutaja Jwow on kusagile kadunud?!?! :/

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.