Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 16
Re: deullitajad
Saatis: Craft
Kuupäev: 24. March 2012, kl 10.11

hommikust, no seda oligi arvata, minu kaal tõusis nädalase suusapuhkusega 72,9 Aga ehk lihasmassi arvelt smiling smiley nüüd tagasi kodus ja hakkan jälle korralikult lugema ja j'älgima, ida suhu pistan. Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 24. March 2012, kl 16.35

diiedipaevik- väga vinge tabel on. Tundub, et oleme õige inimese tabelit tegema saanud. See edetabel on ka päris hea mõte, annab rohkem innustust, et ikka kaalu langetada smiling smiley
Tänks tabeli eest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 24. March 2012, kl 16.35

Tere
Ma siis viimase kolme hulgas aga pole hullu. Tuleb teistele järgi jõuda,ongi suurem motivatsioon

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: lilu
Kuupäev: 25. March 2012, kl 16.01

Mimmu24 ja Merleta !!!!
SUPER TULEMUS!!!!! kuidas saavutasite???? räägige välja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 25. March 2012, kl 21.12

Vat ma just pidasin siin oma tuttava toitumisspetsialistiga plaani ja tema ikka ütles mulle - see mis läheb aeglaselt, see väiksema tõenäosusega tagasi ka tuleb. Lisaks sellele kallid duellitajad - tervislik on kaotada nädalas kuni 1kg.

Edu ja sihikindlust kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. March 2012, kl 21.23

Jah eks ma olen ka kadesmiling smiley aga nt minu puhul olen täheldanud et kui kaotan nädalas üle 1 kg siis see püsima ei jää. Parim on muide 300-500 g, minu jaoks vähemalt smiling smiley See sõltub ka muidugi KMIst. Minu praeguses kaalus ma siin ajan pigem ideaali taga ja nädalas kilo saab mul minna ainult pooleldi näljarezhiimil smiling smiley Aga mul on jälle kuidagi laiskus peal, motivatsioonipuudus. Ei viitsi toitu kaaluda ega päevikut täita, nii jube kevadväsimus smiling smiley Ja kohati vaatan end peeglist, et polegi nagu vaja alla võtta . Eks ma osalt püüan ka alla võttta hirmust juurde võtta, sest säilitada alati raskem kui langetada!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 25. March 2012, kl 21.35

Mina olen siiani saavutanud kõik puhtalt trenniga (püüan vähemalt 5 korda nädalas renni teha ja renne ka omavahel kombineerida, et oleks enamvähem võrdselt nii lihast kui kardiot) ja siis jälgin, et viimase söögikorra ja magamamineku vahele jääks vähemalt 3 tundi, sest mu varasemad kogemused on näidanud, et ma lihtsalt pole piisavalt püsiv, et kaloreid lugeda või siis midagi täitsa välja jätta menüüst. Mind justkui magnetina tõmbab kõige poole, mida ei tohiks süüa. Niipalju olen endaga kokkuleppele jõudnud, et proovin kogu oma magusa süüa ära hommikul. Näiteks kui ma mingit kooki teen, siis ei söö seda kunagi õhtul vaid jätan hommikusöögiks (ja keegi teine peres ei tohi ka seda siis õhtul süüa - selline sadist olen grinning smiley). see nagu ongi kogu saladus.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Suuzi
Kuupäev: 26. March 2012, kl 10.07

Tere kallid kaasmaalased,

Liituksin Teiega meelsasti.
Minu andmed (täna hommikuse seisuga) 172 cm, 63,4 kg.
Eesmärk - 57kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Jwow
Kuupäev: 26. March 2012, kl 13.23

SORRY et õigel ajal ei kirjutanud, ei saanud netti, minu kaal siis reede seisuga oli 63,0 ehk siis pisikene kadu aga no hea seegismiling smiley

Sellest nädalast alates hakkasin trennis käima, ja no parim algus päevale on ujumine, jõusaal või rattasõit, pärast on niii hea enesetunne ja no eriti just emotsionaalses mõttes, tunnen et olen olnud nii tubli, ning tuleb kohe energia kõike teha ja toimetadawinking smiley

Omast kogemusest võin öelda nendele kes pidevalt näksivad, nagu ma isegi, et parim sellest lahti saamiseks on leida endale nii palju tegevust et lihtsalt iunustad söömisewinking smiley Mina teen endale TO DO listi, ehk siis kirjutan üles, mida päeva jooksul vaja öra teha, ning kui koguaeg on tegevust, niisama passimise hetki pole, ei tule toit meeldegiwinking smiley

Teine väga tõhus nipp minu puhul on enne sööki klaas vett juua, ning samuti pool tundi enne sööki. No kui ikka lõunasöögiks on mu lemmik pasta siis mina ennast tagasi hoida ei suuda ja võin 4 taldrikutäit ära süüa, aga kui enne o 2 klaasi vett kõhus, siis lihtsalt ei jaksawinking smiley

Samuti ei ole ma millestki heast loobunud, lihtsalt vähendan ebatervisliku hulka ja suurendan tervisliku hulka. No kui ikka on sünnipäevale minek, siis ma ei kavatse lauas istuda ila voolamas ja vaadata kurvalt kuidas teised mugivad, võtan ka kooki kui isu on aga lihtsalt väiksema tükiwinking smiley Kui päevade viisi end piinad olematu toidukogusega ja maitsetute roogadega, siis ühel hetkel lihtsalt murdud ja õgid 1 päevaga kõik pingutused tasa..

Vahest kui väga käest ära läheb ning kogemata tõesti üle söön, lähen lihtsalt pärast tunnikeseks koeraga jalutama või rattaga sõitma, väike lisatrennwinking smiley

Ja kindlasti on tähtis mitte sundida ennast midagi tegema, st kui ikka jõusaal ei meeldi, milleks ennast piinata? Mina nt naudin tantsimist-käin klubides ja tantsin reaalselt 4 tundi järjest! Samuti nüüd hakkab pihta jalgrattahooaeg-käin igal pool jalgrattaga. Lemmik muusika käima ja sõitma, no on mõnus!winking smiley Aegajalt ujun ka.

Need on siis minu põhilised nipid, mis hetkel meelde tulid. Tellisin omale ka toitumisspetsialistilt toitumiskava, pärast jagan teiega kawinking smiley PS!Toitumisspetsialist soovitas, et 1 päeva nädalas võtaksin niiöelda õgimispäevaks, kui võin kõike süüa. See on väga hea, sest kui ikka mega magusaisu on, mõtlen sellele, et niinii ainult 2 päeva veel ja siis saanwinking smiley Ja kui kogu nädala korralikult toituda ja siis see nö õgimispäev kätte jõuab, siis tegelikult polegi eriti millegi ebatervisliku isu, kuna orgamism on tervislikuga juba harjunudwinking smiley Aga lihtsalt see teadmine, et ühel päeval võin, aitab talitseda tekkivaid isusid!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 26. March 2012, kl 14.00

Uuel kuul alustan ka mina erinevate treeningutega Tartu Lõunakeskuses. Eks näis, kuidas kaalule mõjuma hakkab Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 26. March 2012, kl 14.29

Minul on jällegi nii, et minu kaalulangetusele ei tule üldse kasuks lihastrennid, seda siis aeroobika osana - siis kaal ei lange - söö palju või vähe. Kõige parem on kõndimas käimine ja see mulle meeldib ka - terve talve isegi sai käidud. Söömise koha pealt vähem kui 1650 kalorit päevas ma ei kujuta ette, et sööksin. Mulle meeldib ka koguseliselt suht palju süüa, seega igasuguseid juurikaid läheb mul igas asendis palju.

Hetkel õnneks olen suutnud ennast kontrollida,et pole olnud selliseid kontrollimatuid söömispurskeid. Kuid näiteks sügisel oli küll nii, et nädala sees sõin normaalselt, aga siis tuli reede-laupäev, kui sõin juustu ja šokolaadi ja nii need kilod tagasi tulid.

Praegu olen suutnud endale selgeks teha, et võin süüa küll kooki, aga ei pea siis tervet suurt kooki ära sööma, vaid piisab mõnest tükist ja täitsa ok on olla. ei ole hakanud ennast nii hullult piirama, vaid pigem tegema tervislikumaid valikuid, ka niiöelda patupäevadel- et patustan küll, aga üritan ikka mingit piiri pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Suuzi
Kuupäev: 26. March 2012, kl 16.19

No nii olengi siis nimekirjas smiling smiley - nii hästi...

Veidi minust... Olen olnud pea 10 aastat jälgija/nälgija - proovinud paari dieeti - põhiliselt kaalujälgija ja süsikate piiramine - ja see on toiminud minu jaoks. Pea neli aastat tagasi sünnitasin tütre, saavutasin sünnituseelse kaalu poole aastaga, kuid sünnituseelne keha jäi saavutamata - veidi lodevat rasva siin-seal...

Trenni suhe on pea olematu - laps, suur maja ja 2 suurt koera ning töö võtavad oma osa.
Kuid nüüd alustasin pea kuu aega tagasi treeningutega - sedapuhku siis oma koduses miljöös - DVD-de näol. Treenin pea iga hommikul u 30 minutit - mul on mõnikümmend treening videot aegade jooksul muretsetud, niisiis vahetan neid oma suva järgi ja proovin trenni teha igal hommikul enne tööd (s.o. siis kell 6.30 algab mul trenn... smiling smiley ) - kuid see sobib mulle, nii mõnus tunne on pärast trenni!smiling bouncing smiley

Oluliselt ülekaalus ma ilmselgelt ei ole, kuid keha vajab veidi toonust - niisiis proovin veidi vähem süüa ning trennile rõhku panna - eesmärk on suveks 60 kg kanti jõuda.
Tunnistan, et minulegi mõjub see, kui ma peale kella 18-te ei söö - kuid alati see ei õnnestu, eriti kui tööpäev lõppeb 17.30 ja kella 18-ks jõuan ma alles koju ja siis hakkab vaaritamine pihta...

Anomissateed.... Ilu nõuab ohvreid, eksole ju!

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 28. March 2012, kl 09.59

Krissukrässu kirjutab: P.S. Kui motivatsioon hakkab kaduma, minge kaubanduskeskusesse ja proovige mõnda ilusat kleiti, mis kehakujul paista laseb. Ma eile käisin, peale seda kadus söögiisu tükiks ajaks ära the the finger smiley Ja motivatsiooni sain kuhjaga thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 28.03.2012 10.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 28. March 2012, kl 15.29

Varsti on reede käes, nii ruttu, ja minu kaal ei taha liikuda kohe mitte üldse.. Jälle olen köögiviljadieedil.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 28. March 2012, kl 20.16

mul on sama jama, nii raskelt kuidagi läheb see confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 28. March 2012, kl 21.08

mina olin mõned päevad kerges kõhugripis ja valdas täielik isutus. Nüüd aga keha nõuab kõiki neid söömata jäänud päevi tagasi. Kohe on kihk palju-palju-palju süüa confused smiley
aga pean vastu grinning smiley

Ahjaa... vahe peal olen teada saanud, et poes käimine kulutab 278 kcl tunnis. seda muidugi eeldusel et toidupoes tassid korvi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: kuukass
Kuupäev: 30. March 2012, kl 06.23

68,7 - Asi seegi, arvestades pikemat kodust eemalolekut ja korralikku ninaesist...

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 30. March 2012, kl 06.36

Tere
Minul täna 63,6 ehk -200g. Aga ma olen 2 pärva järjest kooki ka söönud smiling smiley
Sentimeetreid vöölt kadus nädalaga 3 smiling smiley See number rõõmustab.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.09

täna siis 80. No ei taha langeda eriti. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.09

Meie KAALUTABEL ootab numbreid, tal ka ikka kõht tühi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.20

Tere...

Minu kaal on täna endale uskumatu kusjuures... et julge kohe kindlaks jääda aga siiski annan edasi: 68,9.

Olen ka see nädal kõvasti trenni teinud enda jaoks.. 3 päeva nendest 5 km jooksnud.. ja 2 päeva lapse käruga jalutamas 5 km.
Eelmine nädal oli jube... kõik tänu sünnipäevale...
Nüüd kindla meelega edasi.. suvi ju kohe kohe tulekul.. poodides ka ahvatlevaid kleite juba müügil.. nii et motivatsiooni ikka on...

Keegi just siin soovitas.. et kui söögiisu tuleb peale.. mine poodi riideid proovima.. ja tõesti toimib... kui ikka saaks XL,L-ilt M peale siis oleks juba SUPER!!!!

Edu Teile Kõik.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.25

Ma pole juba ammu näinud 6ga algavat numbrit tegelikult... nii hea meel.. et see nüüd nädal ka püsinud on... varem ikka 73-74.. ei edasi ega tagasi.

Ju ma ikka sõin nii.. NII valesti... kui nüüd kaalun ja mõõdan saan sellest aru. kuid kõvasti on vaja tööd teha, et ei murduks.. vahel küll selline tunne et ah.. mis see magus saiake ikka teeb... aga TEEB IKKA KÜLL... ja kui neid veel kaks tükki sisse ajada.. Oi oi ...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.31

Täna jutu tuju... kohe kardan seda suve, mis ees ootab... hull grillihooaeg... mis te staasikamad selle perioodiga ette võtate... (ma ju alles kuu tagasi avastasin enda jaoks kaaluabi ja klac lugemise)

mis liha eelistate?
Mida kõrvale?
Mis alkoholi..? (nagu aru saan, siidrid tuleb ära unustada)

lohutan sellega et liikumis tuleb suvel kindlasti rohkem... aias mässamist, ujumist.. vabaõhu üritused jne...

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Gaal
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.38

Hommik smiling smiley !

73,2 kg e. siis -600 gr. Minul on see nädal kuidagi kergemini läinud, sai sünnipäev maha peetud koos tordi söömisega ja seda ikka mitu päeva, koos hea ja paremaga. Ja kaal ikka langes. Minu puhul vist aitas see nüüd kaasa, et ma jälgisin seda, millest siin mitmed kirjutasid , et ei söö enam peale kuut. Enne ma nii ei jälginud, millal see viimane toit oli. See nädal aga küll ja tundus toimimivat. smiling bouncing smiley

Kena päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.56

Tere hommikust.

Esimese asjane ütlen kohe,et ma liitudes ütlesin 85 kg aga kui ikkagi samal päeval üle kaalusin siis avastasin,et ikka 85,5 kg. Ja täna hommikune kaal oli 84,7 kg.Ise ole rahul,et see 5 kadus grinning smiley Aga jälle vapralt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 30. March 2012, kl 08.28

täna hommikul siis 60,1 kg, kuigi lootsin see nädal juba 5 ees näha, aga pole hullu. On seegi 5-le lähemal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Suuzi
Kuupäev: 30. March 2012, kl 08.36

Hommikust! smiling bouncing smiley

Niisiis - täna hommikune kaal (uskumatu, et pidasin terve nädala vahet ja ei kaalunudki IGAL HOMMIKUL) 62,9 kg. Esmaspäevast tänaseni -500g. Arvestades, et toitun enamvähem samamoodi, kuid piiran toidutaldriku suurust (tundub mõjuvat meetod, et võtan väiksema taldriku thumbs up ) ja üritan 3 tundi enne magamaminekut MITTE süüa ning olen teinud see nädal IGA PÄEV hommikul 30 min trenni - väga lahe tulemus!

Tegelikult arvasin, et kaal seisab (sõin eile õhtul lasanjet, rõõskoorega tehtud eye rolling smiley ), kuid näädsasiis - ikkagi -500g.

Täna õhtul sünnipäevale minek, ilmselgelt lähen veidike ümber kleidiga (olen totaalselt kleidi inimene) niisiis peab täna suunurki eriti koomal hoidma. Olen avastanud, et kui lähen sünnipäevale veidi rohkem liibuva asjaga (kleit või seelik või pluus või kampsun), siis see distsiplineerib mind veidi rohkem ja ma ei söö nii meeletult (nagu oleks viimne päev käes).
Kuid siiski peab see asi seljas olema mugav - minu jaoks ei toimi liibuv ja lühike, ikka liibuv kuid normaalse pikkusega seelik või kleit.

Nuvat siis selline kokkuvõte sellest nädalast ja tulevast õhtust - hoian thumbs up pöialt, et tänane õhtu möödub ka normaalselt, mitte ahmides - peab ju mööduma, kui siin sai juba maha hõisatud! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Suuzi
Kuupäev: 30. March 2012, kl 08.44

nikita99 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täna jutu tuju... kohe kardan seda suve, mis ees
> ootab... hull grillihooaeg... mis te staasikamad
> selle perioodiga ette võtate... (ma ju alles kuu
> tagasi avastasin enda jaoks kaaluabi ja klac
> lugemise)
>
> mis liha eelistate?
> Mida kõrvale?
> Mis alkoholi..? (nagu aru saan, siidrid tuleb ära
> unustada)
>
> lohutan sellega et liikumis tuleb suvel kindlasti
> rohkem... aias mässamist, ujumist.. vabaõhu
> üritused jne...

Grillihooajal pea kinni samadest nõuetest - 3 tundi enne magaminekut ei grilli smileys with beer
Söö ühte, äärmisel juhul kahte asja korraga - näiteks liha koos värkse salatiga, või liha koos leivaga, kuid mitte liha koos salati ja leivaga ning lisaks veel vorstikesed kõrvale ja salatikartul ka veel lisaks. Niimoodi eraldi söömine tundub ka kaalujatale/jälgijatale mõjuvat.
Tuleta endale koguaeg meelde, et kui tuleb grillõhtu, siis ei pea kõik asju täna maitsma ja proovima, TÕENÄOLISELT grillid sa see suvi veel ja veel ja veel - jõuad kõike proovida the finger smiley

Joogiga on nii, et kui sa suudad ainult JUUA, ja pärast joomist mitte hakata lahmima sööki sisse (sest teavasti jook ehk siis alkohol mõjub naistele nii), siis why not! Lase käia!
Mitte et ma nüüd provotseeriks joomist, kuid mõõdukalt....miks mitte...smileys with beer

Vähemalt nii see toimib minu puhul ja mu paari sõbranna puhul, kellega oleme ühes paadis - jälgime ja nälgime...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.09

Tere
Tegelikult olen kurb ,lootsin ikka paremat. hakkasin käima shapingus ja kaal tõusis kohe hoobilt 1,5 kg võrra, kuigi olin väga korralik oma söömistega. Tänaseks Minu kaal on 79,7 .Punnime siis edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 30. March 2012, kl 10.00

Ära kurvasta pisikepaksuke. See tõus on ilmselt lihaste arvelt, sest lihas läheb trenni tehes tihedamaks ja kaalukamaks. Mul oli sama moodi kui pärast sünnitust uuesti trenni tegema hakkasin. Hoobilt tuli 1 kg juurde, aga sentimeetreid oli vähem ja peeglist nägi keha parem välja grinning smiley Pekikie ka ikka põles grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.