Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 16
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. March 2012, kl 10.44

Juhuu, minul täna 62 kg! Et siis lõpuks on ka midagi langenudsmiling smiley Käisin 3 korda sel nädalal joogas ja 1 korra jooksmas ja püüdsin õhtusöögi süüa 18-19 vahel. Toitu kirja ei pannud ja sõin mis ette juhtus. Aga tegin pigem tervislikke valikuid, magusat ja saiatooteid peaaegu vältisin. juhuhuhuu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 30. March 2012, kl 14.29

Minu kaal näitas mulle täna hommikul 68,5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Craft
Kuupäev: 30. March 2012, kl 16.13

71,9 jälle samas punktis tagasi, aga seegi saavutus, aga järmisele nädalale on mul pandud suured lootused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 30. March 2012, kl 17.53

TABEL



Toimetatud 2 kord(a). Viimati dieedipaevik 30.03.2012 17.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 31. March 2012, kl 08.31

hommik, mina olin eile samas kaalus endiselt- 66,5 kg ikka

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 01. April 2012, kl 07.41

Edetabel on veidi ebaõiglane, kui osad tegelased puudu.. Loodan, et te ikka välja ilmute!

Mul läheb väga hästi, olen number seitsmest lahti saanud, teist hommikut järjest 69,6 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Jwow
Kuupäev: 02. April 2012, kl 14.17

mul siis 62,8, imeväike langus aga asi seegi!
Sorry et jälle õigeaegselt ei kirjutanud, no kuidagi ei sobi see reedene kaalumine mulle, kuna reedel on juba NV meeleolu ja läheb meelestgrinning smiley Kuid see nädal panin omale lausa meelespea reedeks, et ära ei ununeksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 04. April 2012, kl 08.20

Hetkel on mul nulliring võrreldes viimase kaalumisega. Püüan nüüd paar viimast päeva tubli olla..

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. April 2012, kl 08.28

mul samamoodi.
Täitsa lõpp kui raske võib kaalulangetamine olla. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 04. April 2012, kl 08.40

Eriti raske on kui elad õe, venna ja vanematega.. Ma muidu ei sööks niipalju aga kuna siin kõikaeg kõike head tehakse, siis ei suuda alati "EI" öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 04. April 2012, kl 12.02

Minul on ka juba eelmise nädala kolmapäevast olnud üks takistuste rada ehk iga päev olen kooki söönud ja nädalavahetusel jättis motivatsioon mind maha ja siis läks veidi käest ära kogu see lugu. See nädal enam vähem ornungis kogu lugu, kui välja arvata eilne kringel, mis sünnipäeval söödud sai - no õnneks piirdusingi ainult 2 väikse kringli tükiga. Oeh raske raske on see asi, kaalunr hetkel ei tea, eks reedel paistab, aga arvan, et läheb hästi, kui eriti juurde pole tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 04. April 2012, kl 13.41

Tere kamraadid
Pean kurbusega tõdema et kuulun klubisse.Ma ei tea miss toimub, käin korralikult iga päev trennis, ainult üks patupäev ja kaal tõusis kohe 1 kg .Vanasti kui sõin, patustasin ja ei mingit trenne kaotasin iga nädal kuskil kilo ringis .Ka ei paista neid lihaseid kuskilt,mis oleks kaalutõusu põhjuseks. Ei tahaks kuidagi trennist loobuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. April 2012, kl 15.30

Teate mis, kuigi on väga raske aeg praegu. Kevad ikkagi ju, aga me peame üksteisele toeks olema, selleks ju see foorumgi.
Peaks kuidagi asja tõhusamaks tegema, et kõikidel ikka jaksu oleks.
Ma otsisin endale kapist ühed püksid välja, mida ma kandsin ennem rasedust ja ma tahan nendesse sisse mahtude juba mõne aja pärast. Seega mina hakkan korralikuks grinning smiley
Jõutrenn ja aeroobnetreening vähemalt 3-5 korda nädalas. See nädal mul arvatavasti kaalu langust eriti ei tule, aga järgmine nädal selle eest luban, et saan enda kaalu nr 7 peale smiling smiley
Kes on minuga?
Kas teeme oma unistused teoks?
Ma olen eluaeg unistanud kenast kehast, aga mul ei ole selleks olnud erilist jäksu, aga nüüd ma tahan seda muuta. Tahan saada endale kenat figuuri, kaaluda vähem ning tunda ennast erksana.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 04. April 2012, kl 15.45

Ka mina soovin seda.Käin nädalas seitse päeva trennis aga tulemusi pole.Täna on näiteks plaan vesiaeroobikasse minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 04. April 2012, kl 15.48

Et asja põnevaks teha.. võiksime me tabelisse nt vahe-eesmärgid lisada.. mina nt langetan kaalu nii, et iga viie kg tagant on uus eesmärk. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 04. April 2012, kl 16.09

Meeldetuletus: Reedel Hommikul on Meie Neljas Kaalumine, Ärge Ära unustage TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. April 2012, kl 16.13

Minu esimene eesmärk on 75

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 04. April 2012, kl 19.39

Küll sa dieedipaevik oled õel, niigi närv krussis ,vaja veel haavale soola raputada

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 05. April 2012, kl 06.53

Ma ei tea, kuidas ma Sind solvasin küll???

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 05. April 2012, kl 12.37

See rohkem mõeldud naljana, ega sina süüdi ole, et mull kaal alla ei lähe

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 05. April 2012, kl 12.59

Esimene aprill on möödas küll jh.. Pole hullu, eks mul ka ole selliseid hetki, kus teisele kaela hüppan... Ja ega mul ka see nädal kaal eriti ei liigu, täna hommikul oli täpselt nullis, hoolimata sellest, et eile olin tubli.. ikka kurjam ei liigu.. pettumus täielik.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 05. April 2012, kl 13.54

Tegelikult see meelde tuletamine on väga hea ja olen selle eest väga tänulik. Minuarust on siin super kampp,sest toeteme üksteist ja ei lase alla anda.Kui blogisi lugeda jääb vähemalt minule mulje,et olen võrreldes teistega äpu.Tore on kui teised ka oma ebaõnnestumistest kirjutavad, see on heaks motivaatoriks olla parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: kuukass
Kuupäev: 05. April 2012, kl 15.38

Ärge sportimisega üle pingutage.
6-7 korda nädalas stabiilset trenni eeldab juba väikest viisi erimenüüd. Sööma peab niipalju, et jaksaks treenida.
Tehes stabiilselt trenni pekk kaob, lihased kasvavad, kuigi kohe mitte silmnähtavalt, aga siiski. (Lihas kaalub muide rohkem kui rasv!) Kaal otseselt väga ei lange, kuid keha saab kokkuvõttes kaunim ja trimmim.
Must stsenaarium: Kuna kaalulangus võib olla antud olukorras väga minimaalne või puudub üldse (energiapuudusest süüakse suisa veidi üle), siis lõpeb see periood enamasti allaandmisega (masendusega, väsimusega, ülesöömisega ja sooviga mitte trenni teha). Kuna kogunenud on juba väikest viisi lihast, siis juurdetulev pekk teeb mõõdud veelgi suuremaks. Lihasmass jääb, kaal tõuseb, mõõdud suurenevad.
Niisiis, jäägem mõistuse piiridesse. Langetagem turvaliselt kuni 0,5 kg nädalas ja tundkem treenimisest ja elust mõnu.
Päike paistab! smiling smiley

PS. Jooksin just 5,5 km mõnusat sörki. Algus oli pagana raske (tänu kahepäevasele vahvliorgiale), aga praegust enesetunnet soovitaks sõpruse eesmärgil ka oma vaenlasele. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 05. April 2012, kl 16.12

Mõni aeg tagasi, kui ma üritasin ka kaalu langetada. Ma suutsin pea 10 kilo kaotada. Ma ei taha väga endale lihaseid saada, ma tahan trimmis kõhtu ja peput grinning smiley aga mulle ei meeldi olla ülilihastes. Tookord kui ma 10 kilo kaotasin, siis trenni ma tegin nii, et esimene päev oli alakeha ja talje jõutrenn (see võttis max 50 min), teine päev tegin ülakeha jõutreeningut (seda kuskil 30 min või vähem). Kolmas päev oli trennist puhkepäev ja siis hakkas jälle otsast peale. Jõutreening kiirendab vereringet ja seetõttu peab seda natuke ka tegema, aga põhiline mis kaalu alandas ning üleliige kaalu ära viis oli jalutamine. Ma kõndisin nädalas vähemalt 4-5 päeval u 5 km ja sellest piisas, et kaotada 2 kuuga 10 kilo.
Dieeti ma pidasin ka. Muideks see oli suve aeg, siis kui saab grillida ja õue peod, aga no näed. Uskuge mind kui mina suutsin, siis suudab igaüks. smiling smiley Igatahes, kui mul tekkis teinekord tõesti suur tahtmine süüa midagi head, siis ma lihtsalt võtsin selle ja sõin. Tundsin ka ennast korra hästi, et võin süüa mida iganes soovin. Kaalu see juurde ei toonud, sest ülejäänud aeg ma olin ju siiski korralik.
Muide see õues jalutamine ja see trenn mida ma tegin ning dieet tõid kuidagi väga palju energiat mulle. Ma tundsin ennast koguaeg väga hästi ja mul ei olnud mingit väsimust kunagi peal.
Nüüd peaks jätkama kust tookord pooleli jäi, aga kuna mul on kooli lõpetamine, lapsega tegemist ja üldse vähe aega, siis jõudu on nii vähe, et uuesti alustada. Aga peab käsile ikkagi võtma.
Edu kõigile!
Homme on kaalumine, nii et edu kõigile. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: kuukass
Kuupäev: 06. April 2012, kl 08.08

Häid munapühi ja jätkuvat kaunist kevadet!

68,8 näitab kaal. Kartsin hullemat! smiling smiley
Vahvlid jäätise ja maasikamoosiga olid ikka üle mõistuse head!!!! smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 06. April 2012, kl 08.15

No nii minul siis 64,6 ehk +1kg
No jah, seda siis teeb see kui süüa igapäev natuke kooki. Ja nädalavahetuse motivatsioonitus. No loodame parimat järgmisel nädalal ja loodan, et need pühad lähevad kergelt smiling smiley
Vähemalt saab igapäev väljas liigutamas käia. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 06. April 2012, kl 08.41

Tere kõigile!
Häid pühi!
Kuna lõppes paastuaeg siis loodan,et Te liiga palju pidutoite ei tarbi.
Minu kaal siis peale suuri ponnistusi 79.4 ja esialgseks eesmärgiks oleks 75.Vesteldes eile treeneriga ,arvas ta, et kuna ma ei ole väga ammu mingit trenni teinud siis mu keha on segaduses. Ta soovitas õhtul valkudest loobuda ja 3 tundi peale trenni mitte süüa. Loodame siis,et minu kere hakkab ka lõpuks liigsest loobuma

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 06. April 2012, kl 08.50

Minu tänane kaal on ´+900g.. see on eilsest kolmepallijäätisest mis õhtul sõin.. ja palju muudki.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 06. April 2012, kl 09.42

84,4.Pagan mulle on tunne et mu kaal hakkab otsasid andma.Pidin mitu korda kaaluma ennem kui näitas midagi üldse.Nu natuene vähem ikkagi.Edu teistele.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 06. April 2012, kl 10.17

tere, täna ei ole kodus, seega ei saa õelda tänast kaalu, aga eilne kaal 80 confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.