Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Saatis: Jwow
Kuupäev: 09. March 2012, kl 12.18

Sooviksin duellitada kellegagi kes oleks enamvähem minu mõõtu, kaalun siis 65 ja unistus kuskil 50 ringis! pikkus 160. Leidub kedagi, kellega võidu pekkide vastu võidelda?winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Saatis: anny22
Kuupäev: 09. March 2012, kl 14.58

Tere!
Mina oleks küll nõus, kaalu mul hetkel tänahommikuse seisuga 66,5 kg ja pikkust 173 cm, sooviksin saavutada unistuste kaaluks 60 kg, paha ei teeks ka 57-58kg, kuigi see tunduvalt vaevarikkam.. tongue sticking out smiley jäägu siis 60 winking smiley
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Kuupäev: 09. March 2012, kl 18.12

Tere! Mina ja kasutaja Jwow panime end Siia duelli kirja... võid kampa lüüa kui tahad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. March 2012, kl 23.30

Võtke mind ka! 10 kg mul pole küll kuskilt alla võtta enam, olen juba kuukese pusinud siin, ja tean et alla 59 näen välja nagu anorektiksmiling smiley Praegu olen 62,1 ja umistuseks 59 (pikkust samuti 173 nagu Annyl)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Kuupäev: 10. March 2012, kl 07.48

Nagu ma ennist ütlesin, et tabel asub siin (kliki sõnale) ja teema asub siin

Valikud: VastaOsunda
Re: Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Saatis: Annialli
Kuupäev: 10. March 2012, kl 08.47

Tuleks ka hea meelega kampa, 10 kilo ei võtaks alla aga viis küll, pikkust 159, kaal 64

Valikud: VastaOsunda
Re: Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Saatis: lilu
Kuupäev: 20. March 2012, kl 14.22

teresmiling smiley
mina soovin ka teiega liituda smiling smiley pikkus 165, kaal 63 kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Saatis: IGGT
Kuupäev: 20. March 2012, kl 22.16

Tere,

Mina sooviksin ka väga alla võtta...olen 160 cm pikk ja kaalun 63 kg
Nii hea oleks kui saaksin kaalu vähemalt 57 peale. Olen igasuguseid dieete kunagi proovinud ja kõike kõike proovinud aga nüüd on juba ahastus peale, proovin koguaeg midagi uut aga ei suuda sellele pidama jääda. Laiskus on peal ning motivatsioon on kadunudsad smiley...aga olen siin ausalt öeldes esimest korda, kas keegi seletaks mida see duell endast kujutab?...kas lihtsalt iga inimene ise individuaalselt jälgib, mida ta sööb jne või on mingid kindlad reeglid? vabandan väga,et võhik olen ning ei tea suurt midagi sellest duellitamisest...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kedagi pisemat duellitama? Suveks supervormi, 10 kilo kergemaks!winking smiley
Kuupäev: 24. March 2012, kl 18.35

Kui saaksin, liituksin ka Teiega, minu pikkus on 158cm ja kaalun hetkel 62,2 kg...Aga eesmärg on esialgu 58 kg ja hiljem ka kindlasti vähem...Ehk veel mahun Teie hulka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.