Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 21
DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.17

Hakkame siis pihta! Kambas mariihen, sipsu ja murumumm teel talutava rannavormi poole cool smiley.

Esimeseks tähtajaks paneme 1.7.2012 ja pingutame kõvasti, et täiel rinnal suve nautida rasva alt välja koorunud kaunimas kehas smiling smiley

Kui oleme tublid ja suudame teineteist toetada nii, et tagasilöögid saavad ainult ajutised olema, siis võime 1.7. uued eesmärgid seada ja edasi jätkata. Loodan, et meil jätkub eestlase jonni see projekt läbi viia ja oma elukvaliteeti ja tervist püsivalt muuta.

Jõudu meile! cool smiley

Kaalutabelile pääseb alloeva lingi kaudu. Kaalumine esmaspäeva hommikul, et nädalavahetused kaalule kurja ei teeks smiling smiley ja uue kaalu kannab igaüks ise otse tabelisse.

KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.40

ja lahing alaku... kuigi tänane õhtu algab kohe sõbrannadega väljas istumisega... aga ma üritan siiski mõistusega asja võtta :-) ja mitte üle süüa/juua...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.52

Pea vastu, mariihen, ja ära murdu kiusatuste ees smiling smiley Ilusat istumist!

Mõtlesin siin, et võiks kokku leppida, et katsuks siit teemast võimalusel igal tööpäeval korra läbi käia ja oma mõtted-tunded-tegemised kirja panna, et "õlatunne" ära ei kaoks. Mida arvate, kaasvõitlejad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.52

Katsun ka ennast nädalavahetusel ohjata, et uus nädal positiivselt algaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.57

nõus igapäevase elu kommenteerimisega.
Kas teete trenni ka kõige selle kõrvale? Mina ei tee, aga kuna ilmad lähevad valgemaks, siis katsun hakata õhtuti jalutamas käima ja ehk kui kaalu vähemaks, siis prooviks jooksmist ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. March 2012, kl 10.09

Räägiks endast ka.

Olen 2 x 20 aastat vana smiling smiley 2 lapse ema pealinnast, elukestva kalorilugemise maailmameister viimased kümmekond aastat grinning smiley.

Enne seda olin supervormis ja normaalkaalus siresäär, kes ei aimanud ohtugi, et kui peale esimest titte sai haiglast väljutud mitu kilo kergemana kui enne rasedust, siis teisega ei pruugi samamoodi minna... Aga nii läks ja teine laps tõi kaasa 30 kilo. Raske töö ja vaevaga sain siiski peaaegu normaalkaalu tagasi kuni günekoloogi ahvatleva müügikõne tulemusena premeerisin ennast hormoonspiraaliga ja nagu tuline jutt olid kõik kilod mõne kuuga tagasi angry smiley

Kuigi lapivaba elu on lill, ei ole kõrvalnähud asja väärt sad smiley - kaalu langetamine koos selle takistava teguriga on täielik masohism. Nüüd otsustasin teha totaalse muutuse - jooksulint on hangitud, ujula pääse ostetud, duelliga liitutud ja hormoonidega teen lõpparve järgmisel nädalal. Mulle aitab! Tahan oma kehas ennast hästi tunda ja peeglisse julge pilguga vaadata!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 16. March 2012, kl 10.14

minul on perioode (nt. nädalavahetused) kus ma olen arvutist eemal
Mina trenni ei tee. Laiskus on nii suur, kuid kõndimisele peaks küll hakkama rohkem rõhku panema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. March 2012, kl 10.17

Nädalavahetustel ei tahaks minagi arvutit näha kui just hirmus tung muret välja valada peale ei tule smiling smiley - nii, et katsume ikka pigem nädala sees siin teineteist toetada ja oma raske elu üle kurta the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 16. March 2012, kl 11.05

Endast siis: elan pealinnas, olen 36 aastat noorsmiling smiley, 2 väikest last. Hetkel lastega kodune.

Ei ole viimase kümne aasta jooksul väga sale olnud, kuid vägisi tahab pekikiht pakseneda nii, et viimane aeg ennast ilusama mina nimel liigutama hakkata.

Olen suhtelisel vilets suhtleja, kuid üritan endast ikka märku anda.

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 16. March 2012, kl 12.45

Mina siis seltskonnas kõikse noorem (33) ja kõikse paksem smiling bouncing smiley

Mul ka kodus kaks last, suht koht koolitee alguses. Tööl käin pealinnas, aga elan pisut linnast väljas. Ja see murumummi jutt esimeses lõigus "elukestva kalorilugemise maailmameister viimased kümmekond aastat " käib minu puhul naelapea pihta. Mitte otseselt kalorilugemise, aga kaalutahe all kindlasti. Olen vist läbi katsetanud kõik teada tuntud ja ka vähem tuntud dieedid, paastud jne jne.

Ma võtsin ka oma kilod esimese lapsega ja maha ei saanud, need mis teisega võtsin, need tulid kenasti maha. Viimati ma olin sale veel eelmise aasta mais yawning smiley 84, aga nojah läks kuidagi jälle nii nagu täna. Enne lapsi polnd mul mingeid probleeme, sõin mida tahtsin, millal tahtsin ja elu oli lill...
aga no ei saa salata, et esimese lapse ootusega ma tõepoolest sõin kahe(kolme - lootsin, et äkki tulevad kaksikud ;-P) eest.

Minu jama on see, et mul kaob motivatsioon ära, mees kodus ei ütle, lapsed armastava niikuinii, võõrad viisakusest ei ütle ja no ega see +30 ei tule ju üleöö.. ikka tasa ja targu, jälle väike grill ja väike siider (oi kuidas ma jumaldan siidrit) saunas, siis pilk peeglisse ja volaa, vist peaks uued püksid ostma ... või ostaks hoopis kummiga seeliku jagub kauemaks ajaks...
Täna mul on motivatsioon, sest mu sõbranna pulm on 01.juuli ja ma nii kangesti tahaks teda üllatada seal oma uue väljanägemisega. Me nägime viimati aasta algul ja enne pulmi ei näe.

Ah jaa, ma ka nädalavahetusel arvutis ei ole, hea kui saan toidudki kirja pandud, eks näeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. March 2012, kl 19.30

Igati tuttav lugu sul, mariihen, kuni siidriarmastuseni välja smiling smiley

Motivatsioon on ka minu suurim probleem - nädal-kaks-kolm saab hurraaga hakkama, aga siis laseb mingi kuri käsi kogu õhu välja ja kui selle ajaga pole vähemalt 10 kilo langenud (just nagu see võimalik oleks tongue sticking out smiley), siis tuleb masendus ja alla andmine. Aga selleks me kampa võtsimegi, et teineteist sellistest hetkedest üle vedada ja rajale tagasi lükata.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 19. March 2012, kl 08.32

Tere teile!
Kuidas siis nädalavahetus läks? Endal kulges rahulikult vaatamatat esimesele grillile mis maitses üli hästismiling smiley. Toidud on mul veel sisestamata, arvan et kalorid sai küll lõhki söödud.
Igatahes uus nädal on alanud meeldivalt loodan, et suudan niimoodi jätkata!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 19. March 2012, kl 08.45

noniih... minul -0,4. Tundus endale nagu liiga väike miinus, arvestades mida ma kõikke tegin, kõndisin, ujusin, lükkasin lund, koristasin põhjalikult maja, toiduga olin korralik, kui 1,5 klaasi veini reedel välja arvata... Aga neh, me panime ju algkaali 16.03. seisuga. Seega terve nädala miinus on mul siiski -2,3, mis on igati norm tulemus võttes arvesse mu suurt algkaalu :-). Seega mina olen ääretult rahul the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. March 2012, kl 10.08

See kaduneljapäeval alustamine oli vist hea mõte - minul suisa -1,2 the finger smiley Ilmselt küll väljuva vee arvelt esialgu, aga hea algus ikkagi! Enne kui 5 kg pole kadunud ma erilist rasva sulamist ei usu tongue sticking out smiley

Jalgadel on juba kergem ja põlved-kannad ei valutagi enam. Sai ka väikest viisi liikumisega alustatud - 2 x 30 min velotrenazhööri päevas. Mõnus tunne on, et oma laskusest võitu sain smiling smiley Motivatsioon on tipus ja siit on hea jätkata! Näen juba vaimusilmas ennast ilusas suvekleidis, millest pekid välja ei pressi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 19. March 2012, kl 10.58

Hei, "pealinnatibid"! winking smiley

Lugesin siin teie postitusi ning optimistlikke kirjatükke. Kas te ei sooviks ühte duellitajat juurde - kaal sarnane (tänase seisuga 101,9 kg)ning eesmärk saavutada -20 kg midagi sinna kanti mis teilgi. Võtsin end käsile ning alustasin taas korralikku söögi suhupistmise jälgimist!

Natuke minu ajalugu ......
U.1,5.a. tagasi õnnestus Kaaluabi toel kergemaks saada 18 kg. Siis läks asi käest ning aastaga kogunes juurde 10 kg. Järgmise poole aastaga suutsin juurde stressata veel 9kg. Kere on raske ja meeleou nigel ning tervis uuesti käest ....
Tegin taasalustust eelmise nädala esmaspäevast - kaal 105,2, neljapäevaks, 15.03.2012 - 103,2 smiling smiley. Eemisel nädalal alustasin ka taas korralikult igahommikuse 5 Tiibetlasega - energeetilise võimlemisega - äratuseks (pool tundi varem ülesse ja päevaalustus roosilisem) ja keha ergutamiseks. Tänane kaal näitas 101,9 kg. TADAA ... nädalaga kadunud 3.3 kg. hot smiley Nüüd olen indu täis ...
Olen 50.a. tartlane ja kaaluprobleemid, nagu teilgi, algasid peale laste sünnitamist - seega juba 23 aastat .... lisakilosid tuli juurde 30! Noorem laps on 14. Maksimum languse saavutasingi 1,5a. tagasi, mis tõestab, et miski pole võimatu ...cool smiley. Vaja ainut iseloomu, motivatsiooni ja ka tagant torkimist teiste poot. Ei saa hakkama ka kiidusõnade meeldiva paituseta... Kõige meeldivam on aga ikkagi enda enesetunne, tervise nähtav/tuntav paranemine ja energiatulv, mis kaalulangusega kaasneb ... ja ka peeglisse on tore vaadata!

Ühesõnaga - sooviksin teiega ühinedasmileys with beer.

Missugused arvamused?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. March 2012, kl 11.07

Tere Vala!

Tule muidugi kampa, "hariduspealinnatibi" spinning smiley sticking its tongue out

Just samad eesmärgid ja kaalukategooria on need, mis minu arvates duelli kõige paremini üleval hoiavad - 60-kiloste trennihoolikutega võisteldes tuleks mul kiiresti masendus peale.

Pane oma nimi, eelmise nädala kaal ja tänane kaal tabelisse ja hakkame koos edasi punnitama kaunima keha ja parema tervise nimel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 19. March 2012, kl 11.11

Yes! Saab tehtud!
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. March 2012, kl 11.27

Küll me oleme alles tublid olnud!!! Nii ilus roheline tabel tuli smiling bouncing smiley

Ja homme algab KEVAD! cool smiley

Ilusat päeva kõigile ja tugevat tahtejõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 19. March 2012, kl 12.26

Tere tulemast meie sekka. Kusjuures see on õige, et duellitada saab "omasugustega", siis samad mured ja rõõmud...
Aga -3,6 kamba peale, see teeb 18 pakki võid - pole paha või mis!!!tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. March 2012, kl 12.27

Tegin natuke tabelit huvitavamaks - panin eesmärgid ka sisse, et saaks jälgida kui palju veel punnida on jäänud smiling smiley

Pange oma soovunelmad sinna kirja kui jälle siia satute - ehk siis eesmärk 1.7. ja kogueesmärk. Arvutused teeb tabel ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 19. March 2012, kl 13.57

Kui tabelit vaadata, siis oleme lausa optimismirullid. eye rolling smiley Aga kui unistusi pole, siis edasi ka ei liigu ... või tagasi? winking smiley
Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. March 2012, kl 14.22

Paistab, et mina olen kõige suurem realist siin seltskonnas grinning smiley

Aga vanarahval on kõrge lennu kohta tark ütlus: "julgel hundil on rind rasvane" ja veits uuemal rahval: "kes ei riski, see shampust ei joo" - mida lennukamad unistused, seda kaugemale jõuab winking smiley

Paneme siis kõik mängu, et lennukad plaanid ellu viia!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 19. March 2012, kl 15.32

Minu puhul saavutamine polegi nii suur mure kuivõrd selle hoidmine. Kui hea kaal käes, siis on elu lill ja võib taas nautida "täiel rinnal elamist".
Aga õige, mulle see sampa joomise koht sobib! Minul on kõige utoopilisem eesmärk, aga no eks näeb, eks ma selle võrra tee ka veidi radikaalsemalt eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Rellukas
Kuupäev: 19. March 2012, kl 22.52

Tere!

Kui veel võimalik, siis sooviks ka teiega ühineda!smiling smiley
Maadlen juba pikemat aega kaalunubritega, no mitte mingi nipiga ei lähe väiksemaks.
mulle lihtsalt meeldib süüa häid toite, kusjuures magusat ei armasta!
Olen 172cm pikk ja kaalun 78kg.
Kuna mai kuus juubel ka tulemas võiks ju ennast paremini ja ilusamana tunda!
Ka randa oleks hoopis parem minna!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 20. March 2012, kl 09.52

Tere Rellukas.
Ma arvan, et meiega võisteldes ei ole sul eriti huvitav, kuna sa oled peaaegu meie kõigi soovkaalule nii lähedal. Ma arvan, et enamvähem sama kaalukatekooria "tüüpidel" on põnevam võistelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. March 2012, kl 11.28

Tere Rellukas,

Ma kardan samuti, et sul läheb meiega koos motivasiooni üleval pidamine raskeks. Ei keela küll kampa tulemast smiling smiley, aga vaata veel ringi - äkki leiad mõne teise duelli kus osalejad ja eesmärgid on sinu kategooriale lähemal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. March 2012, kl 11.36

Mul oli eile kummaline päev. Laps jäi haigeks - oksendas ja magas terve päeva - ja mina kaastundest tundsin ennast sama haigena ja istusin vaikuses ja pimedas tema kõrval ega suutnud süüa kuni õhtuni. Alles õhtul kui lapsel parem hakkas tuli ka mulle meelde, et peaks vist sööma midagi smiling smiley. Kalorid sain siiski enam vähem täis pähklite ja mandlite abiga.

Täna hommikul astusin huvi pärast kaalule, et näha, mida see imelik päev kaalule tegi - tulemus 1 päevaga -1 kg eye popping smiley. Ega ma ei arva, et see nii jääbki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. March 2012, kl 18.49

Nonii... hormoonidega lõpparve tehtud cool smiley Ootused on nüüd suuremad kui elu ise - oiiiii kuidas tahaks juba habras ja ilus olla eye rolling smiley

Elu on lill ja kõht on täis - hetkeks sain isegi toidu täna tasakaalu, aga ainult hetkeks smiling smiley. Millegi pärast kipuvad mul alati valgud lakke ja rasvad-süsivesikud ei saa kuidagi täis. Arumaeisaa...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 20. March 2012, kl 19.22

Mina veel hormoonidest ei loobu, liiga mugav elu... ning selle tõestuseks ma olen juba korduvalt alla võtnud, see pole mind seganud. Küll on seganud mind minu enda õgimine...
Aga no vaatame, kellel siis hakkab kaal nagu võidusõiduauto vilinal kaapima... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. March 2012, kl 20.19

Hormoonidega elu on tõesti mõnus - seda ei saa eitada smiling smiley - olen seda õndsat lapivaba elu 10 aastat nautinud ja otsus sellest loobuda tuli väga raskelt. Aga minu kere reageerib nendele rasvarakkude täimise ja kinni hoidmisega (kontrollitud ja tõestatud sad smiley ) nii, et pidin lõpuks valima - kas kaalukaotus või mugavus. Kaalukaotus võitis smiling smiley

Kui ma nüüd ka alla võetud ei saa, siis olen ise loll grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 21


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.