Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 31. December 2012, kl 11.49

Head vana lõppu ja uue algust! smileys with beer

Minu jõulud tõid 800g kaalutõusu, aga ei kahetse ühtegi verivorstijuppi, mis ära sai söödud grinning smiley. Varsti saab tagasi rutiini ja rajale - täna plaanin igatahes veel ohtralt heast-paremast viimast võtta ja homne läheb ilmselt tänaõhtuse pidulaua jääkide hävitamise tähe all the finger smiley

Ilusat pidu ja paugutamist! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 31. December 2012, kl 12.27

Head vana lõppu ja parema uue aasta algust minugi poolt.

Ka minu jõulud tõid mulle 500g kaalutõusu ning ei kahetse midagi. Eks uuel aastal ikka uue hooga saab hakata kaalujälgima ja trennis käima. Kuidas saab nüüd siis aasta viimasel päeval rikkuda vanu tavasid, kus vana aasta õhtul tuleb süüa 7 korda tongue sticking out smiley

Aga loodetavasti kohtume siin uuel aastal kõigiga uue motivatsiooni ja tahtega normi saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 31. December 2012, kl 14.37

Ilusat vana aastalõppu ja uue algust!

Minu jõulud algasid hambavalugan nii, et pidin erakorralisel hambaarsti külastama. Kõik hea ja parem
jäi söömatasad smiley. Kuid eile ja täna olen kõigile oma isudele järele andmisi teinudgrinning smiley
Minu kaal täna 86kgsmiling smiley

Ilusat pidusmileys with beer!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 02. January 2013, kl 17.45

Head uut aastat duellitajad! Ma parem ei räägi oma plussist, mis 2 nädalaga olen omale selga kogunud, aga uuel aastal uue hooga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. January 2013, kl 15.42

Sooviks ka siis teie liikumisega liituda. Kui novembris alustasin kaalusin 67 kg nüüd aga on kaal läinud peale pikki pidusi ja söömingut 64-65 peale... Nüüdsest siis jälle rütm tagasi ja alustaks mõnuga langetamist smiling smiley Kas teil on see tabel ka ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. January 2013, kl 12.32

Tere Anett!
Vaatasin, et oled ennast päris mitmesse duelli kirja pannud - seega on sul ilmselt juba piisavalt seltskondi ka ilma selle duellita, kus koos kaalu langetada winking smiley.
Edu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 07. January 2013, kl 10.28

Tere!
No nüüd peaks küll pidustustel lõpp olema. Minu see kordne kaal 85,9Kg, vähemalt ei ole juurde tulnudgrinning smiley
Paneksime uued eesmärgid ka näiteks 4.03 ja minu eesmärk oleks 75 kg ja uus lõpp eesmärk võiks mul olla 65kg.

Suur tänu Murumummile, et oled ikka viitsinud seda duelli vedada!the finger smiley

Nüüd hüppan reele tagasi ja ikka hooga edasi!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 07. January 2013, kl 10.58

Tere ja head uut! smiling bouncing smiley
Minu suhe kaaluga ei ole just kõige parem olnud viimased 2 nädalat eye popping smiley, aga ma lubasin endale, et võtan 2 nädalat täielikku anarhiat söömise osas nii et viriseda ei tohi - ikka ise süüdi eye rolling smiley
Eile tegin siis üle pika aja jälle trenni ja tänasest tõotasin endale, et hakkan jälle korralikult ka toitu üles märkima. Ega siis muud kui ikka edasi seltsimehed uute saavutuste poole! the finger smiley

See duelli vedamine on tegelikult tohutu motiveeriv jõud minu jaoks - ma ju PEAN siia tulema iga nädal, sest ma VASTUTAN tabeli eest ja ei tee seda ainult enda lõbuks, vaid siin on ka teisi. Nii et - mitte tänu mulle, et see duell siin nii toredasti pikalt kestab, vaid tänud TEILE, kes te siia ikka kohusetundlikult olete tulnud iga nädal oma numbrit teatama ja nii juba 42 nädalat!!!! jutti the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 07. January 2013, kl 11.32

...ja uued eesmärgid peaks tõesti panema. Vahe-eesmärgi tähtajaks võiks vist olla 1.4. või on muid ettepanekuid?

Panin Sipsu ja enda uued eesmärgid kirja - Kutsa ja Marleen - mõelge enda omad ka läbi ja andke mulle teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 07. January 2013, kl 15.54

Nu minu tänane kaal on sama.
Aga uue eesmärgi peaks seadma jah. Kui tähtaeg on 1.04, siis võik uue eesmärgi panna tagasi hoidlikult 70,0kg.

Aga jah nüüd kõik peod läbi ja tuleb ennast käsile võtta. See toidu kirja panemine on vist kõige raskem millega jälle tegeleda. Eelmine nädal sain vähemalt nii palju ennast käsile võetud, et käisin 3 korda trennis. Nüüd jätkata ainult sama rada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 08. January 2013, kl 20.04

Ma unustasin eile kaalu saata. Pluss on ikka päris kole, aga no mis eha, vähemalt tunduvalt väiksem, kui nädal tagasi tongue sticking out smiley kui <eestist saabusin tongue sticking out smiley 70,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 08. January 2013, kl 20.27

Marleen - kas tahad oma eesmärke ka üle vaadata? Paneme vahe-eesmärgi 1.4.-ks ja tähtajatu lõppeesmärgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 08. January 2013, kl 20.36

Vaheeesmärk 1.aprill? lõppeesmärk on mul sama, aga 1.aprill võiks kaalul olla 63kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. January 2013, kl 07.52

Tere varahommikust, tüdrukud! cool smiley

Minul säras täna kaalul kena number ja nädala kaalukaotuseks tuli kokku -1,6 kg the finger smiley - ehk siis jõudsin tagasi jõulueelsesse kaalu ja sealt veel jupi allagi. JESH!!!

Juuliks on vist rannavormi oodata grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 14. January 2013, kl 08.33

kahjuks olen plussis, aga tänasest uuesti punkte lugema!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. January 2013, kl 09.40

Marleen - anna ikka number ka. Mis sest, et pluss - kellel meist neid plusse ei oleks olnud grinning smiley. Vahel ongi vaja ennast veidi raputada ja punane number suurelt seinale panna, et motivatsioon lõkkele plahvataks ja hambad ristis jälle rajale saaks smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 14. January 2013, kl 09.43

Minu kaal siis 76,5kg. Toimumas on mingi seisak.
confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 14. January 2013, kl 11.10

Tere.
Kuna kaalu käepärast pole siis jääb reedene kaal 85,6 kg.

Edu meile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. January 2013, kl 12.40

Ja kõik on endiselt rivis the finger smiley

Pagana vahva visa hingega seltskond meil siin - kui teisi duelle piilumas käin, siis enamuses on alguses pikk rivi entusiaste, kellest juba paari nädalaga pooled välja langevad ja ka allesjäänutest ei käi ka kõik iga nädal numbrit teatamas. No eks on meil siin ka "langenuid" olnud aga ülejäänud on iga nädal kohal oma numbriga nagu kellavärk grinning smiley See on nii tore! smiling bouncing smiley

Kas olete tähele pannud numbrit, mille me kõik koos selle duelli ajal oleme alla võtnud? 51 KILO!!! SAATE ARU - 51 KILO eye popping smiley!!! See on ju terve (peenemat sorti) inimese jagu kilosid! the finger smiley Uskumatu, kui tublid me oleme olnud!

Marleen - piilusin Jaaniduellist sinu viimast numbrit ja panin selle siia kirja kui sa ise ei julge öelda spinning smiley sticking its tongue out Vot selline "stalker" olen mina - kõik uurin välja grinning smileyspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 14. January 2013, kl 17.35

hahahahah ma arvasin, et kirjutasin numbri eye rolling smileykaal näitas siis 70,8 ja süüdistan natuke ennast ja natuke täna alanud päevi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 14. January 2013, kl 17.36

Murumumm seal oli ilusam nr, kui täna hommikul tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. January 2013, kl 17.44

No ei ole see number palju hullem - kui päevad läbi, küll siis ka vesi välja läheb. the finger smiley

Ilusat nädalat, neiukesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 21. January 2013, kl 08.08

Hommikust!

Minu tänane kaal 84,7kg. Ei tea kas selles on süüdi ka eilne kelgumäel rassimine, aga olen tulemusega väga rahul.smiling smiley

Visa hingega seltskond on meil siin tõesti. Motiveerivaks jõuks oled sina Murumumm- vähemalt minu jaoks.
Meie duell on siin vist üksvanemaid, mis ikka veel kestab.the finger smiley

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. January 2013, kl 08.12

Hommik! Seekord kõigest pool kilo langust - eile oli kaalul ilusam number, aga öösel tabas mind mingi seletamatu õgimishoog, mis nagu kiuste pidi tulema just enne kaalumist ja lisama kaalu mitmekordselt võrreldes söödud kogusega (müstika) eye rolling smiley. NÕRK olen! Aga nüüd läheb kommikorv lukku ja mina jälle korralikuks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 21. January 2013, kl 08.26

Murumumm ka selliseid päevi on vaja, muidu võib hulluks minna! tubli oled ikka ja kõik teised!
minu kaal oli 70.2... tänasest tubliks jälle!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 21. January 2013, kl 08.56

Nu minu kaaluke langes ka 0,5 kilo. Aga seoses seisva kaaluga on ka motivatsioon madal.
Ma ei tea kas nii see ongi või lihtsalt mulle tundub, aga kui kaal on väiksem, siis langetamine käib ka raskemalt.
Ei siin ei saa enam midagi endale lubada, kõik hea menüüst välja ja lugeda iga suutäit, kui eesmärki saavutada tahan grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. January 2013, kl 09.52

Kutsa - seda kindlasti, et mida madalam kaal, seda vähem saab endale pattu lubada, sest langus ei tule enam nii kergelt sad smiley. Peab lihtsalt oma motivatsiooni kriteeriumid üle vaatama ja rõõmustama ka väiksema languse üle.

Tegelikult kui peeglisse vaatan, siis pole mul enam häda midagi (ull beib vaatab peeglist vastu - vähemalt enda meelest spinning smiley sticking its tongue out) ja seega võtan ilmselt ka pisut liigagi vabalt - toidud jäävad pahatihti kaalumata ja ka kirja panemata... Peab vist ennast tõsisemalt käsile võtma, sest minna ju on veel - olgugi et mitte enam 30 kg smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. January 2013, kl 10.01

Sipsu - mulle tundub ka, et meie duell on üks vanemaid ning stabiilsuse ja kohusetundliku numbri teatamise poolest kaldun arvama, et "kõige-kõigem" isegi the finger smiley!

Fantastiliselt ilus nädala tulemus tegelikult jälle kokkuvõttes, tüdrukud! the finger smiley Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. January 2013, kl 18.36

Sain kirja, et meiega sooviks liituda ka Kodukoht. Andsin lahkelt loa ja usun, et teil ei ole midagi selle vastu smiling smiley. Ülehomme siis jälle kaaluma! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. January 2013, kl 20.33

tere kõiglesmiling smiley

Soovin liituda teie grupiga, ise suht algaja....loen huviga foorumeid ja blogisidsmiling smiley
sügis läks reisimise peale ära ja kaal kasad smiley
Eesmärgiks olen seadnud 10 kg 1.aprilliks tundub vist,et läheb kiireks,aga loodan...Või mis te arvate?
Homme siis kaal ja muud numbrid,sest hetkel veel haigus kallal.

tänudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.