Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 30. May 2012, kl 10.19

Siis tähistame viimase duellipäeva lõppu ja alustame uut duelli, et lõppkaal kätte saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. May 2012, kl 17.46

Pole paha plaan smileys with beer.

Peab nentima, et me oleme tõesti kuidagi väga tegus punt smiling bouncing smiley - 11 nädalat tehtud ja kõik on endiselt rivis - teistes duellides ringi vaadates on see väga kõva tulemus. Ka mingeid traagilisi tagasilööke pole olnud. Vala küll kadus korraks ära, aga sai ikka endal kratist kinni õigel ajal smiling smiley

Sellise pundiga on lausa rõõm seda kolgata teed käia ja hea meelega jätkaks seda ka peale 1.7. kuni võiduka lõpuni spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 31. May 2012, kl 08.36

Mina jätkaks samuti kuni jõuame KMI rohelisse klassi. Ehk seekord ei vaju ära, mis siis et suvi tuleb...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 04. June 2012, kl 06.10

Hei!
Kaal täna - 95,9 kg winking smiley .... keefir on parim!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 04. June 2012, kl 07.28

Ilusat esmaspäeva hommikut.
Minu täna hommikune kaal 83,0 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 04. June 2012, kl 07.42

Minu tänane kaal 94,7kg.
Pole paha, aga võiks parem olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 04. June 2012, kl 08.27

Hommikust kaaskannatajad. Täna hommik oli ütlemata rõõmus minule, sest kaalu näitas 89,9 tongue sticking out smiley, lubasin selleks puhuks omale kohe tükikese eile tehtud õunakooki the finger smiley.
Eks ma juba nädala sees teadsin, et seekord tuleb korralik miinus, igapäev ju kaalun. Võlunippi polegi, väga väga korralik toitmuine, ei mingit patustamist ja ratas ja kõnd ikka ja lisandusid igaõhtused kõhu- ja rinnalihaste trennid.
Appi kui õnnelik ma praegu olen ikka!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. June 2012, kl 19.18

Millised uhked tulemused!!! smiling bouncing smiley Megatublid!!! the finger smiley

Mina pean seekord õigluse huvides nulli kirja panema, kuna tormasin eile lennujaama ilma kaalule astumata kuigi nädala sees nagu asi ikka liikus kenasti allapoole eye popping smiley Järgmised 2 nädalat ma kaalu ei näe - pesitsen jälle viietärnihotellis kaunil lõunamaisel rivieral, aga seekord ilma "tõde kaunistava kaaluta" grinning smiley Loodan, et siin ilusate inimeste keskel tõuseb motivatsioon luksuslikel söömingutel ka midagi taldrikule alles jätta viisakuse piirides

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 05. June 2012, kl 14.18

Ilusat reisi Murumummile! ja eks me siis katsu kaks nädalat ilma tabelist indu saamata edasi pusida. Või on sul võimalus vähemalt meie numbrid kaalutabelisse kirja panna?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 05. June 2012, kl 22.24

Õnneks on nendes uhketes hotellides internetiga kõik korras, nii, et tabel tuleb igal juhul the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 06. June 2012, kl 09.02

Huvitav kas see on taotluslik, et uhkes hotellis kaalu pole? Et ei maksa ennast närvi ajada, muidu jätad restoranis koogi söömata...
Minul tuleb proovikivi nädalavahetusel maal vanaema juures. No kuidas sa talle seletad, et sul on dieet ja sa ei tohiks tõsta kolmandat taldrikutäit sousti ja kartulat tongue sticking out smiley. Aga no proovime hakkama saada, õnneks annan kleidimõõdud enne vanaema juurde minekut, aga proov muidugi on pärast spinning smiley sticking its tongue out.
Mul on jube isu mugida ära kilo mureleid.... oehh... kolgata tee confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 06. June 2012, kl 23.48

Võimalik - restoran tahab ju ka teenida grinning smiley

Täna sai pikk jalutuskäik tehtud - pool sellest üles mäkke ja kui pilt jälle ette tuli, siis alla tagasi eye rolling smiley Mis meil Eestis viga jalutada - muudkui jalg jala ette ja sirgelt horisondi poole ilma et künka poegagi teele jääks... aga siin Alpide jalamil on jalutamisel hoopis teine maik - kui mitte öelda "vere maik" - kui ikka 45-kraadist "küngast" vallutada, siis on asi jalutuskäigust kaugel.

Noh - mõne kalori võrra sai seda igapäevast söögiorgiat täna maha kulutatud küll the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 08. June 2012, kl 14.05

Murumumm väga tubli. Trenn ju mis sugune grinning smiley
Minul õnneks ei ole hetkel näha nüüd mingit suuremat söömaaega ees. Loodame, et see ka siis positiivselt kaalule mõjub.
Aga täna hommikul avastasin, et mu kaal hakkab vist vaikselt valetama. Kord näitab ühte kaalu ja siis natukese aja pärast teist. confused smiley
Aga siiski olen hetkel graafikus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. June 2012, kl 19.36

Kogu nädalavahetus on kulgenud jalgadel - eile 7 tunnine jalutuskäik maalilises Itaalia linnas ja täna sai 3 tundi mõõdetud rannapromenaadi rivieral (lõpuni ei jõudnudki... nii pikka rannapromenaadi annab otsida) ikka mäest üles ja jälle alla smiling bouncing smiley. Vahele on muidugi lürbitud mõnuga cappuchinosid ja nauditud parimaid toite, aga ehk ikka mõni kalor on ära ka kulunud. Homme jälle tööle - siis jääb liikumiseks aega vähem.

Randa ikka eriti ei kipu veel kuigi ilm lausa karjub, et tule ujuma eye rolling smiley... kuidagi ei kisu kolleegide ees pekki paljastama. Aga suvine jume on hangitud sellest hoolimata the finger smiley. Õhk +32, vesi +25 - teeb kadedaks? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 11. June 2012, kl 08.34

Minu tänane kaal 93,6smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 11. June 2012, kl 08.43

Oi Murumumm ma olen kade kade kade... itaalia on minu lemmik-koht, kus mul pole veel õnnestunud käia, aga mida ma niiiii väga tahaks... ja soe muidugi, minu olemusele on eesti kliima alati liiga külm olnud ja see kuidas enamus vingub 30 kraadise kuumaga mõnel suvel eestis - see on mulle nii tore... nauding.

Aga ma ajan teid kadedaks ka jälle oma ülikorraliku miinusega, nimelt 87,2 drinking smiley suutsin väga edukalt vastu panna vanaema rabarberikoogile jäätisega. Oli teine küll väga õnnetu selle üle, aga no mis teha....
Ja kleidiproov õnnestus ka suurepäraselt!!! Oh kui rahul ma olen iseendaga ja loodan, et me duellitame edasi ja siis ma ei saa jääda oma loorberitele puhkama vaid ikka peab rühkima sinna KMI rohelisse kasti. Eks ma nüüd paar nädalat võta pisut kergemalt, need kaks viimast nädalat on ikka veits ekstreemsed olnud. Aga mõõdud on ilusad smiling bouncing smiley ja see mulle meeldib!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 11. June 2012, kl 09.38

Mariihen, sa ikka väga tubli.
Mina nii tubli ei ole. Nu see nädalavhetus ikka minu komistuskivi. Aga täna hommikune kaal 82,5kg, nii et väike miinus ikka. Aga nüüd tuleb ikka 3 nädalat korralikult pingutada kui 1. juulil tahan eesmärgini jõuda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 11. June 2012, kl 09.42

Oi kust sa kaalu leidsid?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 11. June 2012, kl 09.46

oi ma vaatasin, et Murumumm oli, et tal pole ju kaalu eye popping smiley.
Aga sul ju eesmärgini nii vähe puudu! Ma väga ei usu , et mina oma eesmärgi 01.juuliks saavutan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. June 2012, kl 23.55

Oi sõbrad - hästi panete! Tubli töö!

Itaaliat soovitan küll igaühele, kel temperamenti ja romanitkameelt jagub cool smiley Fantastiline maa - ilus ja närvekõditavalt salapärane. Olen Itaalias palju kordi käinud ja kogu aeg kisub ikka ja jälle tagasi...

Enda praeguse kaalu kohta ei oska isegi midagi arvata - eks järgmisel nädalal on tõehetk, aga ega ma midagi ei kahetse ka - elu on tõeline nauding praegu siin paradiisis cool smileydrinking smiley Isegi tööl käimise kohustus ei suuda seda varjutada. Milleks veel puhkust vaja kui tööreis selline nauding on? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 18. June 2012, kl 07.56

Tere!
Terve nädal siin foorumis vaikus olnud. Kõik langetavad usinasti kaalu.
Minu tänane number 92,4kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 18. June 2012, kl 09.06

Unistada ju võib, et kaal langeb. Aga minu tänane seis sama, mis eelmine nädal ehk siis 82,5kg.
Mulle ei istu päevade periood ja kui siis sinna veel langeb mingi pidude päevad, siis on kogu aeg selline, et mida iganes ka ei sööks tuleb ainult juurde. Täitsa kurjaks teeb kohe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 18. June 2012, kl 09.31

Minul seekord rahulik, aga siiski miinus ehk 86,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 18. June 2012, kl 10.11

Minu 2 nädalat "la dolce vitat" sai läbi cool smiley Tagasi kodus - küll ainult nädalaks, aga NII HEA on ikka kodus olla (eilsest ilmast hoolimata angry smiley).

Jume on suviselt pruun ja ilusaid mälestusi on pea täis - mõnikord tuleb nentida, et on ikka hea töökoht mul smiling bouncing smiley Rannas ei olnud veel eriti mugav olla, aga viimasel päeval neelasin siiski piinlikustunde alla ja nautisin täiega päikese ja helesinise mere võlusid - küll trikoos ja mitte bikiinides, aga see ainult tõstis motivatsiooni kaalulangetuse teel püsida cool smiley

Isegi kaal ei suutnud seda õnne vähendada - suurest igapäevasest õgimisest ja sellega kaasnevast alkoholitarbimisest hoolimata näitas kaal terve kilo vähem kui enne the finger smiley

Nüüd siis tuleb nädal aega asja jälle tõsistelt võtta enne järgmist reisi. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. June 2012, kl 11.07

Brrrrr... Raske on kohaneda külmaga. 20-kraadine temperatuurilangus annab tunda - varbad on nagu jääpurikad ja nohu kipub kallale sad smiley. Arvestades, et järgmise reisini on alla nädala, peab nüüd endast kõik andma, et mitte haigeks jääda. Seega põhimõtteliselt "voodirezhiimil" kuni parem hakkab... Ja ma nii lootsin olla eriti aktiivne sel nädalal sad smiley Dääm...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 20. June 2012, kl 08.49

sul vähemalt on see lootus, et varsti saad jälle sooja... meie siin kanname ikka pikki suvekleite ja teeme näo, et oi kui tore, et on suvi, vähemalt kalendris smiling bouncing smiley
Aga no tõesti, mida ilma, hommikul ärgates on vaevu 10 kraadi sooja. Ainus lohutus on see, et kuion külm, siis peab kere end soojendama ja seega rohkem rasva põletama... aga halb asja juures on see, et kui on küll, kipub suurem isu peale tulema... seega taaskord nokk kinni saba lahti!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 20. June 2012, kl 09.04

Ma ei tea, kas see on nüüd seotud kaalu kaotusega, aga minul on viimasel ajal igal pool külm. Isegi kui kodus on 22C sooja, siis ikka võtad õhtul bleedi peale, sest muidu täitsa külm eye popping smiley
Käed ja varbad kogu aeg külmetavad.
Aga kokkuvõttes: MA TAHAN SUVE!!! angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 20. June 2012, kl 12.10

Külm on minu pidev kaaslane juba kusagilt 95 piirimailt. Lapsed lasevad paljajalu ringi ja oatemperatuur on lausa 25, AGA... mul on külm ja käin ruudulistes pidzaamapükstes ringi fliis peal. See vist ongi kaalulangetuse kõrvalnäht ja ega aastaaeg ka praegu juurde midagi ei anna. Kõik välikohvikud on ennast varustanud pleedide ja gaasisoojenditega...
AGA vaatamata sellele ma tahan peenem olla, isegi kui see tähendab pidevat külma the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. June 2012, kl 19.04

Polegi selle peale nii mõelnud - tõepoolest oleks nagu "jahedam" kogu aeg grinning smiley

Oehh... aga see nohu oli nüüd küll täiesti ebavajalik... pea paks nagu vatipall ja kere paistes sad smiley Ja hirmus nälg kogu aeg - tahaks midagi hästi vürtsikat ja rasvast tongue sticking out smiley Saaks vähemalt magadagi normaalselt, aga kuidas sa magad kui nina on totaalselt kinni ja kurk sügeleb sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 22. June 2012, kl 10.06

No nii kaaskannatajad!!! Kuidas jaanid on planeeritud, kas ainult kapsalehte järades ja vesise suuga teisi pealt vaadates või lubate endale ühte, koma teist!!! Mina olen otsustanud lubada, aga mitte sealiha vaid muud. Ja mõned joogid ka ikka. Kuna ma omale pandud eesmärki ei suuda kindlasti täita, kuigi küll mõned kilod ainult jäävad puudu, siis praegu naudin ja 02.juulil alustan taas rangemat kalorite lugemist.

Panin omale uue eesmärgi ka ehk siis 75 ja tähtajaks reaalselt 01.september. Eks elu näitab. Motivatsioon on kõrge, selle suure komplimentide rahe all, mida ma peaaegu iga päev kuulen the finger smiley. Isegi vanad sõrmused lähevad sõrme ja kellarihm ei jäta enam rante käe peale... vot sellistest asjadest saab rõõmu tunda!!!!

Ja kohe algab suvi ja mul algab puhkus!!!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.