Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 22. June 2012, kl 10.28

Mina ikka luban ka endale ühte teist, muidugi mõistuse piires. Jaanipäev kord aastas ju ja miski pärast ei liigu mu kaal hetkel kuhugi. Kuigi jälgin mida söön ja trenni teen ka. Aga seisab, mis tähendab, et soov kaalu ma kätte ei saa. sad smiley
Aga peale jaani uue hooga, puhkus on tulemas ja tegemisi palju grinning smiley

Ilusat jaani kõigile!!! smileys with beer



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kutsa80 22.06.2012 10.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. June 2012, kl 19.02

Jaan või asi sad smiley Nii kehva jaani-ilma nagu ei mäletagi...
No ega minust grillijat ei oleks saanud niikuinii - haigus ikka küljes ja teki all pikali.

Head pidutsemist kõigile! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 25. June 2012, kl 07.45

Jaanid peetud, ilm oli nagu oli. Kuid see ei seganud tuletegemist, ega ka grillimist. Söödud sai kõike head ja paremat.
Terve nädal möödus mitte eriti korralikult, kuigi nädala sees oli kaalu tunduvalt vähem.
Tänane number 92,3kgsad smiley

Rühime aga edasi!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 25. June 2012, kl 07.55

Jaanid peetud jah, aga no selliseid jaane pole ammu olnud!!! Aga grill sai ikka tehtud, lõket seekord mitte, otsustasime, et ei raiska suurt kogutud materjali ära sussutamiseks vaid ootame ilusamat ilma ja siis teeme afterparty smiling bouncing smiley
AGA kuna grilli sai siiski tehtud ja ma võtsin kõike suht vabalt, siis on täna tulemuseks 87,1 sad smiley Mis teha!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 25. June 2012, kl 08.13

Ilm oli jah väga kole, aga ega see siis kõige hea ja parema maitsmist ei seganud. Ja jaanipäevale veel kohe otsa sünnipäev ja täna veel järgminegi.
Hommikul muidugi näitas ka, et on kõike head ja paremat söödud. Kaal siis 83,5kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. June 2012, kl 12.32

Sain nüüd lõpuks netti... Tervitused taas lõuna-Euroopast Alpide jalamilt cool smiley

Mina veetsin eile hommikul pika tundelise hetke kaaluga... tunded vaheldusid põlgusest meeleheite ja masenduseni - no kust kuuske see selline number sinna sai eye popping smiley confused smiley ??? Poolteist kilo plussi ühe nädalaga eye popping smiley ??? Proovisin muudkui uuesti ja uuesti kaalule ronida ja nihutasin ja raputasin kaalu, aga kohtuotsus ei muutunud...

Tõsi küll liikumist sel nädalal kohe üldse ei olnud, kuid vastupidiselt oma tavalisele haigusaegsele enesehaletsus-õgimisele pidasin kinni kalorinormidest ja jõin üüratutes kogustes vedelikke (s.h. mahlad arvestasin ka kenasti kalorite sisse). Mille eest mind niimoodi siis karistati? Hotelli kaal küll on taas leebem, aga see ju ei loe sad smiley

Dääm... Aga alla ka ei anna! Krt! Sellest pekist MA SAAN LAHTI mingu või sajand moody smiley!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 27. June 2012, kl 07.07

Murumumm ma tean mida sa tunned. Igakord kaalule astudes on ette juba selline küsimus peas keerlemas, kas täna saab rõõmustada või kurvastada.
Aga ikka alla ei anna olenemata tekkivatest emotsioonidest.

Aga tüdrukud kuidas siis on, kas jätkame peale juulit sama tiimiga kuni võiduka lõpuni? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 27. June 2012, kl 12.49

Mina jätkaks küll. Tiim on meil ju hea.
Paneme aga edasi!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 27. June 2012, kl 21.02

MUIDUGI jätkame smiling smiley. Ja alla ei anna the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 30. June 2012, kl 07.25

Tere kaas langetajad!

Kuna sõidan täna ära ja mul puudub kaalumisvõimalus ja ka net siis otsustasin edastada oma kaalu täna, 91,6 kgsmiling smiley

Selle duelli lõpuks -10 kg pole pahahot smiley

Kui tagasi olen kaen kuidas teil läinud on.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 03. July 2012, kl 10.07

Heia!
Minul siis täna hommikune kaal 86,6, seega pisike miinus!!!
Aga nüüdseks olen siis tagasi pulmast ja pidustustelt. Kartsin küll, et tulen tagasi ja on mingi hull pluss, aga oh seda rõõmu!!! Ilmselt sulatasid ohtrad komplimendid vanadelt tuttavatelt, keda pole ammu nähtud ja hommikuni kestnud tants kõik sisse söödu ja rohkemgi veel... mida isegi eileõhtune pizza ei suutnud tagasi teha.
Mina jätkaks ka, aga kuna mul nüüd puhkus, siis ma pole väga kindel, kas ma igapäevaselt siia sattuma juhtun. Samas kui me ikka selle kaalumise esmaspäeva peale jätame, siis olen mina käsi ja katsun vaatamata suvest ja kangest siidriisust ikka rühkida edasi oma soovkaaluni.

Praegu oleks patt jälle pooleli jätta!!! Nii palju vaeva on ära nähtud. Minu jaoks ongi praegu kõikse raskem aeg ees tulemas, et ei annaks nüüd alla kui liiga hea juba olla on...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. July 2012, kl 08.29

Tere taas! Mina ka kodus tagasi lõpuks cool smiley

Midagi rõõmustavat kaalunäidul küll öelda ei olnud, aga väike miinus ikka. Mis siis muud kui jonniga edasi smiling smiley. Tervis hakkab ka paremaks minema (pooltõbisena reisile minek ainult pikendas piinlemist nagu ikka) ja koos sellega ka motivatsioon edasi pusida smiling bouncing smiley.

Nüüd peaks jälle liikumisega järje peale saama, siis on lootust ka lõpuks seda maagilist 8-t kaalul näha esimese numbrina - niiiii ammu pole seda numbrit näinud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. July 2012, kl 09.22

Ikka väga kena on see meie tabel - 16 nädalaga kokku kaotatud 47,5 kilo smiling smiley. Pole paha! the finger smiley

Mis te arvate kui teeks jälle mingi vahe-eesmärgi? Näiteks 1.9.?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 04. July 2012, kl 20.46

Mina ei saavutanud, siis küll oma eesmärki, aga edasi rühin ikka.
Hetkel hakkas puhkus ja seega on söömise järlgimine palju raskem. Kodus ikka ei ole regulaarseid söögi aegu aga samas ega pole ka eriti aega midagi süüa. Trenni olen hetkel asendanud lihvimise, pahteldamise ja värvimisega smiling smiley

Minule 1.9 sobib.
Ilusat suve kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 06. July 2012, kl 07.37

Mina ka tagasi.
Sai täitsa vabalt võetud. Tunne on, et olen mitu kilo raskem. Eks esmaspäev näebgrinning smiley

Minule ka 1.09 sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 06. July 2012, kl 09.20

Mulle sobib ka 01.09.
Kuigi peab tõesti ütlema, et tööl käies on lihtsam jälgida, mida suhu paned kui kodus olles...
aga laseme edasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. July 2012, kl 09.06

Nonoh? Täna juba teisipäev ja keegi ei olegi oma eilset numbrit kirja pannud? eye popping smiley

Minul läheb vaikselt aga visalt - pool kilo alla seekord.

Ikka veel teeb meele mõruks see haigusnädala suur pluss, mida nüüd mitu nädalat peab kustutama. Ei saa mina aru, millest see tuli. sad smiley Alati kui ma haige olen, tekib mul üüratu söögiisu. Äkki sellel on mingi point ja ma peangi haigena rohkem sööma? Tavaliselt kui ma isudele järele annan, siis kaal eriti ei muutu, aga seekord kui isust hoolimata ikka kaloreid lugesin, siis tõusis kaal kohe kolinal. Hmmm... siin on mõtlemisainet... tongue sticking out smiley

Pange ikka oma kaalud kirja ja 1.9. eesmärgi kaal ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. July 2012, kl 09.10

Niisiis mina ei ole languse teel, olen stabiilsuse teel 83kg. Aga ega ma hetkel eriti ei jälgi eriti mida söön ja millal söön. Tööl on kindlad kellaajad millal olen harjunud sööma, aga kodus juba magan hommikul kauem ja kuna remont ka käsil, siis söön siis kui juhtub.

Kui saab puhkus läbi hakkan korralikumaks tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. July 2012, kl 10.38

Mina just ootan puhkust, et saaks korralikumaks hakata - muidu laveerin siin koosolekute ja reiside vahel ja mitte kohe ei õnnestu plaanipäraselt asjale keskenduda eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 10. July 2012, kl 16.22

Minu vabalt võetud nädal maksis mulle kätte.
Kaal 93,0 sad smiley
Nüüd jälle korralik!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 16. July 2012, kl 11.04

Kuida teil läinud on? Kuidagi vaikseks olete jäänud!?

Ega siin midagi hõisata ole, tänane kaal 92,2kg.eye rolling smiley

Tulemas on keeruline nädal jälgimise poolest. Aga ma katsun tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. July 2012, kl 20.33

JÕLE kehv nädal oli sad smiley. Nagu ikka viimane nädal enne puhkust - pikad päevad + paanika + väsimus = enesehaletsus ja "lohutus" endale hea ja parema lubamise läbi angry smiley

Täna istusin maha ja lubasin endale, et selle puhkuse pühendan enda heaolule, mitte enda nuumamisele eye rolling smiley.

Vaikne on siin jah, aga eks kõik püüavad seda kehva suusailma nautida ja vähem arvuti taga istuda. Eks sügisel kui ilm jälle pime, siis jõuab seda ekraani vahtida küll ja rohkem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 18. July 2012, kl 12.56

heia-heia
kuna mina puhkan, siis ma vabatahtlikult arvutit lahti ei tee spinning smiley sticking its tongue out, seega kuulebki minust harva veel vähemalt kaks nädalat. Olen samuti stabiilne, ei siia ega sinnapoole kõikumisi... mis on ka juba ise4enesest hea, sest eks neid patustamisi ole ikka ja jälle.
Peale puhkust hakkan jälle korralikuks... seni las siider voolata ja maasikad vahukoorega maitsta the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. July 2012, kl 06.47

Nädal puhkust möödas ja juba on ööd ja päevad segamini, nädalapäevadest rääkimata grinning smiley. Arvasin nimelt, et täna on teisipäev smiling smiley.

Aga paistab, et ma pole ainuke - keegi pole esmaspäeval kaalu kirja pannud. Aga seda ei saa ka pahaks panna - ilusat puhkust kõigile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 30. July 2012, kl 18.16

Tere, tere!

Minul kaal väheneda ei taha, ilmselt on asi seotud ebaregulaarse toitumise ja liigsöömisega. Õnneks pole palju juurde tulnud.
Selle nädala kaal 92,6kgsad smiley

Tänasest katsun jälle kõik kirja pann ehk siis saab järgmiseks nädalaks ka kaalunumbri väiksemaksgrinning smiley

Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 06. August 2012, kl 14.01

VÄGA vaikne on siin eye popping smiley - loodan, et kõik lihtsalt puhkavad, mitte pole loobunud tongue sticking out smiley

Minu kaal seisab nagu naelutatud - liikumist ja rahmeldamist on palju ja söön normaalselt, aga oh neid sünnipäevi!!! Paistab, et kogu mu suguvõsa on suvel sündinud smiling bouncing smiley. Ja kokata oskavad nad pahalased ka kõik liiga hästi. Ja muidugi solvuvad väga kergesti kui jätad mõne suupiste või koogi matsmata spinning smiley sticking its tongue out

Aga mis seal ikka - nautima peab ka - peaasi, et juurde ei võta!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 06. August 2012, kl 14.20

Teen ma midagi v ei tee, kaal ikka seisab. Ei liigu ta ei alla ega üles.
No see on muidugi positiivne, et üles ei liigu, aga alla ka liikuda ei taha.
Nii et minu kaalu võib panna jätkuvalt 83 smiling smiley

Mina puhkasin ära ja nüüd jälle tööl. Nii et nüüd selleks aastaks on suvi läbi ja saab jälle hakata korralikult tööl, trennis ja koolis käima tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 06. August 2012, kl 15.19

Ma juba mõtlesin, et olete loobunud. Kuid kannatame selle augusti kuu ka veel ära siis peaks kõik taas iganädalaselt rivis olema.
Minu tänane kaal 91,6 kg smiling smiley

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 13. August 2012, kl 17.20

Tere tiimikaaslased. Pole meist keegi siia ammu oma kaalu kirjutanud. Ma siis jälle kirjutan.
Et minul ikka kõik endist viisi. Teen trenni v ei tee ja isegi kui tekib paar sellist päeva, kus vahel unustan söömise (mitte päris, aga hommikul ja siis tuleb alles õhtul meelde, et peaks midagi natuke sööma ka), siis kaal ikka ei muutu mitte kuhugi.

Tekib natuke juba lootusetu tunne.
Aga kuidas siis ka teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. August 2012, kl 16.06

Puhkus selleks korraks läbi sad smiley ja suurest stressist isegi kaal nõksu võrra allapoole kukkunud smiling bouncing smiley

Lootusetu tundub see kõik tõepoolest, aga alla ka ei taha anda. KUIDAGI peab ju sellest pekist lahti saama hot smiley

Edasi, seltsimehed! smiling bouncing smiley Loodan, et ülejäänud seltskond ka jälle vaikselt arvutite äärde ujub ja saame oma väikese projektiga jätkata.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.