Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 25. May 2012, kl 08.28

Tere kaunist hommikut, mu kaal näitas täna ilusamat numbrit. Seekord langes -1,4 olen väga rahul.
Õnnitlused TiiuL, ise ootan 8 ette. Kolmapäeval juba nägin, aga nagu alati liigub kaal vahel ka teises suunas.
Päikestspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 25. May 2012, kl 11.23

Jee ma sain ka 100-st võitu, uskumatu et nii halb nädala algus oli ja nüüd võtsin nii alla. Ehk siis mõõdu: 99,8 ehk eelmise nädalaga võrreldes -1.

Ja nüüd ikka täie rauaga edasi, enam pole pääsu, nüüd tuleb see number 9 eest ka ära saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 25. May 2012, kl 13.22

Tubli Banda!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 27. May 2012, kl 09.34

Kaalunumber hakkab 9-ga!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 31. May 2012, kl 20.48

Nii minul ei lähe kõige paremini aga olen suutnud oma kaalu hoida. Asi kuidagi käest ära ja ise olen ka kuidagi liimist lahtui aga loodan, et saan asia korda. Eks näha mis homme kaal näitab smiling smiley

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.05

Õnne sulle ka RiinRiin!!!!!


Minul eelmise nädalaga võrreldes -1.2 ehk sis nüüd on 98,6 ja mu vööümbermõõt on nädalaga ekstreemselt kukkunud -11cm. Tõepoolest riided on sealt väga suureks jäänud selle nädalaga

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 01. June 2012, kl 15.44

Tore kaalul esimene number 8, seega kaaluks 89,8 (-0,8). Olen õnnelik, et olen suutnud iga nädal olla miinuses ja enesetunne aina paraneb kui väiksem number ees kui eelmisel korral. Edu teilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 01. June 2012, kl 20.40

Tere kõigile!

Mul saab 9 juunil 2 kuud siin oldud. Kaal on langenud 8,5 kilo. Puusa ümbermõõt on vähenenud 10 cm, rind 5cm ja piht 15 cm. Aga pikk tee on veel käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 02. June 2012, kl 08.19

Õnne Tinnu777!! ja ongi juba 8 ees!

RiinRiin see 8,5 kilo on ikka suur number tegelikult (kuigi vaja veel alla võtta) ma ikka võtan ma vastavas kaalus asja kätte ja mõtlen, et vohh nii palju kaalu juba maas smiling smiley 3 kilo veel ja saan suurema poisi sülle võtta ja öelda, et nii palju raskust juba maha läinud. Ei äge, et kaal langeb ikka thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Joanne
Kuupäev: 02. June 2012, kl 08.48

Heismiling smiley

Lõpuks on asjad liikuma hakanudgrinning smiley ja mitte ylespoole nagu viimasel ajal juba kombeks oli saanud..kujutage ette..MIINUSgrinning smiley grinning smiley jeeeeeee niisiis kaal 104,7 (-1,7kg) lahegrinning smiley
Palju palju õnne neile kes on 9 ette saanud..kuidas ma ka soovin Teie hulka jõuda..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 03. June 2012, kl 13.44

Kui kellelgi kaal aeglaselt alla liigub, siis olen see mina. Trenni pole saanud 2 nädalat teha. Kõigepealt tabas peret kõhuviirus ja nüüd on nohu, mis ei taha ravile alluda. Jube! Ootan nii väga, et saaks jälle ratta peale istuda ja uhada grinning smiley
Loen siit, et olete tohutult tublid. smiling smileysmiling smiley Loodan, et millalgi minu kaal ka otsustab pisut kiiremini langeda aga ilmselt peaksin olema õnnelik, et langeb mitte ei tõuse. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 06. June 2012, kl 15.16

No kuidas teil see nädal möödunud on?? Ma hakkasin pühapäevast jälle trennitama, loodan et kaal siis reedel sellepärast plussi ei näita. Mul hakkab järgmisest nädalast üks suur lõpetamistel ja sünnipäevadel käimine, loodan, et elan selle üle ja pean oma toitumisest kinni tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 08. June 2012, kl 06.46

Minu muretsemine oli asjata, kaal eelmise nädalaga võrreldes -2.1 kg ehk siis nüüd kaalund 96.5, kõigest 1.5 kg jäänud esimese eesmärgi täitmiseni the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 08. June 2012, kl 07.04

Väga tubli Banda thumbs up
Ise üritan ka koguaeg korralik olla, kuid tulemuseks ikka samad numbrid sad smiley. Ainuke lohutus, et äkki siis on ka püsivamad numbrid ja ei tule jo-jo efekti. Samas hea et 6ndal kuul kaaluabis alles nn + ja 0 nädalad on tekkinud.
Nädala pärast uued numbrid cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 08. June 2012, kl 10.03

Banda, super!thumbs up
Ise olen nyyd juba paar nädalat sööke kirja panemata olnud kaaluabi jälgija, peab ju pea ja kere ja möistus löpuks hakkama saama ilma körvalise abita,,, vaikselt, aga kukub ja selle yle hea meel, ehk kukub päriselt. Kohe saab jälgima hakkamisest 3 kuud ja 12.5 kilo selle ajaga, vöölt miinus 15 cm, puusalt miinus 10 cm,,, tsiteerides klassikud "pole paha!" hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 10. June 2012, kl 19.41

Eluke on nii kiireks läinud, et pole aega nettigi tulla. Terve nädal ja paar päeva peale pole aega olnud toitusi sisestada, ega ka mõelda mida suhu pistan. Suhu läks see mis ette juhtus ja eks ole ju tulemus ka kohe vastav. Olen nii õnnetu. Aga lubasin endale, et esmaspäevast kirjutan kõik üles ja mütlen ikka mida söön ja üritan ka vastavalt toitusi valmistada. Aga teie olete tublid olnud. Edu teile kõigilewinking smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 11. June 2012, kl 08.40

Tere

Minagi olen siinsest keskkonnast eemal olnud. Pole olnud mahti taoitude sisestamisega tegeleda ega ka foorumisse kaalunäitu panna. Vabanadan
Proovin uuesti aega leida ja jälle tabelisse reedeti kaalu sisestada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 15. June 2012, kl 08.01

Hommikust!!! Ma nüüd 2 nädalat olen suutnud end tagasi hoida ja kaalun kord nädalas vaid, reede hommikud on päris ärevad. Nädal algas mul vääga emotsionaalselt, märkamatult sõin kalorid täis liiga kiiresti ja isegi juurde. Aga õnneks 4 päeva sain jälle ilusti toituda ja eelmise nädalaga võrreldes -1kg, ehk sis kaalun nüüd 95,5 kg ja mul 3 päeva aega, et veel 500 g alla võtta ja sellega on minu esimene eesmärk täidetud, lähen number 8 jahtima!! Ja esmaspäeval saab mul 10 nädalat siin oldud, kaalukaotust kokku hetkel -12.4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 15. June 2012, kl 14.57

Tere üle pika aja! Minu kaaluke langeb tasapisi 0,5 nädalas smiling smiley oleme ausad, ega patuga pooleks päevi on ka, nii et ega suuremat kaalukaotust oleks ka patt paluda grinning smiley eks see ole kohe kaalust näha, kuidas ma oma nädala veetsin - kui on tagasihoidlik langus, siis olen kas vähe liikunud või head ja paremat lubanud ja kui langeb hooga (üks nädal lausa 2,3) siis olen ka piinliku täpsusega kõike jälginud ja hoolega jalutanud. Ega siin suur selgeltnägija ei peagi olema, et järeldusi teha winking smiley Hetkel kokku siis -10kg ja Kaaluabis oldud 2 kuud ja 1 nädal. Jätkame aga samas tempos, peaasi et number aga väiksemaks läheks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 22. June 2012, kl 07.49

Kaal täna 94,7 ehks siis eelmise nädalaga võrreldes -800g. Nüüd uus eesmärk seatud ja hakkan seda 8 numbri poole piiluma ja seda vallutama!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 22. June 2012, kl 08.34

Oi kuidas ma igatsen ka nii suuri kaalulanguseid, kui teil smiling smiley
Tänane nädala saak -100 g.
Tähelepanek: kaalumisele eelnenud õhtul ei ole mõtet trenni teha. Trenn tuleb teha ära kolmapäeva õhtul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 22. June 2012, kl 18.02

Tere,
paneme uue eesmärgi 24.nädalaks ja teen uued lahtrid valmis? Lähme ju ikka duelliga edasi?
Banda on esimene, kes oma eesmärgi saavutas. Sügav kummardus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 29. June 2012, kl 07.43

Jaanipäev pani ikka pöntsu kyll, pikk nädalavahetus, öu sugulasi-söpru täis. Jookse dja sebid kyll, aga suhu läheb ikka ka rohkem kui tohiks, terve nädal on läinud vigade paranduseks ja kokkuvöttes ikkagi -200 g, aga nädala alguses oli +2 ja natuke peale,,,
aga igapevaselt on juba ilma kirja panemata vöimalik nii syya, et köik oleks vinks-vonks!
Läheme aga edas, 1.eesmärk jäi täitmata, aga alati peab seadma natuke körgemad sihid. Kogu kevade saak on ju ikkagi kosutav, alates 15.3 on minu "uus elu" kestnud ja kokku on see viinud 14 kilo, mis pole sugugi paha 3,5 kuu kohta.
Tsemppia köigile, kes veel on jäänud ja jätkavad!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 29. June 2012, kl 08.02

Hommikust. Minu kaal näitas täna hommikul 92.9 ehk eelmise nädalaga võrreldes -1.8, hea kingitus sünnipäevas ikka. Ma olen siin oldud aja jooksul nüüd siis -15kg kaotanud smiling smiley ja vaatan peaaegu juba numbrit 8 oma kaalul, mida ma ei mäletagi, et oleks kaalul näinud (no siis kaalule ei astunudki kui number 8 ees oli)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 29. June 2012, kl 08.21

Tervitus kõigile!

Märtsist alates on maas siis 17 kilo, kui ma poeks vahepeal mitmeid kordi libastunud , siis oleks seis veel parem. Viimase paari nädala jookul olen menüüst visanud välja leiva ja sepiku,putru söön ainult korra nädalas, kartul unustatud, saiad, koogid, kommid, krõpsud, limpsid ammu meelest läinud. No oli ikka imelik algul. Aga nüüd olen väga rahul, söön kala ja kana, palju värsket aiakraami(redis, tomat, kurk,maasikad vahukoore ja kohupiimaga), muna, kodujuustu. Magusa vajadus ikka tekib vahel, aga süsivesikuid tarbin ikka üsna vähe. Vihmasel jaanipäeval sai revideeritud riidekappi. Hea et on alles 10 aastat tagasi ostetud kaks paari pükse ja mõned pluusid, mida ma pole saanud kordagi kanda, sest need ei läinud mulle selga. Need on ainsad mis mulle sobivad, sest ühkski paar pükse enam jalas ei seisa, pluusid ja joped on üüratult suured. Pesust ma ei räägigi. Nelja kuuga on puusaümbermõõt vähenenud 16 senti, kõhu pealt 25 ja rinna pealt 10 senti. Nüüd ootab kolm suurt spordikotti korralike riietega teise ringi poodi viimist ja eks peab hakkama tasapisi uusi vaatama. Elu on ilus vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 29. June 2012, kl 09.33

Tere ka minu poolt!
Väga tublid on kõik olnud. Enda eesmärk jäi saavutamata, kuid uue eesmärgi võiks ikka panna.
Kas teeme uue eesmärgi 24 nädalaks ja teen tabeli ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 29. June 2012, kl 09.43

Ma ka panin palju riideid juba ära ja praegu vaatan, et riidekapp nii tühi, pean ära pandud riideid vist ikka sorteerima minema, et midagi ikka selga panna oleks. Kahjuks ma ainult riiete pealt saan aru, et kaalu olen kaotanud... ma ei saa aru, kuidas ma ise silmaga seda tähele ei pane moody smiley Aga ma ütlen, et üks see nö dieedivaba päev annab mulle ikka palju juurde... kui alguses ma sõin krõpse ja šoksi ja jõin magusaid jooke, siis nüüd mulle lihtsalt need asjad ei istu... söön juba nendel dieedivabadel päevadelgi väga ilusti oma kalorite järgi aga teadmine, et ma võin sellel päeval süüa vajadusel midagi muud mida muidu ei söö, see annab palju jõudu mulle.

Ja ma ütleks, mis asi see kartul, sai ja leib onsmiling bouncing smiley mul sama, neid asju menüüs pole.

Tammekad, tee jah smiling smiley kuigi meil foorumis suurt jutustamist pole (no suvi ju ikka), siis läheks ikka edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 29. June 2012, kl 14.24

Tabelisse saate lisada uue eesmärgi 24ndaks nädalaks. Loodetavasti järgneva 3 kuu jooksul suudan oma eesmärgi täita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 05. July 2012, kl 13.58

Väga hea, Tammekad!!


Mina kardan homme kaalule astuda, hakkasin teisipäevast kõndimas/jooksmas käima... lihased valusad... kardan, et tuleb plussring üle pikaaja sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 06. July 2012, kl 08.16

Mul täna siis -800 g ikkagi, ehk siis kaal 92.1 kg. Parem oleks et järgmine nädal on suurem langus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.