Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 06. July 2012, kl 20.43

Mingi totaalne "seisuperiood", kaal ei vähene, möödud önneks siiski natuke,,, tuleb säilitada optimismi, et see periood on siiski mööduv nähe ja varsti kaal jälle kukkuma hakkab,,
värske kurk, maasikas, tomat, palju vett, aga ei miskit!confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 08. July 2012, kl 19.51

Tere, tere!

Minul olnud pikk paus siin foorumis. Suvel olen palju õues ja puhkuse ajal rändan mööda Eestit ringi. Kaal väheneda ei taha, ilmselt on asi seotud ka ebaregulaarse toitumisega (sugulaste juures käies) aga õnneks pole juurde tulnud, seega ei tasu vist õnnetu olla smiling smiley
Üritan ikka palju rattaga sõitmas käia ja üldse palju õues askeldada. Viimased kaks päeva on olnud nii umbne ja palav, et ei tahagi õues olla. Loodame , et see leitsak läheb varsti üle smiling smiley
Tulemustest vaatan, et teil läheb väga hästi ja kaalunumbrid on vähenenud uskumatult kiiresti ja hästi smiling smiley Loodan, et teie motivatsioon ei kustu ja lõpuks saame äkki kõik öelda, et eesmärk on saavutatud ja enesetunne suurepärane winking smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 09. July 2012, kl 10.00

Tere ka minu poolt üle pika aja!
Suviti jah suurt siia arvutisse ei jõua enam, toidudki teen tunde ja äranägemise järgi, üritades siiski võimalikult palju korralik olla smiling smiley Kaalu sisestamisega tabelisse katsun ka hiljemalt esmaspäeviti (nädala lõpud tavaliselt kodunt eemal) nüüd hakkama saada. Seekord siis -1,0 ja leian et suht tubli, kuigi võiks juba ammu natuke rohkem see kaal langeda olla. Aga siiski aplaus meile kõigile, et suviste grillimiste ja tšillimiste kõrvalt suudame veel kaalu langetada! Super ju!
Kena suvejätku soovides, Tiiu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 13. July 2012, kl 06.58

Minu kaal eelmise nädalaga võrreldes -900g ehk siis 91,2 kg no kas saab sellest 9st juba võitu või ei spinning smiley sticking its tongue out number 8 juba täitsa käega katsutav

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 13. July 2012, kl 07.18

Tere kõigile!

Järgmise nädala eesmärk- kaal alla 90 kg (hetkel 91.8 kg). See nädal on läinud igas mõttes kümnesse. Vot, mis teevad oma aia kurk, tomat, maasikad, lisaks veel kukeseened ja kana, kaal langeb nagu kolin. Nädalavahetus sai tõeliselt puhatud- polegi seda aastaid teinud, kogu aeg üks rabamine. Tuleb endale ka aega leida. Ma olen endaga rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 15. July 2012, kl 18.27

RiinRiin sul ikka korralik kaalulangus, kadedaks ajad mind siin smiling bouncing smiley Tahaks ju ka 90st lahti reedeks saada aga pean ikka realist olema

Aga kuna meil siin suurem kaalukaotamine käib, siis mind isiklikult paneb nahk muretsema, et ei tea kas jääb rippuma kuidagi?? Teab keegi... siiani pole probleemi, liigutan, niisutan jne

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 16. July 2012, kl 10.31

Tere,
aga mul täielik motivatsiooni puudus. Mis küll aitaks selle vastu? HELP HELP

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 18. July 2012, kl 11.44

minu ja suure seisaku vastasseis hakkab vist kalduma minu poole, seisak hakkab ära vajuma, vaikselt ja visalt, aga taandub ja koos sellega kasvab kohe topeltkiirusega motivatsioon, mis vahepeal oli kusagil suvepuhkust veetmas.
andke päikest ja sooja, see vihm ja jahedus on löplikult ära tüüdand!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 20. July 2012, kl 06.52

selle nädala võib kokkuvõtta ühe sõnaga: MASENDAV!
Järgmine nädal loodetavasti edukam, kui suudan kaduma läinud motivatsiooni ülesse leida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 20. July 2012, kl 08.04

Mulle tundub, et mul ka mingi seisak, ei tea kas keha harjub erinevate trennidega... nädala jooksul olen siis proovinud ratast ja rullikaid. Aga mis ma ikka vingun, cm lahkus minu kehalt ju eelmise nädalaga võrreldes õige mitu aga kaal seekord siis -700g ja number 9 jäi seda puhku vallutamata sad smiley Mul hakkab ka vaikselt motivatsioon kaduma, kuid ju ma tulen sellest seisakust ka ükskord välja

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 26. July 2012, kl 09.53

Mul on tunne, et homme kaob kaalunumbrilt 9 eest ära..... Tõehetk siis 20 tunni pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 26. July 2012, kl 19.17

RiinRiin hoian sulle pöialt, et see 9 igaveseks läinud oleks!!!

Endal sellist tunnet pole, natukene vussis nädal...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 27. July 2012, kl 07.14

Ohh jahh mul pluss nädal +300g seekord... ise olen süüdi, vihkan kuidas emotsioonid minu söömist mõjutavad...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 27. July 2012, kl 08.34

JUhhhhhhhheiiiiii. Kaal 89,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 27. July 2012, kl 12.43

Tulin kohe vaatama, kuidas sul tulemus on... Palju õnne sulle!!! suve lõpuks siis 8st ka priiks???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 27. July 2012, kl 13.08

Tänud Banda! Napilt läks, aga jah 9-ga algav number on seljatatud, loodan et jäädavalt. Tahaks sügise alguseks saada kaalu 82 kg kanti. Selle viie kuu jooksul, mil olen kaalulangetusega tegelenud on siis maha läinud üle 20 kg. Aasta lõpuks tahaks ikka inimese moodi juba välja näha, kuigi praegu olen ka saanud hulgaliselt koplimente, mõned inimesed pole mind enam äragi tundnud. Eks see ka tiivustab. Libastumisi on olnud ikka aga vahel peab ikka patustama ka. Pingsalt menüüd ei jälgi ja kaloreid ei loe. Süsivesikuid tarbin väga vähe, koogid, krõpsud,limonaadid, kartul, leib, sepik ammu unustatud. Poleks arvanudki, et suudan. Suvi on selles mõttes tore aeg, et on palju värsket, mida saab metsast ja oma aiast võtta. Kuna elan maal ja mul on üüratu krunt, siis niidan iga nädal 12 tundi käsitsi muru. See on ikka korralik trenn, natuke sõidan ratast, nii üks kaks korda nädalas umbes 25-30 km korraga, ujun nii palju kui võimalik ja natuke teen hula ka, kui aega on. Aga võtan vabalt. Kahju ainult, et meie read nii kokku on kuivanud. Esimest korda märkan, kui palju on Eestis ülekaalulisi.... Ainus mure on riietega, õnneks on veel vanast tagavarast, mida selga panna. Olen andnud endale lubaduse, et enne midagi uut ei osta kui 8-ga algav kaalunumber on seljatatud. Edu siis meile kõigile! Katsume kuumuse ja trombid üle elada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 27. July 2012, kl 14.14

RiinRiin: TUBLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 03. August 2012, kl 07.05

Sain ka lõpuks 9-st lahti, eelmise nädalaga võrreldes kaotasin -1,6 kg ja nüüd kaalun siis 89,2 kg smiling smiley. Eelmine nädal oli ikka korralik "wake up call" spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 05. August 2012, kl 22.44

Reisule minek-see nädal jääb kaalumine vahele. Uute kohtumisteni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. August 2012, kl 10.57

RiinRiin järgmine nädal, siis topelt kadu jah?? grinning smiley

Minu kaal eelmise nädalaga võrreldes -1,3kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 17. August 2012, kl 08.59

Terekest siis

Olen reisilt tagasi ja enda imestuseks kaal täpselt sama. Arvasin, et olen mitu kilo juurde võtnud. Nüüd siis puhkan kuu aega ja loodan ikka, et kaal langeb. Täna siis 40 km rattaringile üle pika aja. Ja siis poodi arbuusi ostma. Edu meile kõigile.
PS. Ma pole terve oma elu jooksul saanud nii palju komplimente, kui viimase kuu jooksul. Täitsa hirm tuleb peale, mis siis saab kui veel 20 kg alla võtan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 17. August 2012, kl 09.06

Tere! Rõõmustada saan vaid ainult teie tublide saavutuste osas. Nädala jooksul sai korralikult liigutatud ja toitutud, kuid kaalu ainult lisandub sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 21. August 2012, kl 09.44

Tere tublidele smiling smiley
Mõni nädal siin liugu lastud, pole miskit jälginud ja kaalu pealegi ei läinud terve see aeg. Mida päev edasi, seda vähem ma sinna kaalule astuda tahtsin. Vana nali juba, et kui ise tead, et näpuga järge ei aja, siis mida aeg edasi, seda vähem seda kaalu näha tahad. Aga täna võtsin julguse kokku ja marssisin kaalule smiling smiley ja oh õnne, ikka näitas 95! Polegi juurde tulnud midagi, kuigi arvestasin juba kerge tõusuga. Panin ka tabelis puudutud nädalad 95 ja nüüd vaikselt hakkan taas joont mööda käima. Sai nüüd puhatud küll ja üht-teist lubatud endale.
Aga meie tublid, kel siin juba nr.9 ka seljatatud, minu poolt suured õnnesoovid!! Megatublid olete tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 24. August 2012, kl 18.59

Tere

Minul mingi jama kaalu sisestamisega tabelisse. Ei õnnestu kuidagi. Kaal 86,9 kg ja puhkus kestab veel 5 nädalat. Salasoov saada kaal 80-82 kg peale puhkuse lõpuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 30. August 2012, kl 16.51

Tahtsin lihtsalt öelda, et olen järgmisest nädalast jälle teiega smiling smiley 2 nädalat puhkust, ei hoidnud end kuidag tagasi ka... ja kaalu pole õnneks läheduses olnud...seega järgmisel reedel siis astun alles kaalule

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 01. September 2012, kl 21.02

Kuku, kus Te olete kõik? Kaal oli eile siis 85,9, aga miskipärast ei õnnetu mul seda tabelisse jälle sisestada. Täna tegin 80 minutit kiiret kepikõndi ja isegi jooksin vahel. Täitsa mõnus oli. Esmampäev on kole päev, lähen hambaimplantaati panema, jube närv on sees, aga sööma see ei aja. Ilmselt on organism ära harjunud uue reziimiga ja magusaisu on täielikult kadunud. Uskumatu!!! Panin siin mõttes paika, et tahaks aasta viimaseks päevaks kaaluda 70-73 kg. Ei tea , kas õnnestub? Kirjutage kuidas Teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 04. September 2012, kl 14.12

Mina olen ikka siin, reedel kaalun ennast jälle, loodan, et puhates ei ole midagi väga liiga enda kaalule teinud. Hetkel oleme lastega koos haiged, liikuda pole üldse saanud.

RiinRiin Kuidas läks implantaadi panemine?? Ma usun, et see eesmärk, mille sa endale aasta lõpuks seadnud oled on kergesti täidetav eriti kui vaadata kui hästi sul kaal langeb!
Ma ise loodan ikka number 8 lahti saada ja siis vaatan kuidas edasi saama hakkab... kas sihin jõuludeks juba number 6 võibolla. Nüüd on õnneks mul tulemas juurde ka sisetrenni hooaeg, siis saan enda keha ka arendama hakata, et kuskil mingit nahka niisama rippuma ei jääks, trimmi ikka trimmi!!

Selle magusaisu kadumisega oli mul ka nii, et vahepeal kadus täiesti ära aga siis tuli ikka tagasi ja nüüd ma olen täheldanud viimase nädala jooksul, et hakkab jälle ära kaduma...

Aga loodan, et ma reedel nüüd šhokki ei saa kui kaalule astun confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 04. September 2012, kl 20.21

Tere

Pagan mul seisak kaalulanguses, augustikuu läks täitsa metsa. Söön normaalselt, liigun palju, aga mitte midagi, tigedaks teeb. Implantaadi panek läks 5+, mitte mingit valu ega vaevust. Aga hirm oli meeletu, mitu ööd magamata kohe. Lugesin netist igasugu infi selle kohta ja suutsin ennast marru ajada. Mis puutub kaalulangetusse, siis ma ei jäta jonni. Komplimene saan pea iga päev ja see tiivustab. Hakkan ka oktoobris uues jõusaalis käima, see on kohe mu kodu kõrval ja võimalused tuleb ikka ära kasutada. Aga edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.15

Ma sain ka nüüd siis vahepealsed kilod kirja, mis siis kuskil ujulates sai ka mõõdetud, hea et puhkusekilodest kiiresti vabanesin, sain motivatsiooni juurde, isegi ilma liikumata. Meil peagi üks pisike puhkus tulemas, kuu aega sinna aega, siis selleks ajaks sooviks oma 2 eesmärgi ikka täita, muudsin siin programmis ka oma eesmärki ja tundub, et tänu uuele kaloraažile, mis mulle isegi paremini sobib, langeb kaal ka ilusti smiling smiley Täna siis kaal 86.6 ehk siis eelmise nädalaga võrreldes -2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 07. September 2012, kl 18.55

Kaal 84,2kg,astusin kolm korda hommikul kaalule ja ikka ei uskunud oma silmi. Ma pole 10 aastat nii vähe kaalunud, kuigi jah seda on tegelikult ikka palju. Aga puhkus kestab veel ja ma loodan et saan ikka sept lõpuks kaalu 81 kg peale. Edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.