Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. April 2012, kl 13.43

Mina ise olen 170 cm pikk ja kaalun u 61 kg. Eesmärk oleks kaaluda 56 kg. Tundub, et minu organism ei taha kohe üldse alla võtta praeguse kaalu juures, sest üritan ja seisan sama kaalu juures juba kuid. Enne lapse saamist kaalusin 54 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: Gerri
Kuupäev: 26. April 2012, kl 13.55

Tere!

Mina olen 171 cm ja kaalun hetkel 71 kg. Praegu oleks eesmärk saada umbes 63kg peale. Võtad kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. April 2012, kl 21.30

Loomulikult. Aga äkki keegi veel ühineb?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: Gerri
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.41

Ma loodan küll. Suvi tulemas, küll keegi veel duellitada tahab smiling smiley

Kas kaalumispäevaks jääks ikkagi reede?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 27. April 2012, kl 11.19

Tere Gerri, kaaluks ikka reedel jah, aga kas ootame uue teema tegemisega seni kuni veel keegi liitub?

Äkki kirjutad endast ja oma kaaluvõitlustest ka natuke smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: pirkka
Kuupäev: 27. April 2012, kl 11.23

Tere,

Ühineksin ka.Olen 168 pikk ja kaalun 66.5 kilo. Eesmärk 60 kg.
Millal alustame?smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: jenkki11
Kuupäev: 27. April 2012, kl 22.03

Mina ka ühineksin hea meelega smiling smiley Pikkust 165cm ja kaal 69kg. Eesmärk alandada 9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: Gerri
Kuupäev: 27. April 2012, kl 22.54

Mina olen kaaluga maadelnud teise lapse sünnist alates, ehk siis pea kaks aastat. Väga pikka aega püsis kaal 73 kg kandis ja ei tahtnud kuidagi alla minna. Alustasin langetamist 78 kg pealt. Praeguseks olen saanud kaalu 71 kg-ni. Loodanveel 5-7 kg maha saada. Eks see kaalu number ole natuke vähem oluline kui ümbermõõdud. Püüaks keha vormi saada.

Meid on siia juba üksjagu kogunenud, võib vist uue teema algatada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. April 2012, kl 08.34

Tere hommikust smiling smileyImeilus ilm on täna.
Tere tulemast pirkka ja jenkki11!
Kui keegi soovib, siis võiks veel ühineda, sest aja jooksul mõned osalejad kahjuks ikkagi kaovad ära ju ja siis jääb liiga väheks meid.
Algkaalu võiks panna sellest reedest, mis oli eile (27.04), kui olete igapäevased kaalujad (mina viimasel ajal olen) või siis selle puudumisel võib täna-homme kaaluda. Ja uue kaalumise teeks tuleval reedel s.o 29.04

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. April 2012, kl 09.14

Ahjaa, mis mulle varasemast duellitamisest on väga meeldinud, on duelli pikkuse määramine. Näiteks 5-10 nädalat vahemikus. Siis ei tunne raskematel hetkedel ängistust, et pead end piitsutama igavesti. Ja kui duell läbi saab, siis saab ju uue alustada winking smiley Palun teie ettepanekuid ja arvamusi ka

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: nippy
Kuupäev: 28. April 2012, kl 15.05

Tere,
Liitun ka teiega, kui tohib. Minu hetkekaal on 69,5kg. Ja pikkust on 167cm. Rasedusega võtsin juurde 20kg ja sellest 13kg olen maha saanud. Kuid ülejäänud on ikka veel olemas. Lisaks sellele tahaks ju tegelikult saavutada ideaalkaalu 58kg. Et siis ca 12kg vaja veel maha saada.
Ei piitsuta ennast. Võtan asja rahulikult ja söön kõike aga mõistlikult. Kui väga suur magusaisu tuleb siis söön ka paar väikest tükki shokolaadismiling smiley Kuna olen hetkel maal, siis trennides ei käi. Aga üritan lapsega hommikuti jalutamas käia 10km ringil.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: Foonix
Kuupäev: 28. April 2012, kl 19.05

Löön kampa. winking smiley kaal 66 kg ja pikkus 171. tahaks saada vähemalt 60 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. April 2012, kl 20.11

Tere tulemast Nippy ja Foonix smiling smiley
Ma vaatan, et siin on päris palju erinevaid tabeli tegemise liike kasutusel. Kas keegi oskab teha netitabelit ja tahaks selle enda peale võtta või on mingeid muid soovitusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: sõps
Kuupäev: 28. April 2012, kl 20.31

Võtaks teiega koos stardijoone taha. 168 cm, 67 kg
Soovkaal 62 kg.
Kui see number jaanipäevaks ette lööks, oleks tore. Kui ei, siis... ei ole tore.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. April 2012, kl 21.48

Niisiis, meie duellis osalejad on järgmised:

Sõps
Foonix
Nippy
Gerry
Jenkki11
Pirkka
Ookean

Teen uue teema meie duelli jaoks, edaspidine vestlus võiks toimuda seal

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. April 2012, kl 22.07


Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Kuupäev: 02. May 2012, kl 06.41

Mina ise olen 170 cm pikk ja kaalun u 61 kg. Eesmärk oleks kaaluda 56 kg. Tundub, et minu organism ei taha kohe üldse alla võtta praeguse kaalu juures, sest üritan ja seisan sama kaalu juures juba kuid. Enne lapse saamist kaalusin 54 kg.


Äkki oleks realist ?!? Pikkust 170 ja kaal 61 kg - kasvata lihast! Of course organism ei taha alla võtta, sest need numbrid on väga head. Sa pead väga palju vaeva nägema, et kaalu alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellikaaslasi kes kaaluksid umbes 60-65kg
Saatis: Maila
Kuupäev: 06. May 2012, kl 23.32

Tere duellitajad! liituks ka teiega, minu pikkus 163,5 ja kaal praegu kõigub 65 ja 64 vahel eesmärk oleks 59kg. töötan sellises kohas kus söömiseks aega on küll püstijalu ja käigupealt kuna patsiendid ei oota, kui süüa tahad. Olen üritanud siis, näksida vahel ja füüsiline töö on see mis on igapäevane. Trennis ei käi üritan kepikõnniga jälle tegelema hakata. Kõnnin palju tööle ja koju ning tööl pidevalt püstijalu.lugesin sammulugejaga on päevas 13000. siin päevikut täita on küllaltki tülikas kuna eitea kõiki toidu koostisosi kui on tegemist ka valmistoidugawinking smiley Edu kõigile. Soovitus neile kes ikka siin 61 ja 170 pikkus ei tasuks küll eriti dieeti pidada, organism vajab ka keha ümber pekki, see kaitseb meid külma eest ja eriti tarvis on rasvikut neerude ümber, sest see kaitseb neere haiguste eest ning ei ole ka liikuva neeru ohtu. Teistele aga jõudu. veel soovitus, joogaga on võimalik ka ainevahetust kiirendada. winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.