Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 25. May 2012, kl 18.20

grinning smiley ma arvan, et võtan jah ühe jäätise. Täna sai meeletult muruniidukiga rassitud künklikus aias. Paras trennikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 25. May 2012, kl 21.28

Njah... mul juba tunne, et vist ei ole mõtet teiega siin võisteldasmiling smiley Annan vist loobumisvõidusmiling smiley)) Eks ma ikka reedel kaalun, nii et ärge mind päris maha tabelist võtke veel. Püüan saada miskile joonele selles segadusessmiling smiley
Kaal ei taha sõna kuulata ja hetkel oma kolimise keskel veidi keeruline kaalu üldse jälgida. Kuna köögimööbel ju puudub hetkel, siis läheb suhu mida hing ihkab ja mis kätte saab ja kerge vaevaga (loe mikrolaineahjus) teha saab. Pikad jalutuskäigud lapsevankrit lükates seda kõike ei kompenseeri. Seega siis vist loobun teiega võistlemast. Aga käin ikka piilumas ja kui kaal peaks otsustama mulle miskit väiksemat ja ilusamat numbrit näidata siis annan kindlasti teadawinking smiley
Gerri, sa oled tõeliselt tubli ja edu kõigile teistele.

Päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 26. May 2012, kl 18.19

Nippy, ära jäta meid mahaangry smiley
Kui loobud, lähen söön kohe suure sefiiritordi ära (tõsine ähvardus) ja seda Sa ju ometi ei taha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 27. May 2012, kl 07.54

Sõps, nii tugevad ähvardused kohe....Ei tohi niiviiisi manipuleeridawinking smiley
Käin ikka vaatamas siin, et mis toimub ja kuidas teil läheb. Aga ise jah praegu veits vormist väljas. Kuna ma armastan käia ja ma oma kolu alt ei leia kuidagi oma sammulugejat, siis ostsin eile vautšeri ja ootan nüüd et see imeasi kätte saada. Pidavat mõõtma samme ja rasva ja kaloreid jne.smiling smiley Äkki siis tuleb motivatsioon, ka tagasi kui näen oma sammude arvusmiling smiley) Kõigile vastupidamist ja ei tohi sellepärast süüa torti, et mul on motivatsioonipudus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 27. May 2012, kl 14.31

puudussmiling smiley*

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 27. May 2012, kl 16.33

Sõps 67/67/66/65,2/65,2(62)-1,8
Gerri 71/68,7/69/69/68,3(64)-2,7
Ookean 61/59,5/59,5/58,7/58,6(56)-2,4
Nippy 69,5/69,5/69,5(58)
Pirkka 66,5/66,2(60)
Maila 65(59)

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 29. May 2012, kl 14.44

Tere
Hullumeelne nädalavahetus sai läbi. Palju külalisi ja palju söögikordasid. Ei olnud korralik. Tunnen süümekaid. Aga nüüd omas rutiinis tagasi smiling smiley
Nippy, ega me ju ei eeldagi, et sa kilo nädalas alla võtad. Pigem loodame, et sa pingutad meiega koos ja jagad oma kogemusi ja elamusi jne. Ole ikka meie seas olemas. See ei ole ju võistlus vaid võitlus oma isudega ja pahade harjumustega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 29. May 2012, kl 21.02

Ookean, ma tean mida sa tunnedsmiling smiley
Ja võistlusest ei ole enam ammu juttu smiling smiley))
Isusi eriti ei ole ka hetkel aga lihtsalt täna oli jälle külaskäik mehe vanaema juurde ja seal pakuti praekartulit, mannavahtu ja kreemikringlit, kus ma siis sain ära öeldasmiling smiley))
Siiski peale seda söömist tekkisid süümekad ja ma läksin oma kõndimisringile - kokku sain 12200sammusmiling smiley
Üritan tubliks hakata - vähemalt liikumise osas smiling smiley Sest toiduga küll nii, et ennem ei saa nagu midagi head ju ise teha kui kööki ei ole. Mul on juba Rimi ja Prisma köögid kõik läbiproovitud. Peab vist Selveri järgmiseks ette võtma. Köögi pidi alles saama ca 11.juunisad smiley

Aga teistele ikka päikest ja vastupidamistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 30. May 2012, kl 22.59

Kui nüüd neljapäeva suudaks veel vastupidada, siis oleks reede hommikul juba rõõmustavamaid tulemusi teatada.
Õnneks on päev tööd täis. Ebatervislikud mõtted ei leia loodetavasti aega kimbutama tulla. Eks näis.

Nippy, hea soovitus Rimi ja Selveri köögist võtta hoopiski juurvilja osakonnast värsket peakapsast. Magus ja kõht ka rõõmustab. Olen sel nädalal paaril õhtul nosinud.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.08

Tere!
Tulen heade uudistega. Vähemalt minule heade uudistega.
-1,2 kg ehk number kaalul 64.

Hommikul mõtlesin, et 'ohh jee, vaid 2 kilo eesmärgini jäänud' ja seejärel 'ohh, need 2 väga rasket kilo...', sest teatavasti need viimased ei taha ju kuidagi lahkuda keha küljest.

Loodetavasti ka teil täna rõõmustavad uudised kaalurindel.
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 01. June 2012, kl 09.56

Tere!

Minu kaal samas seisus 68,3kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 01. June 2012, kl 10.11

Tere, minu kaal ka endine. suutsin oma patustamised neutraliseerida õnneks, aga ei, alla pole võtnud. Praegu kiirustan lastekaitsepäeva üritustele. Teilegi kaunist ja edukat juunikuud ja toredat lastekaitsepäeva. Sõps, sa oled väga tubli! Värske kapsas toorelt on ka minu viimase aja lemmik! Soovitan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 01. June 2012, kl 14.35

Njah minul näitas mingi kaal hommikul 70,0kg. Kuskilt olen 0,5kg juurde hankinudsad smiley Ise sööks jah kapsast aga lapse kõrvalt läheb ikka muud ka suhusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 01. June 2012, kl 19.40

Kas tõesti, kas tõesti...
Kas tõesti olen selle nädala võitja mina?

Rõõmuga asetan võidetud jäätisekuuli taldrikulesmiling bouncing smiley
Õigemini - lähen ostan kusagilt jäätiselokaalist suuuuuure maitsva jäätisekuuli vormis auhinna.
Söön üksi. Teile ei anna. (sorry)grinning smiley

Samas... teadagi... järgmine nädal on siis taas seisaku nädal kaalurindel...tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 02. June 2012, kl 11.17

Tere
Ai ma olen praegu vihane.
Tegin teile, mu kallid kaaslased, uue tabeli ja lisaks kirjutasin omalt poolt kihutuskõne ja selle lõpetamise eel kustus kõik ära. Teate küll neid läpakaid, käsi libiseb liiga lähedalt puutetundliku plaadi juurest ja kustutab kõik. Igatahes tagasi ei saanud seda ja siis ainult tabel praegu. Sest lähen õue värske õhu kätte närve rahustama tongue sticking out smiley

Sõps 67/67/66/65,2/65,2/64(62)-3
Gerri 71/68,7/69/69/68,3/68,3(64)-2,7
Ookean 61/59,5/59,5/58,7/58,6/58,6(56)-2,4
Nippy 69,5/69,5/69,5/70(58)

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 06. June 2012, kl 22.04

Kihutuskõne tahaks ikkagi!

ON hilisõhtu ja mina söön kapsast. Värsket kapsast. Tahate kindlasti kiita? Ei tasu...
Muu osa päeva toidukordadest täitsin ebatevisliku nn toiduga. Õnneks ei söönud ma palju. Loodetavasti kaal minu vannitoas ei pane reede hommikul seda tähelegismiling smiley

PS - auhinnajäätise sõin nädalavahetusel. Maitses täitsa hästithumbs up. Tänan, et mul eelmisel nädalal võita lasitesmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 08. June 2012, kl 08.11

Tere hommikust!

Minu kaal teatas mulle täna tulemuseks 64,2 ehk +200g.
Tegelikult ei ole ma üldse löödud ja ei kavatse kaalu vastu protestida, sest:
a) eile õhtusel pikaleveninud õhtusöögil on siin kindlasti oma roll
b) paar päeva tagasi näitas kaal isegi numbrit 63
c) see nädal oli mul tegelikult nagunii arvestatud kaaluseisaku nädalaks

Seega - pea püsti, seltsimehed kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 08. June 2012, kl 15.04

Tere
Minu pikk kaaluseisak jätkub ja ega ma ole väga pingutanud ka, et langust tuleks. Niivõrd pingeline ja kiire on olnud. Loodetavasti läheb uuel nädalal rahulikumaks ja probleemid ka lahenevad, siis saaks oma rutiini juurde tagasi. Loodan, et annate mulle andeks. Aga tabeli teie tublidest tulemustest teen küll lähiajal winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 12. June 2012, kl 11.12

Sõps 67/67/66/65,2/65,2/64/64,2(62)-2,8
Gerri 71/68,7/69/69/68,3/68,3(64)-2,7
Ookean 61/59,5/59,5/58,7/58,6/58,6/58,6(56)-2,4
Nippy 69,5/69,5/69,5/70(58)

Tere
Ma loodan, et me ei hakka ometigi välja surema. Tegin tabeli, kuhu oli masendavalt vähe sissekandeid teha. Ise olen muidugi ka süüdlane. Kuidas teile tudnub, kas tahate jätkata? Kui üksluiseks kisub, siis võiksime teha näiteks nii, et paneme tähtaja paika, nt kaks nädalat veel duellitame ja võtame endast viimast. Ja siis teeme uue duelli nendega kel huvi, milleks otsime uut "verd" juurde. Siis on segasem ja uuem seltskond ja ehk põnevam. Ja saab uued eesmärgid püstitada. Mmitte et vanad oleks veel kinni püütud. Mina tunnen end jälle rajal olevat niiet jätkan hea meelega. Kõik pinged on vaibunud, sain lasteaiakoha sügiseks ja vanaisa kes oli infarktiga haiglas, taastub juba ja lapse sünnipäev sai peetud ja kõik muud asjad ka veel. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 12. June 2012, kl 17.55

Mina olen ikka jätkamas. Praegu on mõningad tagasilangused, aga ega see veel meie püha üritust pooleli ei jäta!
Gerril ja Nippyl on äkki ehk lihtsalt midagi varjata? Kõik tuleb päevavalgelegrinning smiley Varem või hiljem grinning smiley
Ookean, mul on hea meel, et oled taas igapäevalainel. Kaalulangetamine paraku eeldab rutiini, rahu ja vaikust. Eks mul endalgi on sellega viimasel ajal suuri probleeme.
Tõstan klaasi (veeklaasi) rutiini, rahu ja vaikuse auks!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 13. June 2012, kl 12.27

Väga armas tongue sticking out smiley
Tõstan sinuga koos, Sõps, klaasi vett mõnusa rutiini auks!
Gerri ja Nippy, olete siia oodatud winking smiley
Sõps, mis sa arvad, kui teeks ühe uue teema, kus otsiks meile duellitajaid juurde siia umbes samas kaalukategoorias? Lihtsalt me ei ole kumbki ülemäära jutukad, seega oleks ehk motiveerivam?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 13. June 2012, kl 13.40

Jah, võiks küll.
Ma tegelikult olen lobiseja küll, aga ei julge väga. Äkki tüütan teised ära... cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 13. June 2012, kl 17.51

Mind sa küll ära ei tüüta, pigem on tore lugeda winking smiley Aga teen siis teema

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 15. June 2012, kl 11.13

Hei,

Esiteks vabandan, et ei ole endast märku andnud. Mul on kaalu osas masendus. 71kg on need numbrd mis mulle täna hommikul kaalul vastu vaatasidsad smiley Olen ennast täiesti käest lasknud. Minu ainus vabandus on see, et mul ei ole ikka veel köögimööblit ja ma ei saa normaalset toitu teha. Selveri ja Prisma köögi tooted on surmani ära tüüdanud. Ja seega läheb suhu ikkagi seda ka mida sinna ei peaks panema. Järgmisest esmaspäevast peaksin saama oma köögi ka. Ma loodan oma motivatsiooni tagasi saada varsti. Võibolla siis kui mu ühest toast kastide hunnikud hakkavad sulama ja ma oma asju hakkan üles leidmasmiling smiley Teile kõigile vastupidamist ja ärge teie samamoodi lõdvaks laske kui mina seda olen teinud.

Päikest teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 15. June 2012, kl 13.11

Tere Nippy. Tore, et kirjutasid. Nagu siit lugeda võisid, siis plaanime teha uue duelli, seda vaata siia vajutades

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 19. July 2012, kl 18.59

Tere!

Vabandan, et kaua kadunud. Polnud vahepeal arvutit ja elud olud väga segased.

Täna kaalusin ennast...66,7 kg. Päris hea meel praeguse üle. Pisut pisut veel ja soovitud numbrid käes!


Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.