Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 04. May 2012, kl 14.12

Tere kõigile!

Kutsun duellitama kõiki huvilisi, kel kaal samas suurusjärgus. Ise kaalun 72 kg ja olen 173 cm pikk ja plaan saavutada ühel ilusal päeval kaaluks 65 kilo. Ehk siis 7 kilo ootavad kadumist.
Loodetavasti pakub duellitamine veel täiendavat motivatsiooni!
Tulge ja liituge, saleneme koos! smiling smiley

Strix

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 04. May 2012, kl 19.25

Tere!
Kas mind võetakse duellile? Kaal küll ei ole samas suurusjärgus, aga äkki siiski sobin.
Täna siis esimest päeva täiesti ametlik liige smiling smiley
Olen selline ümmargune murumuna, 160cm ja 79 kg. Unistan siin endamisi, et ühel päeval kaaluda 60 kg (mingu või paar aastat).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. May 2012, kl 19.58

Tere,
Pole juba pikemat aega duellitanud ja vist oleks aeg jälle proovida. Siht on küll väiksema 74.8 pealt 72 või 71 peale aga juba pikemat aega kõigun 2 kg piires. Pikkust ka veidi rohkem 177.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Kuupäev: 04. May 2012, kl 20.25

Tere!
Võtan väljakutse vastu smiling smiley Pikkus 167, kaal täna 71 Esialgu tahaks 62-ni (raseduseelne kaal), siis sean uue sihi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 04. May 2012, kl 21.12

Nii tore, et mul on duellist huvitatud kaaslasi!
Hetke seisuga meid siis 4:
Strix
Jessy911
Kairka
MariKarus
Ootame veidi veel, ehk liitub meiega veel mõni huviline ja siis anname ametliku stardi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: yllekas
Kuupäev: 04. May 2012, kl 22.13

Oleks ka huvitatud duellist. Minu kaal on 73,6 ja pikkus 162 cm. Minu esialgne eesmärk oleks 65 kg aga kuna olen lühike, siis lõppeesmärk võiks kunagi olla sinna 54-55 kanti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: daisy
Kuupäev: 05. May 2012, kl 07.04

I'm in! Pikkust 167, kaal 73 ja eesmärk 68!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 09.38

Väga tore, yllekas ja daisy, olete duellile vastu võetud!
Ma arvan, et 6 inimest on paras arv koos duellitama. Nüüd on küsimus selline, et vastavalt duelli reeglitele, selleks, et osaleda üldises Kaaluabi duelli arvestuses peaksime ennast kaaluma reede hommikuti enne sööki, peale tualetis käimist. Enda kaalu tulemused tuleks sisestada meie teema alla reede jooksul, aga hiljemalt esmaspäeva hommikuks.
Küsimus on siis selline, et kas kõigil meist on teada selle reede (eilse) seisuga oma kaal ja saame alustada kohe või siis alustame järgmisest reedest?
Mina olen valmis alustama eilse kaaluga, sest see on olemas. Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Kuupäev: 05. May 2012, kl 10.23

Olen jälginud, et paljud duelligrupid peavad tabelit kusagil google´s, siis on kõigil grupikaaslastel ka hea ülevaade. Mida sellest arvate ja kes oskab googlesse tabelit teha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 11.51

Läbi doodle.com'i ei ole tabeli tegemine just eriti keeruline. Kas see eraldi tabeli pidamine tähendab, et me Kaaluabi duelli arvestuses ei osale ja tegutseme omaette? Võib ka nii. Sellisel juhul ei pea kaalumise päevaks olema reede, võime selle ise vabalt valida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 11.59

Kõige lihtsam on ilmselt pidada tabelit siin: [docs.google.com]
Kas keegi tahaks olla vabatahtlik tabeli pidamises?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 12.20

Ma tegin siia ühe proovitabeli. Vaadake üle, kas meeldib: [docs.google.com]
Sisestasin hetkel kaalumispäevadeks esmaspäevad. Kas sobiks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 12.21

Vale link läks, siin õige [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 12.23

Millegipärast ei jää siia pikk link näha, kas see lühike avaneb teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: daisy
Kuupäev: 05. May 2012, kl 13.25

mul on tunne, et sa pead meid ka liitma grupoga läbi google'i. minu e-mail on sanistar ätt gmail.com.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: daisy
Kuupäev: 05. May 2012, kl 13.26

kas mingi ajalimiit ka on? kaks kuud? või läheme spordi ja võidu peale välja?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: lamiate
Kuupäev: 05. May 2012, kl 13.28

Hei, hei!

Äkki ma tohiks ka teiega liituda? Vaja uut stiimulit ja vaatan, et endine duellikaaslane MariKarus on ka siin. Vanast duellist kadusid kõik viimasel ajal ära. Ise ka natuke laisk/võimetu olnud viimasel ajal, aga tahan ennast jälle kätte võtta, sest muidu kaal kõigub nagu ma ei tea mis ja märkamatult hiilivad kilod jälle ligi.

Eks te andke teada, kas mahun veel. smiling smiley

Pikkus muidu 166 ja kaal tänahommikuse seisuga 75,0. Eesmärgiks 65,0. Nii, et ümmargused numbrid, nagu ma isegi. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 13.38

Lisasin ka sind, lamiate!
daisy, liitsin sind grupiga, kas said e-maili või kas link nüüd töötab? Prooin siia uuesti panna:[docs.google.com]

Privaatsuse seadsin muidu nii, et ligi pääsevad kõik, kellel link.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: lamiate
Kuupäev: 05. May 2012, kl 15.02

Tore! smiling smiley Kas tabelit hakkab muidu täitma üks inimene või kõik ise lisavad oma andmed? Praegu ma seal tabelis ise enda numbreid lisada ei saanud igaljuhul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 18.00

lamiate, aga tabelit vaatama pääsesid?
Kui mulle oma meiliaadressi annad, võin sind tabeli kasutajaks lisada, siis peaksid saama ka ise andmeid muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: lamiate
Kuupäev: 05. May 2012, kl 18.24

Vaatama pääsesin jah, aga enda lahtrisse miskit kirjutada ei saanud. Meilikas on lamiate@hot.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Kuupäev: 05. May 2012, kl 19.03

Sama minul, et vaatama pääsen aga ise ei saanud midagi sisestada. Eelmises duellis, kus Lamiate´ga osalesime ei olnud mingeid meiliaadresse vaja - igaüks pääses oma kaalu sisestama. Kas saab ehk tabeli nii ringi seadistada?
Samas, kui valime kaalumise päevaks reede, siis Kaaluabi võtab seda meie tabelit ikka üldisesse arvestusse ka. Nii, et mina oleks reede hommikusest kaalumisest huvitatud. Kuidas teised arvavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Kuupäev: 05. May 2012, kl 19.09

Ah jaa, thtsin veel kiita, et tabel on väga ilusasti kujundatud winking smiley Lõppu võiks ehk lisada ühe tulba - muutus kokku (see oleks siis iga kaalulangetaja kohta). See on hea, et all on juba kokku rida aga see on grupp kokku nädala lõikes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Kuupäev: 05. May 2012, kl 19.14

Ning mis te arvate sellest, et kui paneks duellile ka lõpptähtaja - näiteks 2 kuud smiling smiley Siis on ka ajaline tähtaeg, mille poole püüelda winking smiley ning vaatame, kes selleks ajaks kõige rohkem kaalu langetab on duelli võitja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: lamiate
Kuupäev: 05. May 2012, kl 19.34

Kirjutan MariKarusele kahe käega alla. Nii tabeli osas kui ka kaalumispäeva osas tegelikult. Tore oleks üldtabelis ka meie seltskonna nimesid näha. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: daisy
Kuupäev: 05. May 2012, kl 21.15

tabelit näen, sisselogida saan, aga andmeid sisestada ei saa.
"can view, can edit" peaks vist määrama...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 21.30

Nonii, proovisin seadeid muuta, proovige uuesti! Lisasin lõppu kaalulangus kokku, muutsin kuupäevad reedeks ja sisestasin kuupäevad kuni 06.07.2012, mis on siis meie esimene lõpp-tähtaeg!
Lisan kohe eraldi teema ka meie nimedega, nagu nõutud duellitamise juures ja panen sinna ka lingi. Reedel läheb siis lahti! Jõudu ja kannatust meile kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. May 2012, kl 21.33

Nagu aru saan siis alustame järgmisest reedest? kas ei pidanud ka uut teemat tegema, algusega Duell:..... et meie tulemusi ka üldarvestuses arvestataks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellitama! Ise 72 kg...
Saatis: Strix
Kuupäev: 05. May 2012, kl 22.01

Juba tehtud uus teema. Vaadake Motivatsioon all pealkiri: DUELL - Strix/Jessy911...jne meie kõigi nimed reas. Suhtleme siis edasi juba seal!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.