Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 13. June 2012, kl 08.23

Meie duell algab siin!
Algandmed:
Anit     172/69    soovkaal 63 kg
Heisina  167/69,5  soovkaal 60 kg
Lauriine 171/70,3  soovkaal 62 kg
Pugivähe 163/72,5  soovkaal 61 kg
Vinnipeg 165/72,5  soovkaal 60 kg
Kaalumine esmaspäeva hommikul!

Võidab see, kes kõige esimesena soovkaalu saavutab! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 14. June 2012, kl 08.26

Liituksin kah, kui ei ole väga hilja smiling smiley kaal 71,9, pikkus 170 ja soovkaal 65

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 14. June 2012, kl 09.10

Ei ole hilja, lisasin Su tabellisse ja kui esmaspäeval kõik uue kaalu annavad, siis panen tabeli siia üles ka.
Ainult duelli pealkirja ei saa Sind kahjuks enam lisada.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vinnipeg 14.06.2012 09.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: viveca
Kuupäev: 14. June 2012, kl 09.42

Palun mind ka kampa võtta! Meie kaalud suhteliselt sarnased, et see duell nagu minule loodudsmiling smiley Kaal siis hetkel 69, pikkus 170 ja soovkaal 63.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 14. June 2012, kl 11.50

Viveca, oled tabelisse lisatud! Uus kaalunumber palun esmaspäeviti. Palju edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 18. June 2012, kl 06.59

Tere, tu dub, et ma olen esimene. Liiga rõõmustavaid uudiseid mul ei ole sad smiley minu kasl tänahommikul oli 70,4. Nädalasees oli korra 69,6 aga täna hommikusel kaalumisel mojutas ilmselt nadalavahetus ja eks see nii kipub olemagi. Aga joudu koigile ja loodan, et teil on paremini lainud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 18. June 2012, kl 08.48

Hommik! Mul sama jama, kaal ei ole alla läinud, vaid on hoopis juurde tulnud. Tänahommikune kaal 72,6 kg. Nädala sees oli isegi 74,1 ja siis jälle 72,3. Ju see nädal läheb paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 18. June 2012, kl 08.50

no niiii, minul 71,8 ehk -100g. peale nädalavahetust erilist kaalulangust oodata ei saa, vähemalt minu puhul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Kuupäev: 18. June 2012, kl 10.25

Hei! Minul on seekord põhjust suht rahul olla, kaal 71,7 ehk -800gsmiling smiley. Loodan, et jaanilaupäeval seda tagasi ei söö - igatahes köögikaalu ei plaani lõkke äärde kaasa võtta, aga šašlõkki on plaanis suhu panna külltongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: viveca
Kuupäev: 18. June 2012, kl 10.37

Hommikust! Ka midagi oluliselt rõõmustavat ei ole, kaal 68,7 ehk siis -300g. Nädala sees oli rohkem aga nädalavahetus läks käest...Kuid jah, peame jaanipäeva edukalt ja mõnuga ärasmiling smiley Kuid jõudu meile kõigile ja mul ikka hasart sees, duell ikkagismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 18. June 2012, kl 12.45

Tere

Minul täna hommikul kaal 68.5 ehk -500g. Olen rahul, sõin normaalselt, aga nädalas oli kaks grilli pidu, ise arvasin, et on sama või juurde tulnud, aga õnneks oli ikka maha läinnud. Nädala sees ma põhimõtteliselt ei kaalu. Õnneks jõudsin ka tublisti trenni teha, ju see andisgi positiivse tulemuse smiling smiley
Suurt tahed ja vastupidamist kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 18. June 2012, kl 15.17

Hei !

Minu kaalunumbriks siis 68.5 kg (kaotatud -1 kg) .Mul on viimasel ajal isud kuidagi korrast ära, ei taha eriti süüa ja ajab iiveldama, eks sellest ka nii suur tulemus ehk. Sain vist eelmisel nädalal päiksepiste. Loodan et järgmine nädal tagasilööki pole sellest.
Siin teistel ka päris kenasid tulemusi, paarsada grammigi on hea spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 18. June 2012, kl 18.48

Meie esimene tabel on siin:


Palju õnne neile, kes on kaalu alandanud! Ja noomitus mulle ja Lauriinele smiling smiley Ju sel nädalal pingutame rohkem.

Mul on hea meel, et meie algkaalud ja soovkaalud on üpris sarnased. No suurima ja väikseima "veel kaotada" vahel on jah kahekordne vahe, aga pole hullu.
Isiklikult hakkan jälgima Lauriine ja Pugivähe kaalukaotust vähe terasemalt, meie kaalud on hetkel kõige sarnasemad, teiste omad jäävad minu kaalust natuke kaugemale juba.

Edu kõigile tulevaks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 20. June 2012, kl 09.35

Tere

Mul näiteks arvutis ei saa seda tabelit avada. Kas teised saavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 20. June 2012, kl 10.06

Ei peagi saama avada, see tabel on pildina sisestatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 20. June 2012, kl 15.56

Mina ka näen pildina.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 20. June 2012, kl 18.32

Sõbrakesed, rääkige oma jaanipäeva plaanidest?smileys with beer Kodus pere ringis või kuskile suurele üritusele. Vaaritate midagi head ka ?spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 25. June 2012, kl 08.35

Tere

Hurrrraaaa -500g, täna hommikune kaal täpselt 68,0, olen ülimalt rahul, sellise pugimise juures, aga õnneks ikka miinuses. Sõin liha ja tervislikku toitu päris palju, magusat suht vähe. Ja muidugi tegin 6 x nädalas korralikku trenni. Järgmiseks nädalaks on hullud plaani tehtud, püüan väga täpselt kalorikogustest kinni pidada ja kõvasti sporti teha smiling smiley Ja enne järgmist esmaspäeva hommikut kaalule ei astu!!!

Jõudu ja ikka kõvat tahet kõigile, koos jõuame sihile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 25. June 2012, kl 09.13

Oiiii!!! anit! väga, väga tubli smiling smiley
Minul läks ikka väga kehvasti sel nädalal.
Kolmapäevast alates olid juba erinevad pidustused ja külastused, mis tähendasid tegelikult natukene suuremaid koguseid kui tegelikult ka seda, et sõin õhtuti liiga hilja =(

Minu kaal oli täna hommikul 73 kg!
Ilmselt on asi ka selles, et eile õhtul jõudsin ka alles pool 10 koju ja sõin veel sest enne seda päeva jooksul ei saanud üldse söögile ligi... aga...
ma ei lase pead norgu =)
us nädal on ees ja ka mul on plaan kõvasti sporti teha ja nüüd saab taas ka söömist ise natukene rohkem reguleerida. sest nagu olen tähelepannud ma võin süüa mida iganes aga õhtul voodisse minnes ei tohi kõht täis olla... mitte ka täitsa näljas aga pigem natuke tühi... muidu on hommikune seis katastroofiline.

Igaljuhul.. pange mu häbenemist väärt ntumber tabelisse kirja, siis mul on hea seda alandada järgmiseks nädalaks... ja püüan ka sel nädalal teha nii, et enne uut esmaspäeva kaalule ei lähe (muidu mul kombeks ikka igalhommikul kaalda)

Tervitades,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 25. June 2012, kl 12.05

Minulgi tänase seisuga - 0.5 kg. Kaal nüüd 68 kg ! smiling smiley Täiesti uskumatu, et pärast sellist söömiste rada ja alkoholi tarbimist on seis nii hea. Eile tabas mind suur šokolaadi janu ka veel,et sõin pool karpi tühjaks lihtsalt . Aga pole hullu, vahel ikka võib .. ju organism vajas energiat kohe grinning smiley
Kusjuures reedel näitas kaal isegi 67 ..see annab mulle tohutult energiat juurde järgmiseks nädalaks. Viimati kaalusin põhikoolis nii vähe. Kuna ma tegelesin kaalu alandamisega juba ennem seda duelli, siis on mul 4-5 kg umbes kaotatud ja olen saanud juba ka paar head komentaari oma välimuse kohta. Ka see suur kõht hakkab eest kaduma. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 25. June 2012, kl 13.10

minul 71,5 smiling smiley arvestades, et jaaniõhtul sõin palju liha ja eile ka natukene magusat, läks kaal ikkagi alla! super!
anit, oled tõesti tubli, et jõuad 6 päeva nädalas trennis käia!!! minul õnnestub lapse kõrval ainult 3! palun kirjuta, mis trenni teed ja palju aega kulub korraga trennile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: viveca
Kuupäev: 25. June 2012, kl 13.23

Ja jätkan mina oma -300g aga põhiline et miinus! Nii et 68,4 kg on minu näit hommikuse seisuga. Ka üllatav et peale söögiorgiat näit miinusega aga reaalsuses on seda veidi vähe. Nüüd ei mingeid vabandusi, rohkem trenni ja rohelist taldrikule! Anit ja heisina, hoian teil silma peal ja tõstan tempotsmiling smiley Tublid olete kõiksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Kuupäev: 25. June 2012, kl 14.08

Hei! Väga tublid siin kõik reas smiling smiley Mina aga lajatan oma plussi lauale. Küll vaid +100, aga ikkagi. Tabelit vaadates isegi nulliring, sest eelmisel nädalal Vinnipeg mulle 100 g suurema numbri kirjutanud, kui ma teatasintongue sticking out smiley Sel nädalal siis palun kirja panna 71,8.
Njah, arvata oli, et see jaanipäev hästi ei lähe. Tänu kehvale ilmale jäi veelgi rohkem aega söömiseks. Ja joomisekstongue sticking out smiley Lisaks poja sünnipäev ka ja nii ongi kolm vähemalt 3000-kilokalorist päeva seljataga. Täna oli väga raske ree peale saada, kui külmkapist kõik need head-paremad ülejäägid vastu jõllitasid. Jagasin kapis toidu kahele riiulile. Ülemisele suitsulõhe, heeringatarrend ja muu lubatud toit, alumisele kohupiima-kirsi kringel valge šokolaadiga, koogid, grillvorstid jms. Alumisele riiulile sai väga palju kraami! Aga siiani olen ainult ülemiselt riiulilt võtnud, pikk pai mulle selle eest grinning smiley. Jätkame edukalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 25. June 2012, kl 16.12

Pugivähe, anna andeks, mul on trükiviga sisse tulnud. Parandasin seekord Su andmed tabelis ära.

Minul on ka juurde tulnud kaalu sad smiley Nädala alguses olin nii hea soone peal ja nii kui reedel maale läksin, siis ei tulnud kalorite lugemisest midagi välja. Mu kaal siis 73,1 seekord. Seda oligi jaaninädalavahetusest oodata. Praegu tunnen, et terve kõht on nii meeletult punnis ja vastikult palav ja nõme on olla.
Eile suurest pahameelest enda peale, et jälle niipalju söönud olin, läksin veel õhtul kell 9 lapsega kärutama, 7 km kõndisin. Täna ei lähe jalutama ja ei liiguta ka kodus ennast. Ei viitsi. Täna olen laisk ja vaatan telekat. Ja homme kui vihma ei saja, lähen oma tavalise päevaplaaniga edasi - iga päev jalutan 10 km.
Teen kohe uue tabeli ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 25. June 2012, kl 16.20

Selle nädala tabel:


Palju edu tulevaks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 02. July 2012, kl 07.27

Tere

Saadan siis oma selle nädala tulemuse 66.9 maha siis läinud -1,1, olen endaga väga rahul, väga hea nädal oli - sõin korralikult ja tegin ka sporti väga korralikult. Kahel õhtul jättsin õhtusöögi ära, sõin ainult maasikaid.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 02. July 2012, kl 07.36

Tere hommikust ka minu poolt,
Minu number kull veel nii ilusaks pole lainud ja lakun endiselt jaanipaeval saadud hasvu aga siiski, tana hommikul oli minu kaal 72 kg. leian, et oluline on mitte alla alnda winking smiley ja seda ma ENAM ei tee, olen seda liislt palju aastaid teinud. Selleks nadalaks on ka trennid juba planeeritud ja kavatsen jargmisel esmaspaeval sama ilusa miinusega esineda smiling smiley joudu ja jaksu koigile ja sara silmadesse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 02. July 2012, kl 08.53

mul see nädala nii hästi ei läinud sad smiley pidasin päeviku, ainult ühel päeval liialdasin toiduga! tegin sporti, kuid kaal alla ei läinud sad smiley võtsin isegi 300 g juurde ehk kaalun nüüd 71,8 kg sad smiley ei tea, kas see võib olla jõusaali treenigute tulemus või see üks päev, mil lubasin endale rohkem magusat andis sellise tulemusesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 02. July 2012, kl 12.48

Kuna teen ka ise päris palju trenni jõusaalis, siis võin väita, et algfaasis jõusaali treeningud küll ei tohiks kaalu mõjutada. Jõusaali treeningud hakkavad sel juhul kaalu mõjutama, kui lihasede kasvama hakkavad, aga see eeldab juba korralikke ja järjepidevat treeninguid. Aga kui ise tubli oled, siis võib järgmis nädala kaalus see avalduda ja kindlasti mõjutab kaalu ka "päevad", vähemalt minul mõjutab.
Praegu on juba see aeg, kus saab palju värsket süüa, tuleb ainult leidlik olla. Mina kasutan päris palju oma toitudes värsket kapsast ja söön seda ka vahepaladena. Olen suutnud ka oma pere kapsast ja porgandit sööma panna, pean ainult terve vaagna täie ära puhastama ja tükeldama ning selle lauale panema, siis läheb see kõigile peale winking smiley Ja pean ka mainima, et varem sõin väga palju õuna ja pirni, aga nüüd söön neid võibolla ainult 1-2 tükki päevas, ja tundub, et mõjub kaalule hästi. varem sõin ikka kilo õunu päevas.
Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Kuupäev: 02. July 2012, kl 14.41

Hei! Mina olen sel nädalal rahul. Kaal 70,9 (-900g). Aga nüüd põrutan puhkama ja ei köögi- ega saunakaal kahjuks kotti ei mahutongue sticking out smiley Järgmisele nädalale võib mulle juba kriipsu tõmmata, siis ma oma kaalu ei teata. Loodan, et koos kaaludega mõistus koju ei jää, et ülejärgmisel esmaspäeval minestama ei pea smiling smiley Ilusaid ilmu ja palju maasikaid teile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.