Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 02. July 2012, kl 15.03

Hei ! Minu kaal 67.5. Väga hea, olen rahul. Nii palju värskeid asju leidub juba aiamaal. Ja kindlasti maasikad - suurepärane vahepala! Nii tore, et kõik endiselt jätkavad ja alla ei anna, tublid olete ! Ilusat puhkust sulle, Pugivähe ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Kuupäev: 02. July 2012, kl 20.47

Õhtust!
Minu number ka ja veidi ikka miinustsmiling smiley Täpsemalt siis 68,1 kg. Aeglaselt küll aga tasapisi ja õnneks maasikad tulevad ja oma isu sinna pöörates võib veel parimaid tulemusi saada. Tublid tüdrukud, jätkamesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 02. July 2012, kl 21.34

Ma peane kahjuks ütlema, et enam selles duellis ei osale. Sõitsin nädal tagasi juba maale ära ja ei kavatse niipea siit koju tagasi minna. Kaalu siin ei ole ja arvuti taga ka ei viitsi käia, niiet tabeli koostajat minust ei ole.

Edu teile kõigile oma soovkaalu saavutamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 04. July 2012, kl 10.16

Oi, kui kahju Vinnipeg . Aga edu sulle ja loodame, et jõuad sinagi oma soovkaaluni ühel päeval! Kuid nüüd tuleb meil uus tabeli tegija leida.Ärme jätame sellepärast asja nüüd katki. Kas keegi tahab teha tabelit ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 05. July 2012, kl 12.11

Hei,

Tõesti kahju Vinnipeg =(
Aga me soovime Sulle ilusat ja tervilikku suve maal!
Ja et kui suvimöödub siis võtaks liigsed kilod ka kaasa =)
Kui ühel päeval tagasi oled siis anna meile teada, kuidas Sul läheb!

Aga meie - EI! ME EI ANNA ALLA!! =)


Proovisin teha uue tabeli, vaadake palun, kas pääsete ligi?
Siin on link -> KAALUTABEL

Ootan siis uusi numbreid järgmine esmaspäev ja püüan need kiirelt tabelisse seada =)
Mõnusat nädalalõppu ja olge ettevaatlikud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 06. July 2012, kl 20.08

Tubli Lauriine, tabel avaneb ilusti ja on igati vinks-vonks!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 09. July 2012, kl 07.32

Juhuuu, minu kaal täna hommikul 71,2, mis üllatas mind tõsiselt, sest laupäeval käisin juubelil ja no täitsa ausalt...ise tundsin ka, et läksin liiale... Aga olen tahul, ootan teie nubreid, et tabelit täiendad smiling smiley vahvat nädalat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 09. July 2012, kl 08.33

hommikust! minu selle nädala tulemus 70,5 kg ehk -1,3 kg, niiet olen väga rahul! sõin enam-vähem korralikult! endiselt teen 3 korda nädalas trenni. vot ei oska seda imet selgitada, et eelmine nädalal spordi tehes ning korralikult süües tuli 300 g juurde, aga sellel nädalal sama reziimiga ja kohe -1,3 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 09. July 2012, kl 09.49

Vau, kui tublid te olete !!! smiling smiley Endal tuli seekord kerge pluss juurde. Kaalun 68kg ,ehk siis 0,5 kg nagu naksti juures. Täiesti arusaadavatel põhjustel.Ma ei ole viimasel ajal oma söögi aegadest kinni pidanud ja trenn on minu puhul üldse väga napp olnud. Panin eile trenni riided selga ja läksin siis lõpuks kõndima. Üks tuttav sõitis mööda, ja kiitis et väga tubli, et trenni teen. Andis kohe motti juure mulle! smiling smiley Tegelikult see 0.5 kg mis juurde tuli mind hetkel üldse ei heiduta. Olen langetanud suvega üldse kokku 4 kg ja see on üks minu suurimatest saavutus üldse kaalujälgimisajaloos ja ühtlasi kõige püsivam. Aeglane kaalualandamine on tõesti kasulik! Kõigile jõudu ja jaksu selleks uueks ja edukaks nädalaks! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 09. July 2012, kl 15.20

Tere

Minu kaal siis täna hommikul 66.4 kg,nii, et -500g maha, olen rahul, väga stabiine langus jätkuvaltsmiling smiley
Jõudu kõigile jätkajatele ja peame ikka koos vastu, sügiseks saladaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: viveca
Kuupäev: 09. July 2012, kl 20.51

Hei!
Anit, sa ikka kõvasti juhid, sulle juba raske järele saadasmiling smiley Eriti kui minu andmed 68,0. Ainult 100 grammi maha!! Ma ei suutnud hommikul ennast ära kiruda. Aga naer tuli ka peale, no nii stabiilselt annab alla võtta! Vot see trenn on ka nii unustatud... Vaatan et selle suure palavusega on isu kadumas, kuid maasikas ikka ruulibsmiling smiley Jõudu, neiud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 09. July 2012, kl 22.16

Ma ikka loodan, et plussi ei tule, ja püüan ka selle nimel pingutada. Mulle meeldib selline väike võistlus, siis pread ennast kohe kokku võtma. Õnneks nüüd on juba nii palju kodumaist sööki võtta, et lust kohe süüa. Olen nüüdseks sissetoodud õunad oma menüüst välja jätnud, olin varem ikka hull õuna pugija. Aga juba on alanud arbuusi hooaeg, ja poodides ja turul on väga head ja magusad arbuusid. Kusjuures eile jätsin õhtusöögi ära ja sõin kõhu arbuusist täis, tundub, et mõjub hästi.
Ja trenni tuleb teha, suvel on väga palju võimalusi ja saab viibida palju õues. Täna niitsin kaks tundi käsiniidukiga muru, niidukil on küll vedamise mehhanis peal, aga ma ei kasuta seda, lükkasin omal jõul edasi, raske oli küll, aga oli ka korraliku trenni eest, pausi pidasin nii palju ainult kui jõin vett. Veepudel peab ikka koguaeg kõrval olema. Ja nüüd õhtul kella 9 ajal käisin koeraga 10km jookmas, väga mõnus oli, kui päike ära kaudus, siis oli eriti mõnus õhk smiling smiley
Tuleb igat asja teha suure rõõmuga ja mõelda, et saab ka füüsilise koormuse.
Pole veel palju alla võtnud, kõigest 2,6kg, aga juba olen saanud esimesed komplimendid ja just selle kohta, et olen allavõtnud smiling smiley
Nii, et kõigile jõudu ja pidage ikka vastu. Kui tekibki tahtmine alla anda, siis mõelge sellele, et teete seda ainult iseenda jaoks, oma heaolu parandamiseks. Mis siis, kui tuleb mõni lisa gramm või kilogramm vahest juurde, sellest pole midagi, tuleb uuesti ja paremini proovida, peaasi, et alla ei anna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. July 2012, kl 10.07

Hei,

Pugivähe selle nädala numbrid on meil küll veel puudu , aga viskan uute andmetea Tabeli lingi Teile uuesti silme ette. See on siis siin: KAALUTABEL!

Ilus ju vaadata kuidas numbrid vähenvad =) Mina olen praegu küll juba täitsa rahul.. hakkan juba jõudma vaikselt jaaninädala eelsesse kaalu grinning smiley
See läks mul ikka küll liiale, nüd juba mitu nädalat võitlen sellega, aga vähemalt hoog on sees ja loodan, et jaani eelsest kaalust liigun kiirelt ka alla poole.

Kusjuures, mis trenni tegemisse puutub siis mina olen kirglik jooksja, eriti suvsel ajal sellist ilusate ilmadega on täielik mõnu kuskil metsa all tiirutada =)
Aga eelmisel nädalal tegin omale vist veidi liiga, keha jäi kuidagi kangeks ja õnnetuks ja olin nii väsinud hommikuti ärgates ja lisaks hõõrusin ka kanna veel ära... seega nüüd ei ole peale eelmist neljapäeva üldse rajale läinud ja teate... enesetunne on täna juba täisa ok! Ilmselt olen lasknud kehal piisavalt puhata (olen niisama õhtuti venitus harjutusi teinud ,et keha päevasest istumisest lihtsalt üles raputada natukene) aga minu jutu point, mis ma tahn öelda, et ärge omale trennitamsiega liiga ka tehke.
KUi ikak tunned, et keha on väsinud - vaatad treening päevikusse ja näed, et oled juba mitu nädalat järjest väga tihedalt trenni teinud siis lase endals ikka natuke puhata ka, ei ole see suur patt ja pärast jõuad jälle =)

Mõnusaid suveõhtuid soovides,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 16. July 2012, kl 09.16

noniii... nädal jälle möödas ja aeg vaadata, millised on sel korral tulemused.
Minu kaal näitas täna hommikul numbrit 70,7 ehk siis miinus 500 g.
Ei jõua, mina ennast ära kiruda. Nädala sees oli nuber juba alla 70... aga nädalavahetus läks jälle käest ära grinning smiley aga noh ikkagi miinus tuli ja olen selle üle õnnelik.

Kas kõik teised on ikka alles? =)
Viimase postituse tegin ka mina ise ja vahepeal on vaikus olnud, et kas ikka võistlete veel või olen ma ainus, kes alles on jäänud?

Loodan, et suvi ei ole mu võistluskaaslasi mult täitsa röövinud ja ootan tänaseid numbreid =)

Jõudu ja vastupidavust uueks nädalaks!
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Kuupäev: 16. July 2012, kl 09.57

Heihei!
Mina olen olemas, puhkuselt tagasi ja uue hooga korralikukssmiling smiley
Ei jõua üles lugeda neid grille, kooke, burgereid, krõpse ja jäätisekokteile, mida kahe nädala jooksul sai manustatud... mõnikord peale keskööd vahetult enne magamaminekut grinning smiley Eks sai ka aktiivselt ringi sebitud, aga nii meeldivat kaalunumbrit ei osanud oodata: 70,3 kg ehk -600g kahe nädalaga. Eelmisel esmaspäeval polnud mul ei kaalu ega internetti käepärast, seetõttu jääb mul tabelis sinna tühi auk.
lauriine, sinuga pean nüüd oma mõttes eraldi duelli kuue ette saamises... Oi, kuidas ma ootan seda!
Oleme tublid ja paneme muudkui edasi!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 16. July 2012, kl 12.15

minul see nädal -200g ja kaal siis 70,3 kg smiling smiley läinud on vähe, aga oluline et juurde ei võtnud, sest nädalavahetusel liialdasin natukene toiduga smiling smiley ehhhhh

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 16. July 2012, kl 13.02

ohh jessver =) nii tore, mul teie pärast siiralt hea meel =)
Ise ootan ka seda kuute nagu hingeõnnistust!!

Ma ei tea, mis mul selle 70 kg-ga on.. aga see on alati kõige raskem koht, mida ületada.
Kuidagi 70-ni läheb aga alla sellest kuidagi raskelt juba. Tundub, et meid on siin hetkel juba kolm, kes seda numberk uute ette ootavad =)

Vahva teist igaljuhul kuulda!!

Mul tuleb see nädalavahetus ka ilmselt keeruline, sest lähen reedest pühapäeani festivalile ja kardan, et seal võib ka see taju ära kaduda, et kui palju ja millal midagi söödud ja joodud saab aga ma püüan piiri pidada ,et ikka järgmine nädal teiega samas sammus olla =)
Oh kui mõnus kui on kuskilt motivatsiooni ammutada - ei saaj u teile alla jääda tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 16. July 2012, kl 17.08

Hei ! Mina ka ikka täitsa kambas ja ei kavatsegi alla anda. Olin täna hommiku poolse päeva metsas - korjasime kukesseni , mustikaid ja maasikaid. Tahtsin koju koguaeg kähku, et saaks kaalule ja siis siia kirjutama . Kaalun 67.5kg , tundub et kadus see 500 g , mis eelmine nädal juurde tuli. Eks see kaal olegi mul siin kõnganud põhiliselt selle 67 ja 68 vahel.
Lauriine, sellest 70nest on jah kuidagi raske üle saada...tean seda oma käest. Aga kui ma üle sain, siis nüüd olen väga tähelepanelik, et mitte mingil juhul sinna tagasi sattuda. Olen 2 kuud juba püsivalt 70nest kg väljas smiling smiley . Olen õnnelik ja rahul..ikka tasa ja targu! Nüüd tunnen , et pean veel mingi muutuse sisse seadma endale, et jõuda esialgu vähemalt 65 ni smiling smiley

Soovin kõigile ilusat ilma igasse Eestimaa paika, kus asute ja jõudu ning jaksu! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: viveca
Kuupäev: 16. July 2012, kl 20.53

Õhtust!
Veel ka mina kambas ja kaal hommikuse seisuga oli 67.6, hurraaa!smiling smiley Nii et ikka asi toimib veel ja maasikad vahetan varsti vaarikate vastu. Kusjuures keset nädalat oli asi veel päris nutune ja arvasin et pluss tuleb ära, aga ei. Ainult veidi pingutamist ja rõõmu kui palju!
Aga kohe väikesed puhkusereisid ees ja need mõjuvad mulle üldiselt halvasti-näksin siit ja näksin sealt...
Kuid jätkame aga suure hooga ja meie moto vist mitte suveks saledaks vaid sügiseks saledaks ja talveks supervormismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 18. July 2012, kl 15.07

uuendatud -> KAALUTABEL!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 19. July 2012, kl 17.59

Tere

Olin ära ja netti ei saanud, olen ikka kambas ja võitlen täiega smiling smiley
Esmaspäeval kaalusin 66.1 nii, et -300 g tuli ikka alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 23. July 2012, kl 14.18

Tere
Täna hommikune kaal siis 66.0, no ei tule see 65 kuidagi. Aga loodan, et järgmisel nädalal saan juba esimes nr kirjutada 65 smiling smiley
Jõudu kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 23. July 2012, kl 14.45

tere,

kaal on täna 69,9 smiling smiley! 70kg piir ületatud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 23. July 2012, kl 18.40

Hei!

Minu kaal on tänase seisuga 67kg.Pool kilo on läinud...pole paha! smiling smiley Väga tublid olete , ei taha mitte teile alla jääda siin grinning smiley Elena palju õnne, number 6 juurde jõudmisel, ära seda 7 mitte mingil juhul enam tagasi lase !!! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: viveca
Kuupäev: 23. July 2012, kl 21.16

Õhtust!
Minu andmed siis 67,2 ja see siis hommikune seis. Ma ei ütle mis õhtul oli, terve päev patustamist...Aga järgmise nädalani aega on ja miinust ikka tuleb! Elena, tubli ja tõesti, ära luba 7 tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 26. July 2012, kl 11.49

Hei, hei

Mina olen nüüd ka levis tagasi tongue sticking out smiley
Vahepeal ei saanud kaaluda, aga täna hommikuna kaalunumber, mille siis tabelisse kirja panen teeb küll hullult rõõmu =) see on 69,5 kg! ! ! ehk siis ka minu maagiline 70 piir on lõpuks omaeti ületatud tongue sticking out smiley ja eelmise nädalaga võrreldes lausa 1,2 kg kaotatud!

Kui nüüd Pugivähe oma numbri ka saadab ja tema number ka alla 70 on siis NAISED SOOVIN ÕNNE!!! =) Suur samm on edasi astutud ja oleme kõik alla 70 kg tongue sticking out smiley

Enne veel kui uuendatud tabeli teieni saadan... lugesin siin neid duelli reegleid ja vaatasin, et seal on selline punkt: 5. Kaalunäit tuleks foorumisse kirja panna reede jooksul, kuid mitte hiljem kui esmapäeval kl 12 päeval. Pärast seda hakkab toimetaja tabelit koostama ja hiljem märgitud numbrid selle nädala arvestusse kirja ei lähe. Peale kilode tuleb ära märkida ka kaalukaotus võrreldes eelmise nädalaga.

mõtlesin, et täiendaks meie tabelit ja pääseks ka üldarvestusse? =) mis te arvate?

ja nüüd siis on teie ees meie selle nädala KAALUTABEL!!!

Tervitades,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 30. July 2012, kl 06.43

hommikust! pean tunnistama, et ka sellel nädalal patustasin smiling smiley aga sellest hoolimata kadus 200g smiling smiley seega tänane kaal 69,7 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 30. July 2012, kl 17.15

Hei, hei !!!

Minu kaal seisab paigal ja on endiselt 67 kg . Nägin täna öösel õudukat, et kaal näitas 78 , olin nii löödud...aga õnneks see uni vaid ja ei pea kunagi täituma smiling smiley
Tubli, Elena, et oled endiselt nr6 kambas! Lauriine , Sinu selle nädala tulemust ootan ka põnevusegasmiling smiley
Õhtupoolik on juba käes..loodetavasti tulevad ikka teiste numbrid ka siiawinking smiley
Lauriine, ma ise ka olen uurinud neid reegleid seal..aga ma ei saa aru, kus see üldarvestus vms siis toimub?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: viveca
Kuupäev: 30. July 2012, kl 20.13

Õhtust!
Mina see nädal ei hiilga kuidagi aga plussis ka pole. Ehk seis sama 67,2. Kahju veidi, kuid ma ei imesta-mu toitumine on nii segane. Ma söön siis kui jõuan ja reeglina palju...Peab vist jälle kirja panema mida söön ja punkte lugema, kunagi aitas see hästismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 31. July 2012, kl 08.20

Hei, minu eile hommikune kaal oli kahjuks jälle veidi tōusnud! See oli 70,3. Aga noh, nädalavahetuscoli ju ja siis jälle ōhtune grillimine jne..l aga mulnon hea meel, et rohkem juurde ei tulnud. Igaljuhul olen endiselt optimistlik ja kuna sel nädalal on söömiseks palju marju ja plaanis palju sporti siis ma usun, et järgmine esmaspäev alustan taas kuuega winking smiley

Seda kokkuvōtet kajastatakse esmaspäevalnuudiste all ja seal on kirjas siis nädala parimad kaalukaotajad ja palju üldse kokku kaalu kaotati smiling smiley

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.