Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 13. June 2012, kl 17.57

Tere.
Kuna meie eelmine duell jäi osalejate poolest väga kasinaks, siis on uued osalejad teretulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 13. June 2012, kl 17.59


Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: sõps
Kuupäev: 14. June 2012, kl 13.53

Jah, otsime uusi duellikaaslasi.
Võitlus iseenda ja oma isudega oli eelmises duellis isenenesest päris edukas, kuid võitluskaaslaseid jäi vähemaks ja vähemaks nagu ka kaotatud kilosid kaalul smiling bouncing smiley

Minu algkaal praeguses duellis oleks 64.5 kg. Eesmärk 62 kg.
Ajakava võiks olla kuu ajaga 62 ja siis suve lõpuni et suudaks kaalu hoida.

Meie duelliga liitumisel ei jagata tasuta mobiiltelefone, küll aga piiramatut kõneaega duelli-foorumisthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. June 2012, kl 22.20

ma olen küll jube luuser...veebruaris alustasin 63,5 pealt ja sain aprilliks 61..nüüd aga olen suutnud end taas 65kg seks (või rohkemgi) süüa confused smiley
aga lootus sureb viimasena..seega minu eesmärk oleks ka 61.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 15. June 2012, kl 09.08

Tere tulemast, Aretha. Sinu nimi on tuttav, oleme vist varem ka koos duellitanud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. June 2012, kl 11.09

just Ookean, ma mõtlesingi, et kas oled ikka Sina smiling smiley oleme, oleme..siis kui Sa just sünnitanud olid winking smiley ja ma olin tänu meie eelmisele duellile päris pikalt oma ideaalvormis smiling smiley aga nüüd hakkab asi väga käest ära kiskuma!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Kuupäev: 15. June 2012, kl 12.40

Lööks ka teiega kampa, kaal 64,3. Eesmärk kolme kuu pärast olla kaalunumbriga mis hakkab 5-ga
Vanus varsti 40 Trenni teen keskmiselt 3-4 korda nädalas ja minu nõrkuseks on süsivesikud.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 15. June 2012, kl 13.04

Tere tulemast Mariaemme! Aretha, minul läks ka tookord päris hästi, kuni rinnaga toitmise lõpetasin. Siis kogunes kaal nii ootamatult ja tagantjärgi mõeldes lausa uskumatult. Mind motiveeriks edasi pingutama rohkem selline duell, millel on kindel algus ja lõpp ning eesmärk. Kui lõpp ei ole määratud, siis on selline tunne, et vaja on veel ja veel, lõpmatuseni. Kui aga lõpp on määratud, siis on tunne, et küll läheb lihtsamaks ka. Pakuks näiteks 10 nädalat, mis teie arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Kuupäev: 15. June 2012, kl 13.12

Tere, pole varem duellitanud, seega päris hästi ei tea, kuhu end mätsinsmiling smiley Kuid siiski lööks heameelega kampa. Kaal hetkel 63 kg, ideaalis võiks saada 57kg, aga kui saavutan 58kg on kah kõik supersmiling smiley. 10 ndl tundub täitsa ok aeg olevat.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. June 2012, kl 15.27

Mulle meeldiks ka, kui oleks tähtajaga duell! Näiteks võiks olla 31 augustini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Kuupäev: 15. June 2012, kl 15.27

Jah, 10 nädalat on sobiv aeg. Mis päevadel kaaluma hakkame? Ise siin alles suht uus, kas keegi hakkaks siis tabelit ka pidama?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 15. June 2012, kl 17.10

Tere tulemast Sirtsutirtsu! Kuna kaaluabis kaalutakse tavaliselt reedeti, siis teeksime ise ka nii, reede hommikuti peale wc-s käimist ja enne söömist. Esimene kaalumine tuleks siis 22. juunil. Algkaaluks paneme selle, mis kellelgi on praegu. Kas keegi tahaks ise tabelit tegema hakata? Duellitama hakkavad:
Sõps
Ookean
Aretha
Mariaemme
Sirtsutirtsu

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. June 2012, kl 22.55

Ma kahjuks arvutis loll kui lammas! iseenesest need googledocsi tabelid näevad ilusad välja, aga mul poole halli aimu kah, kuda neid sepistadasmiling smiley
Kuidas teil läheb? Minul oli eile muidu ilus päev, aga õhtul saabus mees ananassi ja maasikatega..ei suutnud vastu panna ja ületasin kokkuvõttes mõnusalt kaloreid. Aga siis läksin jookisn 8 km ja sain hea une. Täna aga olen jube rahul, et suutsin väljas käia, veini ka juua ja isegi mõrušokolaad mahtus normidesse ära. Jooksmas käisin samuti, aga niisama, jooksurõõmust smiling smiley Lisaks veel kodus suurpuhastus tehtud.
Kui palju kaloreid te päevas sööte? Ma praegu üritan 1500-1600 piirduda, aga kogemus näitab, et kõige paremini mõjub süsikate piiramine..aga paraku ma jumaldan värsket, puuvilju-marju, leiba. Lihata võin vabalt elada. Aga igal suvel võtan juurde ja ei oska muud süüdistada kui arbuusi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 17. June 2012, kl 17.48

mina kahjuks ka ei ole seda google´i tabelit varem teinud

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: sõps
Kuupäev: 17. June 2012, kl 20.40

Eelmise duelli tabel oli väga OK. Ei ole tingimata vaja mingeid goolge docsi tabeleid.
Lihtsus ennekõike.

Käisin täna riidepoes. Tean, et positiivsete arengute puhul tänased riided peaksid mõne nädala pärast suureks jääma the finger smiley, aga ikkagi - ka praegu tuleb midagi selga panna. Särkide, kleitide ja seelikutega pole probleemi. Püksid paraku lotendavad kevadisest kaalulangusest. Ostsin suvepüksid. Loodetavasti tuleb suvi enne kui püksid suureks jäävadgrinning smiley Ahh tühja sest suvest - peaasi, et püksid selle suve jooksul suureks jäävad thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Kuupäev: 17. June 2012, kl 22.50

Esimest korda oma pika pika kaaluabi staazi jooksul paluksin ennast kampa võtta, kuna see on seltskond, kuhu ma "sobin".
Peale imetamise lõppu tuli kohe 5 kilo juurde ja poole aastaga ei ole seda maha saanud. Vanus hakkab ka 40-le lähenema (no aasta pärast), kaal ei lähe iseenesest alla, kuigi trenni teen ikka ja siis olengi hädas.
Kaal praegu 62,5, vajan hädasti 58, soovitavalt 55.
Saab veel?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: aretha
Kuupäev: 18. June 2012, kl 09.30

Mina käisin eile terve päeva mööda riidepoode. Isegi 34 kleit läks selga, aga ostsin siiski 36, et ikka varu oleks. Tuju tegi ikka heaks, et paljud riided sobivad ja polegi üldpilt nii hull, kui kartsin. Aga muidugi süüa ma korralikult ei suutnud, kiirtoitu ei armasta ja sestap sõin vaid ühe salati ja Boosti smuuti ja õhtul näljasena kui hunt pistsin veel paraja portsu Carte d´Ori jäätist kinni. Ja täna hommikul näitas kaal kohe pool kilo rohkem kui eile! No vaevalt et see 100 g jäätist sai nüüd kohe poole kilona ladestuda, aga täna üritan ighatahes korralikud söögikorrad teha, tervislikult süüa ja mõistlikel aegadel. Tegin juba algust greibi, pudru ja võileivaga smiling smiley Ilusat nädala algust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: kakx
Kuupäev: 18. June 2012, kl 14.32

Minul oleks ka huvi liituda. Kaal 65 kg. Veel kaks nädalat tagasi 70 kg.
Eesmärk suve lõpuks 55 kg.

Kas võtate kampa?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kakx 18.06.2012 14.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: sulks
Kuupäev: 19. June 2012, kl 09.16

Tere, mina sooviks ka duellida. Praegu 63 kg, soovitud 59.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: erlunks
Kuupäev: 19. June 2012, kl 10.12

isversusver, siin on nii hea seltskond koos, et ma pean sellega liituma. Varem pole duellitanud. Praegune kaal 56,6, soovkaal 54kg - 10 nädalat kõlab hästi ja realistlikult. Viimase nädala olen hullude isudega võidelnud ja täiega iga päev lõhki kalorid söönud - loomulikult pole kaal langenud siis ka. Just praegu vajan välist motivatsioonitõuget smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: PaulaP
Kuupäev: 19. June 2012, kl 15.19

Hei!Soovin ka liituda, talvine tortide söömine on oma töö teinud smiling smiley Omal käel olen suutäisi lugenud juba mõnda aega, aga alla hakkas minema alles nüüd viimastel nädalatel 62 kilo pealt alla saanud 59,7-ni. Soovkaal 55 kg. Mind motiveeris saade "Eat yourself sexy", mis nüüdseks on kahjuks otsa saanud. Kes on huvitatud leiab menüüd saate nime järgi nende kodulehelt. Minule jääb see menüü liiga lahjaks kuid ideid leiab sealt küll ja toimib.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: sõps
Kuupäev: 19. June 2012, kl 22.38

Väga tore, kõik on duelli teretulnud!
Arvan, et esimese loetelu ja tabeli võiks neist koostada, kes selle nädala reedel kaalunäidud saadavad.
Ma ise loodan sel nädalal mitte +kaalu saada. Päevad on täitsa distsiplineeritud aga nii kohe kui pealelõuna kätte tuleb, olen kohe nagu teine inimene. Ja see teine inimene ei mäleta dieedilubadusest enam midagigrinning smiley
Loodan sellest duellist motivatsiooni leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: kakx
Kuupäev: 20. June 2012, kl 08.22

Minuga täpselt sama lugu - päeva esimene pool on väga lihtne - kasulikud süsivesikud, vähe kaloreid. Aga need õhtud...
See nädal olengi õhtuti võtnud erinevatest isutavatest asjadest vaid ampsu, et kalorid hoida väikesed aga samas saada see maitse kätte ning oma üllatuseks avastasin, et tegelikult sellest täitsa piisab - ei pea tervet kooki sööma või tervet pizza lõiku (saab ka poole või veerandi kogusega hakkama).

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: PaulaP
Kuupäev: 20. June 2012, kl 09.06

kakx, Sa oled küll tubli kui suudad piirduda poole või veerandi pitsa lõiguga! Proovisin hiljuti maitsvat kuid lahjat pitsat, mille retsepti siia kirja panen: tortillapõhi, tomatipasta, 3 oliivi, rohkelt õhukesi suvikõrvitsaviile, 2 õhukest singiviilu, šampinjone. Ahju 10 min, seejärel lisada spina, feta ja veel 5 min ahju. Selle võib tervenesti ära süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: Miracle
Kuupäev: 20. June 2012, kl 09.43

Hei,

Sooviks ka teie kampa lüüa, ehk õnnestub siis ennast paremini motiveerida smiling smiley
Praeguseks kaaluks on siis 65kg ja lõpp eesmärgiks paneks 58kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Kuupäev: 20. June 2012, kl 10.33

See nädal on nokk kinni saba lahti nädal olnud, tean ka põhjust, sellepärast et tegusten siin kolmandat nädalat ehk siis kolm nädalat olen igat suutäit analüüsinud, enamus isusid allasurunud ning võidukalt sellest välja tulnud, kuid varasematest kogemustest tean, et alati kolmandala nädalal on mul oht murduda ja libastuda ja käega lüüa. Muidugi olen selle kolme nädala jooksul ikka söönud üle ka, aga alati järgmine päev kohe rajal tagasi olnud. See juba minu puhul suur saavutus, et ei löö kohe käega, sest päevad ei ole mitte kunagi vennad, reegliks püüan jätta selle,et argipäeval ikka söön kaloraazi järgi, kuid pidupäevadel see eest võin vabamalt võtta, õnneks ei ole liiga tihti pidusid. See nädal on nii olnud, et kord söön liiga vähe ja kord on lõunaks juba kalorid söödud, aga kõht ikka tühi. Ma ei ole seetõttu niivõrd üle söönudki, selles polegi probleem, aga puudub stabiilsus, nagu selline närviline olek onsmiling smiley Muidugi tahaks haugata sokolaadi, kohe hirmsasti tahaks, kolme nädala jooksul üks kord olen lubanud sokolaadi- varem sõin igapäev midagi magusat,üldjuhul sokolaadi, seega olen vapper olnudsmiling smiley Pole mul õrna aimugi kuis kaal mul sellele ebastabiilsusele tunda annab, aga ex seda reedel näha olesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: Eeri
Kuupäev: 20. June 2012, kl 11.59

Naljatilgad,kondikubu ka jama olla ju..elu kõigil üks,sööge mida süda ihkab...kui oled 1.65 pikk,siis alla 65 juba kondikubu...kui oled 177,siis alla 80 kondikubu...Mina sõin täna 0,5kg sinki ja 1kg jäätist ..kepitan 10km ja kaolrid ikka miinuses

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: kakx
Kuupäev: 20. June 2012, kl 12.18

Ilmselt nii ongi, et mõni inimene näeb täitsa hea välja 165/65 peal, kuid mõnel inimesel ladestub rasv teatud piirkondadesse ning mitte ei saa öelda, et tegemist oleks "kondikubuga".
Olulisi näitajaid on veelgi (rasva % kehas, vööümbermõõt jne), mis peaks ka normis olema.

Aga loomulikult igaüks loob oma standardid ja ideaalid ise - peaasi, et oma kehas õnnelik oled.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: ookean
Kuupäev: 20. June 2012, kl 14.36

Tere
Nii hea on näha paljusid uusi huvilisi! Sõps, ma olen täitsa selle poolt, et need, kes reedeks kaalunäidu esitavad, need kõik on duellile vastu võetud ja siis püüame võidelda 10 nädalat. Mul endal on selle duellide vahega kuidagi ära vajunud ikkagi see toitumise jälgimine. Kas reedese näidu paneme algkaaluks või on see juba esimese nädala tulemus? Ja kas keegi tahab ja oskab teha seda google doci või teeme hästi lihtsa tabeli? Ja uue teema peame ka algatama duelli jaoks tegelikult

Valikud: VastaOsunda
Re: otsime duellikaaslasi 65-55kg
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. June 2012, kl 16.03

Minule sobiks, kui võtame algkaaluks selle mis praegu on, sest mul on neljapäeva öösel lõpupidu, mis kestab kindlasti varaste hommikutundideni ja seda oodatud sündmust ma paraku kalorite arvutamisega küll lörtsida ei plaani grinning smiley või siis kui sobib, esitaks kas neljap hommikuse või laup hommikuse kaalunäidu smiling smiley
Mis puutub kaaluideaalidesse, siis tõesti igaüks otsustab ise. Mina oma 173 cm ja 65 kg juures ei ole kindlasti paksuke, aga ma tõesti tunnen end hästi pigem mõned kilod kergemana. MU keha küll nii ei arva, tundub et ta peab oma õigeks kaaluks pigem vahemikku 65 - 70, sest niisuguseks muutub number tavaliselt siis, kui ma üldse toitumisele tähelepanu ei pööra. Mis teha, mu iluideaalid on rikutud ja tahaks olla sale ning kanda kõiki riideid, mis meeldivad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.