Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 16. July 2012, kl 10.35

Averott: ma üritan sinu juhenditega motivatsiooni ülesse leida.

Tabeliga kõik korras smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 23. July 2012, kl 08.27

Hommikut.

Kuigi reedene kaal oleks mind rohkem rõõmustanud on tänanegi kaalunumber suhteliselt tubli.
Kulgen nüüd paariks nädalaks siit eemale. Loodan, et ei toimu michelinimehikese efekti ja kaal alaneb ka Tagapera metsas.
Teistele visa kaalulangetamist. Esimene vahe - eesmärk juba terendab ning tublid on need, kes selle saavutavad!

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 30. July 2012, kl 08.49

Hommik! Ma pean ennast kohe kiitma winking smiley täitsin esimese eesmärgi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 30. July 2012, kl 18.12

Õnne Jessy911-le!the finger smiley hot smiley
Isegi minul on veidi langust! Samas ei saa marju korjates sugugi oma suud sulgeda ja kalorid tulevad vist juba marjadest täis. spinning smiley sticking its tongue out
Uueks eesmärgiajaks mihklipäev? Siis saavad vist oinad loetud?
Järgmisel nädalal jälle linna koliv
Averott

Tänud Mint pulgakesele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Kuupäev: 31. July 2012, kl 10.30

Ma sooviks ka liituda duelliga "Jõuluks saledaks". Pikkust on 164 cm ja kaalu 70,3 kg. Eesmärk oleks maha saada 10 kg. Eks näis. Kas võtate mind kampa? Jõuludeni veel mõned kuud jäänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 31. July 2012, kl 12.33

nimi tabelisse ja oledki meiega liitunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 02. August 2012, kl 21.53

on küll hiline aeg ja võibolla mõistus ja silmad mängivad vingerpussi aga mulle tundub et teil tabelis see kokku rida seal osalejate all näitab aiateibaid

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 06. August 2012, kl 07.21

Hommik!

Uskumatult hea tunne, et kaal veidigi langes. Sattusin eile olümpiat vaadates "küpsiselõksu". Maratoni vaadates sai suur hulk sisse mugitud enne, kui aru sain, millega tegelen. Meeste krõbinad tuleb teleka eest enne koristada, kui ise vaatama asun.

Rõõmsaid olümpiaelamusi kõigile
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: krinny
Kuupäev: 06. August 2012, kl 11.52

Eesmärk jäi saavutamata, aga kaal langes kokku 5 kg ja see on põhiline. Eks see 8 nädalaga 8 kilo oligi paras utoopia, eriti arvestades, et vahepeale jäi ka minu sünnipäev koos pea nädalase igapäevase torditamise ja kohvitamisega (hirmsad asjad need sünnipäevad) ja mitu muud suuremat söömaüritust. Õnnitlused kõigile, kes oma eesmärgi täitsid (või sellele lähemale jõudsid) ning jõudu ja jaksu kõigile järgnevaks 8-nädalikuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 06. August 2012, kl 12.28

Panin ka endale uue eesmärgi paika. Pole nii väikest kaalunumbrit juba aastaid näinud aga tahtmine on suur. Pealegi ei pigista teksad enam nii hullusti ning riidekapist leiab juba mõne kilo vähenemisel huvitavaid avastusi. the finger smiley

Kõigile duellirõõmu sooviv
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 13. August 2012, kl 06.49

Varahommikut!

Rõõm oli tabelit vaadates nentida, et "kadunukesi" on meie seas suht vähe ja ehk ka ainult ajutiselt? Mida suurema pundiga edasi rühime, seda suurem tõenäosus on oma eesmärke saavutada. Seda suve silmas pidades ei ole vist loota ka soojemale sügisele ning eneseliigutamiseks peab kusagil siseruumides pesa leidma. Kuigi kaalunumber on kenasti vähenenud pole see minu suurimat probleemi kõhupekikihi näol veel lahendanud. Seega - võimlema!

Kõigile rõõmsaid kaalunumbreid sooviv
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Kuupäev: 14. August 2012, kl 06.39

Eh, ma vaatan, et mul kaal küll langeb iga nädal, aga väga visalt. No pole hullu, peaasi, et ikka langust on. Ja seda 9 kuuse tütrekese kõrvalt, kes saab veel hommikuti ja õhtuti rinnapiima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 20. August 2012, kl 09.20

Mul on täna väga piinlik oma kaalu kirjutadasad smiley Puhkus ei mõju mulle hästi. Luban, et septembris hakkan jälle korralikuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 21. August 2012, kl 07.54

Hommik!
Pühad ajasid kuidagi segadusse ja seega sai kirja teisipäevahommikune kaal. Nädalavahetusel olin metsas valdavalt käsitööga tegelemas, kuid kuna see istumine tegi väga kangeks, siis sai päevakavasse ka mõned jalutuskäigud surutud. Tunne oli nagu oleksin kilode kaupa juurde võtnud, kuid kaal üllatas mind positiivse langusega. Sain veel aru, et see, mis ühele on lauspaastumine võib teise inimese jaoks olla meeletu ülesöömine (ma pole ikkagi harjunud 4-5 korda päevas sööma). Õnneks oli meie toiduvalik lahja ja sellest ka üllatav kaalulangus. Ilma liikumiseta oleks kindlasti metsast tagasi tulnud puhvis kerakala the finger smiley

NB! Teeks tabeli suurpuhastuse siis peale 3 septembrit? Siis peaks ikka enamus puhkustelt tagasi olema?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Kuupäev: 22. August 2012, kl 21.31

TERE ma kahjuks vahepeal eestist ära. Ja ei saanud tabelit täita Nüüd tagasi ja uue hooga kaalu langetama
Minule kahjuks ei sobinud prantsuse toidud
Võtsin ikka meeletuld juurde kaalus

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 27. August 2012, kl 05.51

Heia hommikut!

Mul tänane kaal 81,2 st 0,2 allapoole, kuid tabelisse ei saanud märkida, kuna tänast kuupäeva polnud veel.spinning smiley sticking its tongue out
Algas õunahooaeg ning see vist pidurdab natukeseks kaalulanguse. Ei saa mitte suud sulgeda, kui maitsev kodumaine õun puu otsast võtta on. Püüan mõistust säilitada ja mitte juurde võtta. winking smiley

NB! Mul pole vist tabeli kujunduse muutmise õigust? Ei leidnud ise seda kohta üles, kus veergusid lisada saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 27. August 2012, kl 18.22

Heia - heia - jõuludeni parasjagu 4 kuud. Oleks aeg välja sulada mitte kokku sulada. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 03. September 2012, kl 07.33

Rõõmsat kooliaasta algust kõigile õppuritele, õpetajatele ja muidugi lapsevanematele! smiling smiley

Koolistress algas õnneks kaalulangusega -0,2. Eelmisel nädalal läks asi ikka päris käest ära ja mul tekkisid lausa loobumismõtted. Korjan oma eneseusaldus kokku ning alustan tänast päeva ja uut nädalat kindla teadmisega, et jõuluks olen SALE!

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 03. September 2012, kl 12.39

September käes ja nüüd siis uue hooga kahanema. Tänane nr oli juba oluliselt ilusam winking smiley
Tahan ka jõuluks sale olla!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 03. September 2012, kl 18.06

täna hommikune kaalunumber masendav. aga ausa ülestunnistusena lisasin kaalu tabelisse. tänasest täidan uuesti toitumispäevikut! JÕULUKS SALEDAKS!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 10. September 2012, kl 06.08

Pisike langus on tõeliselt rõõmustav. Veel 900 grammi ja vahetubki kaalu esimene number. Hoian seda visalt silme ees ja pusin kasvõi 200 grammi kaupa allapoole.

Jõudu kõigile ja võtke aga vitamiine sest esimene viirustelaine suutis minugi maha niita ning see on rõve, rõve olemine eye popping smiley

Päikest
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Kuupäev: 12. September 2012, kl 12.16

Kas kellegil veel nii juhtunud et algul langes kaal ilsut
Ja siis hakkab järsku tõusma.
Ma jälgin mida sõõn ja palju Väga arva kui sõõn punktid lõhki
Aga kaal tõuseb.

Mida teha et jälle langema hakkaks Kas punktidest vähem sõõma hakkata

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 13. September 2012, kl 06.08

Kaalujälgijana rühmas oli oluline oma punktid täis süüa.
Siin saad jälgida lisaks kaloritele ka toitumise tasakaalu, mida polegi nii lihtne balanssi saada. Samas minu puhul on kohe kaalutõus, kui tasakaal pikemalt paigast ära, kuigi kaloreid lõhki ei söö.
Lihtlabane aga aitab alati - liikumine. Kasvõi tunnike jalutamist päevas.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 17. September 2012, kl 06.42

Hommikut!

Minu optimism sai valusa laksu poolekilose kaaluTÕUSU näol. Nädalavahetusel olnud konverentsil toitlustati meid suht hästi ja kalorid jäid jälgimata. Nüüd ei jää muud midagi üle, kui uuel nädalal uue hooga alustada.

Rõõmsat aastaajavahetust soovides
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 24. September 2012, kl 07.02

Hommikut!

Olen mingi platoo peale oma kaaluga püsima jäänud. Kõigub teine kilo ulatuses üles alla aga 81st allapoole eriti minna ei taha. Ajab päris vihale ja urisema.

Sügisest saledamana läbi minna sooviv
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Kuupäev: 28. September 2012, kl 12.56

mh, kaal on ühe koha peale seisma jäänud. Nojah, söön ühtemoodi ja liigun samapalju, nagu alati. Midagi peaks muutma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 02. October 2012, kl 20.01

Ma jälle juurde võtnud aga see on sünnaga seotud susserdus.
Tabel vist nöökab nats - kes oskab?

A

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 05. October 2012, kl 09.29

nii tänane kaal näitab 67,6 ( +0,6kg ) mossmoss :/
tellisin marek kalmuse toitumiskava , järgmisest nädalast hakkan seda järgima. ehk siis on kaalukadu jälle tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 05. October 2012, kl 14.55

apppi appi. vale teema alla kirjutasin. VABANDUST !!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 08. October 2012, kl 06.38

Hommikut!

Tunnen ennast täna tatsava jõehobuna. Kaal, mis pikalt püsis ühe koha peal on hakanud ülespoole suruma (juba teist nädalat). Tundub, et tuleb ka köögikaalult tolm maha pühkida ja end korrale kutsuda. Silma järgi ikka portsukesi kaaluda ei saa. Tuleb välja, et silmadega on võimalik end paksuks nuumata. eye popping smiley
Püüan end tublisti kokku võtta ja oktoobri lõpuks ikka seitsme oma kaalunumbri ette sikutada.

Rõõmsaid vihmapühi sooviv
Averotthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.