Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Nonni
Kuupäev: 08. October 2012, kl 08.26

Hei,

Olete küll juba omajagu duellitanud, ent võtan siiski julguse kokku ja palun luba teiega liituda.
Kas see oleks mõeldav? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 08. October 2012, kl 20.31

Nii piinlik järjest mitmel nädalal siin plusse näha, aga panen ikka vapralt kirja.
Aga ühel päeval...winking smiley
Nonni, pane end aga tabelisse kirja. Arvan, et kellegil pole selle vastu midagi kui rahvast veits rohkem. Me seltskond veits kokku kuivanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Kuupäev: 12. October 2012, kl 06.46

TERE minul pole tuju siia tabelisse enam kirjutada Kaal ei lange kuidagi Käisin arstijuures juba muret kurtmas, Nüüd ootan proovi vastusedi
Liigun väga palju aga kaal ei lange Pigem tuleb juurde

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 15. October 2012, kl 06.51

Heia hommikut!

Juba teist nädalat käib mul kaaluga tõsine vägikaikavedu. Eks ikka kaal tõuseb liigsest toidu põske pistmisest kuid see näksimine on seotud ikka üks-ühele stressitaseme tõusuga. Vahel kadestan inimesi, kes stressates kaalu saavad langetada. Minu asi on lihtsalt toidust kaugemale kulgeda smiling smiley

Samas - olema tublid ja paneme oma kõikumised kirja ning ... nagu Jessy ütles ...Aga ühel päeval...winking smiley

Jõudu ja jaksu kõigile ning jõulud on juba kahe ja poole kuu pärast st. paras aeg veel 10 kilo kergemaks saada!

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Kuupäev: 17. October 2012, kl 13.50

mmm minu andmised nüüd ligadi logadi kuna reisin palju ja laevadel need kuramuse rootsi lauad ei ole ka näidud väga lahedalt miinuses.. 106,5 püsivalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 22. October 2012, kl 07.28

Tere!

Mul meeldiv pisike miinus.

Jõudu kõigile!

A.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 22. October 2012, kl 10.27

Mina jätkuvalt tõusuteel. Aga pean tunnistama, ega ma eriti ka pingutanud.

Averott, väga tubli! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 29. October 2012, kl 07.26

Vastikupoolne kaalukõikumine seal 82 kilo piirimail. Keha kohe ei taha alla anda! Eks peab siis eesmärgid üle vaatama ja midagi kusagilt muutma.
Kahjuks ei ole võimalik tööstressi kõrvaldada spinning smiley sticking its tongue out,ilma selleta oli natukenegi langust.

Visa edasirühkimist jõulude poole!

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 05. November 2012, kl 06.50

See nädal sai lõdvalt võetud ja kaal viskas kohe juurde.
Püüan ikka uuesti end kaalureele upitada ja mitte karuna talverasva varuma hakata.

ajõudu teile kõigile sellel okkalisel kaalulangetamise teel!

Averott.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 12. November 2012, kl 06.52

Olen sügavas kaaluTÕUSUS!!!!!
Masendav!

A.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 12. November 2012, kl 20.57

Iganädalane kaalutõus ka minul..see duell ongi jäänud ainult meie kahe päralt.. kui nii võtta, siis me oleme ju isegi julged oma plussidega. Ma lasin end juba ühest duellist taandada, no nii piinlik oli juba winking smiley
Aga paneme ikka vapralt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 20. November 2012, kl 15.49

Rõõmustan stabiliseerunud kaalu üle - ikkagi 3 kilo kergem, kui eelmine aasta samal ajal. Ikka tasa ja targu edasi.
Kas jätkaksime jaanipäevani?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 25. November 2012, kl 18.07

Jõudu meile kõigile sellel kaaluvõitlusrajal!

Kas jätkame kolmekesi? Kui kaua jätkame? Kes oskaks tabelit pidada?winking smiley
Mul lõpeb aastane makse ära ja kui on kellega edasi minna, siis pikendaksin veel aastakeseks.

Loen hetkel innustavat motivatsiooniraamatut ning püüan vähem stressata.

Peatset jõulurõõmu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 26. November 2012, kl 07.49

Saleda raamatu tänase kuupäeva moto:

Kehalised harjutused - ülimalt looduslik teraapiavorm.
Tänane tegevuskava: Ma ei lange pinge pärast liigsöömisse. Treenin selle asemel närve.

Minu puhul isiklikult kümnesse. Terevisioongi toetas hommikul Hiina teraapilise patsutusäratusega. Tegin selle läbi ning leian, et tänane päev on igal juhul supertore!

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 03. December 2012, kl 07.29

Heia Jessy,
kas sa suudaksid meie tabelit pikemaks venitada. Olen ikka kindlalt nõuks võtnud tulevaks suveks normaalkaalu (63) jõuda. Hetkel veidi tõbine, kuid see on loodetavasti mööduv nähtus. Muide haiguse esimene tunnus oli seekord meeletu söögivajadus. Pole vist lapsest saati mitut meesaia korraga ära süüa suutnud, nüüd läks mitu päeva järjest ja ikka hulgi sad smiley
Õnneks on treener Talv ka tööle hakanud ning lume lükkamine annab vähemalt pool tundi intensiivset koormust päevas. Kobedamatel päevadel tuli ikka kaks tundi ära, eriti, kui mõni kopajuht arvas, et mul vähe tööd ja lükkas sissesõidule kuhja ette spinning smiley sticking its tongue out
Rõõmustame siis sellel algaval advendiajal lume ja talve üle ning langetame kaalu edasi.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 03. December 2012, kl 13.09

Ma toimetan selle tabeliga ikka edasi. Tundub, et oleme ainult kahekesi jäänud aga pole viga vähemalt sunnin oma plusse muudkui kirja panema winking smiley Miskipärast ei suuda end kuidagi kokku võtta, aga kui samamoodi edasi lasen olen jälle kevadeks 7 kilo juurde võtnud. Täna hommikul vaatasin end peeglist, no see on rõve. Nii, et alustan tänasest - nüüd olen tubli, täidan toidupäevikut. Liigutamist ei luba, õhtul pimedas kui koju jõuan siis nagunii välja ei lähe. Nii, et katteta lubadused jäävad ära.
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 07. December 2012, kl 08.14

Pikendan siis täna oma eksistentsi siin aastakese võrra.
Kobin ka arsti juurde, et oma tervisest paremat ülevaadet saada. Mingi jama sees ja jõud kadus nagu bensuta autost.
Uurin oma tankimisvõimalusi (kas on siis tegu lihtsalt vitamiinipuuduse või stressiga?) ning rühin tervislikuma kaalu poole edasi.

Püüame siia foorumisse ka paar sõna siis kribada ja kas jätkame esmalt sõbrapäevani?

Averott

PS: Millises Eesti nukas paikned? Ise olen tartlane.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 10. December 2012, kl 06.58

Hommikut.
Kõigun pisikese plussi peal, kuid nädal logelemist on oma jälje jätnud. Loodan homsest jälle tervete inimeste rivis olla ja vähemalt uue aastani mitte juurde võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 10. December 2012, kl 13.55

Tere! Sel nädalal olin tubli, peaaegu kõik sai kirja pandud winking smiley
Aga eile lasin rivitult ja kohe pool kilo juures. Ma tean, et puuviljade ja šokolaadiga ei tohiks priisata aga olen nõrk. Häbi mulle moody smiley
Ma kavatsen siin vähemalt järgmise sügiseni olla. Teen tabeli esialgu sõbrapäevani, paneme selleks ajaks ka mingisuguse unistuse kirja winking smiley
Ma ei julge lubada, et uue aastani juurde ei võta. Jõulupühad ju vahepeal, mu mees tahab, et sel ajal peab laud lookas olema. Pakkusin küll välja, et jätame sel aastal üldse selle laua tegemata aga ta pole nõus. Ja muidugi ma siis jälle maiustan.
Ma olen Tallinnas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 17. December 2012, kl 08.10

Hommikut.

Sain eelmisel nädalal paraja lumeradikuliidi - tõstsin selja päris jamalt ära. Tulemus ka kohe näha - kiloke juures, kui ei saa liikuda. Rohud ja stress annavad ka panuse.
Aga päris põhjast annab ainult ülespoole (loe:saledamaks) ronida. smiling smiley

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 17. December 2012, kl 15.05

Jälle nädalake möödas, seekord on mul ka imepisike miinus winking smiley
Ootan juba kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 26. December 2012, kl 07.45

Toredaid jõulupühi kõigile duellitajatele! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 26. December 2012, kl 14.48

Häid pühi ka minu poolt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 31. December 2012, kl 10.48

Head vana aasta lõppu ja saledamat uut aastat!

Olen saavutanud jõulujärgse "põrsakaalu" ja siit saab ainult allapoole minna! spinning smiley sticking its tongue out

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 01. January 2013, kl 19.11

Head uut aastat!
Viskasin tabelist välja kõik, kes meiega juba ammu ei duellita winking smiley uue aastaga kõik luuserid üle parda..me kolmekesi oleme tegijad, kõigest hoolimata rühime edasi. Lisasin ka vabad read juhuks kui keegi meiega ühineda tahab.
Nüüd on õnneks see söömingutrall lõppenud ja pean ka end kokku võtma.
Edu meile sellel uuel aastal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 07. January 2013, kl 07.40

Uskumatu, kuid kiloke on langenud hot smiley
See annab tõeliselt optimistliku tunde ja soovi edasi liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 07. January 2013, kl 20.56

Mina ikka jätkuvalt tõusujoonel angry smiley ei maiusta, ei liialda kaloritega aga värske leib tuli ahjust ja see on nii hea võiga winking smiley mul on ikka nii, et nokk kinni, saba lahti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 14. January 2013, kl 07.38

Mul lajatas eelmisel nädalal kaotatud kilokese tagasi. Kaalu vaadates olen vinge kaaluhoidja. Samas võiks see 20 kilo allpool toimuda. spinning smiley sticking its tongue out
Hakkan aga jälle selles valguses oma toitu kaaluma. Tundub, et silma järgi pandud kaalunumbrid ei klapi. Seega suveks saledama kaalu poole arvutades, kaaludes ja kalkuleerides.
Tuleb teha ka midagi meeldivat, sest stress on minu kogemusele toetudes kurikaval kaalutõstja ja kaaluhoidja.

Jõudu, lusti ja pisemat kaalunumbrit soovides
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 14. January 2013, kl 21.27

Varsti on juba kevad ja siis me hakkame mõlemad jälle miinuseid kirjutama winking smiley
Kui ma võrdlen ennast sinuga Averott, siis me oleme jube sarnased. Meie kaalu ja pikkuse suhe on paigas. Ja ma usun, et ka sina oled end vaadanud..ah, pole nii hull midagi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõuluks saledaks smiling smiley
Saatis: averott
Kuupäev: 15. January 2013, kl 11.20

Kui ma end aktiivsemalt liigutada suudaks ja kohe ähkima ei kipuks, siis polegi peeglist vastu vaadates suurt midagi häda, eriti seljapoolel. Kogu minu üleliigne 20 kilo asetseb nimelt kõhu peal - seega nagu püsirase elevant. hot smiley Vahel teeb endale ka nalja ning aja jooksul olen piisavalt trikitama õppinud, et kõht ette ei jääks.
Samas on mul unistus kunagi elus veel nautida sörkjooksu ilma liigestele ja hingeldamisele mõtlemata ja selle ma kunagi ka saavutan.

Edukalt kevade poole rühkides
Averott

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.