Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 18
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 16. July 2012, kl 09.36

Hommikust!

See kaaluvärk on ikka nii kummaline. Täna kaalun jälle 80,5kg. Ometigi pole ma nädalavahetusel selle nimele eriti vaeva näinud, et kaal langeks. Tõenäoliselt tuleb see kaalulangus sellest, et sel nädalavahetusel sai jälle aias rügatud ning söömiseks jäi aega vähe. Aga samas, kui kõht väga tühi oli, siis läksid kõiksugused asjad kõhtu.
Aga olgu, mis on. Miinuse üle on ikka hea meel grinning smiley

Kas vihmale lõppu ka tuleb? Tahaks natuke ilusamaid ilmu ka näha.

Kõike kaunist ja PÄIKEST!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. July 2012, kl 11.06

Tervitused.
Kaal 66,2hot smileyreedel arvuti kaudu netti,siis mugavam.külm ja kole suvi.jooksen ja ujun lohutuseks.
Kallistused.
Kuidas teistel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. July 2012, kl 18.55

Tere taas!

Järjekordne vahva nädalalõpp seljataga ja vahepeal lisandunud kiloke läinud nagu niuhti!Oi, kuidas mulle puhkus sobib! Ei sega ka see, kui vahepeal (no mis vahepeal, ikka peaaegu iga päev) vihma sajab, saab rahulikult lugeda ja lihtsalt olla.

Tegelikult pean tublim olema, sest Võitja põrutab muidu hirmsa hooga eest ära. Oi-oi-oi, see 66,2 teeb mind kadedaks, aga innustab ka.

Vapralt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. July 2012, kl 08.58

Hommik!

Mul ei ole midagi ilusat kaalunumbri koha pealt - 57,2.
Püüan nüüd ennast kokku võtta, puhkuse ajal on see ikka väga raske.
Aga ilm on ilus ja see teeb tuju heaks smiling smiley
Olgem tublid !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 20. July 2012, kl 12.22

Tere!

Minu kaal on 81kg toppama jäänud. Lootsin paremat tulemustsad smiley Täna külalised tulemas ja ega see sööminegi siis ära jää. Jah, ega nii ei saagi paremat tulemust tahta. tongue sticking out smiley

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 20. July 2012, kl 14.44

Suvised tervitused vôrumaalt.

Puhkuse ajal on vâga raske toitumist jâlgida.ma ei söö tavaliselt magustoite lõuna ajal,aga vanemate pool muudkui teen ja
söön.üllatavalton täna kaal ikka 66,2hot smiley.ilmselt mõjub pidev tegutsemine ja õhtune jooks ja see,et õhtul ei söö.homme saan lõpuks arvuti kaudu netti

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 20. July 2012, kl 17.06

Tervitus veel ühelt puhkajalt!

Käib külalisi ja ise külas ning raske kaalukest alla saada, kuid 67,4 on siiski jälle käes. See on kohe selline maagiline number, millest alla ei taha kuidagi minna.
Teen pikki käimisringe, vahepeal rattasõitu.
Järgmisel nädalal perele süüa tegema ei pea ja kui ma järgmisel reedel ka ilusamat numbrit ei näe, pean endale häbi-häbi vist tegema

Naudime siis iga ilusat suvehetke ja püüame eesmärgi poole liikuda.kasvõi 100 grammi kaupa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 20. July 2012, kl 19.27

Hei!
Võin öelda, et mina ka peamiselt puhkuselainel winking smiley Vedelen ja sekka teen ikka tööd ka tongue sticking out smiley
Aga kaal 71,7 kg smiling smiley Minu jaoks on hetkel oluline, et midagi ei lisanduks..... winking smiley
Mõnusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 23. July 2012, kl 09.12

Hommikust!

Ma olen suutnud natuke kaalu vähendada. Täna hommikul kaalusin 80,8kg. Väike on see miinus küll, aga kui arvestada, et tavaliselt tuleb nädalavahetusel kaalu juurde, siis on isegi väike miinus päris vahva.
Soovitan teilegi selle nädalavahetuse kaalulangetamise "nippi" - minge metsa mustikaid korjama the finger smiley Mitu tundi saab kohe ilma miskit rammusat suhu pistmata mööda saadetud. Ja kui kõht tühi siis sööd mustikaid, mis kaalule kohe kuidagi halvasti ei mõju tongue sticking out smiley Korjasin eile paari tunniga 4 liitrit marju. Meie metsades paistab mustikaid olevat päris korralikult. Istud aga põõsa alla ja nopid.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. July 2012, kl 23.31

Tervitused laevalt, mis kohe Ahvenamaale randumas!

Nii kiire on olnud ja netti saan alles nyyd. S6idame perega puhkma kuni laupaevani, Kaal hetkel 66,6, ema/isa kuldpulmad ikka m6jusid...drinking smiley. Tana olen hullult soonud,... V6tsin isegi kaalu kaasa, ei tea kas homme julgen peale astuda. Katsun tabeli home valmis nikerdada, siis ehk parem internett hotellis.
Olete nii tublid olnud nadalavahetusel! Jatkame samas vaimus!thumbs up

Loodetavasti kaunimad ilmad ka tulemas. Paikest k6igile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 24. July 2012, kl 09.41

Tere jälle!
Tahan kaevelda: pidustused pidustuste otsa ja on ikka raske küll juurde võtmata olla.
Alla anda e i tohi. Lähen kohe jalgratta selga ja teen ühe tiiru, ikka abiks.
P.S. märkasin, et meiega tahaks liituda keegi sp, Eile vist oli tema postistus.

Tahtejõudu,vastupidamist,visadust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 27. July 2012, kl 08.11

Tere hommikust, armsad puhkajad ja mittepuhkajad!

Edulugu siit küll ei tule, aga alla olen saanud nii palju, et plussiks on 100 grammi.Nii et 67,5.
Täna õhtul jälle aiapeole minek, järgmine õhtune pidulik sööming on teisipäeval. Nädalavahetusel
liigutan maksimaalselt. Mulle hakkab tunduma, et ma ei ole mitte allavõtu-, vaid säilitamise lainel.

Kuidas teistel läinud on? Kas marjad valmis? Avastasin eile, et osa musti sõstraid juba päris küpsed ning kirsisuurused ja muudkui sõin, sõin, sõin.Ilmselt oli vaja.

Aga üldiselt läheb kuuma ilmaga vähem sööki ja rohkem jooki sisse. Püsiks need ilmad siis ometi kauem.

Ilusat nädalalõppu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. July 2012, kl 09.26

Kaunist hommikut smiling smiley

Rokimemm, mul sama lugu, allavõtmine läheb ikka väga visalt. Kogu aeg üritused-grillimised-väljas söömised.
Tänane kaal 57,1
Lootsin küll juba 56 näha, aga võta näpust. Eks see eile õhtune üks siider andis kohe tunda
Mul viimane puhkusenädal käsil, olen niiii mõnusalt puhanud, et võin täitsa vahelduseks juba tööle ka minna smiling smiley
Ja erinevalt eelmise aasta suvest, kus ma 2,5 kilo puhkuse ajal juurde võtsin, on sel aastal lootust tööle tagasi minna enam-vähem sama kaaluga, mis puhkusele minnes smiling bouncing smiley
Marjad valmivad, mis mühiseb. Hirmuga vaatan oma mustasõstrapõõsaid (ca 10 tk), mis kõik juba marjanoppimisootel. Samuti on kirsid täiesti valmis ja vaarikaid sain esimese laari juba mõned päevad tagasi. Tundub, et täna tulebki marjakorjamispäev, sest ega ilma tea, lubas ju kõiksugu sademeid nädalavahetuseks.

Nautige suve, soojad ilmad on ikka super, kuigi teha eriti siis miskit ei viitsi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 27. July 2012, kl 12.10

Tere!

Mul samamoodi säilitamine vist käsil. Täna hommikuse seisuga kaal 80,8kg. No ise lohutan end sellega, et vähemalt pole juurde tulnud. Niigi palju kasu sellest, et kogu aeg ikka kuklas kusagil see kaalujälgimise värk tiksub.
Mul veel puhkust 2 nädalat. Siis üle hulga aja tööle. Ehk siis rutiinis ja mingis rütmis olles on kergem ka oma söögikordi paika saada ning kaalu langetada. No loota ikka ju võib grinning smiley

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 29. July 2012, kl 17.30

Hei!
Olen ka nüüd levis grinning smiley Ilmad nii super, et muudkui rändame siin-seal. smiling smiley
Kaalunäit 71,6 smiling smiley Jälle olen rahul, sest vähemasti pole suurt lisandunud grinning smiley
Minu lemmiksöök ja -jook on hetkel arbuus grinning smiley Seda mahub sisse oi-oi kui palju tongue sticking out smiley
Ausalt öeldes lihtsalt pean kohe-kohe st augusti keskelt endaga ühe pikema jutuajamise maha pidama, sest mu viimased teksad näevad jalas ikka niiiiii koledad välja winking smiley Ja uusi ma ka osta ei kavatse hetkel grinning smiley Ehk siis kui lasteaia ja kooliperiood saabub, suudan ka mingisuguse rahu endaga teha ja rutiini leida st spordi- ja kaalulangetusrutiini grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 30. July 2012, kl 08.01

Hommikust!

Ma ei hakka täna oma numbrit siia kirja panema. See oleks liiga hirmus asi ilusa päeva alguses. Aga ütlen ainult nii palju, et pärast kaalumist tormasin arvuti juurde, maksin 3 kuu toitumispäeviku kasutamise õiguse eest ning kavatsen olla igati viks ja viisakas, et saada alla 10 kg.

Võin ju ennast lollitada ja lohtada, et kaalutõus on tingitud täna alanud "päevadest" ja et nädalavahetusel sünnipäeval söödud koogikesed ei ole lihtsalt jõudnud veel ära seedida. Aga tegelikkus on ju ka tabelist näha - aastaga pole minu kaalus mingeid muudatusi olnud (no paar kilo korraks alla poole ja siis tagasi, see ei loe).

Aga teile ilusat puhkuse jätku ning mõnusat kaalulangetamist!

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. July 2012, kl 10.08

Tere kallid kaasvõitlejad!

Ja palun leebemat karistust, sest ma olin ka nö "levist väljas". Täna taas töölaua taga, aga mu puhkus ongi selline kaootiline, vastavalt tööle ja ilmadelegrinning smiley

Minu reedene kaal 66,8, esmaspäeval juba 67,1...Kuid ma ei põe,sest tegelikult vaatasin oma puhkusel tehtud pilte ja sain aru, et näen päris kabe välja kui mitte öelda juba liiga lahjaeye popping smiley Sain emalt ka pahandada ja pidin selgitama, et ei näljuta ennast vaid söön tervislikult ja teen trenni (ja tegelikult olen juba 3 suve samas kaalus olnud, talvel muidugi on lisandusnud +5kg...)

Igatahes on laupäeval suur kooli kokkutulek (5 paralleelklassi ja väga äge üritus), selleks ajaks ihaldaks siiski numbrit 66 taas näha!

Olete tublid olnud, ega suvel polegi muud teha kui püüda säilitada kaalu nii nagu annab. Ma sõin ka reisil nii ja naa. Mõni päev väga ebatrervislikult ja mõni päev väga ok. Jooksmas käisin ikka ja see vist päästis suuremast katastroofist.smiling smiley

Teen kohe ka tabeli!

Mõnusat suve jätku ja nüüd kriban siia ehk tihemini!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. July 2012, kl 10.20

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08
10.08
17.08
24.08
31.08

Kokku:..................+2,2kg....................-0kg..................-3,5kg.........................-1,7kg.........................+1,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 03. August 2012, kl 06.28

Tere hommikut,

minu kaal täna 56,9. Ehk hakkab nüüd langema, kuna olen tagasi töölainel ja rutiin mõjub minu puhul kaalulangusele hästi.

Aga täna firma suvepäevad, seega ei mingit rutiini smiling smiley Kiirustangi juba ära.
Kaunist nädalavahetust teile, loen homme õhtul teie kirjutisi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 03. August 2012, kl 09.16

Tere taas!

Täiesti käest ära läks see viimane puhkusenädal- 68,7 sad smiley
Ei hakka siin midagi õigustama ka, tunne nagu kiles viineril.
Positiivne on muidugi see, et nüüd on, mida alla võtta.
Nädalalõpus teen "marjapäeva", annab vähemalt kiiresti mingigi miinuse.

Olge ikka tublid ja toredat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 03. August 2012, kl 09.21

Hommikust!

Mul on hea meel teatada, et olen saanud esmaspäevasest šokist üle ja kaal on langenud oma tavapärasele 80,8 kilole (nüüd võin saladuskatte all öelda, et esmaspäeval vaatas mulle kaalult vastu number 82,5eye popping smiley).

Märgin hoolega iga päev söödud toidukogused päevikusse ja see tõesti aitab. Ja ma leidsin üsna esimestel päevadel ka põhivea üles, miks mul kogu aeg nälg on - ma ei söönud õigel ajal oma kaloreid täis, st hommikul u 300, lõunal u 400 jne. Tavaliselt jäi mul lõuna vahele ja siis oli õhtusöögi ajaks kas kõht väga tühi või olin jõudnud vahepeal juba igasugu kraami sisse ahmida.

Igatahes olen praegu kaalulangetamise lainelsmiling smiley


Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. August 2012, kl 08.46

Hommikust!

Nii vaikseks kõik on jäänud
su ümber ja su sees...

Ae, ae!

Kannan ette, et olin nädalalõpul korralik, mõned sajad grammid on alla läinud.
Kuidas teistel kaunitel lood on?
Püüan reedeks ilusa numbri saada.

Toredat nädalat kõigile!Paljudel on täna esimene tööpäev peale puhkust, pidage vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. August 2012, kl 13.19

Tervitused!

Tuhat vabandust taas! Tormasin nädalavahetusel kooli kokkutulekule ja siia ei pääsenud üldse. Reedene kaal 67,0sad smileyeye rolling smiley. Lootsin väga meeletult tantsida kokkutulekul, aga muusikavalik oli tõeliselt kehv ja tantsujalga sai vähe keerutada. Seeetõttu sõin isegi grill-liha ja juustu jne. Täna jooksin tööle ja enne kui aru sain, olid riided juba seljas ja enam ei viitsinud kaalumiseks lahti riietuda...Homme võtan julguse kokku ja astun kaalule.

Tõesti on siin nii vaikne olnud. Merx taas kadunudsad smiley
Teen ruttu tabeli siiski ära.

Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 06. August 2012, kl 13.22

Tere!

Mul on siiani hoog sees. Täidan korralikult päevikut ja kaal on ka nädalavahetusega alla poole kukkunud. Vähe, aga siiski. Loodetavasti suudan saada reedeks alla 80kg. Pingutan igatahes selle nimel winking smiley

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. August 2012, kl 13.23

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08
17.08
24.08
31.08

Kokku:..................+2,2kg....................-0,2kg..................-3,3kg.........................-0,9kg.........................+1,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. August 2012, kl 14.46

Tere veelkord!

Avastasin, et sp nimeline kaaluabiline sooviks meiega liituda. Missugused on arvamused? Põhimõtteliselt saaks ühe inimese veel tabelisse pressida. Kui see soov tal veel muidugi aktuaalne on.

Võitja

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 07. August 2012, kl 08.38

Tere!
Võiks selle sp kampa küll võtta.
Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. August 2012, kl 07.18

Tere taas!

Ohkan sügavalt.
Tunnistan häbiga, et alla olen saanud ainult 100g ning vahepeal oli kaal veel kilo suurem. Mitte kuidagi ei saa ree peale. Homme jälle sünnipäevale, kuid annan lubaduse, et olen seal mõõdukas.
Loodan, et teised kaunid on muutunud nädalaga kaunimaks.

Ilusat nädalavahetust kõigile ja olge ikka mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 10. August 2012, kl 08.20

Tere hommikust!

Mina suutsin enda lubadust pidada ja sain kaalunumbi alla poole 80st. Täna hommikune kaalunäit on 79,9kghot smiley Oi kui ammu pole ma 7-ga algavat numbrit kaalul näinud.smiling bouncing smiley
Mul on praegu hoog sees ja kavatsen sellega veel edasi minna. Esmaspäevast olen üle väga pika aja jälle töötavate inimeste nimekirjas - titepuhkus läbi ja vaja tööle tagasi minna. Loodan, et kaalulangetamise seisukohast on see ainult positiivne.the finger smiley

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 10. August 2012, kl 10.42

Tere kena reedet ! smiling smiley

Mina olen olnud päris tubli, saia- ja nisujahutooteid olen tarbinud minimaalselt, enesetunne kohe parem.
Aga miskipärast just eile õhtul oli vaja süüa lasanjet ja magustoiduks veel kohukest eye popping smiley

Seetõttu ka tänane kaalunumber sama, mis eelmisel nädalal - 56,9.

Aga pole hullu, vahest peab ju isudele järgi ka andma spinning smiley sticking its tongue out

Trennilainele pole veel kuidagi saanud , püüan järgmisel nädalal selle vea ka ära parandada.

Ilusat saabuvat nädalavahetust!

Merx ja Võitja, ootame teie uudiseid ka smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.