Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 18
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 13. August 2012, kl 07.27

Tere!

Nädalavahetus sai edukalt üle elatud. Kuigi laupäeval sõin sushit ja pavlova kooki, olin pühapäeval sellevõrra tublim ning lõppkokkuvõttes on korralik miinus tulnud. Loodetavasti suudan seda ilusat langust ka nädala sees hoida.


Kuidas teistel? Kuhu te kadunud olete? Ega's ometi alla pole andnud???

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 13. August 2012, kl 07.45

Tervitus uuel nädalal!

Ei saa mitte vaiki olla: olen olnud tubli ja korralik,vähemalt 500 g alla läinud.
Uus hoog on sees ja seda peab kindlasti ära kasutama, sest reedeks tuleb normaalne number saada.
Sibylla, mul on Sinu üle väga hea meel.Kõike head Sulle tööpostil ka.
Krissukrässu,üritan ka leivaliste-saialiste koguseid vähendada.

Merx ja Võitja, kuidas teil läinud on?

Ilusat nädala kõigile! ehk saab ikka natukenegi veel suve...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. August 2012, kl 08.49

Hommik!
Olen siin igati tegus olnud. Vahepeal polnud lihtsalt tahtmist kaalule minna tongue sticking out smiley Maksin täna 3 kuud kaaluabi ära ja panin menüü ka paika. Tuleb tunnistada, et režiim tuleb ainult kasuks ja olen enda peale pahane, et niisama aega raiskan- kaal ju niimoodi ei lange. Sain veidi motivatsioonilainele nüüd grinning smiley Vahelduseks mõtlesin tatradieeti pidada- mõningaste mõõndustega muidugi- ja kahe päevaga on kaal langenud 600 gr. Vaatame, mis nr reedeks ette tuleb ja kas ikka vastu pean grinning smiley
Edukat ja ilusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. August 2012, kl 09.46

Tere kallid sõbrad!

Olete siin kõik nii tublid olnud! Minul oli väga kiire nädalavahetus (abikaasa sünnipäev suurema stiilipeona, mis tähendas õmblusmasinaga vuristamist ja suurt kokkamist-tulemus oli vaeva väärt! Lahe pidu ja söögid said ka maitsvad!)
Sestap jõudsin reedel küll kaalule, aga internetti mitte...
Kaal oli reedel 66,8 ja täna 66,9 - pole paha, arvestades neid mekkimisi köögis...eye popping smiley

Minu töölkäimised on hetkel veel nii ja naa, st puhkan päeva kaupa, siis kui võimalik ja mõnikord ka vajalik. Hirmutab peatselt algav kool ja kella seitsmene äratus. Nüüdseks olen harjunud 8-9:30 ärkama... meie pesamuna läheb ka sel aastal kooli ja see tähendab peatset koolikoti jne rallit.

Suvi on seekord kuidagi nii ruttu ja külmalt möödunud. Meeletult kahju! Eile avastasin, et olengi juba keras pleedi all ja vaatan telekat (mängude lõpetamine). Ja küünal põleb. Ja õues pime. Nõnda see sügis vaikselt meie poole hiilib. Sookured juba huikavad.

AGA...Loodetavasti saab veel randa ja ujuma ja muudki põnevat ette võtta!hot smiley

Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 14. August 2012, kl 09.22

Hommik !

Nii tore, et kõik siin ikka ilusti alles on ja tegemistest-toimetamistest pajatavad smileys with beer

Stiilipidu oli kindlasti lahe, sellest on aastaid, kui ise viimati stiilikal osaleda sain, vähesed viitsivad praegusel ajal selliseid asju korraldada

Ilmad on jahedavõitu jah, minul õnnestus kusagilt (arvatavasti suvepäevadelt, kus kohatises tõmbetuules öö läbi tantsu sai vihutud) põiepõletik saada. See nüüd õnneks allub ravile, aga on tekkinud mingi uus imelik valu, mida varem pole olnud, arvan, et neerud eye rolling smiley Homme arstile, siis selgub täpsemalt.

Toitumisega on enam-vähem, kuna pidevalt siit ja sealt valutab, siis tihti ei saagi aru, kas kõht on täis või tühi. Kella järgi vaatan, et peaks sööma, siis söön, kuigi kõht tühi ei ole.

Kaalunumber pole eriti muutunud, paarsada grammi siia-sinna.

Homme plaanis ka trenni minna, kui tervis vähegi lubab.

Olgem siis tublid ja, koolilaste emmed, nautigem tõesti veel seda, et saab kauem magada, meil ka septembrist äratus 6.45, praegu pool 8- 8 paiku tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. August 2012, kl 09.42

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9...................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08
24.08
31.08

Kokku:..................+1,3kg....................-0,2kg..................-3,5kg.........................-1,0kg.........................+1,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. August 2012, kl 09.47

Saa terveks, Krissukrässu! Mul on kaks korda elus olnud põiepõletik, vastik ja ebameeldiv lugu...Lisaks rohule aitas hästi soojas vannis istumine (või kausiswinking smiley.

Merx, kas sööd vaid tatart? Ja kui palju päevas? Tubli oled! Küll ta läheb alla!smiling smiley

Sibylla, hea tulemus! Au Sulle!hot smiley

Rokimemm, mis Sa hirmutad meidsmiling bouncing smiley??? Et nii hea tulemus tulemas!!! Mida peame ette võtma???eye popping smiley

Igatahes ilusat jätkuvat suht sooja nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. August 2012, kl 10.52

Hei!
Vedasin oma suure keha eile trenni grinning smiley Küll on hea kui on sõbranna, kes viitsib ja utsitab smiling smiley Täna jälle, kuigi jalad on niiiii valusad winking smiley
Ehh, mõtlesin eile, et 100 gr tatart annab ju palju kaloreid ja koguseliselt pole seda sugugi palju grinning smiley Kuidas on võimalik süüa piiramatult tatart ja alla võtta? grinning smiley grinning smiley Tundub nagu loogikavastane minu jaoks grinning smiley Samas tatar täidab kõhtu pikaks ajaks, aga üksluiseks läheb muidugi grinning smiley Kapsasalatit kõrvale ja 1-2 klaasi petti ka. Ise ka ei saa aru, kust mul see hull mõte tuli grinning smiley Täna hommikul sõin heeringat- võitlesin endaga ja lõpuks võitis heeringas tongue sticking out smiley Igal juhul peab reedeks mingi viisakas number tulema- vähemaga ma ei lepi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 16. August 2012, kl 07.50

Hommik, kullakesed!
Kuidas läheb? Homseks kaalumiseks valmis?
Olen suutnud end korrale kutsuda- käin kepikõnnis ( 1 tund kiiret trenni) ja täidan ka üle hulga aja toidupäevikut. Tunnen, et olen õigel teel ja meel on ka kohe rahulikum. Loodan, et meelekindlust ikka jagub ja veel kauaks. Esimene eesmärk on näha ära nr 69 ja siis- kui meelekindlust vähegi jagub- ka nr 65 smiling smiley
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 16. August 2012, kl 08.03

Hommikust!

Meil olid eile külalised ja täna hommikuks on kohe number koledamsad smiley Proovisin küll rohkem abuusile rõhku panna ning vähem rammusaid asju endale suhu pista, aga ikkagi. Loodetavasti on kaalutõus arbuusiveest ning homseks kaalumiseks on jälle kõik vinks-vonks the finger smiley

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 16. August 2012, kl 10.27

Tere, kullakesed!

Olete väga tublid olnud. ja ise püüdlen ka parema numbri poole. Kaaluga on lood kummalised: ühel päeval 69, teisel 68 ja söön küllaltki ühtemoodi. Siis kui number oodatust suurem, kipun suure nördimusega toiduga liialdama. Teeb ju kole vihaseks?!Täna hoian ennast vaos, sest näiduke peab homme väiksem olema.

Ja siis on niiviisi, et teen pisikese pausi ja 24.08. numbrit ei teata, sest olen kaugel kaalust ja arvutist.Seda võiks lugeda "põhjusega puudumiseks". Mõtteis olen ikka teiega.

Homse kaalumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 17. August 2012, kl 08.42

spinning smiley sticking its tongue outHommikust, kaunikesed ! smiling smiley

Annan teada, et olen sel nädalal olnud üsna stabiilne, suuremaid õgimishoogusid pole peale tulnud, rämpsmaiustustest ja saiatoodetest olen ka suutnud enam-vähem hoiduda.

Trenni veel kahjuks teha ei saa, arst käskis säästval režiimil olla, st rohkem lamada ja vähem rahmeldada. Tunnen ise ka, et väike nõrkus on kallal, seega võtan rahulikult ja piirdun oma liikumisvajaduse rahuldamiseks jalutuskäikudega

Kaalunumber täna 56,8. Olen täitsa rahul, vähemalt pole juurde tulnud. Lihaseid muidugi pole enam ollagi, aga ehk ikka tulevad tagasi kunagi spinning smiley sticking its tongue out

Mõnus pikk nädalavahetus ees ootamas, niii tore smiling smiley

Kaunist päeva, ootan teie kirjutisi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. August 2012, kl 09.03

Hommikust ka minu poolt, kaunikesed!

Seekord on õgardlemisele piir pandud ja kaal langeb, seekord 800 g ja näit 67,8. Enesetunne ka hoopis teine.Püüan järgmised nädalad end ohjes hoida. Enamasti olen saanud septembri alguseks aasta parima kaalu, aga sel aastal tuleb selle nimel hullult rohkem vaeva näha.

Rõõmsat pikka nädalalõppu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 17. August 2012, kl 14.37

Hei!
Mul tuli alles praegu keset kiireid toimetusi meelde, et kaalunäit ju puha sisestamata tongue sticking out smiley Olen väga tubli olnud ja lootsin tegelt uut numbrikest juba näha, aga pole hullu- tänane number 71.0 on ka peris kena grinning smiley Arvestades, et vahepeal oli 2 nädalat ikka väga hukas asi ja esmaspäeva hommikul näitas kaal lausa 72,1, siis olen suhteliselt rahul smiling smiley
Rokimemm, väga tubli saavutus! Krissukrässu, saa kenasti terveks, küll siis saad trenni ka teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 19. August 2012, kl 16.30

Tervitused!

Jälle olen viimane ja laisk...angry smileySaatsin ära oma vanemad, kes eile ootamatult külla saabusid , nüüd leivad ahjus ja peatselt naabritele küllaminek...Väljas sompus ja vihmane, tahaks kodus lihtsalt "mängida ja puhata"grinning smiley Hommikul tiir linnas tehtud, vanemad Lennusadamasse (ise juba käinud ja soovitan ilmtingimata minna! Fantastiline koht!) transporditud, noorima lapsega peale kahepäevast diskussiooni kodulooma üle, ühes lemmikloomapoes käidud ja koos tõdetud, et peale näriliste polegi ju midagi...ja koer oleks ikka kõige vahvam...Ja kõik need päevad koristatud ja kokatud ja jooksmas käidud ja kokkuvõttes olen täitsa väsinudeye rolling smiley

Teie olete väga tublid olnud! Aplaus!smiling bouncing smiley

Minu reedene näit 67,3, ilmselgelt vabalt võtmise tulemus ja tänaseks number veel suurem pisuteye popping smiley
Olen söönud palju magusat ja muudki, kuid võrreldes varasema ajaga, kus nädalavahetusega kogunes +1-1,5 kg on siiski edasiminek märgatav ja tahtejõudu rohkem.smiling bouncing smiley

Olen teinud 2 tiiru Peipsi soolakurke. Värska vesi annab tõesti toreda krõmpsu ja muidu ka tulevad kurgid imehead.

Ma nüüd sellest nädalast katsun (ei mis, ma luban!!!), et söön magusat ikka mõistusega, mitte tunnegathe finger smiley

Teen ka tabeli ära, kuigi Sibylla pole endast märku andnud.
Kohtumiseni uuel nädalal ja puhake hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 19. August 2012, kl 16.35

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9..................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08........................-.........................56,8/-0,1.............67,3/+0,5...................67,8/-0,8..........................71,0/-0,6
24.08
31.08

Kokku:..................+1,3kg....................-0,3kg..................-3,0kg.........................-1,8kg.........................+0,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 20. August 2012, kl 19.28

Tere,

Ma pole harjunud tööinimese eluga. Unustasin kohe seetõttu ka reedel ennast kaaluda. Täna hommikul oli kaalunäit 80,1kg. Seega väike pluss, aga pole hullu. Ma usun, et seekord on see tikrite süü. Avastasin, et need annavad päris palju kaloreideye popping smiley, aga selleks ajaks olin ma mitu päeva põõsa all kükitanud ja neid endale sisse vohminudtongue sticking out smiley

Kaunist nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. August 2012, kl 09.23

Tervitused!

Sibylla, panen reedel Sinu eelmise kaalu ka kindlasti tabelisse!
Mina muudkui kogun kaalu...Ja "rõõmsad päevad" kah tulemas...ja muudkui sööks ja sööks...ÕUDNE!!!angry smiley
Eile vaaritasin moose ja purgiborshi (superhea asi, paned talvel potti ja supp valmis!) poole ööni. Tegin kabatshokist moosi. Kahtlesin ja kõhklesin, aga välja tuli täiesti tore asi. Lisaks läks sidrun ja meliss. Võiks arvata, et on miski õunamoos vms.

Kuidas teil kulgeb?
Tahan täna ja homme korralik olla ja isusid taltsutada!!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 22. August 2012, kl 10.22

Hei!
Pole viga. smiling smiley Kaalunumber võiks muidugi end nats allapoole juba nihutada, aga annan endast veel parima täna-homme, et ilusam number ette tuleks. smiling smiley
Muide, ma eelmisel aastal tegin ka hunniku purgiborši ja on tõesti hea asi winking smiley
Minu isu lõppes näiteks pühapäeva hilisõhtul sellega, et sõin ära 2 kinderi šoksi ja ühe kohukese- kõik jutti grinning smiley Aga siis said isud kohe rahuldatud ja kõik oli ok tongue sticking out smiley
Olge tublid ja kindlameelsed- reedeni!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 22. August 2012, kl 12.49

Tervitused!

Mul läheb praegu üsna rahuldavalt. Aga kahjuks ei saa ma ka sel reedel siia oma kaalunumbrit sisestada, sest olen 3 päeva kodust eemal (koolitus). Aga korralik püüan siiski edasi olla winking smiley

PS. Purgiborš on ka meie pere üks suuri lemmikuid.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.30

Hommik!
Miskipärast minu keha ei hinda minu puingutusi kuidagi ja ei ole sugugi nii kaunis number nagu lootsin winking smiley Täna siis 70,6 ehk -0,4 kg sad smiley Aga pead norgu ei lase ja pingutame edasi.
Kuidas teil? smiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.48

Kena hommikut ! smiling smiley

Merx, 400 grammi on ju igati tubli tulemus thumbs up Ikka tasa ja targu smiling smiley

Minul kaalunumber 56,9 täna, ehk siis +100 grammi. Ausaltöelda pole muidugi suurt pingutanud ka. Peaks mingi motivaatori välja mõtlema, mis veidike tagant utsitakss....

Aga trenni jõudsin lõpuks, see on hea smiling smiley

Ehk ikka hakkab kaal langema ka millalgi tongue sticking out smiley

Ilusat peatselt saabuvat nädalavahetust ! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.57

Hommik!

Tubli, Merx! Aga ma tean ka seda tunnet, kui oled kõigest hingest pingutanud ja loodad vägevat tulemust...Kuid tasa ja targu on igati mõistlikum tegelikult!

Krissukrässu, Sinul ju superkaal tegelikult! Vaja vaid hoida!smiling smiley

Mina olen jätkuvalt söömise lainel ja tulemus kajastub ka kaalus 67,8eye popping smiley Kuid pole hullu, vahel võib...Eks need suured puuviljavalikud ja marjad ja muud toredad aiaviljad annavad ka oma osa! smiling smiley

Järgmisel nädalal olen tubli!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 27. August 2012, kl 10.59

Hei esmaspäeva!
Kuidas nädalavahetus kulges? smiling smiley
Ma pole eriti korralik just olnud tongue sticking out smiley KUigi midagi väga katastroofilist ka ehk pole- täna ma kaalule ei lähe, muidu saan ehk infarkti grinning smiley grinning smiley
Nädalavahetus läks kuidagi kiiresti ja tegusaltsmiling smiley Eile sai palju aiatöid tehtud- lillepeenarde ääred labidaga üle käidud, puudel oksad lõigatud smiling smiley Ühesõnaga õhtuks olin päris väsinud ja muidugi oli mul siis vaja kõvasti sõrnikuid näost sisse ajada grinning smiley
Reedese näidu osas olen üsna skeptiline... winking smiley
KUidas teil? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. August 2012, kl 12.09

Esmaspäevased tervitused ka minu poolt !

Samuti rügasin aias hoolega ning siis arvasin, et kompensatsiooniks võin kräsupead ja muid maiustusi endale sisse kühveldada eye popping smiley
Täna ka kogu aeg selline tunne, et tahaks midagi head , juba küll sõin linnupiimakomme, aga nüüd tahaks veel midagi veel paremat eye rolling smiley

Oeh, ei tea, mis periood see praegu on. Püüan ikka jälle võimalikult kiiresti ree peale tagasi saada

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. August 2012, kl 13.16

Tervitused!

Äkki on kuuseis imelik!!!Ka mina sööks magusat...the finger smiley ja olen söönud ka...

Laupäeva hommikune kaalunumber oli nii üllatuslikult ilus juba - 67,1smiling bouncing smiley, täna paraku 67,7. Aga samas-reede õhtul ülikoolikaaslastega kohtutud (sõin minimaalselt ja naersin maksimaalseltsmiling smiley); laupäeval kinos käidud koos lastega (ARTISES Taani lastefilm "Minu õelapsed üksinda kodus" - tore ja armas ja naljakas), muru niidetud ja aias kribatud ja joostud ja söödud ja koristatud jne jne.

Homme lähme lastega 2 päevaks Kuressaarde end väheke tuulutama. Viimsed hetked enne kooli...
Täna teatrisse "Gilgameši" vaatama. Loodan elamust!

Ilusat nädalat ja ootan Sibylla tulemusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. August 2012, kl 13.18

Vabandust, Rokimemme oma, sest Sibyllat pole hetkel ju!

Ahoi, Rokimemm - kuidas seisud on?smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 27. August 2012, kl 14.12

Ihhhiii, kuuseis vist jah- hea kui vabandus varnast võtta tongue sticking out smiley Mul teatud periood tulekul, eks sellest ka isud ja vastik täispuhutud tunne. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. August 2012, kl 14.23

Rokimemm millagi teatas, et 24 augusti näitu ta ei anna, kuna viibib arvutist eemal

Sõin nüüd veel ühe werther's originali kommi, täna rohkem ei patusta, ausõna ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. August 2012, kl 15.48

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9..................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08........................-.........................56,8/-0,1.............67,3/+0,5...................67,8/-0,8..........................71,0/-0,6
24.08........................-.........................56,9/+0,1.............67,8/+0,5..........................-..............................70,6/-0,4
31.08

Kokku:..................+1,3kg....................-0,2kg..................-2,5kg.........................-1,8kg.........................+0,1

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.