Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 18
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 27. August 2012, kl 18.01

Tere!

Sain lõpuks jälle oma arvuti ligi. Täna hommikul kaalusin üle pika aja ja tulemus ei olnudki nii hirmus kui ma kartsin- 80,4kg, mis pole eriti hull arvesatades koolitusel söödud toidukoguseid.

Aga nüüd tuleb kindlasti uuesti kaalujälgimise lainele lülituda ja uuesti alla 80kg reedeks kätte saada.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 31. August 2012, kl 09.28

Tere, kullakesed!
Olen jälle kodumaal ja arvuti juures tagasi.Käisin Itaalias,kus kohati oli lausa 37 kraadi sooja, päike aina paistis ja paistis ning tundsin ennast nagu kala vees.Sai hästi palju ringi käidud ja imeilusat Itaaliat nauditud.
Kodus läksin kohe kaalu peale ja lootsin toredat numbrit näha, sest soojaga ei söö ju eriti midagi, pigem jood, aga vota näpust- kaal ei ole alla läinud, täpselt sama ehk siis 67,8.Olen väga nördinud.
Kuidas teil kaaluga lood on?

ilusat saabuvat nädalaloppu ja head kooliaasta algust ka koigile,kes ise kooli lähevad voi lapsi kooli saadavad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. August 2012, kl 10.43

Tere!

Mina ka Saaremaalt tagasi ja ei suutnud ega suutnud magusast näppe kõrvale hoida (kõik see autosõit ja lapsed ja kommid, mis kaasas ja jäätis ja tuttava sünnipäev jne jne). Igatahes kaal tõusis, kuid tänaseks õnneks sama, mis möödunud reedel 67,8. Nii et pean ennast taas käsile võtma ja täna ongi juba õhem tunne ja motivatsioon ka olemasthe finger smiley

Rokimemm, kadestan Sind väga väga...Armastan üle kõige soojust ja päikest! Jaguks seda siia meilegi!eye rolling smiley
Sibylla, tubli, nüüd edasi asume langetama! Mina ka, mina ka!hot smiley
Homme lapse esimene koolipäev! Nii naljaks ja tore ja harjumuspärane. Et siis imelik, et see on viimane, kes esimesse klassi lähebsmiling smiley

Meil päike ja suht soe ja elu on lill!

Kuidas teistel kaasvõitlejatel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 31. August 2012, kl 13.45

Tere!

Kaalusin täna hommikul 79,9kg.
Söögiga olen püüdnud piiri pidada ja olen ka päevikut täitnud (vähemalt osaliselt). Loodetavasti jätkub langus vähemalt samas vaimus.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 31. August 2012, kl 14.07

Reedesed tervitused ka minu poolt ! smiling smiley

Täna väga ei kiirustanud siia portaali, pole väga millegagi hõisata tongue sticking out smiley
Kaalunumber 57,2 , eks sai eile õhtul ennast nuumatud ka, nii et kõik klapib eye rolling smiley

Täna sünnipäevale minek, homme lubasime lastega "hiinakasse" minna, ehhjahh, hiljemalt pühapäevast siis jälle korralikuks cool smiley

Kaunist nädalavahetust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. September 2012, kl 09.16

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9..................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08........................-.........................56,8/-0,1.............67,3/+0,5...................67,8/-0,8..........................71,0/-0,6
24.08........................-.........................56,9/+0,1.............67,8/+0,5..........................-..............................70,6/-0,4
31.08...................79,9/0.....................57,2/+0,3.............67,8/0........................67,8/0...................................-

Kokku:..................+1,3kg....................+0,1kg..................-2,5kg......................-1,8kg...............................+0,1

Tabel siis sedamoodi seekordeye rolling smiley Justkui nullring kõigilgrinning smiley Merxi ei jõudnud ära oodatasad smiley, loodetavasti oled olemassmiling bouncing smiley.

Kuidas teil läheb?
Kohutav, mul oli naabrinaise sünnipäev nädalavahetusel ja tagajärjed on koledad...Oli imeline grill (võin edaspidi nippe ja retsepte jagada) ja selline kogus kooke (iga külaline tõi miskit kaasa...), mis kõik maitsmist vajasid. APPI!!! Ma ei taha seda enam. Eile jooksmas käies tundsin, nagu oleks 2kg jahu tõesti mul kaasas olnud...Kaks õhtut olen mõistlik olnud ja täna kaal juba parem, aga tõsi mis tõsi-nagu üle sööd on lisaks halvale enesetundele ka plaksti lisakiloke turjal!angry smiley
Täna on nii kaunis ilm! Ja nädalavahetusel oma isa sünnipäev vaja korraldada...Andku taevas mulle meelekindlustthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 04. September 2012, kl 11.48

Tere,

Võitja, tean mida Sa tunned eye rolling smiley
Mul oli ka kohutav nädalavahetus söömise mõttes... reedeõhtune sööming külas ja laupäevaõhtune hiinakas. Esmaspäeva hommikul näitas kaal 1,5 kilo reedesest rohkem eye popping smiley
Tänaseks õnneks pool kilo juba läinud, aga tunne on ikka nagu õhupallil moody smiley

Huvitav oleks retsepte ja nippe lugeda muidugi, kirjuta kindlasti, kui viitsid. Tahtsingi uurida ka mineraalveega tehtud kurkide retsepti, mida Sa kiitsid mõni aeg tagasi.
Kurke kasvuhoonest ikka tuleb ja tuleb, tomatid aga sel aastal nii hilised, et kümme tükki vast olen saanud, ülejäänud alles rohelised.

Käisin eile bodyattack trennis esimest korda elus. Väga intensiivne, samas vaheldusrikas trenn, soovitan kindlasti minna, kellel võimalus on. Üks trenn pidi võrduma 10 km jooksuga, tea, kas see päris nii on, aga võhmale võttis küll ja särgi läbimärjaks thumbs up

Ilusat päikeselist päeva !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. September 2012, kl 13.26

Siis ma pole päris üksi nagu õhupall! Täpselt selline tunne oli eile jooksma minnes.spinning smiley sticking its tongue out

Kana marinaadis

"Lõhu" kana tükkideks (parim ongi kasutada tervet kana, mitte vaid fileed, kintse jne)
maitsesta soola-pipraga (meresool!)
vahele sibularattad
vahemere ürdisegu (äkki on poes miskit valmis, aga oregano, tüümian jne jne) siputa peale ja vahele ning kohe mõnuga (st palju)
vahele paari apelsini rattad koos koorega ja sidrunimahla
peale valge vein

Suru kõik tihedasti kokku! Ööks külma!

Imehea grillitud juust

Osta võimalikult kõva juust ja lõika umbes 1-1,5 cm paksusteks viiludeks
kasta enne vette ja siis paneeri riivsaias
Küpseta grillil (vajalik oleks ilmselt grillpann või mingi tihedam grillalus)
Valmis maius piserda üle sidrunimahlaga

Juust sulab pisut ja tulemus on IMELINE!

Kõige selle juurde sobib grillitud lavašš. Lõika sai neljaks ja omakorda pooleks ja kasta või piserda lihast ülejäänud marinaadiga ja oliiviõliga (võib ka vaid õliga).

Peipsi moodi kurk

3kg väikseid kurke
2-3l originaal Värskat
mustasõstralehti
soovi korral mõni tillivars
45-70g meresoola (tasub mekkida, et palju ei saaks)

Sulata meresool Värskas ja lao kurgid purki + lehed ja till, vala Värska peale.
Järgmisel päeval hea, edasi imehea ja kui tunned, et parim maitse, siis pane külma.
Tulemus on eriti krõmps ja värske!

Mina panin seekord otse purkidesse ja kaanetasin ja külmikusse. Vaatan, kuidas talvel seisavad ja maitsevad.
Möödunud aastal tegin analoogselt ja kuumutamata ja sooja veeta jne ning seisid väga hästi (küll külmikus).

SOOVITUS - ära tee ja ära söö, sest kõik see viib lihtsalt keele alla...thumbs up
Imelist isu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 04. September 2012, kl 13.56

Hei!
Tuhat vabandust- ikka olemas! Eelmisel nädalal küll võtsin veidi vabamalt- jube keeruline ja kiire aeg hetkel igal rindel ja ei jõudnud lisaks kõigele veel kaalu pärast ka stressata. smiling smiley
Reedel oli kaalunäit 70,7.Peamine, et juurde ei tule. grinning smiley Nii et üsna rahul.
Nädalavahetusel sai aiatöödel rügatud . smiling smiley Kaal eilse seisuga 70,5 smiling smiley
Nii et vaatab, mis reedeks saab. Trenni ilmselt sel nädalal kiire graafiku tõttu ei jõua.
Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. September 2012, kl 14.27

Tore, Merx, et Sa ikka allessmiling bouncing smiley
Panen näidu siis reedel tablissewinking smiley

Olge mõnusad ja mina hakkan jalgsi kodu poole astuma ja õhtul jooksma ja muru niitma. Ehk see kõik võtab mõne grammikese pekki maha...grinning smiley
Õues imekena ja soe ilm! Ja minu kõige väiksem teist päeva koolis. Naljakas tunne. Minul.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 05. September 2012, kl 20.33

Tere!

Olen nii tööhoos olnud, et ei ole saanud aega arvutis omi asju ajadagi.
Aga õnneks ei ole ma saanud aega ka süüa the finger smiley Seetõttu tundub sel nädalal ikka päris ilus number tulema.thumbs up
Jube väsimus on kogu aeg. Pole enam harjunud pikki päevi toimekas olema. Aga samas on täitsa lahe uues rütmis eluga harjuda.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. September 2012, kl 09.40

Tere, sõbrakesed!

Tore, et meie grupike ikka koos on ja keegi ei ole ära kadunud.

Kuulun ka meie "õhupallide" hulka. Tohutult pidusid ja häid sööke nädalavahetusel,ei ole suutnud EI öelda, ei ole ennast liigutanud (välja arvatud suud).Totakas minnalaskmise meeleolu on peal ja mitte kuidagi ei saa ree peale.Asi on päris hull, sest kaalu peale ka ei ole läinud.

Homme teen südame kõvaks ja kannan "edusammudest" ausalt ette.

Tean juba ette, et saan enda peale kurjaks ja asun siis õiges suunas tegutsema.

Olge ikka mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.10

Tere varahommikust!

Kriban kiireslt töö kõrvalt oma näidu. Täna hommikul kaalusin 78,7kghot smiley Super õnnelik olen selle tulemuse üle. Loodetavasti suudan jätkata samas vaimus.

Kõike kaunist teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 07. September 2012, kl 09.05

Tere!

Sibylla, oled väga tubli!
Minu näit on 69,0 ehk peaaegu alguses tagasi.
Häbi on.

Nädalalõpus olen tublimast tublim, pean suletud ringist välja saama!

Püüame ikka pilvede taga päikest näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. September 2012, kl 10.56

Tere keskpäeva!

Fantastiline, Sibylla!thumbs upHoia nüüd siis sellest numbrist kõvasti kinni ning liigu veel allapoole.
Rokimemm-nii see on, nagu suu rohkem käima hakkab, nii kaal tuleb kobinal(õigemini tormates) tagasi...Aga meie oleme siin kõik alles ja isiklikult ise tegin kaaluabi pikenduse terveks aastaks eile ära.the finger smiley Et siis mina ei kavatse siit kuhugile kaduda!!!hot smiley

Minu kaaluke täna 67,9 (pluss 0,1). Hea seegi, sest esmaspäeval oli ...68,8angry smileyangry smileyangry smiley. Olen sel nädalal õhtuti mõistlik olnud ja sellest piisas. Tahaks nii väga pendeldada 66-67kg vahel. Siis oleks enestunne ja muu ok. Aga jah, nagu miski pidu on ja maitsvad road ja sunnitud istumine laua taga...pole pääsu kaalutõusust.

Täna sõidan Lõuna-Eestisse isa sünnipäevale ja püüan(luban) olla tubli! Toitudest rõhume kalale, aga eks raske saab ikka olema...

Merx ja Krissukrässu, kuidas teil? Ma ilmaslt enńe pühapäeva netti ei satu.

Sajab ja sajab ja õues täiesti sügis juba. Aga toas ka mõnus ja nüüd saab siis õhtuti mõne tunni ka teleri ees veeta.smiling smiley

Armast nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 07. September 2012, kl 13.59

Tervitused ! smiling smiley

Minu kaal täna hommikul 57,3. Samuti alguses tagasi ja rohkemgi veel eye rolling smiley

Aga pead longu ei lase, püüan oma riiulid peas korda teha lähimal ajal jälle normaalseks hakata tongue sticking out smiley

Töö juures sünnipäevad praegu pea iga päev, ja kui juba torditüki olen pintslisse keeranud, siis hakkab veresuhkur trallitama ning organism nõuab üsna pea jälle uut suhkrulaksu eye popping smiley

Täna õnneks tordivaba päev, loodan, et see nii jääb ka the finger smiley

Toredat ja mõõdukat nädalavahetust teile ! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 08. September 2012, kl 12.17

Hei!
Isegi paarsada grammi miinust teeb hetkel tuju heaks- kaal 70,2 smiling smiley
Muidu vastikult tõbine ja trenni ei saa veel niipea sad smiley Uhh, see viiruste aeg....
Sibylla, super ilus tulemus!
Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. September 2012, kl 09.40

Hei!

Kuidas nädalavahetud möödus!

Minul oli väga naljakas seoses kaaluga...Ei saa mitte aru.eye rolling smiley
Muidugi ei saanud näppe viinamarjadest eemale ja eks muidki sööke sai sünnipäeval maitstud. Nii et kaal ikka tõusis. Kaalusin laupäeva õhtul peale pidu enda hirmutamiseks- 70,1 (Vot eto daa!!!)eye popping smiley, aga pühapäeval jätsin hommikusöögi kõrvale (kõht oli niivõrd täis veel...) ja päeval sõin vähe ja niitsin muru ja käisin jooksmas ning hommikul oli nii kerge ja hea tunne.
Ei uskunud oma silmi - kaalul täna 67,4kghot smiley
Jään ootama teie teateidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. September 2012, kl 13.14

Hei, hei!
Nädalalõpp sai päris mõistlikult üle elatud ja suuremale õgimisele piir pandud.Nii ilusat näitu kui Sinul, Võitja, mul muidugi veel ei ole, aga ma vähemalt jälle üritan. See kaaluvärk on tõesti müstiline! Mul on jälle seekord nii, et tunne on õhem, aga kaal ei näita mitte grammigi langust ja see teeb omakorda kurvaks.Õnneks on reedeni aega ja siis peab kaal ometi midagi muud ka näitama.

Ilusat ja toimekat nädalat kõigile!
Ja kandke palun oma edusammudest ette, see on väga innustav!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. September 2012, kl 13.13

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9..................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08........................-.........................56,8/-0,1.............67,3/+0,5...................67,8/-0,8..........................71,0/-0,6
24.08........................-.........................56,9/+0,1.............67,8/+0,5..........................-..............................70,6/-0,4
31.08...................79,9/0.....................57,2/+0,3.............67,8/0........................67,8/0............................70,7/+0,1
07.09...................78,7/+1,2.................57,3/+0,1............67,9/+0,1...................69,0/+1,2........................70,2/-0,5

Kokku:..................+0,1kg....................+0kg..................-2,4kg......................-0,6kg...............................-0,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.53

Tere hommikust!

Priske priskemaks!
200 grammi on täna juures, kuigi mõni päev tagasi oli jub ilus miinus. Need on need õhtused külalised ja enda käestlaskmine. Vaim ei ole valmis ja KÕIK.
69,2 on minu jaoks väga kole number.
Hakkan endaga tõsiselt tegelema, sest uusi riideid nüüd küll ostma ei hakka.

Kas ülejäänud inimesed on ikka õigel teel olnud? Loodan küll.

Olge teie aga tublid!
Ilusat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 14. September 2012, kl 14.37

Reedesed tervitused!

Mina unustasin ennast täna hommikul kaaluda eye rolling smiley Meelde tuli alles siis, kui kõht täis ja riided seljas..
Las siis seekord olla kriips. Enesetunde järgi arvan, et peaks olema ena-vähem sama, mis eelmisel nädalal.
Trenni osas olen järje peale saanud, sel nädalal tuli kaks rühmatrenni + võimalikult palju jalgsikäimist. Aga need õhtused söömised rikuvad kõik ära, juba mitmendat päeva angry smiley

Täna õhtul püüan ennast talitseda ! Õnneks tuleb rahulik nädalavahetus, kodused toimetused toas ja õues. Mulle meeldib smiling smiley

Kuidas teistel läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 15. September 2012, kl 19.46

Tere,

Vabandan, et unustasin nädala alguses mainida, et olen reedel-laupäeval kodust eemal ning ei saa näitu edastada.

Aga siit ta tuleb! Kaal 78,8kg Pole just parim tulemus (nädalaga 100g juures), aga mis teha. Eks püüan uuel nädalal tublim olla.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. September 2012, kl 09.45

Tere!

Olin Helsingis neljapäeval messil ja nii kole söömine, et ütlen ausalt, et ei julgenud kaaluda reedeleye popping smiley
Paneks kah kriipsueye rolling smiley Täna kaal 68,3angry smiley. kuid kartsin hullemat. Ka külaskäigud ja õunad ja pirnid jne jne.

Palun, palun, tahan 66 numbrit ette!!!Selleks pean end tõsiselt käsile võtma!

TEEME ÄRA! Koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. September 2012, kl 10.12

Hommikust!

Tahaks jah kriipsu oma koleda numbri asemele panna.
Saaks ma reedeks Võitja numbri- 68,3 kätte, oleksin vist päris rahul. Võtangi selle esialgu eesmärgiks, aga kui tore oleks, kui number oleks 66...

Minule aitab, nüüd võtan tõesti asja tõsiselt käsile. See nädal sobib ideaalselt, sest kodus kokkamist ka vähem.

TEEME ÄRA!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 18. September 2012, kl 09.18

Hommik!

Ma ka mõtlen, et peaks ikka nüüd ennast tõsiselt käsile võtma, aitab naljatlemisest!

Peaks mingi motivatsiooni välja mõtlema, et igapäevaselt oleks põhjust pingutada. Kas paneks mingi tähtaja äkki, et septembri lõpuks näiteks igaüks lubab saavutada mingi kaalunumbri, mida siis püüdma hakkab? Või hakkame siia igapäevaselt kirja panema oma patukesi, ehk tuleb neid siis vähem? Ja samas ka saavutusi, kui on suudetud millegist loobuda?
Või on veel mingeid mõtteid, kuidagi peaksime oma kaalud ikka liikuma saama, on siin tiksutud juba küll ja küll the finger smiley
Mina igal juhul eile olin tubli, käisin trennis ja töö juures pakutud viiest (!!!) sünnipäevatordist ei proovinud tükikestki (põgenesin lihtsalt kontorist selleks ajaks cool smiley)
Täna jälle üks sünnipäev tööl, kardetavasti pole laual jälle midagi tervislikku eye rolling smiley Plaanin võtta ühe minitüki ja kõik ! Õhtul lähen inglise keele kursustele, kuna tööalaselt seda eriti vaja pole , kipub kõik vaikselt ununema. Nüüd siis kursuste abiga püüangi oskused taastada. Ja peale kursusi näksin vaid peotäie pähkleid, ei mingit õhtust õgimist, luban! smiling smiley
Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 18. September 2012, kl 12.31

Tere taas!

Krissukrässu, Sul on õigus, et me peame oma kaalud liikuma saama ja tuleks asja tõsisemalt võtma hakata. Seni olen mina küll päris lõdvalt asja võtnud, nagu näha ka.Olin ju reedel alguses tagasi- 69,2. Nagu mingi täiesti mõttetu ja tahtejõuetu memm.Paha, paha.

Õnneks meil töö juures sel nädalal kellelgi sünnipäeva ei ole, igasugustest hõrgutistest loobumiseks oleks mul praegu liha kole nõder, aga Krissukrässu on tubli..

Võtsin ennast (järjekordselt) kätte ja patustanud ei olegi. Kaal on hakanud veidi-veidi allapoole liikuma.Lisaks käisin õhtul selle hirmsa tuulega rattaga sõitmas. Siis küll tundsin, et olen nagu jõusaalis, tohutult läks energiat vastutuult sõites. Sel nädalal olen otsustanud kas igal õhtul rattaga sõita või vähemalt 40 minutit kõndida. Iga ilmaga.Luban.

Oh, saaks Võitja kätte!68,3 tuleb kätte saada.
Karta muidugi on, et Võitja võtab ennast kokku ja on juba reedeks parema numbri juures.

Ilusaid viimaseid ametlikke suvepäevi meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. September 2012, kl 13.33

Hei!

Vahvad olete!!! Muidugi võtame ennast kokkusmiling bouncing smiley Mõtelme välja mida iganes! Näiteks septembri lõpuks -1 kilo igaühel? See pole ju nii võimatu?!grinning smiley

Ma just kimpus süsivesikutega : küpsis töö juures, kohuke kodus, leib...sinna vahele eksib ära ka peedisupp ja kana, aga tegelikult olen viimasel kuul väga kaootiliselt söönud ja häid õhtuseid salateid pole üldse teinud. Lisaks muidugi Eestimaa õunad ja muu värske kraam, mida on hetkel liiga palju.

Lisan siia ka tabeli ja teie lahkel loal panen siiski endale ka numbri, see kord siis esmaspäevase. See tühi kriips ka kolethe finger smiley

Merx, kuhu oled jäänud!? Ootame Sind!

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9..................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08........................-.........................56,8/-0,1.............67,3/+0,5...................67,8/-0,8..........................71,0/-0,6
24.08........................-.........................56,9/+0,1.............67,8/+0,5..........................-..............................70,6/-0,4
31.08...................79,9/0.....................57,2/+0,3.............67,8/0........................67,8/0............................70,7/+0,1
07.09...................78,7/+1,2.................57,3/+0,1............67,9/+0,1...................69,0/+1,2........................70,2/-0,5
14.09...................78,9/+0,1.....................-......................68,3/+0,4...................69,2/+0,2............................-
21.09
28.09

Kokku:..................+0,2kg....................+0kg..................-2,0kg......................-0,4kg...............................-0,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 18. September 2012, kl 13.48

-1 kg septembri lõpuks, teeme ära !!! smiling bouncing smiley

Sõin täna tööl tükikese porgandikooki ja 2 assortiikompvekki ... Soolase kringli jätsin puutumata. Õhtul plaanis vähemalt 30-minutiline kõnnak teha

Sain ühelt töökaaslaselt just lugemissoovituse
[alkeemia.ee]

peale selle lugemist läks küll saiakeste jmt isu täiesti ära eye popping smiley

Aga hakkame siis korralikuks, kohe praegu ! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 19. September 2012, kl 12.08

Väga hea ettepanek!
Täiesti nõus -1kg.
Täna kole kiire, rohkem ei kirjuta.
Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.