Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 21. December 2012, kl 08.56

Hommikust!

70,6.
Mitte kuidagi vähemaks ei saa. Esmaspäeval oli palju-palju rohkem.
Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 21. December 2012, kl 11.06

Hommikut !

Minu kaalunäit täna 57,7. Kõige hullem pole, aga siiski pluss.
Ei taha kohe mõeldagi, mis järgmiseks reedeks tulemas on.
Aga nautigem pühi, nii pikad pühad on ju väga harva. Ja hiljemalt uuel aastal võtame ennast jälle ilusti kokku ning kevadeks oleme saledad ja kaunikesed , onju smiling smiley

Ilusat jõuluaega !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 28. December 2012, kl 16.30

Tervitused ! smiling smiley

Kuidas läheb ? Tundub, et kõik on pikemale puhkusele läinud tongue sticking out smiley
Loodetavasti leiate ikka varsti tee siia tagasi smiling smiley
Annan siis ka oma kaalunumbri - 58,3. Täitsa ootuspärane, arvestades asjaolusid (5 päeva maal ehtsa maatoiduga + glögid ja shampus). Püüan nüüd paar päeva "normaalne" olla, aasta viimasel päeval lähevad nagunii kalorid üle, sellest pole pääsu.
Kena aastalõppu teile kõigile ! Nii tore oleks, kui keegi veel oma kaalu ütleks smiling smiley Jään ootama !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 28. December 2012, kl 18.32

Tere,

Panen ka oma kaalunumbri siia kirja lootusest, et ehk saan kunagi enda jälle õigele rajale hiivatud ning siis on hea vaadata, kuhu ja millal see kaaluke kogunes.
Täna hommikul kaalusin täpselt 83 kg.

Kaunist pühadevahet ja head vana aasta lõppu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 02. January 2013, kl 10.30

Head uut aastat, kallid kaasvõitlejad!
Alustame aastat uue hooga, võtame ennast kokku, eks?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 04. January 2013, kl 10.28

Tere hommikust,sõbrakesed!

Tunnen ennast juba päris üksikuna, kus te olete??
Kaalunumber on hiigelsuur, aga kapsasupidieedi materjalid on varutud ja homme lähen rangele reziimile üle. Nüüd mulle aitab! Punkt.

Ilusat nädalalõppu ja andke ikka endast teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 04. January 2013, kl 12.01

Hei, kullakesed!
Hääd ja edukat kaalulangetusaastat meile!
Ma kaalunumbrist parem ei piiksata tongue sticking out smiley Tunnistan, et viimati julgesin kaalule astuda 25.12 ja kuna vahepeal läks söömine ikka suhteliselt käest ära, siis enne esmaspäeva ma kaalule ei lähe ka grinning smiley grinning smiley Katsun vahepeal vaimu jälle õigele lainele saada ja toitumise korda smiling smiley

Mõnusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 04. January 2013, kl 15.56

Tervitused ja edukat alanud aastat meile kõigile !

Mina siiski kaalusin täna - 58,6. Aga olen inetust kaalunumbrist hoolimata optimistlikult meelestatud, mis kiirelt tulnud, see ka kiirelt läheb, eks ! smiling bouncing smiley

Ilusat nädalavahetust !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 07. January 2013, kl 09.31

Tere hommikust!

Tahtsin lihtsalt teada anda ja teid innustada, et tänu kapsasupile mul kaalunumber juba väheneb
ning enesetunne hoopis teine. Energiat tuleb mühinal juurde.
Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 07. January 2013, kl 09.50

HEi!
Oi, Rokimemm, innustust oleks tõesti tarvis ja kohe suuremas koguses tongue sticking out smiley
MUl nädalavahetus eriti hästi ei möödunud st patustamist oli ikka omajagu grinning smiley
Ma pole eriti sellesse kapsasupidieeti süvenenud... Ei kujuta ette, kas ma suudaksin hetkel mitu päeva ainult kapsasupist toituda grinning smiley
Edukat nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 07. January 2013, kl 11.11

Hei!
Merxike,lisaks kapsasupile võib ikka puu- ja juurvilja ka juurde süüa. Oleneb päevast, aga selles on Sul küll õigus, et ega seda suppi iga päev ikka süüa ei taha küll. Juba selle lõhn hakkab vastu... Aga kuna ma juba alustasin, siis seekord teen selle siiski lõpuni. Häda ajab härja kaevu ja minu suppi sööma. Mul ei ole eriti midagi selga panna, kõik pitsitab.Mul 5 kilo ringis selle pimeda ajaga juurde tulnud, annab tunda.Tõsijutt.
Aga olegem siis ikka õigel lainel!Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.20

Tere hommikust!

Väga vaikne on.Ja meie tubli Võitja on kuskile kadunud ning Sibylla ei anna endast märku.Ae, aeeee!
Teatan siiski oma kaalu: 71,0. Seda on palju, kuid mõni kilo vähem kui oli eelmisel nädalal.

Ilusat nädalalõppu ja püüame ikka mõislikud olla, kuigi see on raske.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.56

Hommikust ! smiling smiley

Minu kaalunumber täna 58,5, vahepeal oli ka tiba rohkem. Aga nüüd võtan ennast jälle käsile, ausõna spinning smiley sticking its tongue out
Kuu aja pärast on mul pisike juubel tulemas, tahaks selleks ajaks ikka enam-vähem vormi saada. Panin väikse eesmärgi ka, 56 kilo. Eks näis, kuidas läheb.
2 korda nädalas trenni võtsin ka plaani, püüan siia ka tegemisi raporteerida, see distsiplineerib veidi.
Rokimemm, pusime edasi, alla ei anna smiling smiley
Sibylla, Võitja, Merx, kuidas teil läheb ? smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 11. January 2013, kl 17.51

Tere üle pika aja,

Ei tekkinud mingit tahtmist eelmisel nädalal oma 84,5 kilo siia kirja panema tulla.
Esmaspäevast võtsin ennast käsile ja täna hommikuks kaalusin 82,9 kghot smiley
Eks see ole 1. nädal üle pika aja, kui normaalselt söödud sai ja seetõttu läheb kaal ka kohe kolinal. Aga mõnus ikkagi. Ja palju kergem olla. Eelmise nädala lõpus tundisn end lausa invaliidina - no mitte midagi ei jaksa teha.

Loodetavasti jaksan veel edasi tubli olla.

Vastupidamist teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. January 2013, kl 10.33

Krissukrässu ja Sibylla, Merx ka!
Pusime muidugi ikka edasi.Tohutult hea tunne on, kui natukenegi juba hakkab kaalukene allapoole liikuma. Anname endast ikka märku.
Võitja on meil nii kadunud,et hakka või muretsema.
Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. January 2013, kl 14.51

Tere kallid tüdrukud!smiling smiley

Kui kõik ausalt ära rääkida, siis alates jõuludest on minul kogu toitumine allamäge läinud ja kaalunumber vastavalt sellele - ikka ülesmäge.angry smiley
Mul on sügavalt häbi ja piinlik ja mis kõik veel teie ees! Palun andke mulle andekas!!!winking smiley

Olete siin tegutsenud, aga mina langesin nii masendusse, et pole isegi kiikamas käinud...
Trenni olen kogu aeg teiud, söögiga on nii ja naa. Magusat on liialt palju olnud.
Möödunud nädalal olin väga tubli...ja ...kaal ikka tõusis. Reedel lõin käega ja küpsetasin hunniku pirukaid ja martsipanisaiu ja ...sõin, sõin, sõin.
Ka oli paar laevareisi kogu oma söömisega. Õudne!

Ometi pole ma kavatsenudki taas lõplikult pekki minna!!!

Täna on mu sünnipäev ja sellel puhul sain eilsest 1 kilokese maha. aga number on KOHUTAV - 72 kilo. Riided ei taha enam hästi selga minna.

Tundub, et ka teil on aastavahetus karm olnud. Ma ei tea, miks me ei saa sellest ebatervislikust söögist täielikult loobuda??? Ikka üles ja alla.

Igatahes ma olen tagasi ja lugedes teie postitusi taas indu täis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. January 2013, kl 13.31

OI, kui tore, et Sa jälle rivis oled, Võitja!
Tagantjärele palju , palju õnne ja tugevat tervist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.48

Hommikut!

Võitja, suurimad õnnesoovid tagantjärele ka minu poolt!!! Edu ja meelekindlust uueks alanud eluaastaks smiling smiley
Mina sellepärast olengi küpsetamisest peaaegu täielikult loobunud, et mitte kunagi ei suuda ise ühe tükiga piirduda, alati läheb käest ära. Ja pärast olen masenduses.

Aga tänane kaalunumber on 58,0. Olen suutnud enam-vähem normaalne olla, mõned õhtused libastumised on ette tulnud, aga mitte midagi hullu. Trennis ka käinud 2x nädalas.
Kõht on veidi väiksemaks muutunud ja tunne sellevõrra paremaks smiling bouncing smiley

Reede on mõnus, ootan juba nädalavahetust smiling smiley Ja teie uudiseid ! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. January 2013, kl 12.35

Tere!

Tänud õnnitluste eest!
Kaal paraku täna 72,2, kuid teisipäeval oli lausa 73. Niie t midagi ikkathe finger smiley
Eks siis alguses tagasi...
Täna päike väljas ja juba tore tunne!

Ilusat nädalavahetust kõigile.
Ma teen siis tabeli (kui lubate) nii, et jätan meie jõulikilod välja ja alustan tänasest.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 18. January 2013, kl 15.52

Tere,

Mul on õnnestunud jälle pisut kergemaks saada. Täna 82 kgspinning smiley sticking its tongue out
Loodetavasti jätkub samas vaimuswinking smiley

Kaunist nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: triine
Kuupäev: 18. January 2013, kl 17.57

Tere!
Mitte ei leia oma õiget parooli ja olen täna teise nime all. Tegelikult ikka Rokimemm mis Rokimemm.
Peale kapsasupidieeti hakkas uue hooga priskust juurde tulema, kuid olen saanud siiski tõusu pidama. 71,2. Ega see number ju ilus ei ole, aga veidi parem kui 73.
Ilusat nädalalõppu meile kõigile ja püüame ikka mõistlikud olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. January 2013, kl 10.27

Hei!

Ikka üles ja alla see lõputu tee! Appi, millega me oleme selle ära teeninud???
Ele 73,3...UUUUUUUUUUUUU! Täna 72,7 AAAAA! Ma ei taha neid 5 lisakilo enam näha.

Püüan ja püüan, aga ikka langen söögi ohvriks. Alla ei anna, pingutan edasi. Tahan Tartu Maratoni 31km distantsile minna ja selleks ajaks peaks paar kilogi alla saama.

Kuidas Teil see nädal on läinud?

Kallistan ja hoian pöialt!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 23. January 2013, kl 12.29

Hei!
Kaal üles -alla, aga tiirutab ikka 71 ümber. Püüan ja püüan korralik olla, kuid langen oma põhivaenlase-maiustuste-ohvriks.See-eest nädalavahetusel olin tubli ja sain isegi 69,9 kätte.
4-5 kilo tuleb maha saada ja eks me saame kah, aga küll läheb vaevaliselt.

olgem ikka kangekaelsed ja pingutame.
Ja reedel jälle näidud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. January 2013, kl 15.20

Hei-hopsti ! smiling smiley

Mina pole nüüd paar päeva kaalunud, aga enesetunde järgi arvan, et juurde pole vähemalt võtnud smiling smiley
Eks homme kaalun.
Eile õhtul ei suutnud (järjekordselt) kohukest söömata jätta. Olen palunud oma meest korduvalt, et ta neid maiuseid koju ei ostaks, aga miskipärast ta teeb seda ikka. "Sooduspakkumised, millest ei saa keelduda" - väidab ta.

Raske on, aga alla ei anna smiling smiley

Olgem tublid, reedel kohtume smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 23. January 2013, kl 20.45

Tere, tüdrukud!
Tore, et Võitja endast märku andis ja ikka endiselt koos meiega ponnistab. Küll see kole number ilusamaks läheb- tahtejõudu sul selleks jagub. smiling smiley
Ma ise pole jupp aega teie tegemisi piilunud, aga see ei tähenda, et ma rajalt maas oleksin. Vastupidi. Üle väga-väga pika aja olen suutnud end rajal hoida ning eile õnnestus näha kaalul ka sellist ilusat numbrit nagu 69,7 kg smiling smiley Pidin rõõmust peaaegu lakke hüppama- nii hea tunne on lihtsalt! Kusjuures juba ca 10 päeva on selline imelik seisund, et ma ei taha absoluutselt süüa ja sunnin end, et veidikenegi süüa. winking smiley Nii et kui kõik kenasti edasi sujub, siis kohe-kohe ehk siis mõne päeva pärast võin öelda, et olen 5 kg alla saanud. smiling smiley
Oleme tublid ja katsume edukad olla , eks!
Suvi pole enam kaugel ja mina tahan igaljuhul selleks ajaks, kui joped-mantlid seljast visatakse, hea välja näha tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.42

Hommik!

Merx, olen Sinu üle õnnelik ja lausa kade kawinking smiley
Ja Rokimemm-samad sõnad!
Krissukrässu, olen samuti kohukeste sõltlane. Ja langen ikka ja jälle soodukate lõksu. Nii et püüa oma meest mõistagrinning smiley

Mina sain tänaseks ette numbri 71,9. Asi seegithe finger smiley

Punnitame edasi, kevad ootab ja parem enesetunne ka!

Kuidas teil? Täna peaks lõpuks ka tabeli tegem...Häbi, häbi mulle. Olen hetkel 2 nädalat päris üksi tööl ja sestap nii kiire ja tegemisi palju...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 25. January 2013, kl 10.57

Tere hommikust!

Punnitame, punnitame.
200 grammi all ehk 71,0.Nagu öeldud, vilksatas vahepeal palju ilusam number..
Täna õhtul sünnipäevale minek.
Üritan nädalavahetusel võimalikult palju liigutada, hakkan oma praegusest "minast" juba ära tüdinema. Päevad lähevad pikemaks ka ja eluvaim hakkab tagasi tulema.
Võitja, teed edusamme ja kaal liigub õiges suunas. See 73 oli ikka vastik number küll. Tean, mida tunned.
Aga kuidast teistel kaaluke liigub? kas ikka allapoole?

Ärgem siis ennast vahepealsest tõusust masendada lase, oleme ikka positiivsed!Rõõmsalt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 28. January 2013, kl 10.30

Hei, tüdrukud!
Kuidas nädalavahetuse üle elasite ja kuidas tänane kaalunäit? smiling smiley
Mul täna endiselt 69,7 ja tahaks sel nädalal selle numbri natuke ilusamaks ikka saada tongue sticking out smiley Tunne on endiselt hea ja järjest paremaks läheb winking smiley Teen endale motivatsiooniks aeg-ajalt riietumisteraapiat ehk siis proovin kapist selga neid riideid, millesse ma end viimase 1,5 aasta jooksul mahutada pole suutnud grinning smiley grinning smiley Transionist on ka abi, ausalt smiling smiley Kõhupiirkond on lihaselisemaks muutunud , aga noh... pekki seal peal ikka veel on omajagu grinning smiley grinning smiley
Muide, näksimise kombest olen lahti saanud ja kui õhtul tuleb tunne, et pistaks miskit hääd põske, siis joon 1-2 klaasi vett ;P Veel üks pisike nipp, mis mulle hästi mõjub- tuleb võtta üks päev korraga smiling smiley Suuri plaane ette ei tee ja õhtuti kordan endale, et pean vastu ja hommikul võin jälle süüa. TOIMIB! Kõik on kahe kõrva vahel kinni... winking smiley
Pöidlad pihku, tüdrukud, ja olgem tublid, eks!
Ilusat nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 28. January 2013, kl 10.41

Võitja, ole nii kallis, ja lisa mind nüüd tabelisse ka tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 29. January 2013, kl 13.55

Tere taas!
Nädalalõpp läks pidutsedes ja ka liigutades.Kaalule ei ole veel läinud, homme hommikul kaalun.
Merx, Sinu kiri mõjus mulle innustavalt ja mul on tunne, et me peame koos Võitjaga Sind kinni püüdma.Oh jeerum, kuidas tahaks, et esimene number jälle 6 oleks...
Kui näksimise isu peale tuleb, teen ka nii nagu Sina ja püüan oma mõtlemist parandada.

Ilusat nädalat meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.