Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 20. July 2012, kl 06.52

TABEL


Tere reedet!
Ja nüüd kõik usinalt tabelit täitma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 20. July 2012, kl 07.31

Hommikut!

Meeldiv oli oma kaalul lõpuks miinust näha. Lisasin tabelisse uutele meeldetuletuse, et koma ei toimi.
Algus tundus paljulubav!

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 20. July 2012, kl 10.22

oh, lõpetasin just Dukani dieedi ataki osa ja lõpp jäi siia tabelisse , sellest ka suur langus, järgmine nädal ilmselt väikest tõusu oodata kuna olen kümme päeva igatsenud korralikust kanasaslõkist koos tomati, kurgi sibula salatiga ..ooh, nämm .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: pontus
Kuupäev: 20. July 2012, kl 13.45

Hei,
Olen oma -0,1ga väga rahul. Eelmisel nädalal kadus mandlioperatsioonijärgse dieedi tõttu 3 kg. Väga hea, et seda hoida suutsin.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 20. July 2012, kl 15.01

Ui-ui, minu kaal on mulle vimpka visanud. Näitab õudukat, üle 80kg, siin kiresin nädal tagasi et 78 kaalun. Olen pea iga päev trenni teinud, ei teagi miks nii juhtus sad smiley
Aga hakkan siis tabelit täitma igal juhul 80st, mis teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: InxK
Kuupäev: 20. July 2012, kl 21.47

Pean rohkem liikuma hakkama...kuidagi....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. July 2012, kl 12.05

Tere, mhmmmm......alla tuli võtta võispinning smiley sticking its tongue out???? Ok, pean ikka korralikuks hakkama, iseenesest see kaal kahjuks kohe kuidagi ei langetongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: InxK
Kuupäev: 23. July 2012, kl 08.46

Noh nii, kes meil siis siin tabeli järgi tubli on.....
Mina küll mitte smiling smiley tegeliult peaks ikka sad smiley selle märgi panema....

liikuma vaja saada, kui seda saaks, siis küll ka kaal kukuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 27. July 2012, kl 14.03

uh, hea et niigi läks..kartsin hullemat tagasilangust peale tasakaalustatult sööma hakkamist.-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 27. July 2012, kl 14.12

to Saaremaatramm: proovisin ka Dukani dieeti. 3 päeva oli kõik ok ja kaal langes vastavalt lubatule. Nüüd täielikult paistes tunne, mis võibolla minu iseärasus. Aga sai vist natuke organsimi shokeeritud ja loodetavasti algab uus langus ning vähenemine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 29. July 2012, kl 13.47

üleminek peaks ettevaatlik olema.. et ei kuku kohe kartulit vohmima , mina võtsin esimesed leivaviilud ca 2 nädalat peale atakki ...enne seda tasapidi , natuke riisi, müsli jogurti sisse ..ma teise faasi ei lähe koralikult , lihtsalt kahju suvisel ajal puuvilju söömata jätta
naasen tasa ja targu kaaluabi punktilugemise juurde ja oma imerelva tumeda shokolaadi juurde , tean et nii kaotan kaalu väiksema tempoga aga ..mul ükstapuha ..pea asi et järjekindlalt edasi...mahaon vaja saada ju veel niipalj u...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 30. July 2012, kl 18.04

Viskas 0.2 juurde, kuid eelmise nädala langust arvestades pole paha. Rabelen marjanduse ja umbrohuvõitlusega edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: InxK
Kuupäev: 31. July 2012, kl 07.17

Eile sõitsin rattaga, jõudsin täpselt õigel ajal koju, enne kui suur vihmavaling taevast tuli.
Eilsest hakkasin jälle ka vererõhurohtu sööma...lootsin, et enam ei pea, aga jah liiga kõrge on ikka, tuleb mis teha....ehk kui üleliigsed kilokesed kaovad, saab ka rõhu paremaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 31. July 2012, kl 07.39

Hellou!
Kas te võtaksite ühe paksuks söönud tegelase veel punti. Ma pole kaaluabisse üle kuu vaadanud aga täna käisin kaalul üle pika aja ja oh õudust- vajan kaaluabi ja duelli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: InxK
Kuupäev: 31. July 2012, kl 11.38

Pane end aga tabelisse kirja

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 31. July 2012, kl 12.50

Kuidagi raskelt läheb sel korral see kaaluabisse sisse elamine. Võrreldes eelmise korraga, kus mu esimene päevikuvaba päev oli alles kolme kuu pärast... praegu jäi kaks päeva vahele ja pole veel kolme nädalat siin veetnud confused smiley
Nüüd võtan end kokku, sest tahaks vähemalt poole kilo kaupa nädalas alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 01. August 2012, kl 14.45

Ei tea jh mix seekord toidu kaalumine nii raske on.
eelmine aasta liitusin ja toidu kaalumine polnud probleem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 02. August 2012, kl 08.13

Loodan,et reedex plussi ei tule.Pole end üldse liigutanud,meeletu selja valu on takistusekssad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 02. August 2012, kl 10.03

jätke järgi, jätke kohe järgi se virisemne, kaalu langetemine on ju ainult kättevõtmise asi tahad shokolaadi söö, tahad kaalust alla võtta ära söö shokolaadi, thad nii ühte kui teist söö natuke shokolaadi .-)
pagan on raske jah hetkel kuigi ei sööpaalju käivad lollakad ampsamised kallal , oled päev läbi korraliks ja siis panen lapsest järgi jäänd pannkoogi vahukoore ja maasikamoosiga nahka ..no krt , krt täielik distsiplineerimatus :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 02. August 2012, kl 12.26

ma olen TUBLI! Lihtsalt infoks endale ja teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 03. August 2012, kl 11.37

ma tahaks veel natuke tublim olla ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: InxK
Kuupäev: 03. August 2012, kl 12.33

Ma olin see nädal tubli, tubli, TUBLI smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 03. August 2012, kl 21.27

Ümmargune 0 sad smiley
Nii kurvaks teeb... Kahjuks pean nentima, et patustasin peaaegu iga päev. Ei tea, kuidas sellest magusaisust lahti saada?!
Iseloooom, uuuuuuuu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 05. August 2012, kl 09.48

Mul äsas tsibake kaal ülespoole. Ei tea, oli see söödud mustsõstarde kogusest (kes korjamise kõrvalt suudab suu kinni pigistada on vist küll imeloom) või mingist muust möödapanemisest aga püüan tuleval nädalal tublim olla. Saan jälle veidi aega netiühenduses päevikut täita ja olukorda kontrolli all hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: uusmina
Kuupäev: 05. August 2012, kl 14.01

Terekest

Kas tohib ka veel ühineda. Olen mitu kuud siit eemal olnud ja mõned vahepeal kaotatud kilod on nagu naksti seljas tagasi. Nii et jätkuvalt oleks vaja kaotada rohkem kui 20 kilo. Pigem nagu 30. Aga esimesehooga 20-st piisaks. Motiveerivat võistlusvaimu oleks tarvis. Ja see ju tekib kui näha kui tublid teised on ja siis üritaks ise ka ikka langetada, mitte juurde võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 07. August 2012, kl 08.53

Tere!

Liitusin ka täna teie duelliga.
Minu eesmärk on langetada 20 kg, mis on kogunenud viimase 6 aasta jooksul 3 lapse sünniga. Või siis ilmselt täpsemalt kirjutades sellega, et ei ole suutnud laste kõrvalt piisavalt iseendale tähelepanu pöörata. 95 kg kaalunumber on aga muutunud kohutavalt kurnavaks. Lisaks suundusin paar kuud tagasi tööle. Ja mitte midagi ei mahu enam selga. Motivatsiooni alla võtta peaks seega olema, aga tahtejõudu on millegipärast vähe. Katsume koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 07. August 2012, kl 09.17

ma tean mis sa tunnedmul ka 4 last ja neist 3 järjest , aga milline mõnu onkui riided lõpuks järjest suureks jääma hakkavad .-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 07. August 2012, kl 09.19

ooo, selle hetke nimel tasub pingutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 08. August 2012, kl 08.49

Tere!
Kas veel saab liituda teiega? Oleks vaja ka väga kaalust alla saada, olemine on nii raskeks läinud, endast kohe kahju...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 08. August 2012, kl 10.42

pange aga julgelt end ise kirja tabelisse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.