Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 22
DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. July 2012, kl 08.12

Tere tere!

Niih, siia teema all hakkame siis jälgima meie kaalu liikumist ja omavahel muljeid vahetama.
Stardikaaluks ootan reedest kaalu, mille loodan saada hiljemalt pühapäeval 12ks. Pühapäeva õhtul või hiljemalt esmaspäeva hommikul teen kokkuvõtte smiling smiley

Kaalumise päevad jäävad ka edaspidi reeded.

Valmisolla ... Start! hot smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 26. July 2012, kl 16.02

tere! Kas tohiks teie kampa liituda?Teil punt nii pisike.....minu duell läks peale jaani varjusurma, aga ei tahaks jonni jätta.Eelmine reede näitas kaal 85,5 kilo....tahaks 4 kuuga alla saada vähemalt 10 kilo, aga ega rohkem poleks ka paha, olen pikk 168

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. July 2012, kl 16.08

Tere Volüümikas,

Selle grupiga see asi, et me siin esindame neid suuremaid kurve, ehk kaunid sajakilosed naised kambas. Mind küll ei segaks, aga ma ei julge teiste eest rääkida.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 26. July 2012, kl 16.18

Mind ka ei sega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 26. July 2012, kl 22.36

Aitäh! Ega ma ju nii pisike olegi, pealegi olen ka mina selle aasta alul olnud üle 93 kilo, see ju üsna pehme mutt....ja vormid pole veel kuhugi kadunud, tahaks ikka voolujoonelisemaks saada, mitte volüümikas edasi olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. July 2012, kl 06.58

Hommikust!

Teen siis kaalunäidu teatamisel otsa lahti. Täna hommikul näitas kaal 115,1 kg. No ei ole just väga õnnelik selle numbri üle, aga mis siin viriseda, ise sõin selle endale selga, nüüd tuleb ka maha süüa smiling smiley
Eile sai ka kõndimas käidud oma kodu lähedal oleval väikesel rajal, kokku ca 4 km vantsimist. Väga ära ei väsita. Muidu oleks võinud veelgi kõndida, aga tossud hakkasid imelikul kombel hõõruma ja nii vaatasin, kuidas kiiremini koju saab. Kavatsen seda väikest ringi kõndida kuni vähegi ilm kannatab ja päevavalgust on, kuna kant ei ole just kõige turvalisem pimedal ajal ja ma ei ole veel aru saanud, kas raja ääres olev valgustus toimib või mitte, aga isegi siis ei suudaks ma sellel rajal pimedal ajal kõndida, närvid ei peaks vastu ma pakun.
Igatahes proovin järgmisel nädalal ka need õhtused söömised vähe rohkem korda saada, sellel nädalal olid need sellised veits kaootilised.

Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 27. July 2012, kl 07.37

Hommik,

Püüan ka siin oma kaalu kuidagi kahekohaliseks saada järgmise kuuga. Stardikaaluks hetkeseisuga siis 102 täpselt.

Suvi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 27. July 2012, kl 10.41

Nii. Oli isegi meeles kaaluda (endal oli teine päev kaalumiseks, nüüd tuleb ümber harjutada end tongue sticking out smiley)
Hommikune kaal näitas ilusti täpselt 100.

Porthita, teed sa ilusti tabeli ka siia? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 27. July 2012, kl 11.54

Tere kaasvõitlejad! smiling smiley
Minu tänane kaal 107.1kg.
Ilmselt esimesel nädalal väga hästi mul ei lähe, sest nii kuuamde ilmadega ma eriti trenni teha ja liikuda ei saa. Aga püüan nii palju kui võimalik.
Imestan, et Porthita oma kaalu juures vabalt 4km kõnnib. Kui ma peaaegu sama palju kaalusin, siis oli raske isegi 0,5km kõndida ja ega praegugi kerge pole.Tegelt on probleem selles, et vererõhk on mul kõrge, avastati 2 aastat tagasi kui kaalusin 80kg, rohud mida sööma pidin tõid mulle 1,5 kuuga 30lisakilo. Ja Koormus EKG tehes selgus, et füüsilise pingutuse tagajärjel vererõhk ja pulss laes ja ei normaliseeru ennem, kui 20-30 minutit puhkan. Ja nii ma olengi selle jama otsas!
Aga ma olen järjekindel ja alla ei anna!
Edu kõigile siis!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. July 2012, kl 13.03

Teen ikka tabeli ka, sellega tegelen pühapäeval mingi aeg smiling smiley

Ega minul on ka vererõhuga probleeme, praegu võtan regulaarselt tablette vererõhu alandamiseks ja toimivad päris hästi. Tean, et kui nüüd 5 kg alla saan, siis läheb ka vererõhu probleem üle, nii poolteist kuud tagasi sai järgikatsetatud. Aga kuidagi puhkuse ja ebaregulaarse toitumisega kogunes kähku 5 kg tagasi.

Aga kuidas ma end oma kaalus liigutada suudan - ega kunagi 4 aastat tagasi 107 kg kaaludes ei jaksanudki liigutada, läksin esimest korda sellisesse trenni nagu BodyBalance (olles sellega varem kokku puutunud, mõtlesin, et mis see siis ära ei ole, hea kerge trenn), pärast mõtlesin, et annan otsad ära, pulss oli laes ja tõenäoliselt ka vererõhk, sest pilt tahtis eest ära minna. Aga siis sedasi vaikselt hakkasin end liigutama. Siis soetasin endale pulsikella, mis aitas juba päris palju, sest oli julgust ka mugavuspiirist üle minna, sest pulss oli normis, kuni peale poolt aastat tegin kuuel päeval nädalas kolm tundi päevas trenni ja ikka kohe intensiivselt, kaal oli langenud 95e peale. Siis aga keeras organism minu vastu ja mandlid jäid haigeks. Pool aastat hiljem kaalusin taas jälle 105 ja olin opi laual, aga harjumus end liigutada oli siiski, mõnel korral nädalas jõudsin tunnikeseks ikka trenni. Nooh, nüüd on sellestki 2 aastat möödas ja olen siis tänases kaalus.

Ehk siis lühidalt, võime käia on varasema pika ja kohati ka väga intensiivse trenni jäänukvorm grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 27. July 2012, kl 16.25

tere!!!! täna lõunane kaal 85,1.Noh sai siin pisut kätte võetud, käisin sõbrannal külas ja võtsin ennast käsile-kui õhtuks polnud 10000 sammu tehtud-ajasin sõbrantsi ka üles ja trampimasmiling smiley)))Eile proovisin ka rulluisud ära-kahjuks ei kannata luuümbrised seda koormust-uisutamine tuli normaalselt välja, sest ma juba teist talve uisutan, aga uisuväljal saab kohe istuda kui valu sääre eesosas koledaks läheb.....Ja eks nooruses sai ikka uisutatud ikka kõvasti. Tuleb siis ikka valida vastavalt tervisele liikumine-kõnd või ratas.Nii et sammulugeja peale ja astuma!!!Eile sai 17734 sammu tehtud ja õhtul ka ujumas käidud.Eks niimoodi läheb ka söömine meelest!
Porthita-ei tea vanust, aga eks iga tegevusega tuleb tegeleda tasapisi-eks organism ütleb ikka ise ette-et üle ka ei maksa pingutada.Aga pidevalt liikumises olemine annab hea baasi kaalu langetamiseks Jõudu meile kõigile!!!
Lizette-proovi rohkem looduslikke vahendeid vererõhu alandamiseks.On olemas aroonia tabletid.Kui marjad valmis saavad-arooniamahla, jõhvikaid.Vererõhk on paljuski ka psüühikast ehk närvidest sõltuv-kui miski närvi ajab-tõstab ka vererõhku,Seega tuleb nagu leida tasakaal ja vahendid , mis seda tagavad-jalutuskäik mõnusas ümbruses mõjub kindlasti hästi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. July 2012, kl 10.07

Hei hei kena pühapäeva!

Stardipunkt on nüüd kõigil fikseeritud smiling smiley

Üritasin mingi tabeli ka tekitada. Kui Te mingil minu käpardlikkusest tuleneval põhjusel tabelit ei näe, siis andke kohe teada.

Tabel ise SIIN

Porthita smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 29. July 2012, kl 11.36

Avaneb ilusti. Tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 29. July 2012, kl 12.46

aitäh-avaneb ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 30. July 2012, kl 08.09

Oeh, masendav... terve nädvah tööd teha rassitud selle palavaga nii et iga pisem liigutus tõi vee välja ja ikka on pluss 1,7 kg ... ehk on see vedelik, mis sai sisse kulistatud? Tänasest tuleb taas korralik olla, eks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. July 2012, kl 08.59

Elfie, tean, mida tunned. Terve nädalavahetus sai palju väljas liigutud - kõnnitud ja rattaga sõidetud; ning minimaalselt söödud, aga kaal - see arvas, et tark oleks peaaegu paigal püsida tongue sticking out smiley Aga eks nüüd tuleb nädala sees korralikult ponnistada, eks siis vb reedeks on tulemused näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 03. August 2012, kl 08.45

Et siis taas reede smiling smiley

Vaatamata nädala alguses olnud pluss 1,7 kg on lõpptulemus siiski positiivne ehk miinuses, numbriks 101,2 kg.
Loodan, et kohe kohe algav pisike puhkus seda vastupidiseks ei keeera smiling smiley

Päikest ja jaksu vastu pidada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 03. August 2012, kl 09.15

No see oli nüüd küll üllatus. Astusin hommikul kaalule ning kaal karjus 98! Kordasin kaalumist lausa paar korda ja ikka sama tulemus! Tundub, et trenn on nüüd lõpuks ometi mõjuma hakanud. Siiski siiski, nädalavahetusel tuleb pulma minna ning seal köögikaaluga ringi hüpata ja asju kaaluda oleks... kohatu. Õnneks suudan söömist üpris hästi kontrollida (geniaalne lausa, kuidas natuke kõige söömine ei tekita ebanormaalselt suuri isusid) ning seega ei muretse. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. August 2012, kl 10.06

Hei hei!

Ka minul on kenad kaalunumbrid. Täna hommikul näitas kaal 113,5. Kontrilliks astusin teist korda veel ja sain kinnitust, et selle nädalaga on kadunud 1,6 kg minu kehalt.
Eks mingi osa on ka organismist lahkunud veel. Sai ka kõnnitud ja rattaga töölgi käidud mis teeb siis kokku ca 25 km. Täna annab küll sadul veel tunda, aga pole hullu grinning smiley
Täiesti hämmastaval kombel näitas KA mulle terve nädala jooksul, et toitumine tasakaalus. Sellist fenomeni ma seletada ei oska, aga no ju siis nii oli.

Eks nüüd astun järgmisele nädalale motiveeritumalt vastu ja vaatab, mida see toob smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 03. August 2012, kl 11.35

Tere,
kiire, kiire, kiire. Erilist langust pole grinning smiley Kaaluks 107.0kg.
Teie olete tublid olnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 03. August 2012, kl 21.41

minul täielik madalseissad smiley(((kaal ei taha allapoole liikuda-pigem hakkab taas tõusma...85,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. August 2012, kl 11.01

Hei Hei!

Sellel nädalal kaotasime kokku 4,4 kg ja kõige tublim oli Violet, kes suutis kaotada tervelt 2 kg thumbs up.
Ka ülejäänud olid tublid! Iga kaotatud 100g on tegelikult saavutus ja kui ka veidikene tõusis, siis kindlasti järgmisel nädalal on langus sellevõrra ilusam winking smiley

Tabel SIIN

Päikest ja edu kõigile järgmiseks nädalaks! smiling bouncing smiley

Porthita hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 06. August 2012, kl 10.09

Kuidas Teie suudate iga päev päevikut täita?
No ma kohe kuidagi ei jõua... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 06. August 2012, kl 10.19

Mina tegelen rohkem planeerimisega, ehk siis täidan päeviku õhtul järgmise päeva peale ette. Siis ka lihtsam kaloritest kinni pidada, kui tead täpselt, mida järgmisel päeval süüa võid.
Küll aga päevikuga on minul probleeme nädalavahetuseti, siis ma ei ole iseenda söömise peremees, kuna seiklen ringi ja söön erinevates kohtades erinevaid asju, aga kahjuks silma järgi ma koguseid ei oska tänaseni väga hinnata ja seetõttu on nädalavahetuseti mul asjad kontrollialt väljas. Nädala sees aga jah, istun õhtul 10 min KA's ja planeerin järgmise päeva söögi ette ära. See on eriti lihtne, kuna võtan ise tehtud toidu tööle kaasa, siis tean täpselt, kui palju see mida annab. Poes käin ka korra nädalas ainult ja ka hommiku ja õhtusöögid on sedasi ette planeeritud.
Lühidalt siis ette planeerimine on minu puhul kogu saladus smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. August 2012, kl 09.43

No kui ma aega saan, siis püüan mõneks päevaks planeerida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 09. August 2012, kl 12.29

Porthita ütles nii ilusti, et kui üks nädal tõuseb siis järgmine kord on langus ilusam. Ma saan sel nädalal vist vastupidi öelda, et kui üks nädal langeb siis järgmine tõuseb. grinning smiley Hämmastav lausa, kuidas reisime ja toidu mittekaalumine portsjoni suurust mitmekordistab. Eelmine nädal -2 õnneks teeb meele piisavalt heaks et sel nädalal... jääks 0 oleks ka hea meel! smiling smiley

Lizette. Mina kõnnin alati märkmik ja pastakas taskus. ligikaudused kogused, et umbes kui palju midagi kaaluda võib saab kirja panna. Ja kui ei saa ka kaalu kirja, siis vähemalt on endal kirjas et näe, sõin seda ja toda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. August 2012, kl 07.54

Oeh, see nädal olen ka ise + ringil ehk siis kaal näitas täna hommikul 113,7.
Põhjused on enam vähem teada, püüan järgmisel nädalal paremini, aga väga ei looda, kuna algab puhkus ja elu muutub kaootiliseks sellega seoses, aga ma siiski püüan.

Selle nädala tabel tuleb millalgi kas pühapäeva õhtul võilausa esmaspäeval, kuna sõidan nädalavahetuseks seiklema ja interneti kasutamise võimalust ei ole.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 10. August 2012, kl 09.14

Mina jään eluks ajaks siia kaaluabisse, selle nädala langus siis jälle ainult 100g grinning smiley, seega kaal siis 106,9kg.

Porthita, ma tean mida ma suhu panen ja suudan üles märkida, aga see kaaluga jändamine on niiiiiii jubeee grinning smiley

Eks ma püüan ikka ja jälle, varsti kunagi ükskord saab see hoidiste ja marjade ja aiamaaga jändamine ka otsa grinning smiley

Edu siis kõigile! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 10. August 2012, kl 13.02

Minu kaal ei ole piisavalt võimas, et näidata komakohti ning kuna umbes ei taha ütlema hakata, jään sel nädalal ilusa suure 0 juurde ning lõppnumbriks jääb 98. Kuigi kaal näitab naaaaaatukene alla selle kriipsu, aga kui palju - vat ei tea.
Arvestades seda, et trenni pole teinud, söömine on olnud ääretult kehv ning keegi kurjam võttis elamises küpsisepaki lahti, olen mina tulemusega rahul grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 10. August 2012, kl 23.07

Tere!!!Mul juubelipäevad ja ime niigi, et kaal vaid 85,4kg.....aga ega ma jonni jätasmiling smiley))mis sest, et kaal pole langenud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.