Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. October 2014, kl 10.30

Liz, mis putru sa sõid?

Trenniga on nii, et kui ikka ei jaksa ja tervis kehva, siis ei olegi väga mõistlik mingit suurt ja rasket trenni teha, aga katsu leida aega lihtsalt jalutamas käia, esialgu rahulikult ja natuke, kui juba enesetunne parem ja harjumus, siis järk järgult kiiremini ja kaugemale smiling smiley

Violet, uuu!? smiling smiley

Korrastasin ka TABELi

Porthita winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 14. October 2014, kl 21.44

Sõin kaerahelbe putru nisukliidega, Nordicu oma äkki.
Eks ma püüan jah nii, et kõige pealt harjuks igapäeva elutempoga ära ja siis hakkan vaikselt miskit juurde mõtlema oma liikumisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. October 2014, kl 08.02

Tere karget reede hommikut!

Siin Tallinnas olid igatahes hommikul esimesed miinus kraadid.

Minu kaal täna kah miinuses grinning smiley ehk siis 100,8 ja tervelt -800g. Pole üldse paha tulemus. Aga no eks natuke lootsin ikka, et saan jälle kahekohalise numbri ette, aga no eks siis vast järgmisel nädalal smiling smiley

Toitumise ja trenni mõttes on nädal siiani igati eeskujulik olnud. Kuidagi on nii, et kuigi tööl on hullult kiire ja tööpäevast jääb asjade ära tegemiseks väheks, siis trenn hoiab stressi kontrolliall ja enesetunne ja tuju on täidsa head.

Liz, äkki asi ongi selles, et kaerahelbepuder nisukliidega, proovi kaerakliidega ja kui see ka ei aita, siis äkki proovid hoopis riisi(helbe)- või tatra(helbe)putru - viimased ei sisalda gluteeni ja on oma olemuselt juba süsivesikuid aeglasemalt välja andvad.

Violet, aaauuuuuuuu! smiling smiley


Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 19. October 2014, kl 12.55

Heihoo,
olen olemas ja teid unustanud ei ole. Eelmisel nädalavahetusel astusin kaalule ja jooksin sealt kiiresti minema. Ja siis ei tahtnud kellelegi tunnistada ka, et ebaõnnestuja olen. Tundsin end kohutavalt - olen sellega nii kaua vaeva näinud ja ei midagi, ikka on kohevust rohkem kui rubla eest ja noh.. kaua ma jändan. Mingi hetk viskab ikka bloki ette. Eks.

Aga ma ei ole alla andnud. Sel nädalal olen olnud tubli, kohati on paar nö toitumisebaõnnestumist olnud (näiteks eile õhtul, tädi irma tõttu). Aga üldiselt patustamisi see nädal polnud - hoopis vastupidi, pidin endale toitu sõna otseses mõttes sisse suruma. Sõin hommikusöögi ära ja järgmine kord kui toidule mõtlesin oli kell umbes 7 õhtul. Mitte, et mul oleks kiire olnud vms - lihtsalt ei olnud isu. Vahepeal siis ikka sundisin midagi, vahepeal ei sundinud ka.
No ei tea. Nüüd tunnen, et asi on parem ja toit ei ole enam nii vastumeelne, kõht läheb natuke tühjaks ja olen isegi huvitatud söömisest. smiling smiley

Teie olete nii tublid. Mõlemad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. October 2014, kl 18.11

Tere!

See nädalavahetus on minu jaoks olnud väga raske. Esiteks kolimine, siis uue kodu ehituseks vajalike asjade ostmine, lisaks veel sooline iseärasus jne. Praegu mõtlen, kas ma jaksan järgmiseks nädalaks süüa teha või püüan homse kuidagi üle elada ja homme õhtul teha. Näis.

Violet, ega see, et tõele otsa ei vaata ei muuda tõde winking smiley Igatahes nüüd on vaja end lihtsalt kokku võtta ja edasi minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 20. October 2014, kl 10.33

Tere
Reedene kaal 105,5kg
No ma ei saa, see tädi irma meeldib mulle, just see väljend. Ja oleme ikkagi kõik suhteliselt samamoodi ajastatud kah grinning smiley Olen aru saanud, et enne tädi irmat on mul just suured söögiisud ja igasugused naljakad isud. Aga nüüd kui kohal, siis olen kohutavalt väsinud ja ainult magaks ja söök pole üldse põhiline. Igatahes nädal oli muidu tubli, libastusin ühe kohukesega ja nimepäeval sõin tüki kooki.
Putru hetkel ei näpi, las siis veidi olla grinning smiley

Violet, eks meil kõigil on tõuse ja mõõne, minul ka oli. Terve pikk nädalavahetus oli täielik mõõn. Kiirabi külastas mind taas ja üleüldse olen nii väsinud ja masenduses olnud. Aga ütleme nii, et täna tundub tulevik helgem, mis sest et reedene kaal oli plussis ja ma sinnani igati tubli olin. Olen edasi ka.

Porthita, ma tahaksin sinu nahas olla, just maja ja kolimise suhtes, tegelt ka. Ma tean, see on kohutavalt raske ja väsitav. Aga sa teed kõik nii nagu sa soovid ja kui see kõik ükskord valmis saab, siis see rahulolu-super. Minu unistus on ka oma majani jõuda, hetkel veel unistus smiling smiley

Igatahes olite tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 25. October 2014, kl 11.37

Oh-oh. Kas ma tõesti esimene?

Saan nüüd siis anda oma kõikse õigema numbri. Tunnistan tõde ja liigun koos sellega koos edasi. Mõõtsin-kaalusin ja tegin kõik muu põneva. Panin kirja endale eesmärgid jms.

Kaal oli 93,8. Mis on küll + aga no las ta siis olla + kui ta tahab. Ma ei stressa. Nädal läks muidu kiirelt, jube palju vaba aega oli ja enda rõõmuks ei kasutanud ma seda hambad laiali istumiseks. Käisin tuttavatel külas ja käisin jalutamas ja nautisin ilma ja olin niisama rõõmus ja rõõsa. smiling smiley

Toitumisega läheb enamvähem. Alati saaks hullemini ja alati saaks paremini. Vaikselt liigun sinna paremini suunas. Ostsin endale uued trennipüksid ka - sellised, millega saaks jaheda ilmaga väljas kepikõndi teha või jalutada vms. Praeguste jooksupükstega (lühikesed) hakkas juba kõhe.

Üldiselt aga, teate, hea on olla! smiling smiley Ilma mingi konkreetse põhjuseta. Mis teeb selle veelgi paremaks.

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. October 2014, kl 09.00

Tere!

Mina olen oma kolimise hullumajas jätkuvalt ja seetõttu ununes ka reedel jutustada smiling smiley Kaal näitas 101,4 ehk siis küll tõus, aga mitte kõige hullem. Trenni ei jõudnud ja üritan siin mitmel rindel korraga toimetada nii et vahepeal lihtsalt tabab stressisöömine, mis seal ikka, selle nädala lõpus annan korteri võtmed uuele omanikule üle ja siis peaks vähemalt selle võrra elu rahulikumaks minema.

Eks ma püüan mingil hetkel end kokku võtta ja ka tabeli korda teha, millal see juhtub, kindlalt ei julge lubada. Tööl ma google docs'i ligi ei saa, aga kodus pole olnud aega arvutit sissegi lülitada.

Violet, mul on ka olnud neid hetki, kus mul on täiesti seletamatult hea olla ja see on ülivinge tunne smiling smiley Üks selline hetk tabas mind reede õhtul külalisi vastu võttes ja nendega aega veetes. Hästi tore oli näha inimesi, keda ma polnud üle aasta näinud, kuid kes sellest hoolimata on väga kallid ja kelle puhul ei ole üldse oluline, et selline aeg on vahele jäänud, jutt jätkus, nagu oleks alles nädal tagasi pikalt vestelnud smiling smiley

Kuigi mul on olnud küllaltki veider aasta sest minu elust on lahkunud üks väga väga kallis sõbranna ja ühe pikaaegse sõbra olen ise oma elust välja arvanud ning püüan ka oma pikaaegsest armastusest üle saada, siis reede õhtlu vaatasin neid sõpru, kes olid kohale tulnud ja teadsin, et need on need päris sõbrad - enamikke tean praktiliselt kogu oma elu ehk siis üks on peretuttava laps, keda ma tõesti teangi kogu oma elu, üks on lasteaiast saati minu elus, järgmine on keskkoolist saadik jne. Üks keda ma tean küll alles lühikest aega aga omab minu elus siiski üli olulist rolli, ma võin teda peaaegu oma elupäästjaks nimetada, aeg ajalt nügib ta mind ikka õigele teele tagasi, kui mõistab, et olen kõrvale kaldunud mitte ainult tervise mõttes vaid ka kõiges muus. Oeh, ilus reede õhtu oli smiling smiley

Seda kõike kirjutades tunnen taas jällegi seda õnnetunnet ja õnnistatuse tunnet.

ELU ON ILUS!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 27. October 2014, kl 12.52

Tere,

Nii hea on lugeda, et olete sellist positiivsust täis smiling smiley

Ütleme nii, et suhteliselt mina kaa grinning smiley
Kaal 103,6g grinning smiley
Alguses ei uskunud, et see tõsi on, sellepärast tegin järgmisel hommikul kontrollkaalu ja täpselt sama näitas, ju siis on smiling smiley

Aga praegune aastaaeg mulle meeldib, saab küünlaid põletada ja juba on mandariinid üsna head.Ja uued head rohelised teed on ka mul leitud. Mõnusss... Nädalavahetusel saigi õhtuti filmid otsitud ja vaatasin neid, tundsin ennast lihtsalt hästi. Ja uuel nädalal uue hooga. Palju-palju on kooli asju teha. Aga ma ei muretse väga, küll ma hakkama saan smiling smiley

Teile siis sama positiivset nädalat, nagu eelminegi oli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 27. October 2014, kl 20.57

Liz, jaga, mis head rohelised teed sul on? winking smiley Mulle hullupööra meeldib roheline tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. October 2014, kl 11.29

Hei hei!

Võtsin end kokku ja endale aega ning nokkisin TABELi korda teha.

Järjest vaikselt hakkab stress ja kiire kiire rahunema. Võtsin vanast kodust väljakolimiseks puhkust töölt ja see stress on nüüd maas. Täna pean veel natuke oma erialast tööd tegema, aga see pole kah midagi hullu, kuigi eks väike pinge ole sellega seoses ikkagi, aga noh, mis seal ikka, eks oma vigadest õpitakse winking smiley Loodan, et sellega seoses siiski läheb kõik hästi. Igatahes kui see üks väike kirjatükk valmis ja kohtusse ära saadetud, siis saan täielikult pühenduda asjade kokku pakkimisele ja mööbli lahti võtmisele ja sisse pakkimisele.

Kui nüüd siin paari päevaga stressiõgimisse just ei lange, siis on lootust reedel jällegi miinust näha smiling smiley, aga ei hõiska enne reedet smiling smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. October 2014, kl 18.27

Tere reedet!

Niih, nüüdseks olen kodutu grinning smiley Täna hommikul tegin veel viimased kiiremad kolimise liigutused ja andsin korteri uuele omanikule üle. Seal oli siis ka viimane kaalumine, mis näitas numbrit 100,0. Tegi ikka tigedaks küll, et ei võinud siis veel 0,1 väiksemat numbrit näidata tongue sticking out smiley Aga ikka on tulemus päris kenake smiling smiley

Stress on ka maas, kuigi eks nüüd on uued stressi allikad kindlasti jällegi varsti spinning smiley sticking its tongue out aga eks tegelen sellega siis, kui see kätte jõuab, hetkel on veel rahulik.

Igatahes järgmised kaalunumbrid tulevad erinevad, kui üldse, sest mõnda aega elan ju vahemate juures ja siin ei ole need kaalumise võimalused nii lahedad, aga eks katsun siiski ka siinse aparaadiga sõprust sobitada, eks näis.

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 31. October 2014, kl 22.19

Minul oli meeletult veider nädal.

Olen nädal otsa kehvasti maganud, pidevalt väsinud ja uimane. (Ei ole seotud kella keeramisega).

Kaalunumbrit ei oska öelda, sest olen oma armsast komakohtadega kaalust eemal. Toitumise poolelt oli aga väga vahva - ma sõin ilusti tervislikult, mulle hullult meeldis kokata ja ma proovisin oma menüüst uusi toite ja no tõsiselt - mulle võib kokkamise kuldmedali anda. Jäin hullult rahule. Samas, stressi on rohkem kui rubla eest - tähtajad ja 6 päevased kooli/töönädalad ja... Aga ma saan ikka hakkama! smiling smiley

Trenni jõudsin ka natukene. Siuke.. veidralt uimane aga ikka hea nädal! Ja noh, hoolimata kaalu puudumisest siis.. jope on küll seljas natuke lahedam! smiling smiley

Porthita, eks see 0,1 oleks kindlasti teinud palju rõõmu aga no nüüd on ka ju ilus ja ümmargune! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati violet 31.10.2014 22.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. November 2014, kl 19.05

Tere,
Minu kaal sel nädalal 103,7kg. sad smiley
Tean ise ka milles viga. Ma enam ei kasuta hetkel ühtegi rasestumisvastast vahendit, need pidid mulle ikka väga pahad olema ja nüüd kiusab mind tohutu magusaisu ja miks see Maiasmokk, teeb nii häid asju nagu viimasena välja lastud mandel miskis trühvlis ja šokolaadis, õnneks pakk on 100grammine. Sel nädalal sai neid lausa 2 söödud. Ja köögi kappe koristades leidsin ühe bounty- mu lemmik, selle sõin kah ära. ei tea kas just asi selles, aga ega kõik nädalad ei saagi ühtemoodi head olla.smiling smiley

Tegelikult ma teeks siiski ettepaneku, et jagaks ikka retsepte ka. Mind nii huvitab, mida teie sööte, ehk saaks mingeid ideid ammutada. Ja üleüldse võiks toidust rohkem ja täpsemalt rääkida, mis arvate?

Violet, ma sel nädalal nüüd mitu uut rohelist teed ära proovinud, räägin ainult nendest mis nimetamist väärivad grinning smiley'
Aegumatu lemmik on siis Liptoni piparmündiga roheline tee, avastasin, et ka mandariini ja apelsiniga on täitsa hea. See Makroonidega vms, mis uus, see on sellise veidi nagu küpsise maitsega, joon ära selle paki, aga uut ostma ei tõtta. Sõbranna tõi Tallinnast Gurmansi poest ka kolme sorti, eile kohe proovisin jõhvikaunelma ära ja ütleks, et lõhn on parem kui maitse grinning smiley Siis veel sealt Old Love nime all roheline tee, see on ammusest ajast lemmik. Ja homme proovin ära sidruni oma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. November 2014, kl 00.32

Liz, olen igati nõus sellega, et võiksime ka toidust rääkida. Olen siin aeg ajalt ikka mõnda retsepti jaganud, aga kindlasti võiks neid veel jagada smiling smiley

Üldises plaanis teen otsa lahti sellega, et räägin, kuidas mina üldisemalt söön. Hommikuks on 2 munast ja värskest köögiviljast koosnev roog - täna hommikul näiteks praadisin pannil ühe sibula, valasin peale lahti klopitud 2 muna ja lasin küpseda ja päris lõpus panin veel natuke juustu ka peale ja kõrvale hakkisin 1 paprika.

Täna lõunaks tegime peedi frikadelli suppi: 1 ports oli siis umbes selliste kogustega - 1 kartul, 130g peeti, 1/12 väikest kapsast, sibul, umbes 2/3 porgandit (mina enda portsust nokkisin porgandi välja grinning smiley ), frikadellid - 130g veise hakkliha, 1/3 muna lahti klopitud, maitseks soola, pipart, tüümiani; supile läks maitseks sool, pipar, petersell ja sidrunimahla. Loomulikult tuli ka vett lisada, et kogu ports rohkem supi moodi ikka välja näeks grinning smiley

Õhtul sõin väljas armeenia šašlõkki.

Liz, ma kahjuks ei saa mainimata jätta, et mis moodi sa saad bountit ülse süüa? ma polnud aastaid vahepeal söönud ja siis sel suvel mõtlesin, et vanasti ju maitses hästi ja ostsin ühe batoonikese, aga see oli niiiiiiiiiiiiiii üli magus, et peale esimest ampsu viskasin minema. Sorry!

Violet, minul käivad need kehvasti magamise hood seoses hormoonidaga, aga noh samas, ma tajun üldse oma hormoonide liikumist enamikest paremini, aga no eks mul ole need liikumised ka drastilisemad. Aga ma mõistan, mida Sa tunned.

Igatahes lisasin numbrid ka TABELisse smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 02. November 2014, kl 15.35

Porthita, ma ei kujuta isegi ette kuidas ma selle ära suutsin süüa grinning smiley magus ja vastik oli nagunii. Ja tegelikult mida vähem sellist jama sööd seda magusamad nad tunduvad, nüüd juba aeg-ajalt tunnen, et hommikune banaan on ka jube magus smiling smiley Aga ei tea, see magusaisu oli nii tohutu, et ma oleks ei tea mida söönud grinning smiley

Minul ka seoses tsükliga on magamine halb, üldse magan halvasti ja näen igasugu halbu unenägusid jne.

Aga muidu nagu tervislikumast toitumisest ka siis:
Söön ka üsna tihti muna, väga kasulik ja kiiresti valmiv toit. Ja tihti teen süüa valmis mitmeks päevaks. Siit siis minu ühe päeva toidud:
Hommikuti söön enamasti koguaeg Leiba või Saibi, mis 100% rukkijahust, kanasink ja kurk, kõrvale üks banaan.

Lõunaks tegin kanahakkliha -šampinjoni suppi.
Poti põhjas pruunistan porgandi, sibula, seened ja hakkliha, lõpus lisan porru ja suvikõrvitsa kuubikud, lisan veel ja lasen keema tõusta. Eelmisest päevast oli veidi keedetud riisi järel, lisasin selle ja külmutatud herned ja brokkoli, maitsestasin tilli ja peterselliga. Ahjaa, lisasin ka külmutatud spinati kuubikud. Lõpus, pigitsasin läbi pressi veel kaks küüslaugu küünt ka sisse.
Suppi saab tavaliselt nii palju, et seda sööme mitu päeva. Järgmisel päeval ongi hea, supp soojendada ja söök olemas.

Õhtuks tegin terve ahjukana, sain sellise väiksema. Lisasin juurde porgandi, sibula, suvikõrvitsa, seened, küüslaugu. Seened ja kana mu arust sobivad igas variandis ülihästi kokku. Kõrvale tegin salati - hiinakapsas, porgand, porru, kurk, tomat, konservherned, roheline sibul ja petersell, maitsestasin sool ja oliivõliga, mis on veidikese sidruni maitsega.

Hetkel on nii, et ma kahjuks ei saa kasutada piimatooteid endiselt ja paprikat ja pipart ja ube ja veel mõndasid toredaid asju, seepärast on minu valik selline.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 03. November 2014, kl 23.53

Jaaa, mulle ka meeldib see idee! Et räägime toidust ka!

Minul on siis täna siuke kiire päev. Päev otsa olin koolitusel ja seejärel veel koolis. Seega toit oli kaasas.

Hommikul sõin omletti - veisesinki ja sibulat panin lisaks. Sibula kooslus mulle singiga hullult meeldib. Tomatit panin kah manu - läks kogus kohe suuremaks!

Lõunaks kartult ja sealiha. Mingi maitseaine jäi sealt mul puudu, oleks natuke tahtnud sellist.. funki juurde.
Siis vahepeal jõi jogurtit (geniaalne, et jogurtit 300g pakis müüakse! Nii hea kaasa võtta!) ja sõin õuna. Õhtul tegin soojaks üleeilse püreesupi (külmutatud aedviljad + puljong + kohvikoor- sest sulajuustu polnud), juurde natuke kanaliha ja peoga seemneid. No nii hää on!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 04. November 2014, kl 09.27

Tegelikult tahtsin lisada, et hommikuti joon klaasi sidurnivett ka. Kunagi sai loetud, et pidi häirivalt kasulik olema. Mulle aga lihtsalt hakkas meeldima. smiling smiley (Toidutegemise kõrvale siis, muidu suu jookseb vett pudru peale grinning smiley )

Ja tahtsin jagada teiega üht fantastilist retsepti Elari toidu/trenniblogst aga.. ta on selle kahjuks kinni pannud. sad smiley Proovin veel otsida - muidu retsept oli porgandi preesupp. Seal oli õuna ja kartult ja.. maitses pähklite järgi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 08. November 2014, kl 17.46

Heihoo,
uus nädal jälle läbi ja.. mina olen ikka veel oma kaalust eemal. confused smiley Järgmine nädal aga saan ilusti numbriliselt rääkida kaasa!

Kuidas siis nädal läks.. õppisin olulise asja. Mitu päeva lihtsalt ei jõudnud nii palju süüa kui ette nähtud (jõudsin hilja koju, väsinud jne) mis lõppes sellega, et... lõpuks läks kõht ikka väga tühjaks ja siis sai nö ebasoovitatava toiduga seda täidetud. Oh õudne kui vastik pärast olla, sees keeras ja siuke.. puhvis tunne tuli. Enam seda viga ei tee, vaid püüan ikka kaasa võtta jms kui pikemad päevad tulevad.

Numbrit öelda ei oska kuid positiivse näiduna pidin püksirihma nädala alguses augu võrra kokkupoole tõmbama. smiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. November 2014, kl 21.31

Hei hei!

Vabandan, et eile ei jõudnud siia, aga nädalalõpp kiskus kiireks ja põnevaks, üks väga vinge töö üritus oli. Särasin ja nautisin.
Eile hommikul näitas kaal 98,7 ehk siis päris kenake langus ja täitsa kahekohaline number smiling bouncing smiley

Eilne pidu aga läks pisut käest ära ja loodan, et sellega uue nädala tulemust ära ei rikkunud. Natuke läks sööki natuke läks ka alkot, aga eks näis smiling smiley

Emotsionaalselt on tänane päev pisut raske, aga kuna mul ei ole võimalik ise enda mõtetega üksi olla, siis loodetavasti saan kurvastusest üle. Nimelt olen juba mitu kuud ühte oma parimat sõbrannat üritanud tabada ja aru saada, mis juhtus. Täna lõpuks oli aega asi tõsiselt käsile võtta ja kuigi olin seda juba ammu kahtlustanud siis täna ta kinnitas, et meie vahelt on mingi must kass läbi jooksnud ja ta ei soovi minuga enam suhelda. Kahjuks põhjust ma teada ei saanudki, aga eks mul ole oma kahtlused ja võibolla annab ka aeg vastused. Seda, kui valus see on, ei vähenda see siiski ja teen siin lihtsalt head nägu ja olen vapra maskiga.

Igatahes olen homsest enam vähem normaalses toitumise rütmis tagasi ja püüan paari päevaga kaalule tekitatud kahju kuidagi heastada smiling smiley

Violet, ootan juba huviga sinu kaalunumbrit!
Liz, kuidas Sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. November 2014, kl 12.17

Tere, tere

Minu kaal reedel 102,7kg.
Langemises smiling smiley Ja veidi sai ka piimatooteid tarbitud. Eriti hea on kohuke või kohupiim rohelise teega winking smiley Ja müügist leidsin ükspäev juba piparkoogi kohukese, see on minu talvine maius winking smiley

Toitumine oli ka üsna timm grinning smiley Ei juhtunud sööma mingit jama, ainult reede õhtul 1 tk kringlit, mis külakostiks oli. Lisaks sai veedetud nädalavahetusel aeg väga kallite inimestega, kes samuti tervislikust toidust lugu peavad. Kerge positiivsuse laine tuli kohe smiling smiley Aga varsti peaks hormoonid jälle möllama hakkama...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 09. November 2014, kl 17.54

TABEL

Seekord eriti ilus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. November 2014, kl 20.51

Tuli meelde, et räägiks jälle toidust ka täpsemalt siis.
Jagan oma lemmikuks saanud riisisalati retsepti.
Riisisalat- keedetud riis, keedetud muna, värske kurk, tomat, porru, hapukoor, maitserohelist-mina panin ohtralt tilli, maitseks ikka soola ka ja segasin hapukoorega.
Ega siin midagi muud rohkem rääkida pole komponentide juurde grinning smiley
Ja ikka teen alati mitmeks söögi korraks. Ja selleks on kaks põhjust-
1.säästad aega
2. kui kiire on siis on hea võtta valmis toit kodust ja ei teki põhjust haarata mingi rämpsu järele smiling smiley Mida mul just aeg-ajalt sellel põhjusel juhtus.

Aga uueks nädalaks jõudu ja jaksu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. November 2014, kl 20.47

Hei hei!

Minul oli see nädal ränk, eelmisest reedest tänaseni jäi kaks suurt pidu ja tähistamist. Kuigi vahepealsetel päevadel üritasin siiski natuke ikka jälgida, mis suhu läheb, siis päris kõiki kahjusid mul vältida ei õnnestunud. Ka pidudel ei suutnud kindlat meelt säilitada nii et sai tarbitud ka natuke alkoholi, natuke magusat ja kõike muud ka.
Igatahes näitas kaal eile mulle 98,9 ehk siis +200g. Arvestades kõike, ei ole see tegelikult üldse halb tulemus.
Toidust ma ei oska see nädal üldse midagi rääkida, kuna ise süüa praegu eriti ei tee ja sel nädalal no ei söönud ka midagi märkimisväärset erilist.

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 16. November 2014, kl 18.44

Tere,
minu kaal sel nädalal 102kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 22. November 2014, kl 11.15

Vabandust, et eelmine nädal ei kirjutanud. No lihtsalt nii kiireks läks ja siis ununes. Käisin küll kaalul ja puha - tulemus polnud küll päris selline nagu ma ootas (92,8) kuid asi siiski.
Täna siis... sain numbriks hopis 94. No mida?! Samas, täiesti arusaadav, toitumine polnud hää + tädi Irma.

Aga nüüd läheb stressivabamaks natuke. Ja järgmine nädal tuleb ilus miinus, sest toimisplaan on juba praegu paika pandud. (täna on veel vanaema sünnipäev, hea siuke proov vaadata kuidas ma hakkama saan. Õnneks on meil ära jaotatud toidud, et rahvas ei tuleks viie tordiga (sest siis tahaks ju alati kõike proovida!).

Ja õues on lumi. Nii vahva! Ilusat nädalavahetust ja kuidas teil? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. November 2014, kl 22.03

Hei hei!

No eelmine nädal oli ju juba päris kenake number tegelikult, selle nädala oma ... njah ... no ei ole nii kenake.

Minust nii palju, et reedene kaal 98,6 kg ja langust 300g. Nuuh, põhjused, miks tulemus väga hea ei olnud, on üks. Nimelt neljapäeva õhtul oli saunaõhtu, kus sai näksitud igast jama. Täna on muidugi juba ilusam number, aga ei tegele enesepettusega ja seda siia praegu kirja ei pane. Loodan, et õnnestub järgmiseks nädalaks veel ilusam number saada smiling smiley

Nädal ise oli kiire. Trenni jõudsin aga lausa 4 korral. Püüangi nüüd endale jälle sisse harjutada seda 4 trennikorda nädalas. Reedest töötan uues asukohas ka ja seal saan kasvõi ööpäev läbi sisse ja tööd teha. Ees on ootamas väga kiired töönädalad ja saan sättida nii, et vahepeal käin trennis ära ja vajadusel lähen peale trenni tööle tagasi.

Treener naeris, et kui oma eelmisest kodust ära kolisin praeguse diivani otsa, siis diivani ebamugavusest tulenevalt oli mul alguses pidevalt selg valus, nüüd siis aga ma olen lahendanud probleemi sellega, et ma lihtsalt ei maga grinning smiley Asi lihtsalt selles, et paar nädalat on tõesti ööund jube väheks jäänud, aga ma vähemalt püüan nädalavahetusel enamiku puudujäägist järgi magada.

Toidust jällegi ma suurt midagi rääkida ei oska, ei ole midagi põnevat teinud, lõunaks ja õhtuks ikka kas pannilt kala või liha ja salatit kõrvale.

Liz, kuidas sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 23. November 2014, kl 17.52

Tere,
Minu kaal 101,1kg. Kartsin küll, et tuleb plussi ring, õnneks mitte. Söögiisu oli kehva ja ei söönud nii palju kui vaja. Loodame, et ka järgmisel nädalal langevas joones.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. November 2014, kl 18.01


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. November 2014, kl 09.39

Hei hei!

Mina sain oma kaalu jälle künkast üle. Tänane kaalunumber näitas 96.9 ehk siis nädalaga -1,7 kg.

See nädal ajasin ka muidugi näpuga järge toiduplaanis ja pingutasin jällegi 4 trenni teha. Olen endaga mega rahul. Täna on muidugi pisut raske päev, kuna poolest päevast hakkab järjekorde jõuluüritus koos söögiga ja no mul ei ole mingit võimalust valida, mida söön, aga terve päeva söömata ka ei taha olla.

Igatahes on ka tervis viimasel paaril nädalal vimkasid visanud ja päris hirmu nahka ajanud. Nimelt mul käivad mingid kummalised pearinglus hood peale. Viimasel nädalal pole päevagi möödunud ilma, et mingil hetkel pea pööritaks confused smiley Suure ehmatusega helistasin arstile ja rääkisin loo ära ja sain juba järgmiseks nädalaks aja. Kõige rohkem ma kardan, et nüüd tuleb diabeedi diagnoos ära confused smiley aga eks näis. Loodetavasti saan ikka paari nädala jooksul targemaks ja tegelikult ei ole midagi tõsist ja lihtsalt tuleb olemasoleva rohu doosi kohandada.


Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.