Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 03. December 2014, kl 00.02

Suurte hilinemistega, aga reedene kaal oli siis seekord plussis 101,7kg. Selle nädala reedel äkki saab ikka miinust,loodame smiling smiley
Porthita, kas sul vererõhk on normis?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 03. December 2014, kl 22.17

Mina olin jälle kaalust eemal. Aga nüüdsest peaks see asi ka laabuma.

Avastasin, et ma olen laisk. Ei viitsi teha, istuks voodiks ja vahiks lage. Pean natuke rauda rohkem sööma, siis läheb see kindlasti üle. See nädal ongi, et hommikul söön ilusti, lõuna jääb aga nii hiliseks, et.. siis enam ei jõua midagi teha ja söön mis kätte juhtub.

Täna sundisin end hambad risti korralik olema. Hea on olla. Jagaks teiega siis oma tänast kanawrappi - kasutan täisteratortillat, kana, tomatit, kurki, paprikat, salatit, sibulat... natuke hapukoort. OI KUI HEA.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. December 2014, kl 12.41

Tere!

Oh oh, tore näha, et ikka olemas olete, mul juba tekkis hirm, et võtsite jõulupausi smiling smiley

Liz, kogu selle peapöörituse saaga juures kõige veidram see ongi, et rõhk on normis. Esimese hoobiga arvasin ise ka, et asi selles, aga kõik aparaadid näitasid, et rõhk normis. Täna arsti juures täpselt sama asi, pea käib ringi, aga rõhk on normis. Täna käisin oma endokrinoloogi juures ja ta arvas, et veresuhkruga tegemist ei ole ja ka veresuhkru näit oligi korras, aga sai võetud veel terve rida analüüse kilpnäärme talituse kohta, nende tulemused saan hiljem teada.

Violet, kindlasti võta raua preparaati ja D-vitamiini kapsleid (neid kangemaid) ja üks multivitamiini kuur ka paha ei teeks.
Toiduga soovitan jätkuvalt seda, et tee süüa ette või vähemalt sellisesse seisu ette, et on ainult viimase lihvi andmise vaev, mid on see alat väga aidanud.

Ma kahtlustan, et homme ei ole mul väga head tulemust ette näidata, kuna eile oli väike tähistamine restoranis koos hea söögiga, millega ei suutnud väga piiri pidada ja täna on kõhus raske olla ja ka hommikune kaal näitas hirmuäratavaid numbreid. Und, mis aitaks kaalulangusele kaasa, on ka väheks jäänud. Jälle mitu ööd olude sunnil umbes viie unetunniga ja ega tänane parem ei näi tulema. Loodan täna vähemalt mingi kergema trenni teha, aga eks näis, kuidas sellega läheb.

Olge tublid ja fikseerime siis jällegi homse seisu võrdluseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. December 2014, kl 09.44

Tere hommikust!

Minu tänane kaal on 96,9 ehk siis +100g. Arvestades siis kolmapäevast pidu ja asjaolu, et ma ainult ühe korra olen trenni jõudnud, siis on isegi ju päris kenasti. Ausõna, ma tegelikult kartsin palju hullemat tulemust.
Eile õhtul ma siiski ei jaksanud trenni minna ja kobisin hoopis koju magama. Täna on pisut ärksam olla, aga ega kogu und siiski välja magatud ei saanud. Loodetavasti saan homme hommikul mõnuga pikalt põõnata smiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 07. December 2014, kl 12.29

Olen nüüd rauapreparaatide peal. Ons see siis platseebo või midagi muud aga muutus oli ikka väga kiire tulema. grinning smiley
Kaalu osas oli natuke pettumus, 93,8. Aga no... vähemalt on miinus.Kui Porthita ootas hullemat siis mina ootasin paremat grinning smiley

Järgmiseks nädalaks on suured plaanid - plaanin lausa kolme trenni jõuda (mis minu tavapärase... 0-1 trenni võrdluses on ikka ilus edasiminek).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. December 2014, kl 19.47

Minu kaal sel nädalal 101,2kg. Nii et kahe nädalaga lõppkokkuvõttes 0 grinning smiley
Aga kimbutasid mind igasugu haigused. Korraga põiepõletik ja tupeseen, mida pole ikka oma 5 aastat tunda saanud. Ja nüüd eile hakkas kõht streikima. Kohutavalt valutab, öösel magasin ainult 3 tundi ja väike palavik ja peavalu. Oh, loodame, et see kaalu väga palju ei mõjuta.
Aga Porthita, kui põhjust ei leia, siis tuleb kõrvakliinikusse aeg panna ja oma tasakaaluorgan ära kontrollida smiling smiley Olen ise käinud seda 2 või isegi lausa 3 korda tegemas. Diagnoosiks vertiigo ja sellega tuleb lihtsalt edasi elada. Hetkel nagu rohkem mõtteid ei teki.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. December 2014, kl 12.52

Hei hei!

Annan on laupäevase kaalu, kuna reedel oli kaal veits katki ja numbreid ei näidanud, aga laupäeval oli kaaluks 95,9 smiling smiley

Arvestades, kui palju patustatud sai kommide, piparkookide ja mandariinidega, siis on ikka väga hea tulemus. Õnneks käisin 4 korral trennis ka, nii et eks see vist päästiski smiling smiley
Igatahes igasugused jõulused ahvatlused pressivad igast otsast peale, nii et nüüd läheb vaiksema tempoga, aga siiski loodan, et ikkagi läheb.

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 14. December 2014, kl 15.29

Minul ei ole hea number. 94,8. Niipalju siis minu suurest miinuseplaanist. Maganud ei ole, söönud ei ole, trenni teinud ei ole. Järgmine nädal tuleb veel hullem. Nii et noh... jah. Aga siis saab jõulupuhkusele ning selline tamp kaob pealt ära.

Ja nüüd ma lähen tegutsen edasi, ei anta seda vaba aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 15. December 2014, kl 22.44

Kiirelt kirjutan, minu kaal sama mis eelmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. December 2014, kl 12.27

Hei hei!

Reedene kaal oli 97.3
Kuidagi kähku on see nv läinud ja ega praegugi ei ole aega pikalt kirjutada, aga eks järgnevate päevade jooksul võtan selle aja natuke pikemalt kribada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 27. December 2014, kl 13.57

Tere, ilusaid pühi!
Minu kaal kaks nädalat järjest on olnud 100,8kg. Päris hea tulemus, et jõuluga juurde ei tulnud, tahaks ikka uuest aastats alla 100 saada. Ehk õnnestub. Kas sel aastal vaatame ka oma eesmärgid üle ja püstitame uued?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. December 2014, kl 09.56

Tere!

Vabandan, et ei ole saanud aega kirjutada ikkagi.

Teeks jah jällegi nii, et vaatame eesmärgid üle ja ja püstitame mõned uued ka ehk smiling smiley See meil nii tore traditsioon juba.

Ma ise võtsin jõuludega siiski juurde ja nüüd annab kuidagi vaevaliselt järgi, aga aasta viimane kaalunumber oli 98,4. Olen täidsa rahul, et jäi alla 100. Tõenäosus, et täna õhtul nii palju kõike tarbitud saab, et kaal jälle 100 näitaks, on ikka väga väike smiling smiley Seega tõotab tulla ikka aasta jällegi languses (mis sest, et vb ainult pool kuni poolteist kilo grinning smiley )

Igatahes mõtlen ise reedeks välja ja ootan ka teie kokkuvõtteid ja tulevikuvaateid smiling smiley

Rõõmurohket vana aasta lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. January 2015, kl 21.19

Hei hei ja Head Uut Aastat!

Nagu lubasin, siis otsisin välja eelmise aasta alguse lubadused ja sellised need siis olid:

Porthita:
Kaal: aasta jooksul võiks kaotada veel nii umbes 40-45 kg (tean tean, kõlab ulmeliselt grinning smiley ) ehk siis ma tahaks aasta viimaseks kaaluks kirja saada 58 kg. Miks just selline number, siis selle pärast, et ma olen end ületanud ja teinud kohati ilmvõimatuna tunduva ja kaotanud tervelt poole oma kehakaalust alates oma kõrgeimast kaalust.
Sport: Paneme see aasta siis veidi julgema eesmärgi, läbida sügisjooksu 10 km ajavõtuga jooksu (ka see eesmärk kõlab hetkel ulmeliselt, kus ma suudan parematel päevadel vaevu 10 minutit järjest joosta. Kehvematel kõigest paar minutit).
Tervis: mnjah, ausaltöelda, ma ei oskagi siia väga midagi kirja panna, mida kaal ja sport ei sisaldaks ning mida ma see aasta juba ei oleks teinud, aga kirjutame siis nii, et jätkata 2013 alustatud tervislike eluviisidega ja loodan, et ka mu põhidiagnoosist (polütsüstilised munasarjad) tingitud II tüübi diabeedi oht taandub või vähemalt ei lähe hullemaks.
Muu: muus plaanis on mul kah unistus, mis täna tundub ilmvõimatu, sest ühelt poolt puudub mul üks vajalik komponent ja teiselt poolt ei võimalda ka mu tervis sellele mõelda, aga uuest aastast ma siiski loodan, et äkki … Ma olen viimase aasta jooksul taas kogenud seda, et vahest juhtub imesid. Ma tean, et see jutt on praegu segane, aga kuigi ma julgen unistada ei julge ma seda siiski siia veel kirja panna. Eks kui see juhtub, siis ma annan teada, et see oli see.

Lizette:
Tervis, tervis, tervis. Jätkata uurimist ja loodetavasti teada saada oma probleemide põhjused ja neid ravida. Uuel aastal on minek tartusse nii mõnegi arsti juurde. Hoian siis pöialt, et ma abi saaksin.
Jätkata tervislikku toitumist.
Liikuda ja üleüldse teha rohkem ( käin nüüd ju koolis, see tahab tegemisi rohkem, lisaks saan vist ka jaanuari kuust tööle).
Tööl vastu pidada, tervis on nagu on, aga ma tahan seda teha ja see töö meeldib mulle. Loodan, et pean vastu.
Kaalu languse osas ma ei sea eesmärki mingit kindlat. Kui suudan kaalu mingil põhjusel langetada, siis on super. Ja kui ei, siis ei saa ma sinna midagi teha, kui mu tartu arst ei ole veel selleks ajaks põhjust leidnud.
Ja muus osas, mõelda rohkem iseendale, mitte teistele. Leida oma lahendustele probleemid. Olla positiivsem jne.

Violet:
tahaks siis nö ideaalkaalu jõuda. Kuna ma tean, et trenniga mul tegelikkuses probleemi pole - liigun küll. Minu komistuskivi on just toitumine. Olles selle faktiga kursis võtsin härjal sarvist ja olen uurinud igasuguseid erinevaid teoseid ja kirjandust ning teinud endale ümbes mingi plaani, mida alguses jälgida. Käiku läks see alates tänasest. Näeme, kas ja kuidas mõjub!
Trenni osas - tahan painduda rohkem. ja tahan osa võtta mingist sportlikust üritusest. Jätan siinkohal veel lahtiseks, et millise aga mingi pisike jooksulõik võiks olla. Ja tahaks mitte kokku vajuda esimese kilomeetri peale kuskile põõsasse grinning smiley
Toitumise osas - nagu öeldud, kaotada oma komistuskivi. teiseks, õppida tegema rohkem erinevaid toite. hetkel ma tunnen, et tulen näljasena koju, mõtlen et ei tea mis teha ja kuna need tavalised valikud on kopa ette viskand siis.. lõpetan ikka pitsaga vms. Tahaks suuremat valikut enda menüüsse. hetkel jääb see kõik pelgalt teadmiste puudumiste taha.
Muus osas - tegelikult plaane on erinevaid ning kõiki siia kirja panna ei jõua. Üldiselt aga tahaks enda elustiili muuta veelgi rohelisemaks, teha mõned muutused enda elukorralduses jne.

Mnjah, minu unistused olid suured, aga kahjuks täielikult mul enda omi täita ei õnnestunud. Kaalu osa läks ju täitsa puu taha, ehk siis sisuliselt mu kaal tõusis suveks üle saja ja nüüd olen jälle umbes aasta taguses kaalus tagasi õnneks. Spordi osa läks kah metsa, aga ka selles osas olen aasta taguses seisus jälle tagasi smiling smiley ehk siis ca neli trenni nädalas. Tervise eesmärgid läksid osalt ju täide, viimane arsti külastus näitas, et mu diabeedi oht on kaugel kaugel ja põhimõtteliselt ma ei peaks selle pärast üldse muretsema, samas on tagasiminek vererõhu osas, ehk siis ma praegu olen jälle vererõhu rohtude peal ja hetkel ei paista kusagilt ka nende vähendamise võimalust. Ka selle muu eesmärgiga juhtus nii, et praegu ei osanud enam isegi mitte unistada.

Oma uue aasta plaanid panen homme koos aasta esimese kaaluga kirja smiling smiley

Korrastasin ka eelmise aasta TABELi ja tekitasin juba ka selle aasta oma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. January 2015, kl 14.34

Tere!

Minu tänane kaal oli siis 98,3kg smiling smiley Mis seal ikka, eks korjame nüüd siis end jälle kokku ja rühime edasi uue hooga smiling smiley

Mõtlesin siis ka oma selle aasta eesmärkide peale ja paneks need siis kirja järgmiselt:
Kaal - aasta lõpus peaks kaalult vastu vaatama number 58, põhjused samad, mis eelmiselgi aastal smiling smiley
Sport - jätkata nelja trenniga nädalas ja võtta osa vähemalt ühest jooksuüritusest (seekord jätan täpsustamata, millisest)
Tervis - vabaneda vererõhu rohtudest (ma väga loodan, et see on võimalik)
Muu - teeks see aasta nii, et pühendaks rohkem aega iseendale ja enda kuulamisele ja endaga tegelemisele.

Millised on teie kokkuvõtted ja uued plaanid ja ootaks ka siis aasta esimest kaalunumbrit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 04. January 2015, kl 15.54

Tere,

Head jätkuvat aastat Teile!

Minu reedene kaal oli 100,7kg. Kahjuks ikka ei saanud numbrit kahekohaliseks. Aga mis siis, varsti saan juba grinning smiley



Nii eelmise aasta eesmärgid. No kõige suurem eesmärk oli leida on halva tervise põhjused ja neid ravida vms. Seega see on suhteliselt hästi läinud. Tervislik toitumine sai ka veel tervislikumaks muudetud, olen rahul. Tööl käisin aasta alguses kuni juuni kuuni, kahjuks ei pidanud ma kauem vastu, tervis lihtsalt ei lubanud, aga olen uhke sellegi saavutuse üle. Kaalu osas erilisi eesmärke polnud, aga sain langema, seega super grinning smiley Aga see iseendale mõtlemine tahab veel tööd saada, muidu olen ma üldiselt rahul, algus on tehtud. Kahjuks/õnneks jätsin kooli pooleli, ja selle üle on mul ka hea meel, ma polnud kooliga absoluutselt rahul. see mida lubati, seda ei näinudki 1,5 aasta jooksul, sain ka kinnitust et see ei ole minu jaoks. Ühesõnaga Sel aastal alustan justkui puhtalt lehelt kõike. Pole mul tööd, ega kooli ja ega vist elukaaslast ka. Aga mul on võimalus kõike hästi ja uuesti teha. Olen rahul.

Porthita, sina kunagi said vahepeal juba vererõhu rohtudest lahti, mille alusel sinu arst selle otsuse tegi? Mul siin vererõhk on rohtudega 109/64 ja umbes selles kandis. Ja nüüd on viimasel ajal peavalud veidi kiusama hakanud, äkki rõhk liiga madal juba...Tegelikult on plaanis minna pereerstile nagunii ja laste vereproovid teha ja vaadata, kas on palju häid muutusi smiling smiley



Aga nüüd siis:
EESMÄRGID AASTAKS 2015
1.Panen siis kirja, et vabaneda vererõhu rohtudest (need on ainukesed tabletid mida võtma pean, teistest sain eelmise aasta lõpus lahti).
2. Langetada kaalu vähemalt 2-3kg kuus, seega aastaga kuni 36kg. See oleks päris hea,oleks juba üsna minu ideaalkaal ka smiling smiley
3.Tugevdada oma lihaseid, parandada füüsilist vormi ja ehk isegi trennis käima hakata. Esialgu hakkan ise vaikselt kodus tegema ja siis vaatame edasi.
4. Minna kooli ja/või tööle. Tõesti mõelda eelkõige iseendale ja siis alles teistele(see tahab kõvasti tööd saada), jätkata tervislikku toitumist jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. January 2015, kl 20.30

Liz, nende vererõhu rohtude ära jätmisega oli minul nii, et rõhk langes ikka juba väga madalale, sutsuke veel madalamale, kui sinul. Mul oli see näit 90/60. Lisaks oli ka jube raske ja halb olla ja siis arst andis mulle skeemi, mille järgi alguses samm haaval väga rahulikult vähendasin rohu annust, kuni lõpuks sain ära jätta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. January 2015, kl 16.04

Violet, UUUUUUUU!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. January 2015, kl 12.51

Hei hei!

Minu see nädal laks hoovõtmise tähe all rohkem. Kaalulanguse meelitasin siiski välja ja reedeseks numbriks oli 97,8 ehk siis -0,5 kg.

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 10. January 2015, kl 15.09

Tere,

Minul hullude päevade eelne nädal annab ka kohe kaalus tunda. Kaaluks sel nädalal 101,4kg.
Violetil on talvepuhkus vist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. January 2015, kl 09.20

Tere!

Minu tänane kaal siis 96,6 ehk - 1,2 kg.

Toitumine oli juba parem, kui eelmisel nädalal, kuid siiski sai veel siit, sealt patustatud. Trennidega oli kõik hästi ehk siis 4 trenni tuleb ära. Ise olen väga rahul.

Eelmisel laupäeval tuli soov endale järjekordne kleit osta. Lihtsalt selline tunne, et tahaks midagi juurde jälle. Poes aga avastasin, et ma olen praegu nii totras suuruses, et varem sbinud kleidid on kuidagi lohvakad, a suurus väiksemad veel pisut liiga kitsad. Seega kleit jäi ostmata. Tuju ma selle pärast siiski langeda ei lasknud, kuna ma ju tuvastasin, et ma olen väiksemaks jäänud smiling smiley Enne arvasin, et olemasolevad kleidid on pisut vabalt seljas selle pärast, et lihtsalt pesus sutsu järgi andnud, rõõmustav oli aga tõdeda, et "viga" siiski minus smiling smiley

Kuidas teil? Violet, aeg talvepuhkus lõpetada ja end nüüd kokku võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 18. January 2015, kl 22.55

Tere,
Minu kaal 101.8kg.
Kartsin hullemat. Toitumine ikka täitsa sassis oli ja üleüldse kõik peapeal...

Violet, kus sa küll oled ? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. January 2015, kl 12.15

Hei hei!

Seekord olen ka ise hiline, aga midagi rõõnustavat teatada ei ole ehk siis reedene kaal oli 97,1, seega plussis.
Trennide mõttes pidasin ilusti vastu 4 trenni, millest 2 personaaltreeneriga, 1 iseseisev intervalltrenn ja 1 vesiaeroobika. Toitumise kohapealt oli aga lombakas nädal, küll kiusasid niisama isud, siis lihtsalt ei suutnud ahvatlustele vastu panna jne.
Tervis viskas ka mingeid vimkasid ja nii ta siis läks. Õnneks muidugi ka mitte kõige hullem juurde kasv, aga siiski.
Loodetavasti uus nädal tuleb ikka parem, ma vähemalt meelestan ennast ise selliselt smiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. January 2015, kl 19.26

Vahelduseks panen uuendatud TABELi ka üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. January 2015, kl 12.50

Tere, no minul oli katastroofiline nädal ( loe sünnipäeva nädal ).
Savähe mekitud nn keelatud toiduaineid ja tulemuseks 3 päevane kõhulahtisus või siis napsasin viiruse kuskilt ülesse. Ja kaal hoopis tõusis, väga naljakas.
Kahjuks seega minu kaal sel nädalal 102,8kg.
Täitsa hirmus kohe kirjutada sellist numbrit. sad smiley
Tuleb jälle uue hooga alustada.
Trenni tegemises oled sa küll juba tubli Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. January 2015, kl 09.45

Hei hei!

Ja uus nädal oligi parem. Nädala alguses veel tervis kiusas, aga teisipäevast hakkas kõik taas jällegi ülesmäge minema ja tänaseks kaaluks tuli siis 96,3 ehk siis -800g. Mina olen rahul.
Toitumine oli enam vähem, väikeste patustamistega, kuid ikka märgatavalt parem, kui eelmine nädal. Trennidega läks ka hästi, tuli siiski 4 trenni ära smiling smiley 2 treeneriga ja 2 iseseisvat intervalli. Vesiaeroobikasse jäi minemata, lihtsalt kolmapäeval oli nii väss peale tööd olla, et ei jaksanud minna, aga selle eest tegin siis ühe täiendava iseseisva intervalltrenni.

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. February 2015, kl 12.19

Tere,

Porthita sa oled oma trennitamisega ikka super tubli. Kiitmast ma ei väsi smiling smiley
Minul oli hullude päevade eelne nädal ja sõin ikka igusuguseid asju ja lisaks ka sünnipäev jätkus, aga kaaluks 102,7kg.
Sünnipäeva trall saab tänasega läbi ja uuest nädalast alustan siis jälle korralikku ja jälgitud toitumist. Endiselt on mul magamise graafik paigast ära, prooviks selle ka korda saada, kuidagi... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 01. February 2015, kl 22.29

Hei hei,
tahan kiirelt hõigata et olen täitsa olemas ja vahepeal olin pikalt lihtsalt puhkusel ja saja muud toimetusega hõivatud ja kaal... on kuskil. Otsin lähiajal üles ja pühin tolmu maha smiling smiley Teie olete aga ääretult tublid olnud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. February 2015, kl 09.29

Liz, kui Sul jälgitud toitumisele tagasi minemiseks motivatsiooniga raskusi on, siis tuleta meelde, kui hästi sa end siis tundsid, kui jälgisid ja kuidas kaal langes, mind tavaliselt see aitab. Eks kiusatusi ole ikka, aga iga kord on lihtsam tagasi minna, kui jälle tunne kehvaks läheb ja mingid seedehäired saam millegi vale söömisest.

Violet, rõõm Sinust kuulda! Anna teada millega vahepeal tegelnud oled! No ja kaaluga, saan aru, et vist väga tegelenud ei ole, aga no anna julgelt teada ja eks läheme sedasi teineteist toetades edasi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 06. February 2015, kl 08.48

Hei hei!

Minul sel nädalal midagi väga rõõmustavat ei ole. Kaal näitas 97.2 ehk siis +0,9. Samas hästi, et niigi läks. Põhjus, mis muud kui soolised iseärasused.
Söömine oli enam vähem. Mingil ime moel ei ole väga hulle isusid olnud, samas pole üldse välistatud, et need mind järgmisel nädalal tabavad, on ennegi nii juhtunud.
Trenne tuli selle nädala peale kolm. Kui täna õhtul üht üritust ei oleks, siis oleks ikka 4 ka ära teinud.

Kuidas Teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 06. February 2015, kl 09.49

Tere,

Tore, et Violeti suur ja pikk puhkus läbi sai lõpuks. grinning smiley
Minul aga kaal 103,6kg.
Kuna hetkel enam ühtegi rasestumisvastast vahendit ei kasuta juba mitu kuud, siis nüüd organism alles hakkas streikima. Hullud päevad polegi kohal, aga peaks olema. Ja igasugu muud jamad ka otsa.
Ja no mis sa teed, motivatsiooni ka ei ole ....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.