Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 22
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 13. August 2012, kl 13.21

Ma pole kadunud, vaid olin terve nädala puhkamas, ilma kaalu ja internetita, st et ei täitnud ka oma söömisi ja trenne (neid ei olnudki va ehitustööd) Ei hakka end vahepeal suurelt traumeerima (tunnen et kaalu juures) aga reedel annan kindlasti oma kaalu ka smiling smiley Seniks aga vastupidavust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. August 2012, kl 20.08

Tere!

Vabandan tabeli viibimise pärast, aga varem lihtsalt ei jõudnud.

See nädal oli meil summaarselt kerge tagasilöögi nädal. No pole hullu, püüame sel nädalal siis paremini smiling smiley

Tabel ise siis SIIN

Olgem siis tublid winking smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 17. August 2012, kl 07.55

Olen pidevalt ilmselt üle söönudsad smiley((jumal tänatud-järgmisel nädalal tööle-siis saab joomise käima ja pole aega söömisele mõelda....kaal vaid 100 g miinust-85,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 17. August 2012, kl 08.55

Tere,
minul hoopis plussis sad smiley
kaal siis täna 107,1kg.
Ise tean ka milles asi, jalgades on mingi põletik, liikumine valus ja vaevaline, trennist ei hakka üldse unistamagi.
Ortopeedilised tallad saan alles septembris ja harjutused ja magnetravi ka.
Nii kaua tuleb oodata ja kannatada sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 17. August 2012, kl 10.17

Minul ka plussis, kaaluks 102,3 .. seeega kõvasti kohe plussis. Aga eks annab tunda kohe kui trenni ei tee (tahan juba) aga no muid kohustusi nii palju et lihtsalt ei jaksa, füüsiline väsimus on pidevalt nii suur et magan peaaegu tööl laua taga juba). Ehk varsti läheb lihtsamaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 17. August 2012, kl 15.10

Ohoo, tundub see nädal on meil siuke plussinädal. Mis tähendab, et nüüd võtame end kõik üheskoos kokku ja järgmine nädal teeme miinuseid! Eksole tüdrukud! Ei mingeid vabandusi, ei mingeid "ma homme". Täna, nüüd ja kohe! (Kellele see pisike motivatsioonkõne ei aitand vajutab järgmisele lingile, prindib pildi välja ja kleebib külmkapi külge: [fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net])

Ahjaa. Enda kaal siis - 99 täna. Nukker natuke. Aga otsustasin, et 100 peale kah enam ei lase ja läksin jalutama. Igatahes, kes motivatsioon tahab siis mul on natuke teda üle isegi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 18. August 2012, kl 18.38

no nüüd vist saan kaalu taas liikuma, sest täna oli juba 85,0 kilo, seega asi hakkab edenema)))))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 20. August 2012, kl 13.31

Hey hey.

Ei ole ma teid hüljanud. Ka minul on tugeva plussi nädal. Kaal näitas tervelt 115,4 kg, mis teeb siis umbes 1,7 kg plussi.

Tabeli korrastan õhtu poole ja panen üles.

Minu plussi seletus on puhkus ja kaootiline söömine. Järgmisest nädalast tööl tagasi, siis saab endisesse rutiini tagasi ja ehk ka kaalu taas allapoole liikuma, see üks nädal tuleb veel üle elada.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 22. August 2012, kl 13.56

Violeti motivatsiooni võtaks kõik kohe endale grinning smiley
Kas, annad? Kas Vaba aega ka ehk on jagada? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 24. August 2012, kl 07.21

Natukene positiivseid uudiseid ka, kaal on langenud, ei tea küll mille arvelt või mistõttu, söömine on olnud väga segane terve nädala, aga tulemuseks 100,7 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. August 2012, kl 07.56

Hommikust!

Ma natuke häbenen nurgas, lubasin küll tabeli teha, aga erinevate sahmerdamiste käigus kuidagi lükkus ja lükkus edasi, aga ausõna, sel pühapäeval kannan mõlema nädala tulemused tabelisse.

Nooh, minu kaal on tõusu teel 116,4 oli täna hommikul confused smiley
Aga nüüdseks puhkus läbi ja ehk ikka saab lõpuks selle kaalu liikuma ka allapoole, ma vähemalt loodan.

Kolmapäeval sai arsti juures käidud ja kuulsin vaid häid uudiseid - kolesterool poole aastaga tublisti allapoole tulnud ja veresuhkru näitaja ka väga ilus. Arst siiski arvas, et ma peaksin ravi jätkama ja võiksin proovida võtta tabletti 3 korda päevas. Võeh, täna kolmas päev kolme korraga ja no organismile kohe üldse ei meeldi, stabiilselt iiveldab ja ega väga süüa ei taha, kui siis ainult mingeid piimatooteid nagu kohupiimad, jogurtid isegi keefir tundub maitsev (ma muidu ei armasta selliseid jooke). Ma loodan, et see iiveldus kaob paari nädalaga.

Kuna kaal on nii kohutav ja suvel ostetud riided tahavad veits kitsad olla sad smiley Siis võtsin vastu otsuse kümnendast septembrist alustada ühe radikaalse dieediga. Radikaalsega manustatavate kalorite osas. Neid tundub seal ikka üliväga vähe tulema, aga muidu tundub igati OK variant olema. Nälga ei tohiks jääda just. Puuvilju on lubatud, köögivilju on lubatud, muna on ka lubatud ja isegi liha ja kala võib süüa - nii et valik toite on igati tervislik. Plaanin seda dieeti esialgu pidada 2 kuud. Eks näis, kuidas õnnestub ja millised tulemused saavad olema. Septembri algusest loodan ka vaikselt trenniga end taas sõbrustada. Kuna vahe üsna pikk, siis esialgu ikka tasa ja targu mõned korrad nädalas rahulikumaid asju, kuni taas jällegi jaksan natuke rohkem ja saan koormuseid tõstma hakata. Tahaks loota, et seekord ei tähenda eimene BodyBalance infarkti eelset seisundit peale trenni tongue sticking out smiley ehk siis loodetavasti ei ole täiesti kogu vormi kaotanud.
Kuigi see eelnev jutt tundub hirmsasti nii, nagu mul oleks mingi suur motivatsioon kusagil, siis nii see ei ole, aga praeguses kaalus tunnen end halvasti ja väsinult, nii et ma lihtsalt pean midagi ette võtma, mul ei ole seda enam kusagile edasi lükata.

Igatahes on puhkuse jooksul tekkinud plaan, millisega sügisele vastu minna ja kuidas seda hooaega sisustada smiling smiley


Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 24. August 2012, kl 08.45

Tere,
hommikune kaal plussis sad smiley 107,5kg

Olen ka sügiseks plaane teinud, 12 september hakkan saama oma jalgadele ravi ja siis vast alles kõige varem oktoobris saab trenni teha ja jalutama näiteks minna. Seega lähen septembri algusest ujuma ja vesiaeroobikasse, sest muud ma teha ei saa.

Kui nüüd päris aus olla, siis toitumist pole ammu ülesse märkinud sad smiley, omal on ka häbi, aga no kuidagi ei saa pihta...

Kõigile siis uueks nädalaks jaksu ja ehk tuleb miinuse nädal kah smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 24. August 2012, kl 11.25

Viimasel ajal olen iga pisimagi ampsu kirja pannud ning sundinud ennast kalorid täis sööma. Tasakaalu veel ei ole, kuid väga möödas ka pole. Trenniga läheb edukalt - vedasin sõbraga kihla palju ma septembri lõpuks jõuan joosta ja tema on suur motivatsioon ja utsitaja - pidevalt uurib, et kuidas läheb sellega. Kaal näitas selle peale 98 jällegi. smiling smiley Augusti eesmärk jääb täitmata kindlasti, kuid.. põhiline, et allapoole liigub.

Lizette, motivatsiooni võin vabalt jagada. smiling smiley Päris kõike ära anda ei tahaks.

Porthita, mõtle veel natuke selle radikaalse dieedi osas. Kui on raske normaalset toitumist hoida - kus on kõike natuke lubatud - siis radikaalsete asjadega on veel kehvemad lood. + mis kiirelt läinud, see kiirelt tulnud. Isiklikult arvan, et ajad oma keha vaid segadusse sellega - ta harjub ära, et saab väga vähe kaloreid ning edaspidi kõik mis üle selle tuleb.. sellest enam lahti ei lasta, sest mine tea millal järgmine kord natuke rohkem süüa saab. Pigem soovitan, et lase endale toitumiskava koostada. Minul oli toitumiskava - kui ma suuremas osas selle järgi toitusin, siis läks kaal ka allapoole. Praegu toitun jälle tolle järgi laiemas laastus, palju erinevaid toite, mille vahel vahelida ning mida kombineerida. Sulle antakse vaid 1 keha ja uut ei saa mitte kuskil, seega hoia oma organismi ja tee kõik, et tal hea ja tervislik oleks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. August 2012, kl 21.54

No eks ma mõtlen ikka veel natuke, eriti innustatuna näiliselt ilma igasuguse pingutseta kahe päevaga kaotatud kilost, aga eks järgnevad päevad näitavad, kas see oli lihtsalt mingi anomaalia või mu organism leppis uue rohu annusega ja sellest tulenevalt leidis, et äkki võiks ka kaalu langetada, sest enda meelest olen ma kolm päeva tegelenud õgimisega tongue sticking out smiley

Igatahes see kaalu liikumine allapoole on mulle nüüd andnud ka natukene motivatsiooni ja ma ei jõua ära oodata, millal ükskord taas trenni saan smiling smiley

Panin kokku ka eelmise kahe nädala TABELI - eks otsustage ise, mis sellest arvata, minu meelest viimane nädal ei olnudki enam väga hull smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 27. August 2012, kl 15.45

tervitus pingutajatelle!!!Ei ole nädal aega suutnud arvutit lahti teha ja seega jäi ka reedel kaal andmatasad smiley(((85,0 pole just paha, aga ma arvan, et kool algab ja seega tööl läheb mu elu kergemaks-pole aega niisama nosida ja veejoomine tööl läheb mul palju paremini kui kodussmiling smiley)))Teeme siis ikka pingutusi, et see paganama,vabandust,kaal hakkab robinal langema....grillimine mingu järgmisesse suvesse:=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. August 2012, kl 05.42

Niih, teeme siis täna esimesena otsa lahti.

Minu kaal täna hommikul oli 114,7, mis teeb siis nädala languseks 1,7 kg. Olen söönud, kohati enda meelest lausa õginud, samas olen ka ühe peo vahepeal üle elanud ja alkoholi tarbinud. Kirja ei ole midagi pannud selle nädala jooksul. Magada ei ole saanud, nii selle pärast, mis parasjagu toimumas on, kui ka selle pärast, et mul lihtsalt ei ole und, isegi kui voodisse lähen, siis magan 3 tundi ja ülejäänud ajal keeran külge. Kuidas mu toitumine enamus päevadel on välja näinud? Nooh nädalavahetusel ma tõesti mõlemad päevad sõin väga palju, aga siis läks isu ära ja ülejäänud päevad olen söönud hommikuti kaeraklii putru moosiga, lõunaks selverist cesari salat või mõni muu selline asi ja õhtuks kas 2 saia võiga või popkorni. Sellise söömise kõrval tundub mu plaanitav dieet lausa väga ok.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 31. August 2012, kl 12.48

Kuigi mu kaal gramme ei näita, siis täna hommikust kaalu ei saa märkida mitte kuidagi ei 97 ega 98. Teeme siis 97,5. Arvestades seda, et sel nädalal sai lubatud küpsiseid jms on see hea tulemus. Kuid kuna organismile see ei meeldinud, et värsket toitu vähem sai siis nüüd istun jälle oma tomatite paadis. ja naudin!
Trenniga on lood head. Kuigi viimase käevigastuse tõttu ei saanud kaua trennis käia ja seetõttu olen graafikust natukene maas (tahaks enne lund ikkagi oma jooksugraafikuga ühele poole saada) siis võtan rahulikult. Luban taastuspäevi, kus lihtsalt jalutan vms. Hetkel selline sobib hästi. Augusti eesmärgiga sain täpselt pool tehtud. Kui poleks seda kõikumist vahepeal olnud oleks saavutanud ka. grinning smiley

Porthita: Õnnitlused ilusa numbri puhul! =) Toitumise osas aga arvuta, palju sa siuksest toitumisest kaloreid said. Sest väheste kaloritega jah alguses langeb kuid varsti organism saab aru, et rohkem sellest ei saagi ja siis... saad hoiab iga keharakuga kinni just sellest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. September 2012, kl 20.58

hei hei.

Kuna sel nädalal siiani on veel osad näidud saabumata, siis ootan tabeli koostamisega homse õhtuni.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 03. September 2012, kl 10.24

Vabandan hilinemise pärast. Elu teeb vingerpusse ja paneb meid proovile. Ja mina ikka proovin siin olemas olla smiling smiley
Reedene kaal oli siis 107.9kg.
Loodan ja ootan, millal jalad ravi hakkavad saama. Ja posu veel igasugu muid muresid.
Aga plaanisin homsest ka kodus trenni teha veidi, teen vast ikka oma Cindy Crawfordi dvd järgi, see mulle algajale sobib küll grinning smiley
Hoiame siis endiselt kõigile pöialt ja varsti saan ehk siin rohkem olla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 04. September 2012, kl 08.26

Hei

Kuna tabelit vist veel pole jõuan ka ehk oma kaalu öelda. Jääb sama mis eelmisel nädalal 100,7.
Olen hetkel siruli maas külmetusega ja tunnistan ausalt et kaalu ütlemine ununes lihtsalt ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. September 2012, kl 13.15

Niih,

nüüd siis kõik andmed koos ja siit siis ka TABEL Tegelt me olime ikka tublid eelmisel nädalal the finger smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 05. September 2012, kl 20.09

Kõik peale minu olid tublid confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 06. September 2012, kl 08.41

Lizette, sel nädalal juhtus tõesti nii, aga ma juba tean, et minul ei ole reedel midagi ilusat siia kirja panna, üks suur pluss. Põhjustest ja tagamaadest räägin homme lähemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. September 2012, kl 10.32

hei hei!

Ka sel nädalal olen siis esimene tubli, kes kaalunäidu annab - täna hommikul näitas see asi seal vannitoa põrandal numbrit 115,1, mis teeb siis nädala peale +0,4kg. Tegelt on see oluliselt vähem, kui kartsin. Eile veel näitas kaal mulle numbreid 116ga.

Kaalu tõus on tingitud asjaolust, et shokeerisin oma organismi trennidega. Tervelt kahte trenni jõudsin. Aga esimese trenni peale ehmatas organism ikka väga väga korralikult ära ja võttis hopsti pea kaks kilo juurde. Samas ma ei lase sellest kaalutõusust end morjendada, sest tean, et see oli tingitud trennist smiling smiley

Toidupäeviku täitmisega on lood kahjuks kehvad, isiklikus elus on praegu keerulised ajad ja lisaks veel suhtekorraldaja roll sõprade eludes, millist ma tegelikult püüan vältida, aga lihtsalt vägisi tõmmati vahele. Kõik kokku on viinud selleni, et lihtsalt söömine on kaootiline ja kirja panna seda ei suuda. Loodetavasti varsti loksuvad asjad ikka paika ja saan end söömisega jälle järje peale.

Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 07. September 2012, kl 12.37

Ma olen siis tänane teine tubli, kes kaalunumbri teada annab smiling smiley
Ei teagi, kas kahjuks või õnneks, aga kaalunumber on sama, ehk siis 107,9kg

Porthita, pea vastu, siis pean vast mina ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 07. September 2012, kl 21.22

Nonii, nüüd siis sai minu motivatsioon kah otsa. September tähendab täiesti teistsugust elukorraldust. Pea iga päev sai ühest linna otsast teise mindud. Kõndimist tuli kõvasti rohkem kui tavaliselt, jooksmist aga kõvasti vähem. Vahepeal olin hullult uudishimulik ja sai nädalas end paar korda kaalutud ka. Langes, koguaeg langes. Ja siis kui ma täna suure rõõmuga kaalule astusin ja 98 suurelt ja punaselt ette lõi oli küll nördimus. Eile sai jooksma mindud, ei tea kas sellest nüüd siis või. Samas, nädala jooksul ei saanud nii väga kirja panna miskit seega oletan, et patustamist võis ka rohkem tulla. Pettumus igastahes. 500g ei ole palju ja muidu ei traumeeri mind + nädalad nii palju aga no.. sel nädalal on küll üks täilik pettumus enda poolelt.

Aga kuna kirja ei pannud siis muuta nagu kah ei oska midagi. Vähem süüa? Rohkem süüa? Jätkuvalt elan selles stiilis, et süsivesikuid tuleb grammiliselt piisavalt kuid % way too much. Valku tuleb grammiliselt way too much aga % piisavalt. Rasvadega on igati pidi jama. Pähklite söömisest hakkavad lõualuud valutama juba. Eks peab kah linaseemneid vms hakkama lisama kuskile. Iidamast aadamast oman nutridata lehel ka kontot, logisin täna sinna ja täitsin seal ka tabeli ära - sealne tabel vähemalt soovitab midagi (a la, söö rohkem seda või toda), et tasakaalu asja saada. Ehk on sellest natukenegi abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 08. September 2012, kl 19.30

Ma ei teagi kohe, kaalu juures, aga kaalunud ei ole, patereid vist tyhjad, ja unustan osta, kuna sebimist nii palju muude asjadega. Ehk tuleval nädalal ostan. Aga kaaluks usun et tugevad plussid, ütleks nt 101,7. Eks siis hakkan sellest numbrist edasi (st tagasi) minema.
Loodetavasti järgmise paari nädalaga saan oma muud tegemised ka joonele ja uuesti trenni ka, ja siis ehk saaks kuidgai selle asja jonksu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. September 2012, kl 09.33

Hei hei!

See nädal oli mõel kõigil kahjuks kehva ja pigem plussis. Juhtusin vaatama ka esimesi näite ja nii kurb, kui see ka tõdeda ei ole, siis laias laastus oleme kõik tammunud kuu aega ühe kohapeal tempos paar sammu edasi ja jälle paar tagasi, päris jenka veel ei ole smiling smiley

Ja siit ka TABEL ise.

Aga keegi ei tohi meist jonni jätta, ükskord me seljatame need kilod nagunii!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 10. September 2012, kl 15.08

Nii naised, andke palun nõu mida hommikuks süüa, mis oleks võimalikult soodne ka.
Putru ma püüdsin süüa, aasta jagu sõin, aga enam ei suuda lusika täitki suhu pista.
Mida Teie ise sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 10. September 2012, kl 21.27

Tere! Olen nüüd nädal aega ilma toitu sisestamata elanud, lihtsalt ajas vihale kui ei liigu kaal allapoole....ja ei kaalunud ka, sest tahtsin näha kas enesetunne ilma konttrollimata ka toimib.....ja täna näitas kaal 84,7....aga ma luban, et jätkan ikka pusimist ja püüan ka õigeaegselt ka kaalu sisestada.
Ma söön hommikul tavaliselt 2 viilu leiba ja tomatit ning kurki juurde, olenevalt sellest, mis on plaanis lõunaks süüa-siis panen mõne viilu sinki või heeringat , juustu ka.nii, et kaloraaz ei ületaks väga lubatut.Kuna olen liikuva töö peal, siis sõõn hommikul ka pisut üle.vahepalaks väike jogurt, leib tomatiga, tükk juustu.Õun.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.