Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 24. November 2012, kl 11.16

Eile oli kaal 76.9,appi kuku või pikali...
Kaks nädalat ja plus kaks kilo...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 30. November 2012, kl 12.23

Kaal hommikul 77,3,paisun vist sama kiiresti kui jõuluhani,nädalaga juurde tulnud +400 GRAMMI;(

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 02. December 2012, kl 10.08

Oh, ma olin ka ahastuse äärel, kui kaalule astusin, 76 kg, Kuidas see nii juurde tuleb?!?
Midagi peab ette võtma. Selline tunne, et olen sassi läinud, mitte 6-te ei taha , vaid 8-t tahan ette saada. APPI!
Ma pole muidugi trennis ka üldse käinud, autosse-tööle-autosse-koju, pole siis ime, et rasv ladestub.
Teisipäeval on selle aasta viimane eksam, siis õhtul lähen kindlasti trenni, loodan , et suudan seal ka midagi teha ning kolmapäeval kondid liiga haiged pole, aga vähemalt hakkan ennast uuesti liigutama. Jama , et neljapäeval on juba esimene pidu ja ma ei mahu oma kleitidesse sisse, nagu jõulukalkun täis topituna.

No loodame siis , et reedel on sutsu parem.

Ei anna alla. Edu meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 14. December 2012, kl 09.59

Eelmine nädal kaalu ei sisestanud,aga sel nädalal olen tubli olnud,olen jälginud palju söönud olen.
Kaal täna hommikul 74,8 kahenädalaga langenud-2,5 kilo.Nagu jojo,aga täna oli siiski hea tunne kaalule astudawinking smileyJõuludeks soovitud unistust küll täita ei suuda,aga asi seegiwinking smiley
Kuidas sinul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 16. December 2012, kl 16.18

Super, tubli.

Mul oli reedene kaal 74,2, aga kuna nädalavahetusel nii tubli kindlasti pole(piparkoogid, glögi jne),siis arvan, et esmaspäeval on 76 jälle tagasi, tõeline jojo.

Jõuluks oma 6-te ette ei saa , see on juba kindel, aga uuest aastast hakkan korralikult üles kirjuta, sest kui aus olla, ega ma just arvestust pole pidanud, mida suhu pistan.

Teeme väikse pausi, olen jõuludest arvutist eemal, aga siis uuel aastal hakkame uue hooga, võib olla saame punti veel kedagi ning rannahooajaks saame ennast ilusti vormi.

Mis arvad?

Kaunist jõuluaega, toredat aasta-vahetust ning mega-toredat uut aastat.

Siht on silme ees, seega küll me hakkama saame. On ju?!?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 04. January 2013, kl 09.59

Jõulud ja uusaastavahetus siis läbi ja alustame pidulikult kaalunumbri pealt 78,5.
Aga nüüd siis jälle uus sihtmärk ees,et kevadeks kaalustalla saadawinking smiley
Kui eduka kaalunumbriga sina uut aastat alustad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 04. January 2013, kl 10.22

Hei!

Head uut aastat!

Olen ka tagasi ja hommikune kaal 77,9, edukusest on asi seega väga kaugel!?!

Siht on ees ning läheb lahti.

Samm haaval nüüd, järgmisest nädalast trenni ning toitupäeviku pidama hakkama.

Seega järgmisel reedel peaks juba sutsu kergem olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.00

Tere.
Täna hommikul kaal 76.5 ehk siis nädalaga -2 kilo.
Loodan,et nüüd eksimisi väga palju ei tule kuna mul siin järgmine nädal väiksema poja 1 aastane sünnipäev ,kuulõpus mehe sünnipäev ning veebruari algul teise poja 2 aastane sünnipäevwinking smiley
Selleks kevadeks sooviks siiski vähemalt 10 kilo maha võtta,kuna kapis ootamas uut kolm kleiti,mida eelmisel suvel küll selga ei pressinudwinking smiley
Kuidas sinul nädal möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 11. January 2013, kl 11.20

Hommikune kaal 76,0 , -1,9, seega nüüd sama kaal, mis dets.alguses.
Mul ka sama mure, kuhugi ei mahu sisse ja kui pigistan ümber, siis peeglist vaatab vastu sardelli meenutav isik. Hakkasin jälle trennis käima ning püüan õhtuti mitte näksida.
Mul on ka veebr.suht sünnipäevade rohke, üks juubel ja lapselapse sünna, aga kui nüüd järje peale saab, siis on ainult sihi poole rühkida vaja. Eesmärk oma sünnipäevaks mai lõpuks -15 kg saada. Loodan jaanuariga ikka 70-le jõuda,siis on enam vähem sama, mis alustasin.
Seega meil oli prooviaeg ning nüüd hakkame tegutsema oma soovkaalu nimel. On ju?!?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.31

Kaal 75,2, seega -800gr., eks seegi hea, kuigi võiks ju sama kiiresti alla minna, kui üles läheb, aga kus sa sellegasad smiley

Püüan nüüd peale 18.00 mitte süüa, loodan, et see aitab vähemalt mitte juurde võtta.

Kuidas Sul? Sünnipäev peetud? Palju õnne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.43

Tere.
Mul olid siin isiklikus elus väiksed probleemid ja ka kaalul said patareid tühjaks,seega eelmine nädal oma kaalule eriti ei keskendunudki...
Täna hommikul näitas kaal 74.9,kahenädala lõikes siis -1.6 kilo.
Tahaks nii väga süüa aga tahaks ka ilusat kaalunumbrit kevadeks,igapäev võitlen oma isudega,mees toob peaiga õhtu lastele paki krõpsu ja see on võitlus suur võitlus,üritan siis piirduda coca-cola zeroga vähemalt on magus ja ei anna kaloreidwinking smiley
Üks sünnipäev on peetud,kaks veel tulemas,loodan mitte pikalt libastudawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 27. January 2013, kl 17.14

Tubli, mul nii hea tulemus pole, kaal 75,1, seega -0,1, aga esmaspäevaks on see 100 kindlasti tagasi. No pole hullu, tean, et saan hakkama , pean ainult ise tubli olema.

Mu vanem tütar on väga palju uurinud toitumise mõju enda ja laste arengule ning tänaseks päevaks on nad täis taimetoitlased.Algul olin väga vastu, et ise küll , aga lapsed...
Kuid nüüd peale 2.aastat jälgimist , olen veendunud, et ta on õigel teel. Seega, kui lugesin Su kommentaarist, et mees toob krõpsu, tuli mul meelde mu enda kogetu, kui ühel päeval nägin meie poes ema , kes umbes 4-5.a. lapsega ostid suure paki krõpsu ning 2 l coca , kui oleksid ema näinud , siis saaksid aru, miks tahtsin ta juurde minna ja raputada, kuule , mida teed. Aga siis mõtlesin, kindlasti ta ütleb, mis see sinu asi on ja tal on õigus, Iga üks elab oma elu.
Mis mu jutu mõte, olen hakanud ka ise jälgima, mida suhu pistan ja õudusega avastanud, et see mis on ebatervislik, on nii hea( jäätis, koogid, kommid jne,), kuid selle kohta on mu tütrel oma teooria mida need asjad sisaldavad, et isu just tekib ja mida need meie kehakaaluga teevad. Mu lapselapsed on hästi arukad, allergiaid pole, hambad on kui pärlid ja kuidas nad teineteist hoiavad(oli ju pisipoiss oma õe sünnihetkel kõrval, kodusünnitusel)
See on kõik väga põnev teema ja mu tütar valmistab kodulehte selleks, et kui valmis saab ja sul huvi, annan teada, aga usu, see kõik on väga huvitav.

Oh, kui pikk jutt sai. Oleks nüüd nii palju iseloomu, et sokolaadi ei sööks ja head veini peale ei jooks, läheks kaal ka siis alla poole. Aga küll saame hakkama, on ju?!?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 28. January 2013, kl 10.04

Jah,ma tean sul on õigus selle krõpsu teema üle,aga mul on mees üldse väga kuidas nüüd õigesti öelda ebatervisliku toitumisega,ning ta leiab,et ka ega laste eest ei ole mõtet kõike ära peita ma mõtlen rämpstoitu,mees ise ei söö kunagi toidukõrvale ei salateid ei söö samuti juurikaid ,puuvilju jne,tavaliselt teen talle makarone ja eriti on vaja need ära kõrvetada,et need ragiseks hambaallwinking smiley
Meil on palju vaidlusi olnud söögiteemal,ning selge on see ,et vana koera enam ümber ei õpeta,üritan siis vaikselt ümbernurga lastele tervislikumat toitumisviisi õpetada,vähemalt ostan alati puuvilju,et kui millegi nõudmiseks läheb saan õuna või banaani kätte anda aga jah paratamatult on ka see,, hea issi,, kes toob kommi ja kartulikrõpse...
Ja cocat joon ma ainult ise ütlen,et see on emme jook,nii nagu issil on õlle,kuna mul jagub füüsiliselt toimetusi kodus hommikust õhtuni siis on coca mulle heaks energia allikaks,kuna mahl annab suht palju kaloreid seda ei saa päeval mitu liitrit juua,siis zero tunnen annab mulle energiat õhtuni vastu pidadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 28. January 2013, kl 12.14

Oh, see teema on mulle tuttav, mees vahest küsib"kas hingata ikka tohib?", tema on mul suur sealihafänn ja toit peab olema ikka megarasvane.
Eriti raske on mul, kui ta ka poja punti kööki võtab, siis tulevad sealt ikka niiiii head lõhnad, et ....
Kuna mul nagu öeldud eksamite periood, siis võim ongi köögis meeste käes, sellepärast mul kaal ei langegi. Püüan küll südame kõvaks teha, aga kui tehakse kartuliputru rohke võiga koos praeräimedega või pitsat ise , siis on mu iseloom läinud.Ja jälle hakkab kõik otsast peale.

Eks organism ikka ise tunneb, mis on kõige parem.
Vaatame mis toob siis uus nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.38

Tere.
Täna hommikul kaal 73,1 ehk siis -1,8 kilo.
Vahepeal oli ka mehe sünnipäev millega lisandus ühepäevaga kaks kilo aga ülejäänud päevad sõin lubatud kalorite piireswinking smiley
Loodan ,et ka nädalavahetusel ei murdu,eriti kipun murduma laupäeval peale sauna,siis kipub käsi igasuguste ahvatluste järelewinking smiley
Ja kuidas sinul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 01. February 2013, kl 16.58

Vau, oled megatubli!
Minul seisab , hommikukaal 75,2, seega tulemus 0.

kas täidad ilusti päevikut? Mina olen selle unarusse jätnud, sest kuidagi ei saanud kaloreid täis. Aga hommikul kaalul seistes mõtlesin, et hakkan ikka jälle kaaluma toitu ja üles kirjutama, muidu ei tea üldse palju ja mida.

Jooksen nüüd trenni, loodan, et saan järgmisel nädalal ka miinust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 08. February 2013, kl 21.35

No nii -0.100 gr. NORMAALNE!!!! mu kallis 75 kg ei taha mind kohe kuidagi maha jätta. Pole midagi, vaatame, kumb on kangem.

Kuidas Sul? Olid sama tubli, kui eelmisel nädalal?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 22. February 2013, kl 15.16

Mul ikka 75,1, ootan kevadet, et siis täiega gaas põhja panna.

Oled juba 6 kätte saanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 07. March 2013, kl 09.38

Alustan 18.03-st uuesti, sinnamaani olen ka vaikuses, nii et siis võiksime uue duelli välja kuulutada. Mis arvad?

Päikest ja edu

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.