Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 29. August 2012, kl 09.00

Hei,

Link tabelile on siin: [docs.google.com]

Kui midagi tabelis tundub valesti, siis andke teada ja proovin vea ruttu parandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: aville
Kuupäev: 29. August 2012, kl 16.37

Tere, issand kui tore sain ka enda pikkuse juba sisestatud kaalu mina veel panema ei hakanud, ootan reede hommikust kaalumist.Loodan väga, et selle ajagasaame kõik 10 kg kergemaks smiling smiley.Igas tahes soovin kõigile jõudu ja toetame ikka üksteist siin ja anname nõu kui vaja smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 29. August 2012, kl 19.10

tere ma ka panin andmed kirja

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 29. August 2012, kl 20.15

Tere,

Kui lubate siis proovin koos teiega,mul küll piisaks ka -7kg kuid loodan, et võtate siiski kampa. Kirja lähevad siis reedehommikused kaalud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: kcal
Kuupäev: 30. August 2012, kl 00.32

Hei, ühinesin teiega. Loodan, et koos, üksteist toetades suudame oma soovkaalu saavutada ning teha endale ilus jõulukingitus. Edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 30. August 2012, kl 08.12

Oii see oleks küll parim jõulukink!!smiling smiley EDU kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Draakon
Kuupäev: 30. August 2012, kl 08.13

Mina tahan ka proovida!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 30. August 2012, kl 08.46

Tere kõikidele uutele liitujatele.
Lisasin tabelisse ridu juurde, et saaksite ennast kirja panna.
Alustame siis homme hommiku ja kaalume ennast reedetismiling smiley
Kiiret kilode kadumistsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Krisser
Kuupäev: 30. August 2012, kl 13.13

Hei,

palun ka toredasse seltskonda tullasmiling smiley kindlasti distsiplineerib duellitamine palju rohkem, kui üksinda pusimine.
mul küll lõppeesmärk vägapalju suurem kui 10kg on, aga alustuseks on ka miinus 10kg ideaalne.

Sära silma ja tugevat tahtejõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 30. August 2012, kl 13.32

Tere tulemastsmiling smiley nimi kirja ja hakkame homme selle 10 kg langetamisega pihta

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: lents
Kuupäev: 30. August 2012, kl 20.02

tere

sattusin ka viimasel hetkel sellele duelli kuulutusele. väga tore. lööksin ka kampa, kui sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 31. August 2012, kl 08.25

Ikka sobib, mida rohkem seda uhkemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 31. August 2012, kl 13.40

oi, tere tere!
kas tohiksin ka liituda, mul just üks duell täna lõppes, seega kaalutud ka täna hommikul, minu eesmärgiks oleks küll veidi vähem (-5-6 kg), kuid kui läheb ka rohkem, ega seegi paha tee. Lihtsalt ei pannud endale esialgu nii suuri eesmärke! Jõudu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 31. August 2012, kl 15.03

Jõudu tarvissmiling smiley
Võin vist kõigi meie vahva duelli grupi poolt kirjutada TERE TULEMAST, lisa nimi tabelisse ja hakkame aga pihatathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 31. August 2012, kl 16.28

Oi kas ma tohiks ka liituda? Meie mõned nädalad alanud duell kipub soiku jääma ja nagu blogist lugesin, siis tabelitegija plaanib KA-st lahkuda sad smiley Mul enam pole küll 10 kg vast vaja maha võtta, kuid ümmarguselt 6 kg tahaks ikka lahti saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 31. August 2012, kl 18.12

Ikka tohidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: aville
Kuupäev: 31. August 2012, kl 21.25

tore, et meid nii palju siia kokku tulismiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: eideke
Kuupäev: 01. September 2012, kl 06.46

Tere kõigile siinsetele duellitajatele!

Vaatasin, et olete kõik soovijad oma duelli vastu võtnud ja loodan, et te pole vastu, kui ka veel teie rõõmsa seltskonnaga liitun. Oma nahaalsuses panin ka ilma luba küsimata kaalu tabelisse kirja, äkki veel ei ole hilja alustada koos teiega?

Kaalu on suvega jälle juurde tulnud, aga eks sai suve nauditud ka. Toidu kaalumine ei olnud "pop" tegevus ja teadagi tulemus käes.
Suve alguses sai endale lubadus antud, et septembrist tulen kaaluabi seltskonda tagasi. Suvel oli siin ka päris vaikne ja tore, et on jälle kogunenud selline optimistlik seltskond.
Samuti on tore kohata vanu tuttavaid - tere Tinkusmiling smiley - kellega jälle koos duellitada!

Igal juhul soovin kõigile päikest ja jaksu enda soovide tätumiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 02. September 2012, kl 16.08

Hei!
Soovin ka liituda grupiga.
Olen nädal aega üleskirjutanud oma toite ja liikumist, kuid koos jälgides oleks rohkem motivatsiooni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 03. September 2012, kl 08.48

Hei hei!

Kõik duellile soovijad võtame avasüli vastuspinning smiley sticking its tongue out

Täna, siis duelli neljas päeva ja ma pean kahjuks tõdema, et mu keha vist on arusaanud, et nüüd käib asi niiöelda "võidu" peale ja hakkab streikima. 100g kaupa on kaal alla tulnud, kuid seedimisega on küll kehvad lood. Proovisin kaks õhtut Figura 1 teed ja see toimis isegi liiga hästi ning sain kõhuvalu ka peale kaubamoody smiley See nädal peaks olema tublim ja ühe trenni juurde lisama ja siis äkki on ka reedel põhjust uhkust tunda.

Küsimus suurele ringile - Kuidas nädalavahetus koos kõikide sellega kaasa käivate ahvatlustega läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: mitta
Kuupäev: 03. September 2012, kl 09.34

tere
minu arvuti on streigi peal ei lase sisestada alg andmeid kui keegi oleks nii tubli ja teeks seda minu eest kuna niiigi olen juba hiljaks jäänud
pikkus 161 ja kaal 81.2 soov kaal siis 71 hetkel

igaljuhul nädalavahetused mulle ei meeldi siis on alati nii palju söömist vaatab siis kuidas korralikuks hakkamine mu kehale mõjub olen siin vahelduva eduga teinud nn.sokidieeti tatraga aga keha vist siis säästureziimil ja streigib eks peab tasa ja targu talitama edaspidi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 03. September 2012, kl 10.19

tere taas!
Nädalavahetuse teemadel siis räägiks lähemalt. Kuna laupäeval oli paljudes koolides avaaktus, siis ka meie koolis (olen õpetaja), loomulikult järgnes aktusele ja muule pidulikule ka hiljem kringel, koos kohvi ja väikese šampusega (lapsed olid juba muidugi koju läinud). Ja ega siis head kringlit ei saanud ju söömata jätta! winking smiley Igapäevaselt ma saia ei söö, kuid vahel harva mõnest heast kringlitükist või koogist ära ei ütle! Loomulikult jätkus hea ja parema maitsmine õhtul koduse laua ääreski, valmistasin perele mõnusa suupistevaagna, kuhu kuulusid oma aia saadused- kurk, lillkapsas ja porknad, dippikaste ja kananagitsad juustuga kõrvale- no küll oli hää! no nipet-näpet muudki.. Pühapäeva alustasin pisut teisiti, abikaasa praadis mune suitsusingiga. Päeval käisin ise võistlustel, õhtuks, kui koju jõudsin, oli kere nii hele, et hakkasin aga jälle süüa tegema.. tongue sticking out smiley ennem sai muidugi poest veel üht-teist toodud rosolje ja marineeritud punases kastmes kala näol. Ema juurest sain veel kaasa ahjusoojad täidetud paprikad (mis olid megahead) ja potsikutäie risottot. Söögilaud missugune! Täna hommikul tundsin end küll kohe kolm kilo raskemana, igaks juhuks kaalule ei läinud! winking smiley Reedeks loodan ikka midagi kaotada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: mammu530
Kuupäev: 03. September 2012, kl 11.46

Tänan Trimmi, et sa mind ei unustanud. Lisasin oma mõõdud nüüd ka.
Loodan väga jõuludeni vastu pidada ja iga nädal kasvõi väikese miinuse lisada.

Kõigile jõudu ja ilusat kooliaasta algust!

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Tiiger79
Kuupäev: 03. September 2012, kl 13.15

Tere ka minu poolt!

Minu nädalavahetus möödus suhteliselt rahulikult. Kui tavaliselt on nädalavahetused kõige raskemad vastu pidada, siis seekord olin üllatavalt tubli. Ei tea, kas oma mõju oli selles, et osalen esimest korda duelliswinking smiley Õnneks on motivatsioon võrdlemisi hea, ootan juba kaalumist (samas väike hirm on põues ka, et mine tea, äkki organism on läinud säästurežiimˇile vmt). Igal juhul soovin meile kõigile kindlat meelt ning vastupidavust.
Tervitades,
Tiiger79

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 03. September 2012, kl 14.37

Nonii, õnneks on nädalavahetus läbi ja nüüd on jälle vähem ahvatlusi!

Hulle isusid NV ei tundnud, kuid kodus oli kooli mineku puhul muidugi pidulik laud, ning juhuslikult olid ostetud kõik mu lemmik maiustused, eks ma muidugisõin, kuid selle eest muu toidu pealt hoidsin tagasi, ning jäin nädalavahetusega ikka nulli.

Mis minu puhul superhästi toimib, on õhtuse näksimise ära jätmine. Enamus mu päevastest kaloritest tulebki õhtul teleka ees söömisest, märkamatult saavad metsikud toidukogused hävitatud. Nüüd aga (alustasin juba nädal tagasi) ei ole 3-4 tundi enne magama minekut üldse midagi söönud, ning kohe on tunda et kaal langeb, samuti on hommikul väga lihtne üles saada kuna kõht on ööga tühjaks läinud!

Trenniks pole see nädal veel aega, seoses kooli algusega on vaja kõik graafikud paika saada, kuid järgmisest nädalast leian kindlasti enda jaoks ka paar trenniõhtut nädalas!smiling smiley

EDU ja et kõigil ikka reedel ilus uus kaalunumber oleks!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 03. September 2012, kl 23.41

Sel nädalavahetusel väga palju ahvatlusi ei olnud. Ainult üks pisike kook. smiling smiley Aga muid ahvatlusi ei olnud ja mingeid erilisi isusid ka ei olnud. Kuigi poes sai päris suur ring tehtud.

Minu esimene duell (ehk motiveerib paremini, kuigi motivatsioonipuuduse üle kurta ei ole kunagi saanud). Kodus kaalu pole niiet igapäevaselt kontrollida ei saa, aga tundub, et miski on juba varem mõjuma hakanud. Laupäeval sain üle jupi aja kaalule ja selgub, et kilo on alla läinud. Niiet tabelis peaks olema tegelikult pisut väiksem number (kas seda parandada saab?). Ausalt öeldes olin ma juba lootuse kaotanud, et see number üldse kunagi vähenema hakkab. Sest alates sellest kui ma aasta tagasi hakkasin end pisut rohkem liigutama on kaal koguaeg tõusnud. Nüüd sooviks tagasi saada vähemalt sinnamaale kus ma ennem olin. Siis vaatan mis ja kas edasi.

Minu kõige suurem vaenlane kogu protsessis on öine töö. Viimastel öödel pole omale midagi peale puuviljade kaasa võtnud ja ma pole ka nälga tundnud, aga täna olin õnnelik, et siia üks jogurt oli jäänud. Kella 11ks oli nii meeletu nälg, nagu poleks mitu päeva söönud. Edasi üritan ikka ainult veega läbi ajada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: aville
Kuupäev: 04. September 2012, kl 05.05

no tere kõigile kaaslastele smiling smiley. minu nädalavahetus möödus tööl olles, olin ise veel nädalavahetusel nohune, nii et isu kui sellist õieti polnudki aga selle eest eile oli ikka hull päev. Minu laps läks siis eile kooli ja muidugi õhtu tänu sellele läks käest ikka täisa ära. tort ja kõik muu ,mis mu kõhtu leidis tee. Õnneks täna juba tunnen ennast inimesena ja kindlasti kui ilm lubab siis täna õhtust hakkan jälle jooksmas käima. See nohu ja köha on ikka jubedad asjad võtavad kogu jõu,mittemidagi ei taha ja ei jõua teha. ühesõnaga, minu keha puhkas eelmine nädal trennis ja nüüd siis loodan, et ilmad püsivad vähemalt õhtuti ilusad ja ei saja siis saan jooksmisega edasi tegeleda. Mingit erilist miinust see nädal oodata ei julge aga peaasi, et vähemalt juurde ei tuleks siis polegi hullu, küll see kaal ka alla ükskord minema peab hakkama kui korralikuks saan smiling smileysmiling smiley.Teile kõigile jõudu ja olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 05. September 2012, kl 08.35

Kaks päeva kaalumiseni ja olen olnud korralik ning kalorinormi ei ole ületanud, kuid kaal ei taha kuidagi langeda.....ei tea, mis ma valesti teen. Trennis käin minimaalselt 3 korda, kalorid panen kõik kirja. Aga ei taha see kaal minuga koostööd teha.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 06. September 2012, kl 06.02

Minu ainukeseks koduseks abivahendiks on mõõdulint ja selle järgi võib öelda, et enne hommikusööki on numbrimuutus täitsa märgatav. Tundub, et pulsikella ost oli siiski õigustatud tegu ja ütlen seda juba pärast paari nädalast kasutust. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: tinku
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.33

Tere.

No jube raske see algus seekord. Mitte ei taha kaal langeda. Ainult -100g. Aga tegelikult on enesetunne hea. 1.septembri kringel sai komistuskiviks. Ise tõin selle "nuhtluse"koju. Aga jube hea oli ka. Eelmisest reedest hakkasin jälle treeningsaalis käima. Minu suur lemmik on bodypump, mida püüan teha 2 kord nädalas. Lisaks kepikõnd 2-4 korda nädalas.
Tervitan kõiki tublisi ja veel tublimaid uusi ja vanu duellitajaid. Usun, et vee nii mõnigi meie seast on pühapäeval Tallinnas jooksmas-kõndimas. Edu meile.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.