Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.30

hommik-hommik!

vastupidiselt mu kartustele oli täna kaaluseier kahjuks või õnneks sama, mis nädal tagasigi: 67,7 , seega nulliring sel nädalal, kuigi ma kahtlustasin hullemat.. aga jõuluks ikka loodan veidikene seda miinust suurendada, kuigi, ega see kerge olema ei saa.. noo, aga kui eelmisel aastal sain sellega hakkama, siis pole sel aastalgi see ületamatu, ma arvan Kõigile jaksu ja motti pingutamaks ilusama ja kergema mina nimel! Jeeeee, lumi ka juba maas, varsti saab suuuuuskama!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 07. December 2012, kl 08.31

Oi, avastasin, et eelmine nädal jäi kaal märkimata... Aga ega sellest midagi polnud ka, kaal ikka veel sama ehk siis eesmärgini 200 grammi. Ehk saan jõuludeks ikka oma 55 kg kätte smiling smiley
Aga jah, täitsa imestasin, et kaal sama püsis, sest vahepeal on ikka kõik nii valesti läinud ja masendav olnud... Elukaaslane juba kuu aega tööta olnud, elame minu emapalgast, mis loomulikult pole kaugeltki mitte nii suur, et arved tasutud saaks, lapsele mähkmed ja muud asjad ostetud ning endal vaja ka ju süüa. Noh, ega siis midagi, peab vist hambad varna panema smiling smiley Toit on ainus asi, mille pealt kokku hoida.
Ja tagatipuks suutsin teisipäeval autoga teelt välja sõita, nii et nüüd vaja autot ka remontida... Praegu ongi masin plekksepa juures, eks siis kuulda ole, mis täpselt vaja teha seal ja kui palju see veel maksma läheb.
Aga kõik peab korda saama, kaua see elu siin ikka nii viltu veab! smiling smiley Hambad ristis kannatame selle perioodi ära ja tuleme sellest tugevamalt välja!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 14. December 2012, kl 07.23

Ma suutsin oma 55,2 murda!!! Lõpuks ometi liikus kaal allapoole - nüüd siis uus näit 54,6 kg ehk siis praeguse seisuga lausa 400 grammi eesmärgist isegi allpool smiling smiley Ainult see teeb tuju rõõmsamaks, kõik muu on lihtsalt masendav... Ma ei saa aru, kuidas kõik halb ja negatiivne korraga kaela saab sadada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 03. January 2013, kl 23.07

head uut ja kergemat aastat kõigile! Kuidagi vaikseks on jäänud.. kas meie duell saigi läbi? Kes siis võitis?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.