Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 22
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. September 2012, kl 14.20

Tere,
Minu kaal täna 72,8 ehk siis +0,3. eriti ei põe, kuna arvata oli, et mingi osa tagasi tuleb. Kogeesmärgiks 72 kätte saada nii, et pole eriti kaugel enam ja söögiisu on ka tagasi tulnud ja eluisu hakkab ka vaikselt naasma. Helgema tuleviku poole püüeldes....

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. September 2012, kl 14.59

mul näitas kaal 68...olgu see viimane kord kui see kole 8 sealt figureerib... järgminekord on luba ainult koos 5ga esineda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 14. September 2012, kl 17.44

Tänane number rõõmustab mind -0.9ga. Kaal mis selle nädala märgiks saab on 90.9.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 14. September 2012, kl 19.28

Minu nr täna on 71,0 mitte muhvigi pole muutunud.
Pettunud ja käegalöömise tunne tekib. 10 kilost sain kuidagi sujuvalt lahti,
siis tuli puhkus, mõni lisakilogi ja pagan küll, enam ei saa ree peale.
Ehk järgmine nädal parem nr ette näidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. September 2012, kl 22.15

Ei midagi rõõmustavat, kaal on täna hommikuse seisuga suurem kui oli 2 nädalat tagasi duelli alustades: 99,1kg, kaalutõus 400g.
Ma olen sattunud Ameerika mägedele ilmselt: üles-alla, üles-alla.
Tõesti tahan tublim olla ja siin duellis ilusaid miinuseid näidata, aga lihtsalt ei suuda magusast loobuda. Tänane põhitoit oli Teekonna kommid. Lihtsalt nii head on!!
Aga ma üritan edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. September 2012, kl 10.31

Tsauka siitpoolt!
Nagu arvata oligi, siis see esmaspäevane "šokikaal" mul püsima ei jäänud.. sad smiley Reedene kaaluosuti näitas aga siiski võrreldes eelmise nädalaga miinust: 66,0 (-1,2), juhuu!! eelneva jutu jätkuks see, et esmaspäeval võib ju ka igaüks end kaaluda (nagu minagi), kuid jätame selle tabelisse kandmise ikka siiski ainult reedeste näitude põhjal, muidu läheb tõesti keeruliseks kätte ära.. Täna plaanin pikema jooksutuuri taas ette võtta, kuna kolmapäeval üks rahvajooks tulemas jälle.. ja kaalu tahaks kah vähemaks saada ikka..eks näis, kuidas jõuab, kartulid vaja veel üles võtta jne. jne.. Jaksu ja pingutust ikka teile kõigile, olete tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Muutused
Kuupäev: 15. September 2012, kl 10.59

hommik, minu kaal täna 87,8. 100 gr kaotust smiling smiley Võibolla oleks rohkem aga sai eile pitsat vitsutatud nii, et pidin lõhki minema- vahest on ju niii hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: heisina
Kuupäev: 15. September 2012, kl 11.08

Tsau sõbrad! Minu kaal näitab 66 kg !!!! Juhuuu! Tervelt -1 kg. Pole sellist nr kaua näinud. Eks see ühikas elamine aitab ka kaalule positiivselt kaasa. Ma ei näksi nii pidevalt. Kui teistega koos ühes toas olla, siis ei taha ka seda külmiku ust koguaeg kääksutada grinning smiley . Mingit magusat ka ühikasse ei vea.. vahel võtan midagi tervislikku, kui isu nosida. Nädalavahetused olen kodus, nendega tuleb nüüd ettevaatlik olla. Vett pean jooma rohkem, see kipub viimasel ajal meelest minema . Edukat uut nädalat kõigile ! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 16. September 2012, kl 08.31

minu kaal oli 81,9 (+0,1). Kurb sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 16. September 2012, kl 15.02

Kaal 96 kg (+0,3). Njahh. Üritan edaspidi tublim ollaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 16. September 2012, kl 21.36

Minu kaal täna on 94.4 kg (-600 g).

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: lauriine
Kuupäev: 17. September 2012, kl 06.02

Minu kaal sel korral 70,2 nädalavahetus läksnkäest ära, sel nädalalmluban endale tublim olla ja enda elu kergemaks teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: eskata
Kuupäev: 17. September 2012, kl 06.10

75,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. September 2012, kl 09.19

Tere-Tere kõik tublid inimesed!

Siin siis meie seekordne kokkuvõte: kaalutabel
Esikohta jäi ka seekord hoidma kadi92 kes kokku on kaotanud 4,9% oma kehakaalust. Nädala lõikes kaotasid kõige rohkem Vinnipeg ja Bertini, 2,2kg.

Ka see nädal on tulekul mitmeid üritusi, kust võib osa võtta. Juba 19. septembril on tulekul Eesti Energia tervisejooks Pirital, seekord distantsiks 3,6km ja 20. septembril tervisekõnd Järvel, distantsiks 4,8km. Laupäeval plaanis Saaremaa duatlon ja Võrumaal Kütioru jooks.
Pühapäeval on aga kõik jooksuhuvilised oodatud Pirita sügisjooksule, distantsiks 6km, lastejooksudel 200 ja 500 m.

Nii, et otsige välja endale sobivad distantsid ja võtke osa. Kui aga osa võtta ei taha siis alati on oodatud ka toredad kaasaelajad ja ergutajad teeääres. Ka ergutamine annab alati hea motivatsioonilaksu ka ise liikuma minna nii, et kaotada ei saa smiling smiley


Ilusat sügist soovides,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. September 2012, kl 09.30

Oi-oi,
Kõigile ratta huvilistele jäi mainimata, et laupäeval ka plaanis ju Kõrvemaa Rattamaraton, valida saab 18 ja 40km distantside vahel smiling smiley
K
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 17. September 2012, kl 11.01

Kõik on minu meelest väga tublid olnud oma kaalu langetamisega või 0 hoidmisega kuna keegi pole hakanud kilosi hoopis juurde võtma ja need paar sada grammi ei tee midagi smiling smiley Mul kül väga hea meel et nii tublid oleme olnud. jätkame aga samas vaimus smiling smiley

Väga tahaks ka osa võtte nendest maratonidest aga kahjuks ei ole sellist võimalust lapse kõrvalt aga väga tublid olete kõik kes osa võtavad

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 17. September 2012, kl 11.04

Selle nädala lõpus ma ei hiilga kindlasti esikohal oma kaotatud % arvult kuna kahjuks on hüppeliigese nihestus. ja sporti ei saa nüüd niipea teha sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 18. September 2012, kl 10.19

Tere, kuidas meie duellitajatel ka läheb? Mina olen avastanud, et peale paari nädalat kaaluabi lubatud koguseid süües mul nagu polegi raske sellest kinni pidada, ehk on mu lubatud kalorid seal liiga suured 1600 - kui suur teil päevane lubatud kalorite hulk on. Või äkki on mu keha juba harjunud väiksema toidu hulgaga.
Olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 18. September 2012, kl 10.34

Tere,
Minul lubatud kalorite norm 2200, toidupäevikut ei pea juba mitu kuud aga eks see selle keskkonna mõte ongi, et õpetada kuidas iseseisvalt toituda. olen siin juba 1,5 aastat tegutsenud ka ja teen suht palju sporti. Rohkem üritan oma praeguses etapis kaalu hoida smiling smiley
Kuidas teistel läheb? Minul isiklikult hakkab juba raskeks minema ennast kell 7 õhtul hämaras välja minema sundida. Kisub ikka rohkem sinna sisetreeningute poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 18. September 2012, kl 11.08

Mul endal raske toitumist jälgida. Alles muidugi alustasin ka sellega, et ehk läheb nii nag Birika ütleb, et keha harjub mõne nädala möödudes. loodan!!
Pisikese lapse kõrvalt on keerulisem ka korralikult toituda, sest laps tahab niivõrd palju tähelepanu. Kergem oleks niisama väike kukkel hamba alla visata grinning smiley
Tundub samuti, et ilmad hakkavad juba pimenema. Tahaks väga isegi kuskile spordikluppi, aga pean sellega siiski mõne kuu ootama, kuni pisike kasvab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: lauriine
Kuupäev: 18. September 2012, kl 12.45

Hei, hei!

Mina ka jälgisin siin toitumispäeviku nippe ja nõuandeid paar kuud. Nüüd seda enam ei täida.. aega kudiagi ei ole kiire tööpäeva keskelt ja tundub, et saab seda kaalulangetada ka ilma selleta.
avastasin, et minu jaoks on ikkagi võluvõti selles, et väikesed kogused, mitu korda päevas ja õhtul kella 19-st külmkapp lukku!
Noh ega enne seda ei tohi ka ennas ümmarguseks pugida grinning smiley nii et 5 min enne 19 paned kõik sisse msi kätte saad smiling smiley

Trenni teen ise praegu nii, et kaks korda nädalas teen BodyPumpi (mulleh ullult meeldib see trenn!! =) lisaks üritan kaks korda nädalas jooksmas käia. Pimedaks on juba jah hakanud minema... aga täna on näiteks jälle jooksu päev.. ega ma enne pimedat ilmselt rajale ei jõua aga meul kodu lähedal hea valgustatud rada ja pole hullu midagi smiling smiley soojakraadid on praegu jooksmiseks eriti mõnusad, ei ole liiga külm ega liiga palav smiling smiley nii ,et soovitan soojalt ikkagi praegu veel joosta või jalutada või kepikõndi teha =)


Tervitades,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 19. September 2012, kl 12.54

Tere, nägin teie duelli nii hilja, kas on veel võimalik liituda, olen saanud juurde lisakilosi ja koos on lõbusam jälle alla saada, ette tänades, Fiskars.
Minu tänane kaal on 112 kilo

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 20. September 2012, kl 10.42

Tere Fiskars,
Lisan sind tabelisse, kas tead anda ka eelmise ja üleeelmise kaalu või panen selle algkaaluks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 20. September 2012, kl 13.41

Mina olen see nädal tubli olnud spinning smiley sticking its tongue out loodan, et kaal ka homme sama arvab eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: liskin
Kuupäev: 20. September 2012, kl 18.16

Tere kõigile tublidele! Palun (kui veel saab) mind ka siis lisada! Olen juba päris tubli olnud aga nüüd tundub,, et motivatsioon hakkab..... Hea, et leidsin selle foorumismiling smileysmiling smiley Koos on kindlasti kergem! Minu algkaaluks siis tänase seisuga 92,6!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Marihen
Kuupäev: 21. September 2012, kl 06.38

Tere hommikust kaasvõitlejad!

Minu tänahommikune kaalunumber 88,8 kg (langus - 0,6 kg), vaikselt edasi tähtede poole smiling smiley

Ja jällegi vastupidavust nädalavahetusel !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 21. September 2012, kl 06.57

Hommik!

No ma ei tea, hakkab jälle pihta see jant.. tongue sticking out smiley Tänane kaal taas +poole peal: 66,8 (+0,8) Eilne sünnipäevakringel oli niii hea, aga see sai vist saatuslikuks.. winking smiley
Toidupäevikut ma ei pea, sest selleks pole lihtsalt aega, et arvutis istuda (ja raha ka), lihtsalt vaatan, et kogused liiga suured pole, liigutan ka end siis, kui selleks töö ja pere kõrvalt aega on ja seda püüan muidugi sagedasti teha. nt. kolmapäeval oli mul üks jooksuvõistlus, eile puhkasin, täna jälle võistlus.. tongue sticking out smiley
Sisetreeningud mulle eriti ei meeldi, pole suurt võimalusi ka.. eelistan siiski väljas kas joosta v suusatada, oleneb ilmast. Ahjaa, pidin unustama peaaegu, teisipäevast alustasime ka uue trenniga-showtantsuga, kus algul teeme pool tundi korralikku lihasetrenni, nii, et keeled ripakil, seejärel magusam osa- tantsu õppimine ja harjutamine. winking smiley ja kolmapäeviti teen line-tantsu trenni ka veel(seda juba viimased 10 aastat) tongue sticking out smiley nüüd sai küll vist kõik..tongue sticking out smiley Jõudu teile, kaasvõi(s)tlejad!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 21. September 2012, kl 07.20

Tere hommikust. Minu kaalunäit täna hommkul 81,3(-0,6). Olen väga rahul selle numbriga. Võtsin selle nädala keskpaigast käsile oma vee joomise, oli teine ikka üsna unarusse jäänud. Püüan ka järgmine nädal jälgida, et joomine kindlasti ei ununeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 21. September 2012, kl 07.50

Tere. Minu kaal siis ikka endine 89kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 21. September 2012, kl 08.13

Tere.
Minu kaal 97,6, seega miinust on 1,1 cool smiley Ise olen rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.