Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.42

Minu kaal sama 82,2 confused smiley. Teisipäeva hommikul näitas kaal 1,1 kilo vähem, aga siis hakkas koolitus - ehk siis paigalistumine koos rasvase/soolase toitlustamisega ja kogu seedimine jäi seisma... ja mitte ainult seedimine vaid ka kogu veevärk sad smiley - kõik mis suust sisse läheb sinna ka jääb. Tunne on nagu puuhalul - kõik jäsemed on rasked nagu pakud ja kõht punnis ja kange... Nüüd koolitus õnneks läbi - tuleb appi võtta kõik bioloogilised ja meditsiinilised abinõud sellest paistetusest vabanemiseks angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 05. October 2012, kl 09.12

Hommikust. Minu kaal näitab mulle täna 81.0 ( -0,5). Olen täitsa rahul selle tulemusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 05. October 2012, kl 10.37

Tere.
Olen sellel nädalal ka ilusamaid numbreid näinud, kuid võib siiski rahul olla.
Minu kaal 91,0 (-0,6kg)smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 05. October 2012, kl 11.24

Minu kaal täna 77,2 ( +0,4 kg) - mul on ka see veevärk seoses päevade tulekuga sassis. Ma isegi ei põe, sest tean,et olen tubli olnud ja õigel teel.
Mul on tõeliselt hea meel Vinnipegi üle - kujutasin sind vannitoas tantsu löömas ette smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 05. October 2012, kl 11.36

Heii-heii!!! Minu kaal oli täna 63,5kg (eelmise nädalaga võrreldes -0,7kg) JESSSSS!!!!!!! Andis kohe motti juurde. Detsembriks tahaks kindlasti viite seal ees näha, kuigi "mida varem, seda parem" Jah-jah-jah!
Kujutasin samamoodi Vinnipegi vannitoas tantsimas. Ja loodan, et saan ise ka seda lähiajal teha grinning smiley Nii õnnelik olen ikka grinning smiley
PÄIKEST SÕBRAD!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 05. October 2012, kl 12.16

Mina sel nädalal kaalulagetamises edukas ei olnud. Kaal hoopis tõusis 1,5 kg võrra. Kaalun nüüd 129,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 05. October 2012, kl 14.11

Minu kaal täna 92,2, st. -500g, olen rahul - arvestades reisijärgset taastumist, jalad olid ikka päris paistes koju jõudes! Käisin iga päev umbes 60 min. kõndimas, ilm oli nädala alguses ilus ja päikseline, nii mõnus oli!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 05. October 2012, kl 14.26

Minul plussiring, 84,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 05. October 2012, kl 14.57

nii tänane kaal näitab 67,6 ( +0,6kg ) mossmoss :/
viimasel ajal motivatsioon nii kadunud. pole õue jooksma saanud ega pikemale jalutusele sest koguaeg niii õudsad ilmad sad smiley
üritan ennast kätte võtta jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 05. October 2012, kl 17.40

Nulliring smiling smiley 71.0

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 05. October 2012, kl 18.47

Minul on nulliring 89,3 nagu eelmisel reedel confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 05. October 2012, kl 19.08

71,9 nulliring

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. October 2012, kl 22.00

Kohe kuidagi ei tahaks tabelit ära rikkuda oma plussiga, aga nuh siit see tuleb:
99,6 ehk +1,1kg

Oma valik, mis muud öelda. Sai söödud kõike, mis hing ihkab, tagasi ei hoidnud. Järgmise nädala eesmärk on hoida kaalunumber siiski kahekohalisena.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. October 2012, kl 22.13

tere hilisõhtust!
totaalne krahh siis sellel nädalal: 67,3 juba (+0,7(vist)) angry smiley eks oma osa on siin taas igakuistel "külalistel" ma arvan..muuga ei oska seda kuidagi seostada.. terve neljapäeva oli juba siuke paistes õhupalli tunne sees..vastikvastik!!! thumbs down ometi tegin teisipäeval kõva trenni, neljapäeval jooksmas 8 km.. ma ei saa ikka aru..kuhu, milleks..? Ehk uus reede toob naeratuse näole! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 05. October 2012, kl 22.38

Minul tuju hea...90.6(-1.6)...Täpipealt see on maha läinud, mis eelmine nädal juurde tuli smiling smiley
Jälgisin, panin kirja, jõin vett.... lahe! Tulemus meeldib mulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Muutused
Kuupäev: 06. October 2012, kl 09.19

hommik, häbi-häbi mulle, nädal jäi vahele ja seoses suure juubeliga sai ka mehiselt söödud-joodud. Kuid..... eks hakkame siis otsast peale smiling smiley

Minu kaal 88,2 thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 06. October 2012, kl 10.31

Eilne kaal 71,8 kg ehk -400 grammi, millega ma rahul muidugi ei ole aga eks tuleb kuidagi leppida sellega, mis on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 06. October 2012, kl 11.11

Milline nöökiv ajastuse ebaõnn - eile hommikul sai kurb seisaku number kirja pandud, päeva jooksul aga hakkasid valest toidust kogunenud jäägid paisu tagant valla pääsema ja täna on kaalunumber terve kilo võrra väiksem kui eile the finger smiley Tänane number oleks seega tabelis palju kenam välja näinud cool smiley Eks peab seda liini hoidma ja järgmisel nädalal kauni kaalulangusega särama spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: lauriine
Kuupäev: 07. October 2012, kl 08.46

tere, mina sel korral millegiga kiidelda ei saa... tervis hakkas käest minema seega ei saanud korralikult trenni teha... tööd oli palju seega ei olnud aega toitumist jälgida ja sõin kiiruga ja mitte regulaarselt väha vaid ikka korraga ja palju. kaal sel korral juurde tulnud ja oli 69,4 =(

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 07. October 2012, kl 16.55

Õhtust!
Minu kaal näitas 98,2 (-0,5)kg. Võib rahule jäädacool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: heisina
Kuupäev: 07. October 2012, kl 21.52

Hei ! Minu kaal endiselt 65.8 kg . Ei ole juurde tulnud ega maha läinud. Hakkasin nüüd trennis ka käima, eks näis mis keha selle peale kostab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: eskata
Kuupäev: 08. October 2012, kl 05.41

75,0

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. October 2012, kl 09.25

Nonii kallid kaaskannatajad!

Leate värskendatud tabeli lingi alt: KAALUTABELNädal Ise paistis olevat väljakutse meile kõigile ja paljud numbrid olid ka punased. Eks külm ilm hakkab tunda andma.

Ka seekord juhib tabelit Vinnpeg, kes kaotas nädala lõikes 1,8kg ja kokku on kaotanud 8.83% oma kehakaalust. Tema järel Murumumm (5,84%) ja kadi92 (5,45%).

Rahvaspordiüritustest mainiks siis seekord ära 14 oktoobril toimuvad Harku Rabajooksu (6,3km) ja Jooksu Margus Pirksaare Karikatele Türil.

Soovin teile ilusat nädala algust ja olge ikka sama tublid edasi smiling smiley

K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. October 2012, kl 12.22

Kuidas meie rahval ka läheb? Minul mitte kõige paremini,nädalavahetus kulges toidupäevikut mitte täites ja pisut liiga palju süües. Hea mul sellest pole ja enesetunne kehva. See inimeseloom on üks nõrk olevus. Täna lähen trenni ehk see annab positiivse meelestatuse ja ei pea reedel kaalukasvu nägema.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 09. October 2012, kl 14.15

Tere,
Minul tuju kuidagi kehv viimastel päevadel ja ärevustunne kuidagi sees. Midagi nagu on valesti aga ise ka ei saa aru mis asi see on. Nädalavahetus möödus juues ja süües mis aga külmkapp/sugulased/sõbrad pakkusid. Eks see kajastu ka kaalul. Ja ei ole pärsi kindel kas reedeks järje peale jälle saab. Otsustasin teha ka liha vaba nädala (va kala), eks näis kas pean vastu aga lootust on smiling smiley
Eks vist see külm ilm ikka mõjutab meie organismi päris palju ja isutuse üle kurta ei saa. Peab vist hakkama toidupäevikut jälle täitma ja ennast reaalsusega kurssi viima...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 10. October 2012, kl 07.41

Minul on selline hundiisu peal, et kohutav. Juba nädal aega on isutanud liha järele. No on ikka küll raske elada kui mingi isu lihtsalt ei lase elada. Eile siis andsin järele, praadisin hulgim liha ja lihtsalt sõin oma isu täis. Tänast hommikut alustasin kohe suure kannutäie veega. Jah, ja ega nädalavahetusestki midagi head ei meenu... aga nüüd püüan/tahan ennast kokku võtta. Tegelikult oleks viimane aeg seda teha, sest hiljuti saabus kutse pulma spinning smiley sticking its tongue out . Pean vist selle kutse omale motivatsiooniks külmkapiukse külge riputama.

No miks see inimloom küll nii nõrk olevus on confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 12. October 2012, kl 05.55

Tere!
Hommikust kallid kaasduellitajad.Minu kaalunumbrile on ette tulnud nüüdseks see kaua oodatud KUUS.Kaalunumbriks nüüd siis 68,7.Nädala kaalukadu -1,6kg.Teen iseendale nüüd suure-suure kalligrinning smiley
Teistele soovin jõudu ja vatupidavust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Marihen
Kuupäev: 12. October 2012, kl 06.49

Kaunist hommikut! Kaalus allakäik -1,2 kg, ehk praegune kaalunumber 86,5 kg. Eelmise plussnädala veevarud kehast läinud ja regulaarne allakäik loodetavasti jätkub thumbs up!
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 12. October 2012, kl 07.10

Minu kaal täna 68,3 (-0,9 kg) Paarsada grammi veel ja siis on mu KMI normaalse piiril (ei ole enam punases tsoonis), aga see ei loe, kaalu tahan ikka veel mõned head kilod kaotada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 12. October 2012, kl 07.24

Tere hommikust kõigile! Minu kaal täna hommikul 62,3kg (-1,2kg) Vauuu!!! the finger smiley Olen täitsa üllatunud ja loodan, et kaal ei läinud lihtsalt kehas oleva vedeliku arvelt, vaid ikka vähe püsivamalt ja saab järgmine nädal ka ilusti languse teed pidi sammuda.
Nüüd nädalavahetus saab mööda saadetud sünnipäevalaudades istudes, et jah....saab näha, mis jälje see jätab grinning smiley
Loen huviga, kuidas teistel see nädal läinud on. Ja suured õnnitlused Bertinile - uus number ees!!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.