Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: lauriine
Kuupäev: 19. October 2012, kl 06.26

Tere kõigile, mul jäi kahjuks eelmine nädal vahele, aga sellest pole midsgi, sest minu kaalunumber püsib juba nädalaid muutumatuna 70,2 peal. Ma ei ole ammu ka toidupäevikut täitnud, seega otsustain tänasest seda jälle tegema hakata. Olen ka viimased kaks nädalat haige olnud seega õhtud veedan kodus teleka ees, mitte trennis ja eks seetottu saab ka ohtuti rohkem söödud ja kuhu see kaal siis niimoodi langema peaks! Tänasest siis toidupäevik abiks ja esmaspäevast jälle trenni winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 19. October 2012, kl 07.19

Bertini ! Palju õnne eesmärgi täitumise puhul ! See ikka suur saavutus thumbs up

Minu tänane kaal 80,5 ( -1,3kg). Minu puhul väga hea tulemus. Aga olen selle jaoks ka terve nädala korralik olnud ja pingutanud. Kõik 7 päeva korralikult vett joonud, kõik päevad täpselt normi piires söönud ( va. eile , kui läks 120kcal üle).Siiski ei saa ma öelda, et toitumine oleks iga päev absoluutselt tasakaalus olnud. Valgud kipuvad lõhki olema. Samuti olen nädala jooksul läbi kõndinud 61km, mis teeb jagatuna 8,7km päeva kohta. Liikumise eest ma omale lisasööki ei ole kordagi võtnud. Tahan ka järgmise nädala korralikult pingutada, eelkõige panustada liikumisele. Unistan esinumbri vahetusest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.19

Minu tänane kaal 67,7 kg (-0,6) Kuigi hea tulemus, ei ole ma sellega rahul, sest see nädal läks natuke nihu. Esmaspäeval käisid külalised ja siis sõin palju kooki ja küpsist ja jõin magusat mahla ja enne magama minekut veel pugisin kommi smiling smiley Mis tehtud, see tehtud, ülejäänud päevad olen tavalises dieedirütmis püsinud, aga tunda on, et need esmaspäevased kalorid ei lasknud rohkem kaalul langeda. (sest 67,7 oli esmaspäeva hommikul ja selliseks jäi kuni tänaseni).

Bertini, tubli oled! Ma nii ootan, et endal ka soovkaal juba käes oleks. Aga mul veel minna natuke. Milline on su kaal olnud varem? Kui veel kaalu langetad, kas seda on hiljem kerge säilitada? Mina mõtlen nii, et kui sisimas tead, et väga väikest kaalu hoida ei suuda, siis pole ka mõtet seda rohkem alandada. Minul on 60-62 kg selline kaal, mida on väga kerge hoida. Saan süüa kõike mida tahan ja ei pea põdema iga šokolaadi pärast. Alla selle on juba dieeditamine ja üle selle ma ei lase kaalul minna lihtsalt. Kui kaal näitab 61,9, siis tean, et on aeg natuke piiri pidada. Aga see kõik oli varem! grinning smiley Praegu olen oma norm-kaalust veel kaugel. Ja et segadust poleks, siis mina kaotan praegu rasedusega tulnud kilosid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.20

Hommik!
Minu rõõmukilked hot smiley , täna kaalul siis 66,1 (-0,9)thumbs up ,juhuu, eile nägin isegi 65-t ees, aga see oli eile.. Ikkagi olen tänase kaaluga rahul, sest see on saavutatud suures osas mitte midagi tegemisega (peale söömise muidugi winking smiley ). Püüame ikka edasi sammhaaval.. tongue sticking out smiley aga nii hea meel on ikka meenutada, et aasta tagasi, kui duellitamist siin keskkonnas alustasin, kaalusin 70 kg!!! Enam seda aega tagasi ei taha, eiiiiiiii tahaaa!!!!thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.22

Vinnipegile lohutuseks: mina üritan juba kuus aastat neid rasedusega "tulnud" kilosid kaotada!! tongue sticking out smiley, tasapisi ikka õnnestub ka, kuigi visalt-visalt..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.29

Minu kaal täna 80,0 (-1,3). Väike pettumus, et ei läinud 100g rohkem maha - oleks nii väga tahtnud 7-t ees näha kaalunumbril smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.32

Minul kahjuks hõista põhjust pole, 85 oli täna kaalul. Aga eks ma ise ka süüdi,pole üldse kaaluteemaga tegelenud. Aga nüüd korralikuks ja järgmisel nädalal tuleb miinussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.33

Terekwst, minu tänane kaal on 110.6, seega maha olen saanud -700 grammi. hot smiley Olen väga rahul. See on tulnud maha ainult söömise arvelt. Nimelt jätsin õhtused söömised kella 6-7 vahele ja ei söönud midagi, jõin ainult vähe vett.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.40

72 kg ehk täpselt sama, mis nädal tagasi.. Nüüd trennid uuesti peal ja loodan paremaid tulemusi nädala pärast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.57

Ei midagi rõõmustavat, olin terve nädal nii tubli aga täna kaal 91,2 (- 0,4)confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Marihen
Kuupäev: 19. October 2012, kl 11.26

Minul ka ei midagi rõõmustavat ja loomulikult ainult iseenda süü, isu lihtsalt oli selline SUUUUUR..ja mamma tehtud õunakook ja klassikaline saepraad hapukapsaga on lihtsalt minu nõrkus smiling smiley kaalulangus -0,2 kg..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 19. October 2012, kl 11.27

Tere olen taas tagasi vabandan ,et ei hoiatanud puudumisega käisin nimelt sapipõieopil ja olin 2 nädalat puhkusel nüüd olen tagasi ja valmis võistlema ja võitlema. Kaal seekord 95,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 19. October 2012, kl 13.14

tänane kaal 66,8kg ( -0,200g )

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 19. October 2012, kl 17.51

Mina kaalusin täna hommikul lausa 5 korda ennast, et ikka veenduda et nr kaalul on õige grinning smiley
Aga ma olen ka väga tubli olnud ja eks lõpuks sai organism jääkidest puhtaks winking smiley

Kaal täna hommikul 87,5 (-1,5kg) smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. October 2012, kl 18.15

Tere!
Minu kaal täna hommikul 100,3 ehk -0,8kg.
Lõpuks saan ka miinuse siin kirja, kuigi algkaaluni, millega siin alustasin, on veel edasi minna mitu kilokest. Ühesõnaga olen ikka veel punaselt plussis. Aga pidasin endaga läbirääkimisi ja üritan ka järgmine nädal miinusega esinedagrinning smiley

Edu kõigile ja päikest!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 19. October 2012, kl 20.46

Minu kaal täna hommikul oli 91.7, -200 g, olin sellel nädalal veidi nohune ja köha ka, eesmärk oli terveks saada, seega toitumisele jäi vähem tähelepanu, sõin, mis külmkapis oli ja üldse ei liikunud. Nädalavahetusel sõidan laevaga Soome, see on ka paras kannatusete rada kaalujälgimise seisukohast! tongue sticking out smiley Üritan uuest nädalast jälle toitumise päevikut pidama hakata! cool smiley
Edu meile kõigile uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 19. October 2012, kl 21.17

Minul pisikene -100g. Number siis selleks nädalaks 89.4.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: heisina
Kuupäev: 19. October 2012, kl 21.24

Hei ! Minu kaal on 65 kg ehk siis - 800 grammi. Vot siuke mõnus üllatus siis täna hommikul. Ma olen endaga ikka täitsa rahul juba..nii keha kui ka toitumisega. Pragu ma just naersin siin oma pereliikmega, et mul tuli suur isu millegi hea ja ramusa järele. Ütlesin , et kui praegu oleks aasta tagasi, siis ma võtaks kapist liha praeks selle ära ja seni kuni see valmib sööks šokolaadi riisi jogurtiga grinning smiley Aga praegu oskan ma end juba nii taltsutada, et tegin endale tassi rohelist teed ja kuni see tõmbab sõin ühe õuna ära. Tubli olen smiling smiley .

Tahaks öelda, et nii mõnus on siin lugeda teiste postitusi..kõik on omamoodi erilised ja paistavad silma ! Mul on hea meel kõikide teiste väikeste rõõmude ja kordaminekute üle ! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 19. October 2012, kl 22.10

Minul jälle silmad häbi täis, 72,0 +100g, ja olen selle duelli alguses tagasi.
Alustasin mais, nelja kuuga sain maha 10 kilo ja siis kadus järsku motivatsioon. Tegin läbi sügisjooksu (kõndisin), kusjuures parema ajaga kui aasta varem ja järsku käis krõks.. ei viitsi enam kõndidagi. Nüüdseks on juba 2 kg vaikselt tagasi hiilinud. Kui nii edasi, siis ma ei julge siia varsti oma kaalu kirjutadagi ;( mis veel, miskipärast ei suuda ma ka enam vett juua. Ise muidugi tean, et minu nipp on liikumine ja palju vett ja vähe õunu! Aga ma ju armastan õunu, vist isegi rohkem kui šokolaadi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 20. October 2012, kl 09.16

Tervitus duellitajad!!
Minu eilne kaal siis 62,2kg (-100g) pole nagu väga õnnelik, aga no terve suguvõsa oleks mul justkui oktoobris sündinud. Põhimõtteliselt ongi, järjest võib kuupäevi ja nimesid nimetada. See siis oma paugu on pannud. Loodan igaljuhul järgmisel nädalal selle 61 sinna kaalule ette saada. Esinumbri vahetuseni on veel aega, aga kui selle saaks.... ohhhh.....jaaa...
Kuna ma lugesin, et paljud on siin raseduskilosid kaotamas (mina olen ka üks nendest), siis küsiks ka sellise küsimuse, et kellel on tekkinud rasedusest venitusarmid? Ja mida te nende väljanägemise parandamiseks ette olete osanud võtta?
Mul on arme kahjuks palju ja igal pool... tean, et kaalu alanedes peaks nad ka vähem märgatavaks muutuma, aga noore inimesena on ikka kurb...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 20. October 2012, kl 09.49

To Vinnipeg!
Küsisid minu varasema kaalu kohta.Panen siis oma loo kirja.
Kui olin teismeline siis olin ilus ja sale,kaalusin vahemikus 55-58kg(tegin koolis kergejõustiku ja käisin ujumas).Kahekümnendate alguses võtsin korralikult juurde.Ostsin omale auto ja jala käimisi jäi vähemaks.Sokolaadihull olen elu aeg olnud.Lõpuks näitas kaal 71kg.Siis tegin pattu ja põhimõtteliselt näljutasin ennast-sõin siis,kui ikka juba päris surm silme ees oli.Sain kaalu tagasi 60kg peale.Märkamatult tuli juurde 4-5kg,siis jäin lapse ootele.Võtsin juurde 28kggrinning smiley
Sellest on nüüdseks möödas pea kuus aastat aga pooled raseduskilod on ikka veel seljas.Rasedusega juurde tulnud kilodele ei pidanud vastu minu põlved ja selg(hakkasid pidevalt valu tegema).Selg on mul juba lapsest saati tegelt haige(radikuliit).Joosta/hüpata ma enam ei saa spordi eesmärgil kunagisad smiley ,arsti diagnoos!Ainukesed sportimisalad,mida teha võin on kõndimine ja ujumine.
Kaaluabiga liitusin,et proovida,kas mul tõesti siis pole enam iseloomu,et vähekenegi parem välja nähagrinning smiley
Seadsin siia tabelisse proovi mõttes mingi kaalu,mida alla võtta.Soovkaal see veel ei olnud.Tahtsin lihtsalt näha,kas suudan..ja paistab,et suutsin ja proovin edasi,kuni saan kätte 62kg(soovkaal),siis proovin säilitada.
Kaaluabis avastasin,et see kõik,mida ma enne suhu panin oli ikka mega kalori kogus.Poleks elu sees uskunudki,et ületan päevanorme ligi 3 kordselt.Nüüd ikka kaalun korralikult iga päev oma söögid ära.Tööle võtan ka kaasa kaalutud portsjonid,et ei tekiks kiusatust!Ostsin selleks puhuks omale ilusa kohvrikese ,kuhu hommiku ja lõunasöök ilusti ära mahuvad(mõlemad söön töö juures).grinning smiley Töölaua all seisab nüüd limpsi pudeli asemel veepudelgrinning smiley
Saavutasin reedeks omale püstitatud eesmärgi(suudan või ei suuda) ja olen rahul kaaluga aga mitte oma füüsisega.Kõht on suur rasvapall(vööümbermõõt on 90cm). Jalad täis tselluliiti,kätelihaseid pole ollagi(ei jaksa poest kottigi käes koju tassida).Ainukeseks sportimisvõimaluseks on jalutamine(kiirkõnd)aga selliste ilmadega nagu väga välja ei kutsu.Spordiklubis ujumas/vesiaeroobikas käimiseks pole materjaalset võimalust.Kodus kõhulihaseid kuivalt vorpida ei viitsi.Kuni uue aastani tegelen nüüd kaalulangetamisega kaloreid jälgides ja kevadel võtan eesmärgiks ennast ikkagi liigutama hakata värskes õhus.
Püstitasin omale siin uue eesmärgi-aasta lõpuks saavutada oma soovkaal 62,8kg.Siis säilitangrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 20. October 2012, kl 10.14

Nõustun siin eelkõnelejatega, et tõesti on hea siin teiste postitusi lugeda. Olgu nad siis pikemad või lühemad, kaalulanguse või kaalutõusuga - iga kord saan Teie postitusi lugedes juurde motivatsiooni ning tunda toetust ja mõistmist. Aitäh Teile kõigile!

Möödunud nädal oli minu jaoks raske ja tulemuseks on kaalutõus + 100g, aga pole ju hullu tegelikult, sest veel pool aastat tagasi nägin ma 71,0 kg kaalumisest vaid und.

Usun ja loodan, et järgmine nädal tuleb parem nii minu, kui kõigi teiste jaoks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 20. October 2012, kl 10.28

Minu eelmise nädala kaalukaotus oli - 300 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. October 2012, kl 19.02

Kuulge naised - väga tubli nädal ju kõigil olnud. Minu kaal oli reede hommikul 78,5 ( -1,3kg) aga minu eelmise nädala kaalutõusu arvetades sain ainult poolest sodist oma kehas lahti - ülejäänu ladestus kahjuks minu tuharatel smiling smiley. Aga pole hullu, küll ma sellest jagu saan. Andsin omale lubaduse, et üritan igal reedel jõuluni teile miinust näidata. Eks näis. Nüüd sai see välja kirjutatud.
Töesti on tore teiega duellitada.
Aitäh selle eest.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 21. October 2012, kl 11.42

Mul peaks olema -600... kaal oli 67,9

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 21. October 2012, kl 11.46

Nulliring. 97,7kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. October 2012, kl 11.11

Nonii-nonii-nonii!
Kokkuvõtete tegemise aeg jälle käes smiling smiley
Meie värskendatud kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Eelmine nädal kaotas kilosid kõige rohkem katikesekene (-1,5kg), aplaus temale!
Üldtabeli eesotsas asub aga kindlalt Vinnipeg kes on kokku kaotanud juba 10,8% so.8,2 kg oma kehast. Väga austust väärt tulemus ja suur käteplagin temalegi. Teisel kohal Murumumm (-8,36%) ja kolmandal Bertini (-7,58%).

Üritustest siis seekord niipalju, et 27. september plaanid Nõmme-Harku metsajooks ja samal päeval ka kangematele Haanja 100. jooks ja kõnd. Vot see oleks juba saavutus smiling smiley

Aga soovin kõigile ilusat langust ja loodmae, et külmade tulek asja allamaäge jälle ei vii!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. October 2012, kl 11.14

Endast seekord niipalju, et läksin vist puhkuse ajal trennidega liiale ja tulemuseks 2 kg kaalutõusu smiling smiley aga see küll juba lihaste arvelt ja keha ka šokis, et mis mõttes nagu peaaegu iga päev 2-3 h trenni.... aga loodame, et areng on tunda ja tuleval paaril nädalal ka langust veidi smiling smiley

Tervisi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 23. October 2012, kl 14.21

Nädalavahetusel pidasime lapse sünnipäeva - kahel päeval käisid külalised ja mina olin tubli, toiduga ei liialdanud.
Eile küll patustasin jäätisega aga see kõik abikaasa süü - no mida ta veab neid jäätiseid külmal ajal koju.smiling smiley
Elan väga Siuxile kaasa ja loodan näha sinu esinumbri vahetust reedel - ära siis alt vea smiling smiley.
Täna lähen trenni - mitte kaloreid kulutama vaid head enesetunnet saama smiling smiley
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 26. October 2012, kl 05.47

Tere hommikust!
Täna siis jälle kaalumegrinning smiley
Minu kaal on 67,5kg ehk -800g võrreldes eelmise nädalaga.Ma tugevalt imestasin languse üle,sest olen norme ikka päris mõnuga ületanud,arvatavasti stressi ja külma tõttu on söögiisu ikka karu oma.Kuidas teistel langetajatel läheb?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.