Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 08. November 2012, kl 15.48

Nooo tüdrukud, kas ootate juba homset kaalumist? Kas kõigil on hea tulemus ette näidata?
Mina vist väga suure langusega hiilata ei saa, aga kui 64 ette tuleb, siis on ok. Vaatasin siin oma kaalulanguse ajalugu ja sellise tempoga peaks 1.detsembril kaalu peal olema 61,.. kg Juba ootan noh.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 09. November 2012, kl 08.37

Kaalumist ootan iga kord nagu viimsepäeva kohtumõistmist grinning smiley.
Jätkuvast haigevoodis virelemisest ja üüratute isudega võitlemisest hoolimata on kaal siiski kilokese madalam täna - 78,2 the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 09. November 2012, kl 09.38

64,9 (-0,5)
Olen rahul, sest tean ju isegi, et nädalavahetus läks maiustamise ja enda uuest kokkuvõtmise peale.
Pean ütlema, et viimasel ajal ei saa ma enam oma kalorinormi täis söödud. Ja siis söön õhtuti mett, et ikka õige oleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 09. November 2012, kl 11.02

Tere!

Minu tänahommikune kaalunumber oli 129,8 kg, s.t. viimase kaalumisega võrreldes +600 g

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 09. November 2012, kl 11.05

Tere1
Esinen ka see nädal väikse kaalulangusega -100g(67,1kg).Mott on 0.Terve nädal olen kodus 4 seinavahel istunud,sest laps haige ja ei saa kuskile liikuma.Söömist ei ole piiranud,sest motivatsiooni tõesti pole.Ei leia endas hetkel jõudu,et edasi minnasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 09. November 2012, kl 12.15

Tervitused. Pean mainima ära , et olete kõik väga tublid olnud. Kohati jääb mulle arusaamatuks, et kuidas see küll nii on, et ise hindate oma " langetamise käitumise" viletsaks ... aga kaal ikka teil langeb smiling smiley Mis nii küll viga. Minul oli eelmine nädal ilus langus. Śee nädal aga väike sammuke tagasi. Kaal 78,6 (+0,3). Ma ei saaks öelda, et ma jäin loorberitele puhkama. Olen vedelikku tarbinud väga eeskujulikult , olen jälginud kaloreid. Mingi päev sõin paar tükikest (20g) sokolaadi ja eile maiustasin natuke pizzaga AGA ! seda kõike lubatud kalorite piires. Seega ei pea ma seda mingisuguseks patuks. Andke andeks , aga ma olen ka inimene smiling smiley See nädal ma ei olnud nii usin liikuja aga nädala peale tuli kokku kilomeetreid 46,3km. Kellele palju -kellele vähe. Seega ma ei saaks öelda, et ma ei oleks pingutanud. Kahjuks siiski see nädal minu pingutused kaalunumbril ei kajastu. Motivatsiooni see ei kõiguta. Jätkan oma liikumist ja kalorite lugemist, pead norgu ei lase. Loodetavasti järgmise nädala pingutused kajastuvad jälle ka langusega kaalunumbrites.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 09. November 2012, kl 12.42

Oh jah kaal 91,8 (+600). Täielik masendus on peal ja söögiisu meeletusad smiley.
Ei anna alla üritan aga edasismiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 09. November 2012, kl 16.38

61,9kg. Reedeks on imeväel kaal sama, mis eelmine nädal, aga muidu on olnud pidev tõus.confused smiley Istun nüüd nukralt ja vaatan seda kaalutabelit ja olen sisimas nii pettunud endas. Mott on alla nulli juba..sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: heisina
Kuupäev: 09. November 2012, kl 18.34

Hei toredad kaaslased, mina pole kaks nädalat saanud aega siia piiluda kahjuks. Kaal on endiselt 65 kg. Pole muutunud. Vahepeal tõusis küll natuke , aga võtsin end kohe käsile ka. Kord nädalas käin tantsutrennis praegu. Mõnel nädalavahetusel saab ka klubis tantsitud palju palju. Olen hakanud jälle toidu valikule rohkem tähelepanu pöörama. Uskumatu lihtsalt kui palju on nendes poejookides suhkrut sees...no kuku või pikali. Jõin siin ühte mahlajooki eile ja siis vaatasin pudelilt , et 100ml-s on 10,8 g suhkrut . Läksin kööki suhkrut kaaluma. Sain koguseks kolm väikest teelusika täit (ilma kuhjata) . Seda on nii palju.. täiesti mõtetu joogi kohta. Selle nädala eesmärgiks võtan endale : Osta rohkem värskeid asju..puu ja juurvilju. Olen neist juba liiga kaua poes mööda jaluatanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. November 2012, kl 18.36

Minu kaal täna hommikul 77,5( -400 gr) - ma pole üldse rahul,täiesti pettunud, sest ma toitusin kõigil päevadel normi piires , jõin vett ja 2 x nädalas päris korralik trenn.Selle nädala jooksul tarbisin tavalisest vähem süsivesikuid , panin rohkem rõhku valkudele. Üritan igatahes uuel nädalal sama tubli olla.
Siux sa oled ikka megatubli,mul on ääretult hea meel,et sa siin duellis oled.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 09. November 2012, kl 21.23

Tänahommikune kaal oli 87.3 (-500g). Olen vägagi rahul...kui võrrelda -- poolekilone päts leiba--päris pirakas tükk smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 09. November 2012, kl 23.55

Tere, terekest. Olen niiiii rõõmus, minu kaal täna hommikul 109.7, seega, maha täpselt 1 kilo ,jess. Ja see on minu jaoks juba suur saavutus. Tänud.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 10. November 2012, kl 08.46

Ei saanud soovitud tulemust ehk lapse sünnipäevaks 85 kg moody smiley

Kaal 85,3 (-700g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 10. November 2012, kl 10.17

Ei julenud eile oma kaalu siia sisestada, sest varasemate kogemuste põhjal kaotan languse kohe, kui selle siia kirja pannud olen (no ju siis premeerin end liialt). Aga nii eile, kui täna näitas kaal 70,8 kg mis tähendab -500 grammi smiling smiley

Järgmisel pühapäeval on üks tähtis päev ning lootsin selleks ajaks oma kaalu 65 kg peale saada. Ilmselgelt seda ma ei saavutanud, aga täiesti reaalne oleks ju kaalunumber 6-ga algavaks saada ja sellega oleksin ma ka väga väga rahul. Ok, tuleb edasi võidelda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.20

70.4 ehk -500 gr smiling smiley Peaaegu rahul smiling smiley

Jesse, mul ka järgmise nädala eesmärgiks 6-ga algav number kätte saada. Teeme ära? smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 10.11.2012 11.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.29

Belissimo, teeme! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.54

tervist!
eelmisel reedel (või oli laupäeval?) sai siis suuri lubadusi antud.. kahjuks minu tervis nii ei arvanud. Kõigele toredale mida plaanisin, tõmbas kriipsu peale haigestumine. Seda siis kurgu- ja peavalu näol, kõigele eelnevale lisaks hakkasin veel neljapäeval köhima nagu puuslakis hobune.. tongue sticking out smiley kõhulihased haiged juba sellest.. tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Niisiis- sportimine sel nädalal ei tulnud kõne allagi (v.a teisipäevane showtantsutrenn) Kaalunumber veidikene küll tõusis: 66,8 (+0,2). Sai ometi liitrite kaupa kuuma teed meega sisse joodud, seega vedeliku osas on vist OK Loodan kiirelt paraneda ja taas jooksmisega alustada

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 10. November 2012, kl 21.50

73,0 minul juba neljas nädal järjest pluss..ma arvan, et arvake mind sellest duellist välja. Mitte kuidagi ei taha neid masendavaid nr-d siia kirjutada ja kokku ei suuda kah end kuidagi võtta.
Edu teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. November 2012, kl 23.12

Palun mind siit duellist kustutada. Mitte et ma oleks alla andnud, aga lihtsalt hetkel ei saa mitte kuidagi enam kaaluga allapoole, iga nädal järjest suurem number. Seega otsustasin, et väga ei põe sellepärast ja lasen end lõdvaks, hoides kuklas kuskil siiski mõttekest, et kaalu on mul juba niigi ülearu, seega ei tasu seda juurde muretseda.

Ühesõnaga, päris ära ma ei kao, luban et jõulude paiku, kui siinne duell lõpetatuks loetakse, siis ennem veel annan teada, kas olen end päris lõhki õginud või siiski natuke midagi maha saanud.

Soovin kõigile edu ja ilusaid kaalulangusnumbreid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 11. November 2012, kl 02.19

Äärmiselt kurb on lugeda, et kohe mitu loobujat .... Mis küll võiks aidata teil motivatsiooni leida ?
Kas mõte sellest , et praegu loobudes võib juhtuda, et ka täna hästi istuvad püksid võivad jõulde ajal kitsaks jääda ?
Või hoopis mõte sellest , et see kostüüm, mis kapis "koitab" , võiks jõulude ajal vanemate juurde minnes juba selga mahtuda ?
Kas mõtlete, et ahhh lasen selle kiire aja praegu mööda ja alustan uuel aastal uuelt lehelt , puhanu ja motiveerituna ? Vale vastus. Uuel aastal alustate veel suuremas masenduses, sest siis võibolla olete paar kolm kilo hoopis suurema numbriga.
Kui täna pingutate kasvõi natukene ja tuleb juurde "ka väheke" , siis mütsi nurka visates... uskuge mind ! tuleb rohkem juurde. Võtke märkmik. Liitke iga nädal sinna 200, 300, jõulunädalal 500 .... vaadake mis numbri te kokku saate ,... nt. mõneks enda jaoks oluliseks kuupäevaks. Kui jõuate olulise kuupäevani, siis hakake sealt nädalaid tagasi lugema. Mõelge kui palju te selleks oluliseks ajaks tahaksite kaaluda ja sellest tehke järeldus , et millal te peaksite ennast kokku võtma ja milla siis uuesti alustama. Tõenäoliselt selgub et alustama peaks juba -eile. Aga kui eile ei alustanud, siis alustage täna. Ei ole mõtet unistada sellistest miinusnumbritest nagu meie esilangetajatel õnnestub. Kõigile ei ole lihtsalt antud seda rõõmu. Leppige sellega, et ju siis teie ei kuulu nende "õnnelike "hulka. Mina ka ei kuulu. Aga ma lepin sellega ja olen otsustanud, et ma pusin edasi. Ka tasapisi on võimalik jõuda eesmärgini. Midagi pole parata, kui ma ei jaksa maratoni joosta , siis ma kõnnin selle läbi. Peamine on jõuda finishisse ! Kulugu selleks või mitu aastat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 11. November 2012, kl 11.06

Hommik... ma tammun paigal... 68,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 11. November 2012, kl 13.01

Ühinen Siuxi mõttega.. Mul ka ei lähe kaal kergelt alla. Samas olen olnud ka seisus, kus olen loobunud ning alla andnud. Tulemus? Täpselt see, mida Siux kirjeldas - mõne aja pärast veelgi suurem kaalu nr ja masendus ning ohkega uus algus.

Seega - soovitan ka enda poolt teil, Jessy911 ja kopsiine ning kõigil, kel samad mõtted tiirlemas - ikka edasi kaaluda, toitumist üles märkida ning jätkata ka tabelis. Sel juhul on tulemuseks väga heal juhul miinus, ka null on hea või vähemalt kindlasti väiksem pluss kui käega lüües ja nö lõdvaks lastes.. Me kõik ilmselt teame, millest räägite ja selliseid momente küllalt olnud, aga... tasub end kätte võtta ja alustada uuesti TÄNA, mitte detsembrist või uuest aastast vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 11. November 2012, kl 13.42

Nõus, ma ise alustasin ka uuesti TÄNA smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. November 2012, kl 14.40

Oi kopsiine, sinu käegaloomise mõte on halb. Ma ka libastun päris tihti- eilegi - sõin lubatud kalorid 600 kcal üle. Ja tead mina ei tunne ennast siis hästi, mul kõht punnitab mul on raske liikuda, ma ei viitsi eriti midagi teha. Ja see päev on minu jaoks rikutud aga ma alustan igat uut päeva optimistlikult ja püüdlustega normaalselt, tervislikult toituda ja liikuda.
Ma ei teagi miks ma tahan kaalu kaotada kas sellepärast, et parem välja näha või ennast oma kehas hästi tunda, ma tahan,et ma saaks lapse saapapaelu kergelt kinni panna, mitte et kummardudes olen näost punane ja hing rinnus kinni. Kergemana on kõike - KÕIKE - parem teha.
Olen Siuxuga jälle nõus, et pigem tasa ja targu aga alla anda ei tohi.
Me käisime täna metsas jõulukuuske otsimas - ära küll veel ei toonud aga valisime mehe ja ühe oma tütrega ta juba välja. Paari nädala pärast hakkab see puuke meie koduaias jõuluehteis särama.
Olge tublid. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 11. November 2012, kl 20.48

97,7 (+-0)kg. Täna sai peetud tütre 1a. sünnipäevapidu, söödud viimased koogid ja no LOODAN tõepoolest, et nüüd siis hakkab allapoole minema. Kaal, ma mõtlensmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 11. November 2012, kl 22.58

90,2, maha on läinud -400 g. Imeline winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. November 2012, kl 23.37

Vau, mul läks kohe ikka tuju palju paremaks, nii lahe vastukaja teilt. Tõsiselt tekkis soov uuesti end rajale saada!! Tänud kõigi soovituste eest ja kui ausalt tunnistan, siis eks ole mul endal need teadmised/hirmud järjest suurema kaalunumbri kohta olemas kuskil kaugel ajusopis. Võiks ju nimetada seda sügismasenduseks, aga tegelikult ausalt tunnistades olen lihtsalt laisk. Palju lihtsam on ju endale üks kaloririkas võileib teha, kui hakata mingi kapsakaaliporknaga mässamaeye rolling smiley

Teeme nii, et paneme seekord veel kaalu kirja (9.nov 103,6kg) ja ma püüan reedeni korralikum olla söömise osas ja ehk isegi teen mõne väikese trenni kodus. Kui järgmiseks reedeks suudan siia kirjutada väiksema kaalunumbri, siis leian kindlasti ka motivatsiooni edasi pürgida.

Seniks olge tublid. Sellest koos duellitamisest on ikka kasu kagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. November 2012, kl 10.49

Hei- Hei!
Nii tore, et otsustasid jääda meiega Kopsiine ja ka Jessy911- veel ära ei kustutanud, mõtle veel nädalake ja kui siis ikka veel tahad lahkuda siis...

Mei evärskendatud kaalutabeli leiate nagu ikka: KAALUTABEL

Aga tulemuste juurde siis. Esikolmik jäi ikka samaks. juhib ikka Vinnipeg kes kaotanud nüüdseks juba 11kg (-14,49 %), auväärsel teisel kohal Murumumm 9,1 kg (10,42%) ja nende järel Bertini -6,8 kg (-9,2%).

Tabelist kustutan seekord Eskata ja Maipõrnika, kes 3 nädalat ei ole oma kaalu edastanud.

Ilusat kaalulanguse nädalat soovides,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 12. November 2012, kl 22.49

Siuxi motiveeriv jutt parandas minu enesetunnet ka. AITÄH SULLE!!!! Ja kopsiine, nii tore, et meiega ikka jätkad. Tubli oled!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 12. November 2012, kl 22.52

PS! Vabandan Kairka, et ei jõudnud kaalu edastama.sad smiley Mott oli nädala teisest poolest nii maas, et hoidusin arvutist üldse eemale.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.