Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 16. September 2012, kl 08.51

Ilusat sügishommikut! Vaatasin ja otsisin endale sobivat duelliseltskonda,kuid tundub,et kõik juba käivad nädalaid ja sisse trügida oleks ebaviisakas... Ehk leidub veel mõni inimene,kes sama murega.Koondaks nõud ja jõud ja annaks kilodele tuld! Ise olen 85 kg ja jõuluks sooviks nii mõnegi kilo maha raputada,esialgu piirduks ka 10kg. Soovijad,võtame ennast punti ja üheskoos kaalu langetama! Kui meil ikka võistlusmoment sees on,küll me siis kõik pingutame ka rohkem! =P

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. September 2012, kl 10.00

Tere!
Mina lööksin ka hea meelega kampa. Minul ka kohutavad 81 kg seljas. Pole eales nii palju kaalunud, v. a. raseduse ajal. Ise olen rumal olnud, eks omad vitsad peksavadconfused smiley Minul ka esijalgu sooviks u 10 kg vabaneda, aga unistuseks on juba aastaid olnud 64 kg, sest kunagi vaatas kaalult mulle see nr vastu ja see kinnisideeks saanud. Aga kahjuks grilliõhtud unistusele väga kaasa ei aita eye rolling smiley
Paneme pekid põlemagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 16. September 2012, kl 10.02

Oled pundis,Karmee!smiling smiley

Kas on veel soovijaid??

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: Diora
Kuupäev: 16. September 2012, kl 15.32

Tere! Ka mina otsisin duellipunti, aga enamus juba alustanud, seega oleks tore alustada selles seltskonnas smiling smiley
Kaal praegu 76 kg, aasta tagasi 63 kg confused smiley Seega maha -10 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 17. September 2012, kl 08.25

Noniii,kas paneme siis pundi lukku? minu jaoks täitsa paras punt: Liisu1105, Karmee ja Diora. Ja kas keegi tahaks vabatahtlikult ise tabelit teha?...ma pole ise kunagi teinud ja pole aimugi,kudas see käib. Äkki keegi teist on kokku puutunud...Ja tabelisse algkaaluks võiks siis panna äkki tänase kaalu???

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: teeline
Kuupäev: 17. September 2012, kl 11.22

Tere,

Palun võtke mind ka seltskonda. Väikene võistlusmoment ehk ergastaks kaalulangetamist. Kaal 82,0 kg. Püüaksin tabeliga aidata kui on vajadus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 17. September 2012, kl 11.29

Jaaa,Teeline,ikka saab punti. smiling smiley ja kui sa tõesti tahaks tabelit teha,siis mina jätks selle suurema heameelega sulle winking smiley
Teemegi siis 4 inimesega duelli,muidu läheb paljuks ja hakkab ka palju äkki välja langema inimesi.
Algkaaluks võiks panna siis tänase kaalu,või kui täna pole kaalunud siis ehk olnud reedese kaalu.
Minu kaal 84,2.
Ei tea kas pikkusi ka vaja?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: karmee
Kuupäev: 17. September 2012, kl 12.00

Minul täna hommikul näitas kaal täpselt 80,0kg, nii, et ehk reedeks on 7 eesspinning smiley sticking its tongue out
Pikkust on minul 173cm.
Aga kaalumine ikka reede hommikuti? See minu arust kõige mõistlikum.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 17. September 2012, kl 14.47

Jaaa,kaalume jah reede hommikuti. Panen ka siis oma pikkuse siia, 168 cm 84,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: Diora
Kuupäev: 17. September 2012, kl 19.08

Nii, sain ka lõpuks foorumile jaole täna smiling smiley Hommikune kaal oli 75 ja pikkus 172 endiselt. Olen ka selle poolt, et kaalumised reede hommikuti teha. Kas Liisu siis on see kõikse tublim ja teeb tabeli? Mina vist ei saaks hakkama... Exel käib isegi kohati üle jõu grinning smiley

Aga jõudu siis, naised ja kirjutagem ikka oma päevaseid emotsioone, õnnestumisi ja ebaõnnestumisi siia, koos on kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 18. September 2012, kl 06.57

Nii nii... Kuidas siis tabeliga jääb? kas ma proovin ise kuidagi seda kuskil pusida,või võtab siis Teeline enda peale selle kohustuse...küsin sest pakkusid selle välja...ja minul oleks megahea meel selle üle smiling smiley palun anna teada kuidas jääb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 18. September 2012, kl 12.13

Tere
Avastasin täna just teie duelli plaani,kas oleks veel ühele kohta ?
Kaalun 82,4 kg ja olen 166cm pikk.
Sooviks samuti lõpuks oma norm kaalu saada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 18. September 2012, kl 12.32

Minugi poolest, ja arvan et ka teised pole vastu?! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: karmee
Kuupäev: 18. September 2012, kl 12.50

Kuna teelisest pole praegu märku olnud, siis nokitsesin ise tabeli kallal.



Teie ettepanekud ja soovitused on oodatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: sässu
Kuupäev: 18. September 2012, kl 13.20

Tervist, äkki on veel võimalik liituda. algkaal 80, pikkus 169

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: teeline
Kuupäev: 18. September 2012, kl 15.27

sorry, ei olnud arvuti juures. Karmee tabel oleks igati sobilik ju. Minu pikkus 167 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 18. September 2012, kl 15.44

VAUUU,MILLINE TABEL!!!thumbs up
no tõesti on asjalik tabel! mina poleks elusees sellisega hakkama saanud...
suured tänud sulle Karmee!

aga mis nüüd sässust saab? kas saab tema ka veel sisse? aga see nüüd juba tabelimeistri otsus vist... Karmee,mis saab nüüd??eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: karmee
Kuupäev: 18. September 2012, kl 15.57

Sässu panen tabelisse (see vaid paar näpuliigutustsmiling smiley )
Tekkis vaid küsimus, et mis meie duelli nimeks saab. Siis tuleks avada uus teema meie duelli nimega.
Minu pea tühi, pakkuge nimesid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 18. September 2012, kl 16.06

Nii,ja nüüd võiks teema lukku panna. Koos Sässuga siis meid 6 vaprat kaalulangetajat koos.
Mis meie nimeks?...hmmmm
hmmmmm...
Mina pakun välja "Kaaluga sõbraks!".tongue sticking out smiley
Aga mis teised pakuksid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: teeline
Kuupäev: 18. September 2012, kl 16.09

Pakuksin jõulupildile -10 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: sässu
Kuupäev: 18. September 2012, kl 17.18

tänud, et mu siiski sisse võtsite. mõlemad pakutud nimed on tabavalt täpsed. "kaaluga sõbraks" meeldib nõks rohkem, sest esamajoones tulebki mul selle tigedikuga ( loe kaaluga) sõbruneda ja siis vaatab, kas jõulupildile mahub ära tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: Diora
Kuupäev: 18. September 2012, kl 18.55

"Endaga sõbraks" sobiks ka, aga nimi ei olegi nii oluline, kui sisu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. September 2012, kl 06.57

Hommik.

Nägin liiga hilja teie tabelitconfused smiley Oleksin tahtnud ka liituda, olen olnud päris mitmes duellis, kuid lõpuni on vastu pidanud ainult 1, teised on ära vajunud.
Aga soovin kõigile edu - olen siin kasutaja olnud pikka aega, veebruaris saab 2 aastatspinning smiley sticking its tongue out Ja kaalu sellega langetanud peaaegu 10 kilo. Pikk aeg ärgu teid hirmutagu - mul vanust piisavalt palju, et see kaal nii aeglaselt langesspinning smiley sticking its tongue out
Aga olge tublid ja kui mõni välja langeb (mida ma muidugi ei looda), siis lööksin kampa küll!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: teeline
Kuupäev: 19. September 2012, kl 07.56

"Kaaluga sõbraks" sobiks ehk hästi meie duelli nimeks. Mis arvate ehk mahub ka Zant meie toredasse punti ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: karmee
Kuupäev: 19. September 2012, kl 09.19

Mina pooldan nime "Kaaluga sõbraks". Siis soovi korral saame selle sama nime all edasi duellitada, kui soovi on. Ma avan uue teema ära.
Kui kellelgi vastu midagi pole, siis võtame veel Zanti ka sisse.
Zant edasta ka oma andmed. Mis algkaaluks ja pikkus? 1. kaalumine siis juba see reede 21. septembril.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. September 2012, kl 09.47

Super!

Algkaal 75,5 pikkus 167.

Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Kuupäev: 19. September 2012, kl 13.06

ikka mahub! ja nimi ka sobib! Jõudu kõigile ja kindlat meelt,et meist keegi teelt kõrvale ei kalduks! Loodan südamest,et meie ettevõtmist saadab edu...ja seda muidugi miinusega! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin Duellitaja(t)id!
Saatis: karmee
Kuupäev: 19. September 2012, kl 14.15

Paneme selle teema nüüd lukku ja kolime uude teemasse DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.