Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 17. September 2012, kl 09.43

Siia teemasse hakkame siis oma kaale.

Palun tänase-homse päeva jooksul uuendage oma algkaalud tänase seisuga. Kolmapäevast läheb tabel lukku ja sinna saan ainult mina juurde märkida.

Kaalumised hakkavad toimuma iga esmaspäev, niiet iga nädala algus ootan teie uusi kaale ja muljeid tegemistest siin teemas winking smiley

Valmisolla.. START!

Tabel: [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. September 2012, kl 09.33

Tubli pontsa, võtsid asja kohe väga tõsiselt ette smiling smiley Mina tegin imepisikese paranduse algkaalus.
Olen tegelenud jooksmisega 2 aastat, augustis jooksin kokku 99,7km. Minu nõrkuseks on maitsvad toidud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Pirtsu
Kuupäev: 19. September 2012, kl 08.57

Tere,
sooviksin ka duelliga liituda, kas olen lootusetult hilinenud? Andmed oleks 174cm ja 64,6kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 19. September 2012, kl 09.58

Hei,
mul sama küsimus mis Pirtsul,et kas olen lootuseltusetult hilinenud,kahjuks nägin nii head teemat alles nüüd,soov oleks ühineda,andmed on 171cm ja 65 g.soov ideaalis -5 kgwinking smiley

tänudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 19. September 2012, kl 10.42

Kui kõigile sobib siis lisan teid tabelisse täna õhtul. Järgmine esmaspäev on siis uue kaalu esitamine ja muljetamine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 20. September 2012, kl 10.53

Aitäh Teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Kuupäev: 22. September 2012, kl 07.51

Tere, sooviksin kaa Teiega duellitama hakata smiling smiley Reegleid ma ei tea, oma täpset kaalu ka mitte.
Pikkus 1,71 ja umbes kaal 65kg

Millised on duellitamise reeglid ja kuidas asi käib? smiling smiley Nagu lugesin, siis esmaspäeval kaalumine ?!?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 24. September 2012, kl 13.14

Tere!

Nüüd on siis esmaspäev käes ja nagu ma aru sain, on kaalude esitamise aeg. Minu number täna hommikul 62,5.
Olen usinalt toidupäevikut pidanud, vett joonud, kõndinud üle päeva (2h keskmises tempos) ning reedel tegin kerge jooksuringi. Kui asu olla, siis lootsin küll väiksemat numbrit näha, aga algus seegi. Minu nõrkuseks on ilmselt õhtune klaas veini, millest pean loobuma kui ka järgmine nädal suuremat muutust ei toimu. Ja teine asi, toidumenüüs kipuvad süsivesikud võimust võtma ning rasvu ei saa kuidagi täis.
Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 24. September 2012, kl 15.30

tere,

minu kaal täna hommikul 64,5
toidupäevik jääb nädalalõpus unarusse,kuna arvutis olla ei viitsi,katsun siis meelde jätta ja esmaspäeval tagantjärgi täita,eks toidumenüüs kipuvad vahekorrad kõikuma,minu puhul on vast kõige raskem liigutamine kui saaks järje peale ,läheks ka kaalunumber alla,nii pikk vahe on sisse jäänud ja nii ongi,kuid katsun ikka sellega ka järjele saadasmiling smiley
seniks kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. September 2012, kl 16.17

Tere, minul näitas kaal hommikul 63,1kg. Nädalas tegin 3 jooksutrenni, kokku 29,5km. Eks eilne pulma aastapäeva tähistamine näitab tulemust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: jessy
Kuupäev: 24. September 2012, kl 19.42

heii, heii kõigile duellitajatele!!
Sooviksin ka teiega väga liituda. Kas oleks võimalik? Minu algkaal 17.09 oli 64,5kg ja pikkus 165cm.
Täna, 24.09 näitas kaal 64,1kg.

Ehk mahun veel tabelisse, pontsa? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 24. September 2012, kl 21.31

Hei!
Minu kaal oli 68,3 (+0,1kg) põhjendada võib seda sellega, et olin terve nädala haige ja trenni ei jõudnud, kuid proovin end see nädal tõsiselt kokku võtta smiling smiley

Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 25. September 2012, kl 15.31

Tere! Minu nädal oli samuti suur kaos, õnneks kaal oli 63,0 kg (-0,1kg). Olin ka haige ja keha kuidagi nõudis mingeid eriti süsivesikute rikast sööki. Lisaks käisin pühapäeval oma mehel lennujaamas järgi ja kuna suur nälg oli peal ja midagi targemat sealt süüa ei saanud, siis võtsime hot dogid grinning smiley

Üritan see nädal korralikum olla.

ps! Lisan uued täna õhtul-homme hommikul tabelisse. Loodetavasti teised ka ikka annavad endast märku selleks ajaks. Edukat uut nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 26. September 2012, kl 06.48

palun siis mind ka tabelisse lisada grinning smiley 166 cm ja 64,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 26. September 2012, kl 07.50

tere-tere!
vabandused, et ei ole saanud arvutisse vahepeal ja oma kaalu esitanud, kuid siin see siis on: 66,8 (+0.8), eks põhjusi võib vist otsida laupäevaõhtusest juubelisünnipäevast..no nii head toidud olid lihtsalt!! tongue sticking out smiley Eelmisel nädalal olid kaks jooksuvõistlust ka veel..Nüüd tuleb end taas käsile võtta ja rohkem liigutama(loe: vähem sööma) hakata! winking smiley Eile trenn, täna trenn..jne.. smiling smiley
Jõudu kõigile!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 27. September 2012, kl 23.28

Lisasin kessu aga jessy't ei lisanud (unustasin - sorry!). Lisan paari päeva pärast. Kuidas tavaliselt olete teinud, kas need kes endast kohe algul märku ei hakka andma võib näiteks nende uutega asendada (oleks hea lihtne nimevahetus ja paar numbrit vaid muuta) smiling smiley või oleks see liiga julm? smiling smiley


Nädala kokkuvõte on siis selline, et oli üks väga hädine nädal smiling smiley Kokku kamba peale võtsime hoopiski juurde 0,1 kg!!! Plixike oli kõige tublim! Loodame, et järgmine nädal on ikka parem!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 29. September 2012, kl 10.57

Veedsin Alanyas nädala ja võtsin elu vabalt, nüüd ei tea kuhu end peita, kuid kaalule ei julge astuda

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 29. September 2012, kl 11.40

Vähemalt tean et sa oled olemas veel meie duellis! smiling smiley

Mul endal on sama probleem, mees tuli pühapäeval ja oleme põhimõtteliselt terve nädala vabalt võtnud, tähistanud hea söögi ja veinidega.. Tegin talle küpsisetordi, mõeldes et ise söön 3 tükki vaid, lõpuks sõin ikka sama palju kui tema. Ei mees aru saa, et temal on ju rohkem kaloreid mida süüa ja ei tohiks vaadata minu järgi.. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: jessy
Kuupäev: 30. September 2012, kl 20.15

HEi!
Mind esmalt ei lisatud duelli ja arvan, et las see jääbki nii. Olen ühes teises duellis ka juba ja kogun sealt kaalualandamiseks motivatsiooni. Siis ei hakka praegu mitmesse kohta kaalu teavitama ja lisatööd tekitama.
Olge vaprad!!!! Ja suurt langust kõigile!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 01. October 2012, kl 09.53

oii, mul kohe väga negatiivne vaatepilt täna hommikul sad smiley
olen juurde võtnud üle kilo- 66,5
need puhkusereisid ei ole headsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 01. October 2012, kl 09.59

Tere esmaspäeva hommikust,

teen siis algust ja annan teada tänase kaalu, 61,1smiling smiley. Ise olen rahul, loodetavasti suudan jätkata samas tempos. Kuigi reede hommikul oleks ilmselt numbrid ilusamad (enne nädalavahetust), kuid üldkokkuvõttes vahet muidugi pole, kui alati samal ajal kaaluda.
Olen ikka kõik söömised tabelisse märkinud ja püüan spordi arvelt võidetud kaloreid mitte täis süüa. Ahjaa, nisutooted jätsin menüüst välja.
Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 01. October 2012, kl 12.27

WOW Myrram! Väga tubli!

Hetkel pean piinlikkusega ütlema, et minagi olen nädalaga hoopis juurde võtnud - kaal 63.5 kg (+0,5kg) . Aga ega midagi imestada pole, iga hommik väike koogitükike ja nii ta läheb. NÜÜD AITAB! See nädal olen selle eest super korralik, ehk saab ka ilusamad numbrid siis, mille üle uhkust tunda!

Kui ikka üles ei kirjuta, mis suhu läheb, siis tulemust ei tule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 01. October 2012, kl 14.41

Tere!
Mina olin täna 66,4 (-0,2), et siis imepisike miinus.. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 01. October 2012, kl 14.46

Hetkel vähemalt Myrramiga olete ära nullinud minu ja kalka plusskaalu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 01. October 2012, kl 15.10

tervist,

no ikka raskelt tuleb see kõik,kui oled ennast järje pealt maha lasknud,mõtlen just enda liigutamise poolt,kuidagi väga raske on järjele saada.aga see selleks,minu kaal täna hommikul kahjuks või õnneks 64,5 nii et nädalaga ei midagi.aga kambas on mõnusam,sunnib vähemasti ja loodan see nädal ennast rohkem liigutadawinking smiley
ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 01. October 2012, kl 18.08

Heii!

Minu kaal oli 68,1 (-0,2), mis on sisuliselt siiki mitte midagi. Homsest hakkan korralikult trennis käima ja hakkan muidu tubliks, ei taha teistele ju alla jääda! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. October 2012, kl 19.41

Hei, täpselt 63. Nädalavahetusel lõhe grillimine-söömine rikkus väiksema nr.-i ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 01. October 2012, kl 21.50

Tegin pisikese muudatuse ka meie tabelisse, et palju me kokku oleme maha võtnud paremini välja paistaks. loodan et sobib smiling smiley

[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 02. October 2012, kl 06.53

minu kaal on nüüd 62,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 02. October 2012, kl 10.10

Ok, tundub et kõik on oma kaalud andnud. Pirtsu ja kelando on endiselt kadunud, kui nad järgmiseks nädalaks ka kohale ei ilmu siis ma kustutaks nende rea ära, kui sobib? oleks ilusam ja kergem hiljem graafikuid ja muid asju teha.

Nädala kokkuvõttes parimad olid kessu ja Myrram, nii tublid!!! Kokku kaotasime kamba peale 2kg mis on oluliselt parem kui eelmisel nädalal smiling smiley

Jõudu ja jaksu selleks nädalaks!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.