Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 06. October 2012, kl 20.18

Tere, oleme alustamas uut duelli.
Hetkel on meid kokku 9 (Kirsi, kylli112, SELMA, liisukene, keira, Signum, Liis, Pelikan, birxike)
Uue kaalunumbri sisestamine tabelisse (link:TABEL) juba esmaspäeval (8.10).
Vaatame siis kes meist kõige suurema kaalulanguse % saab.smiling smiley
Edu kõigile soovkaalu saavutamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: lauriine
Kuupäev: 07. October 2012, kl 08.49

tere, kas teiega liituda saab veel?
minu kaaluks võiks märkida 70, eesmärk 62!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 07. October 2012, kl 10.18

Panen su siis tabelisse, aga palun ütle ka oma pikkus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Kuupäev: 07. October 2012, kl 14.57

Tereee, kas ma saaksin ka veel liituda? Tobe on niimoodi manguda, aga olen mõelnud jälle mõne duelliga üritada ja ei leia midagi. Kavatsen ka aktiivselt suhelda ning oskan ka teisi juhendada, kuna toitumisest/trennist tean palju, lihtsalt enda puhul on raske rakendada..

Kui on võimalik veel, siis pikkus on 175, kaal 88, kui eesmärki vaja on, siis.. 70 ehk?
Kui ei ole võimalik, siis saan aru: )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 07. October 2012, kl 15.27

Minu poolest võib küll.
Ise pole varem duelli pidanud,aga arvan,et ongi parem,kui veidi rohkem on.
Siis on ikka võistlusmoment ning motitvatsioon ka olemas.
Lisaks võib juhtuda ,et mõni langeb ära.
Lisan su tabelisse.smiling smiley
Hiljem oleks hea,kui kaalunumbri ise sisestaksid.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: kalka
Kuupäev: 07. October 2012, kl 19.40

Oii kui lugesin, et uute liitujate vastu teil midagi ei ole, soovin minagi liituda winking smiley
algkaal 66,2. soovkaal 61, pikkus 171.
pliiis, võtke mind kampa tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 07. October 2012, kl 21.37

Lisasin su tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: lauriine
Kuupäev: 09. October 2012, kl 09.52

Tere, minu pikkus on 171 cm!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: lauriine
Kuupäev: 09. October 2012, kl 09.53

Ja eile hommikul ehk 08.10 oli kaal mul 70,2.
väike lisa tuli nädalavahetusega.... =(
aga järgmiseks esmaspäevaks eesmärk juba 69 =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 09. October 2012, kl 11.34

Tere,
Kui võimalik, siis liituksin ka teiega.
Tänane kaal 70,7
Eesmärk on jõuda ca 65 (esialgu)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 09. October 2012, kl 13.34

Tere duellitajad!

Mina pole küll varem kunagi duellitanud, kuid nüüd sooviksin kampa lüüa (kui veel võimalik)!
Minu kaalunumber näitas täna hommikul 82,1 kg (pikkus 1,78). Eesmärgiks seadsin endale 67 kg.

Loodan, et leiate veel ruumi ka minu jaoks! Aitäh! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 09. October 2012, kl 14.13

Tere, lisasin teid tabelisse. tupsu36, palun sisesta ka oma pikkus.
Järgmisel nädala esmaspäeval palun sisestage ise oma kaalunumbrid tabelisse.
Panin meid kaalulangus % järgi tabelisse, kes pole oma kaalunumbrit uuendanud, liikus tabeli lõppu.
Edu kõigile,loodan, et endalgi õnnestub ka sel nädalal kaalulangetada, et polnud vaid esimese nädala hurra.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. October 2012, kl 09.36

oi kui vahva, et saame ise oma numbreid sisestada smiling smiley siis on ju puhas rõõm oma miinus sinna kirja panna.. jälle natuke motivatsiooni juures, et pignutada! Mul on tõsinetegemine, et sellest 70-st alla saada. Eelmine nädal jäin haigeks ja trennis käimisega on seetõttu ka nii nagu on sad smiley aga püüan mõistlikult süüa ja loodan teid esmaspäeval üllatada (ja iseennast ka) smiling smiley
jõudu ja vastupidavust kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Liinukas
Kuupäev: 14. October 2012, kl 15.30

Tere!
Kas oleks ka võimalik veel Teiega ühineda? Pikkus 158 ja kaal 75kg. Eesmärgiks esialgi 68 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Kuupäev: 15. October 2012, kl 17.05

Mina enda sellenädalast kaalunumbrit kirja ei pane, kuna ei ole kodus ja hetkel pole võimalik end kaaluda.

Aga arvan, et kaal langenud pole.. eluviisid on kohutavad. Probleem on muidugi enda sees ja nii kaua, kui ei õnnestu enda sisse korralikult vaadata, pole välist paranemist kahjuks mõtet loota: /

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: SELMA
Kuupäev: 18. October 2012, kl 08.31

Suurimad tänud, et nii ägeda tabeli olete kokku saanud. Eelmisel nädalal ei suhelnud eriti oma arvutiga ja seetõttu ka kaalude sisestamise viivitus. Tõotab äge duell tulla. Ja nüüd kõik ohtralt juurviljasuppi sööma ja vett jooma!
Teie kaasvõitleja, Selma

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Liinukas
Kuupäev: 22. October 2012, kl 19.16

Tere!

Suured tänud ilusa tabeli eest. Me küll märgime tabelisse oma kaalu nr, aga siin suhtlemine on kuidagi soiku jäänud, me võiks ju siin foorumis ka omavahel suhelda, et mida keegi teeb, et kaal langeks.
Näiteks minul on aidanud see, et peale kella 18.00 ei söö. Üritan käia paar korda nädalas jooksmas ning ülepäeviti keerutan hularõngaga või graatsiakettal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Pelikan
Kuupäev: 23. October 2012, kl 14.18

Tere, tere kõigile!

Mina olen nüüd ka kaalul tagasi ja puudumise põhjus polnud mitte midagi muud, kui asjaolu, et kaalul said patareid tühjaks ja igakord kui poes käisin, läks meelest ära neid osta. Täna hommikul sain aga kaalu tööle ja tore oli see, et kahe nädalaga oli alla läinud 1,4 kg! Jee!! Nüüd on vaja aga samas rütmis edasi pingutada ja kõige tähtsam on just see söömise kontrollimine, sest trenni teen nagu nii iga päev.

Kiitused ilusa ja toreda tabeli eest ning edukat langust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 28. October 2012, kl 18.29

Vaatan,et siin grupis on meil väga tugevad duellitajad.
Minul on selle jälgimisega olnud peale teist nädalat raskusi,aga see-eest olen nüüd vähemalt regulaarselt jõusaali ja aeroobika trenni külastanud.
Nüüd panin kindlamalt lubadused kirja ja trükkisin välja, et oleks lihtsam järgida.
Loodan reeglitele kindlaks jääda ja ka miinused kätte saada.
Üheskoos on kindlasti lihtsam ja oleks tore küll,kui inimesed siin ka rohkem postitaksid oma kogemusi ja nippe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: SELMA
Kuupäev: 05. November 2012, kl 14.20

Tervitused!
Meil oli eelmisel nädalavahetusel hull pidu ja hullult süüa. Seda oli ka kaalunumbrilt näha. Sellel nädalavahetusel pidu ei olnud.
Kalka kirjuta palun, kuidas Sa seda teed? Kaalud oma pikkuse kohta niigi vähe ja Sul õnnestub ikka veel nii palju alla võtta. Austus-Kummardus. Liinukas ja Kirsi on ka väga tublid. Kirsi, kas oma eesmärgipaberit on raske järgida?
Võtke mõnuga!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 05. November 2012, kl 16.09

Tere, minul läheb kõik täiesti vales suunas. Tükil ajal ei ole nii valesti läinud, kui praegu - aga eks tuleb uuesti ennast kokku võtta ja otsast alustada.
Pea püsti ja vapralt edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: kalka
Kuupäev: 05. November 2012, kl 17.22

Tead Selma winking smiley, olen alates veebruari kuust alates 3-4 korda nädalas trenni teinud. jooks-spinning. Kuni juunini oli mul kaal üks nädal plussis, siis jälle miinuses, siis jälle väike pluss jne. Tagant järele imestan, et käega ei löönud. kaal langes ikka vääääga aeglaselt. septembriks olin saanud kaaluks 65(alustasin 72). ma ei tea isegi, kuidas nüüd viimase kuu ajaga olen saanud nii palju alla. ehk organism andis sellele võitlusele lihtsalt alla??!! ei tea grinning smiley
aga ma nüüd lippan trenni tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 05. November 2012, kl 21.23

Väga tore ning motiveeriv on lugeda, et teistelgi see kaalulangetamine läheb nii,et kaalunumber kord plussis, kord miinuses on, aga lõpuks ikka alla läheb. Mul on ka nii viimase aasta jooksul olnud. Nüüd alates septembrist olen ka regulaarselt jõusaalis ja aeroobikas vaheldumisi 3 korda nädalas käinud. Küll see kaal siis ka langema hakkabsmiling smiley
Eesmärgipaberit olen ikka jälginud, sest näitasin seda mehele ka ning tema teab ka mu reegleid, siis ei riku ma nii kergelt. Lisaks olen kasutusse võtnud ühe väiksema kausi, mille seest kodus koguaeg söön, et portsjonid ei läheks liiga suureks ning oleks jälgitavad.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Andra
Kuupäev: 07. November 2012, kl 09.12

Tere,

kas täna oleks hilja teiega duellitamisega liituda?

Nimelt, arvan, et grupis kaalulangetamine ning ühises tabelis kaalulangetamise jälgimine on palju produktiivsem, kui seda üksi omaette teha...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: SELMA
Kuupäev: 21. November 2012, kl 15.07

Tervitused!
Aplaus KEIRALE, kes ikka hullult tubli. Kuidas sööd? Kas teed iga päev trenni?
Kas kaaslased juba märkavd, et Sind paari kuuga märkimisväärselt vähemaks jäänud?
Ise siin tiksun minimaalse vahelduva eduga. Mõni päev söön korralikult ja siis tulevad jälle pidustused..... Hullult maitsev on juurvilja kookospiima supp vürtsidega. Hitiks on kujunemas ka igasugu toortoidu hõrgutised. Trenni jõuan ka ca 2 korda nädalas.
Kuidas Tupsu36 elab?
Ja kus Kirsi on?
Jõudu meile kõigile!
Ja kirjtage ikka vahest!
Tervitades,
Selma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 22. November 2012, kl 15.02

Tänan Selma küsimast - Tupsul läheb kõik täiesti vales suunas ja ikka veel. Aga ei ole hullu - võtan ennast kokku ja nui neljaks aga jõuludeks peab olema kaalunumber 68 minimaalselt. Ja ma selle ka saavutan. Raudselt.
Hoidkem üksteisele pöialt ja vapralt ning sihikindlalt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 26. November 2012, kl 12.27

Tere ilusat esmaspäeva kõigile.
Märkasin,et üle 8 nädala sinna google doc-i tabelisse ei mahu.
Kas senised duellitajad sooviks jätkata?
Siis teeksin uue tabeli, sooviksin teada ka uued eesmärgidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: Liinukas
Kuupäev: 27. November 2012, kl 15.21

Tere!

Mina küll sooviksin jätkatasmiling smiley Aga mul nüüd see probleem, et kaalu ei ole. Pean ikka kiiremas korras uue muretsemasmiling smiley Ja minu eesmärk on ikka sama mis ennegi, kui selle kaalunumbrini jõuan, siis sean uue eesmärgi smiling smiley
Aga seniks päikest Teile kõigile! Tublid olete!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: birxike
Kuupäev: 03. December 2012, kl 11.22

Ma loobun duellist, sest mitte ei õnnestu see langetamine praegu, ainult tõuseb sad smiley

Jõudu kõigile teistele,
Birxike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 2013. aastaks saledaks!
Saatis: kalka
Kuupäev: 04. December 2012, kl 10.57

mina soovin jätkata, eesmärgiks 59 tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.