Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 19. October 2012, kl 07.30

Duelli tabelisse saab siit: [docs.google.com]
Igaüks sisestab oma andmed ise. Koma asemel kasutada tabelis punkti.

Kaalume reede hommikuti, kohe peale ärkamist, ilma söömata-joomata, peale wc-s käimist
Esimene kaalumine Reedel 19.10.2012
Esimese eesmärgi saavutamise tähtaeg on: 23.11.2012
Teise eesmärgi saavutamise tähtaeg on: 28.12.2012

Esimene vööümbermõõdu mõõtmine: Reedel 19.10.2012
Teine vööümbermõõdu mõõtmine: Reedel 23.11.2012
Kolmas vööümbermõõdu mõõtmine: Reedel 28.12.2012

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 19. October 2012, kl 07.31

Hommikust!

Mina alustan täna hommikul kaaluga 82.2, vöö: 91 cm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 25. October 2012, kl 07.56

Kõik osalejad homseks kaalumiseks valmis? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 25. October 2012, kl 08.55

Mina olen, mul terve nädal toitumine väga ilus olnud, ei mingeid eksimusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 25. October 2012, kl 11.58

Sain üleeile kätte oma uue uhke kaalukese: näitab vee%, rasva% ja veel miskid imenumbreid. Näitab küll natukene suuremaid kaalunumbreid kui vana kaal, aga olgu või kehvem...hakkan uue kaalu järgi siin kõhtu sisse tõmbama smiling smiley. Seisan juba kaalu juures valves ja ootan huviga hommikut smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: kessu
Kuupäev: 25. October 2012, kl 12.17

Mina vist teisest liigast, olen küll rahmeldanud ja lastega majandanud, aga toitumine on ikka veidi üle normi läinud, kui veidi miinust tuleb siis on hea. Pelgan juba ette seda homset hommikut confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: nääxu
Kuupäev: 25. October 2012, kl 17.42

Mina ütlen täna hommikuse kaalu, kuna sõidan hommikul vara minema ja ei saa kaaluda hommikul siis tegin seda täna. Kaal siis näitas 80,5 võrreldes siis eelmise nädala kaaluga, mis oli (82) olen -1,5kg kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 26. October 2012, kl 07.20

Minul ka -1.5kg kaalun nüüd 80.7kg. Päris hea, järgmine nädal võin number 8-ga siis hüvasti jätta smiling bouncing smiley Loodan, et järgmisel neljapäeval sünnipäeval üle ei söö, siis peaks ikka 8 läinud olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.36

Oeh,mul oli kohe t6siselt raske nädal,aga vähemalt sain 1kg alla ja see tegi tuju natukenegi r66msamaks!!! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.43

Mul ainult -400 grammi sad smiley Ei saa aru.. toitumine korras, trenni teinud ja liikunud ka.. Aga eks jätkan ikka smiling smiley Miinus on miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Gremma
Kuupäev: 26. October 2012, kl 09.59

Hommik. Minul langus -1,1. Olen rahul. Aga mul on üks küsimus, kui sisenete tabeli täitmise keskonda, siis kuidas saab tagasi kaaluabisse, kas peabki alati siis uuesti sisse logima, kui olen tabelit vaatamas käinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lo
Kuupäev: 26. October 2012, kl 13.44

Hei!
Minul ka -1kg, mis on super! Ma polegi vist toitumises kunagi nii tubli olnud kui see nädal.
Jõudu kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: soffie
Kuupäev: 27. October 2012, kl 13.24

Tervitused,
minu miinus just polnud kuigi suur, aga kõikse olulisem, et olemas. Loodan, et ikka suudan jätkata samas stiilis. Jõudu Kõigile minu poolt ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Helios
Kuupäev: 27. October 2012, kl 14.41

Tere, mul küsimus Kõht sisse duelli kohta - kuidas ma keskkonda sisse logides leian selle duelli?
kas on mingi otsingu koht siin või? Ma panin selle jälgitavate teemade alla, ja juhtlehele või kuidas seda nimetati - kuid ikka ei näe seda.
Ja kus see tabel asub, kas pean seda iga kord otsima lapates lehekülgi?
Andke palun nõu, ma uus siin.

Terv,
Helios

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 28. October 2012, kl 10.18

Kaalutud sain küll juba reedel, kuid sisestatud alles täna...Rõõm on näha nii palju ilusaid miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 28. October 2012, kl 10.31

Helios, tabelit näed selle teema esimese postituse esimeses reas:

Duelli tabelisse saab siit: [docs.google.com] -

Klikid selle docs.google.com peal, just esimeses postituses, seal on see link aktiivne ja avanebki tabel smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 28.10.2012 10.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: tldr24
Kuupäev: 30. October 2012, kl 11.03

Nädalavahetused siiani läinud kõik "aia taha" langetamise osas, mis eelnevad viis päeva ära nullivad. Aega on väga palju ja puudub struktuur päeva sisustada. Terve päev liikuda ei viitsi. Alkost ka ära ei ütle ja mõni parem amps kõrvale. Huvi pärast liitsin kokku paari nädala eest peol tarbitud kogused. Kaloreid tuli 6000 (15 tunni jooksul), mis tähendab umbes 0,5 kg kaalutõusu ööpäevaga. See rohkem ekstreemne näide, aga tavapärane 3000-4000 nädalavahetusel pole probleem. Praeguse režiimiga saab kaalu hoida, mitte aga langetada. Selles valguses on 800 g kaotust isegi hästi. Potentsiaali on aga 2-3 kg kaotamiseks nädalas. Järgmisest nädalast algav 9-päevane puhkus (nädalavahetused k.a) saab olema keeruline smiling smiley Ideid?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 30. October 2012, kl 11.23

Tidr24, ega sul muud varianti vist eriti polegi, kui ette planeerida, millal ja mida sööd ning sellest siis kinni pidada. Kasuta kaaluabi päevikut ka, siis tead, et normi piires on. Vahepealne aeg oleks hea liikumisega vm tegevusega sisustada. Ennekõike aga enda jaoks selgeks mõelda, mida ja miks rohkem soovid - kas kaalust alla võtta või sööki-alkot sellises koguses tarbida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: irizkake
Kuupäev: 30. October 2012, kl 12.35

Tervist
Kas siia duelli nimekirja on võimalik ennast kuidagi mahutada?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lexter
Kuupäev: 30. October 2012, kl 13.13

Tervist,

Mul sama küsimus mis eelmisel? mul tegelt andmed olemas alates 19.okt v.a. vööümbermõõt :p

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: tldr24
Kuupäev: 30. October 2012, kl 14.10

Ikka on smiling smiley Võtate tabeli lahti ja kirjutate oma nime ja andmed. Igaüks saab tabelit muuta, nii et sissekanne peaks käima lihtsalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: tldr24
Kuupäev: 30. October 2012, kl 14.27

Osundus
Belissimo
Tldr24, ega sul muud varianti vist eriti polegi, kui ette planeerida, millal ja mida sööd ning sellest siis kinni pidada. Kasuta kaaluabi päevikut ka, siis tead, et normi piires on. Vahepealne aeg oleks hea liikumisega vm tegevusega sisustada. Ennekõike aga enda jaoks selgeks mõelda, mida ja miks rohkem soovid - kas kaalust alla võtta või sööki-alkot sellises koguses tarbida smiling smiley
Eks see alko tarbimine ja heade söökide piiramine jääb pikemaks ajaks mind saatma nagunii. Eriti just söömisharjumuste muutmine võtab kaua aega, kui ma olen aastaid vaeva näinud, et kaal nii kõrge on (loe: söönud seda, mis meeldib). Rohelist ei pelga, aga pean seda igavaks toiduks smiling smiley Kui korraks õnnestub alla 100 saada, siis usun, et motivatsioon seda vähemalt hoida on palju suurem. Pole kahekohalist numbrit viimased 6 a näinud. Hea meelega jätaks see aasta jõulud vahele. Igasugused kraadidega jõulujoogid on ainult katalüsaatoriks hõrgutiste ahnitsemiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 30. October 2012, kl 22.37

Ma tegin eelmisel aastal 2 kuud täitsa alkovabalt ja kõik sünnipäevad jms sai edukalt üle elatud. Praegu ka otsus - kuni jõuludeni null alkoholi smiling smiley alkohol lihtsalt mitmeks päevaks peatab kaalu languse + tõstab söögiisu. Ühined ka äkki? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 31. October 2012, kl 08.06

Huhh ma pole juba 3 aastat tilkagi alkoholi joonud, põhjuseks küll 2 rasedust ja 2 imetamisperioodi aga ausalt ei ole mingit isu küll selle järgi.

tldr24 mina isiklikult soovitaks sulle seda teed minna mis RiinRiin-gi rääkis, see toimis ka minul väga hästi, et põhimõtteliselt sööd iga 2,5h tunni tagant. Kui ma alustasin kaaluabis, siis oli algus selles mõttes raske, et kõht läks tihti tühjaks, siis tegin nii:
hommikusöök,
2.5 h hiljem vahepala
2.5h hiljem lõunasöök
ehk siis suurte söökide vahe 5 tundi
siis jälle 2.5 h-d hiljem vahepala
siis 2.5 h-d hiljem õhtusöök
ja siis 2.5 h-d hiljem enne magamaminekut jällegi väike vahepala, mida kerge öösel seedida. Ja kui mingi isu tuleb, siis pigem mitte sellele vastu võidelda, pärast lõpetatki nii, et terve nv on vussis. Mina teen vahepeal nii, et kui reedel on kaalumine, siis kas reedel või laupäeval on kaalumine, teen kalorivaba päeva või õhtu, kus söön seda mille järgi isu on, pitsat, juustusaia, joon cocat, paar päeva peale seda ma kaalule tavaliselt ei astu. Aga selline vahepeal endale lubamine annab palju jõudu juurde, eriti kui on palju kaalu vaja kaotada, muidu kaoks lihtsalt motivatsioon ära. See on minu arvamus ja kogemus ka, et toimib

Ja muide, mina sain number 8 ka kaalul eest ära, oh seda õnne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: tldr24
Kuupäev: 31. October 2012, kl 12.40

Tänan nõuannete eest smiling smiley Seda et ma nüüd kuu või rohkem midagi ei võta, ei saa lubada. Küll aga saan piirata koguseid ja harvem võtta (nt 2 nädala tagant) smiling smiley Kui aus olla, siis ma olen siiani kaalunud iga päev hommikul ja õhtul. Õhtul oskan juba päris täpselt ennustada, milline on hommikune kaal. Samuti saab nii timmida reedehommikust kaalu tongue sticking out smiley

Õhtusöök on enamasti kõige keerulisem. Tugevalt ei taha süüa, lahja toit jälle ohustab hilisõhtust söömist. Katsun sättida nii, et hommikul saan valgud ja süsivesikud kätte, lõuna annab kõige enam rasvu ja vahepalad süsivesikuid. Õhtul uuesti valgud ülekaalus. Kaaluabi soovitus tarbida 56 g valke ei tohiks kehtida, kuna ma ei kuulu keskmise kaalu alla. Ühe valemi järgi on soovituslik kogus 0,8 g 1 kg kehakaalu kohta. Samas on mul kombeks teha õhtuti kodus trenni, mille järel süsivesikud ei tohiks olla kurjast (banaan, pirn, müsli), kuna taastab energia. Eks ta üks paras tuumafüüsika on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: nääxu
Kuupäev: 01. November 2012, kl 15.09

Belissimo peale eelmist nädalavahetust ja hõõgveini otsustasin mina ka alkost eemale hoida kuni aasta lõpuni. Ei tea, kas välja ka tuleb aga proovin. Nädalavahetusel käisin maal vanaema juures ja ... ütleme nii, et söömine oli katastroof. Ilmselt homme hommikune nr on nigel ja kaalulangust pole aga ma ka ei imesta ausalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: irizkake
Kuupäev: 02. November 2012, kl 07.13

Tervist!
Kuna ma olen nii arvuti võõras inimene, ja ei oska ennast ise siia tabelisse mahutada, et kas keegi teine võiks seda teha minu eest?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: irizkake
Kuupäev: 02. November 2012, kl 07.18

Minu andmed 19.10. kaal - 80,5. pikkus 161. kmi 30,5. vööüm. 99. 26.10. kaal 79. Täna kaal 78,7. Suur aitäh, kui keegi võtab vaevaks mind tabelisse lisada :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.35

Hommikust!

Mul on kaalulangetamise algus olnud väga motiveeriv, kuid ma tean, et ühel hetkel tuleb punkt, kus mesinädalad on otsas ja keha kohaneb argipäevaga ehk kaal jääb seisma, vaatamata sellele, et sööd endiselt nö normi piires.

Kogenenumad, jagage oma kogemusi. Kuna ehk mitmendal nädalal/kuul jäi kaal seisma ja kuidas te jälle edasi kaalulangetamise suunas liikusite? Pole ju vöimalik tösta sportlike koormusi (ma peaks siis selleks töölt ära tulema) vöi vähendada söödava energia hulka (eeldusel, et see on juba normi piires), ehk on siin möni muu saladus.

Tänud ja kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.37

Ma hakkasin jälle korralikult söömisi üles märkima ja arvestama ning kohe tulemus ka olemas -700 gr smiling smiley Olen rahul ja jätkan samas vaimus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.