Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 02. November 2012, kl 10.10

irizkake, lisasin Sinu ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: tldr24
Kuupäev: 02. November 2012, kl 10.40

Täpselt 800 g jälle läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: soffie
Kuupäev: 02. November 2012, kl 11.16

Nädala sees tegin ükspäev ahjuõunu ja need tulid sellised tõelised pommid, ja muidugi oli mul vaja enamik ka ära süüa. ja siis arvasin küll, et olen enda motivatsioonile tõelise pommi alla pannud. Kuid kui täna hommikul mind kilone kaalulangus rõõmustas, siis sain motivatsiooni tagasi. Vist ongi kõige keerulisem püsida ree peal, et kui korra libastuda, siis ei tähendaks see kohe käega löömist, vaid iga järgnev päev tähendaks nn uuesti proovimist ja püüdmist. Ja rõõm on tabelit vaadata ja lugeda kuidas teilgi numbrid kahanevad. Ootan juba põnevusega et kas suudan täita oma esimese vaheeesmärgi. Selles mõttes on see vaheeesmärk ülihea, et see paneb kuidagi raamidesse, et selleks päevaks pean juba kuskile jõudnud olema.
Edu ja aktiivset nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: nääxu
Kuupäev: 02. November 2012, kl 11.26

Nii nagu arvata oli siis pole see nädal kaal ka eriti langenud näit võrreldes eelmise nädalaga siis 80.3 ehk - 200g aga ma ei heida meelt, vapralt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Gremma
Kuupäev: 02. November 2012, kl 11.50

Minul nädalaga kaalulangust -1 kg, ise olen rahul, arvestades et kaks sünnipäeva ka sellesse nädalasse mahtunud. Imetlen neid kellel kaalulangus 1,5 ja üle selle. Tahaks teada, mis on teie edu saladus, et nii suured kaalulangused.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 02. November 2012, kl 11.55

-1,2 rõõmustas mind üliväga. Nädalas oli paar suurt tagasilööki: mind ründasid šokolaad ja pähklid. Õnneks ma ei murdunud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: irizkake
Kuupäev: 02. November 2012, kl 14.07

Aitäh Vaalapoeg ;-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 02. November 2012, kl 14.36

No minul oli katastroofiline nädalavahetus... ületasin ühel päeval kaloreid 300 kcal võrra ja eile oli sünnipäeval käik, kus ma sõin šokolaadikorvikese ära aga õnneks kaal ikka langeb, nüüd pole paar nädalat mingeid ahvatlusi ees, sain eile oma magusaisu ka kaelast ära ja tean juba omast käest, et saad selle isu kaelast ära ja lähed edasi...

Vahel ma mõtlen, et kuhu küll kogu see rasv läheb, näiteks 1,5 kg see on ju näiteks 1,5 kg seepi, lähed poodi ja laod endale 1,5 kg seepi korvi ja mõtlen et kaalul võibolla väike number aga massilt on ju suur. isegi 100g on ju nii vaadates ikka suur hulk.

Nii 3 nädalat veel, siis saab juba vahekokkuvõtte teha!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: nuusti
Kuupäev: 03. November 2012, kl 11.49

Sünnipäevanädal.
Päevikut ei täitnud ja tulemuseks +0,7thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lexter
Kuupäev: 05. November 2012, kl 09.00

-0.1 sad smiley pettunud .....niimoodi küll rallit sõita ei saa. Väga-väga visalt läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 08. November 2012, kl 15.20

Lexter, võta 100 g mingit toiduainet kätte, siis näed kui palju see tegelikult on!

Vahepeal oli küsimus selle kaalu seismajäämise kohta. Minu enda teooria selle kohta on selline, et kaal numbriliselt küll jääb seisma aga selle aja jooksul jõuab keha ka järgi tulla kaalu kaotusele. Olen täheldanud,et umbes 8 kg läheb ja siis peatub paariks nädalaks, ja siis langeb edasi ja ma näen seda, et ümbermõõdu numbrid selle aja jooksul siiski muutuvad, kuigi kaalunumber seisab. Siiani pole kaal seisma jäänud.

Eks näis mis see kaal homme näitab, alustasin kolmapäeval väikese pilatesega, kuna trenni ikka pole veel jõudnud, siis teen kodus nüüd 30 minutit pilatest, täna on küll kerelihased valusad, loodan, et tõusu kaal ei näita (finger-crossed)

Aga teile palju miinuseid homseks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 08. November 2012, kl 17.42

Esmaspäeval alustasin pilatesega*

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 09. November 2012, kl 08.22

Kaal näitas täna hommikul 76,9 kg. Selle aasta märtsist olen maha saanud 35 kg. Kaalusin nii vähe viimati 10 aastat tagasi. Aga veel on vaja....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: irizkake
Kuupäev: 09. November 2012, kl 10.55

Täna kaal 78,1, ehk siis nädalaga küll ainult -0,6 aga midagi siiski. Tegelikult läks eile õhtul asi käest ära ja ega ma ole kindel kas motivatsiooni laine mind tänagi tabab. Nimelt oli eile õhtul tuju nälgas olemisest nii nullis, et läks nii trumm, kui pulgad, ja ka trummar ise, kui nii võib öeldasad smiley Mind HÄMMASTAB kuidas mingi osa inimesi väidab, et nemad ei suuda kaloreid täis süüa?! Võta peotäis pähkleid ja su kalori kogus on juba mitmesaja ühiku võrra ületatud.
Igatahes isadepäev tuleb üle elada (ise korralikuks jäädes) ja kahe nädala pärast on juba esimese kokkuvõtte tegemine (mul peaks selle aja jooksul kolm kilo veel maha minema grinning smiley ) Hoiame pöialt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Iiahh
Kuupäev: 09. November 2012, kl 11.16

Palun lisada mind tabelisse tagasi! Ei tahaks uut duelli alustada sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 09. November 2012, kl 14.43

Palun väga vabandust - minu kaal ei taha langeda ja seetõttu on kogu grupi ühine kaalulangus väiksem. Palun ärge arvake mind grupist välja !
Ma püüan end parandada , kuigi joon vett korralikult ja igal õhtul saab 6km kiirkõnnis läbitud , jälgin toitumist - aga kaal ei kavatsegi langeda . Ma olen totaalselt nõutu . Vaja oleks jaanuarikuiseks puhkusereisiks pisutki kergemaks saada , aga vist ei õnnestu sad smiley(((

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lo
Kuupäev: 09. November 2012, kl 15.09

Hei,

Minu kaalu langus -0,5kg mis on üllatav kuna pole see ndl väga liigutada saanud. Seega super... Et kaal langeks olen nüüd mina aru saanud, et peab koguaeg sööma, sööma, sööma smiling smiley Olen nüüd juba 3 nädalat 3 korda päevas söönud kindlatel aegadel ja lisaks vahepalad. Üllatus üllatus aga see toimib winking smiley

Päikest ja jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: tldr24
Kuupäev: 09. November 2012, kl 15.24

Täna siis 200 g miinust, mis on hea tulemus, arvestades nädalavahetusel toimunut. Aga põdemiseks pole põhjust, kuna ma arvestasin sellega - need "kurikuulsad" sünnipäevad. Seekord enda sünnipäev smiling smiley
Irizkake
Osundus
Täna kaal 78,1, ehk siis nädalaga küll ainult -0,6 aga midagi siiski. Tegelikult läks eile õhtul asi käest ära ja ega ma ole kindel kas motivatsiooni laine mind tänagi tabab. Nimelt oli eile õhtul tuju nälgas olemisest nii nullis, et läks nii trumm, kui pulgad, ja ka trummar ise, kui nii võib öelda ...
Pole küll mingi spetsialist, aga kui sul õhtul ikka meeletu nälg peal, siis arvatavasti on toitumine paigast ära. Kas sa päevase kaloraaži saad enam-vähem kätte? Teine asi on, kui palju tarbid suhkruid? Suur kogus suhkrut tõstab insuliini taset ja see omakorda tekitab näljatunnet. Ka puuviljades leidub palju suhkruid, olgugi et häid, ja õhtul paar pirni süües võib selle võrra isu hoopis tõusta. Aedviljad õhtuti selles mõttes palju paremad. Hoopis teine asi on see, kui õhtuti trenni teed. Peale trenni, ka hilisõhtul, tuleb midagi kindlasti süüa. Jogurt, puuvili, kohupiim on minu valikud olnud enamasti. Nii hommikul kui päeval peaks tarbima piisavalt süsivesikuid, et jõuaks õhtuni välja vedada. Miks nii palju rõhutatakse hommikul pudru söömist? Sest puder sisaldab aeglaseid süsivesikuid, mis hoiab kõhu kauem täis. Seega, võrreldes kiirete süsivesikutega nagu võileib, eraldub pudrust süsivesikuid järk-järgult (nagu Belvita küpsiste reklaamis smiling smiley) Siin üks väike artikkel selle kohta: link. Olen uuesti avastanud müsli, mis korralikult kõhtu täidab. Lõuna on hea aeg rasvade tarbimiseks. Peale kala ei tulegi hetkel miskit pähe, mis oleks kõrge rasvasisaldusega ja samas tervislik. Õhtuti on maitsestatud kanafilee külmutatud juurviljadega üks mu lemmikuid õhtusööke. Rohkem hetkel lisada ei oska smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tldr24 09.11.2012 15.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 09. November 2012, kl 16.33

sisestan enda kaalu nr homme, kui kaalu peal käidud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 09. November 2012, kl 21.51

Poolekilone langus rõõmustab. Järgmiseks nädalaks otsustasin, et üritan süüa enam-vährm kindlatel kellaaegadel nii umbes 3,5 tunniste vahedega... neli korda päevas...vaatame mis saab, kas aitab suurema hoo sisse lükata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.19

Mul ka miinus pool kilo, olen peaaegu rahul smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lexter
Kuupäev: 11. November 2012, kl 09.13

mina olen seekord väga täbaras olukorras sad smiley kõik sai alguse sellest, et reedel otsustas mu kodune kaal otsad anda. Lihtsalt numbrid jäid jooksma ja tulemust ei näidanud. Vahetasin patareid, aga ei miskit. Käisin siis eile endale uut kaalu hankimas....sain....tutikas, hõbedane ja klaasiga. Mõõdab rasvaprotsenti, lihasmassi ning veesisaldust. Ma ei kujuta ette, kas need numbrid, mida ta mulle näitab, ka tõesed on, Aga see selleks....tõeline pommuudis tabas mind hoopis kilogrammide osas. Tervelt 800 g rohkem, kui minu stardikaal 3 nädalat tagasi sad smiley seega tuleb minul raske südamega tabelisse kirjutada hoopis +1,7 kg kaalutõusu. Et mitte täiesti masendusse langeda, mõõtsin oma vööümbermõõtu ja see on kahanenud 3 cm. Vot sellised lood minuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: nääxu
Kuupäev: 11. November 2012, kl 12.19

minu kaal siis reedel oli sama, mis eelmine nädal. Jäigi seisma. muidugi tean, mille taga ka asi seisab, ei ole see nädal suutnud vett piisavalt tarvitada. aga tuleb ennast parandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: junsu
Kuupäev: 12. November 2012, kl 09.16

Tere rahvas!
Mul tekkis selline küsimus, et kas teie üldse olete mõõtnud vööümbermõõdu või puusa oma? sest mina loll just avastasin, et olen kirja pannud puusaümbermõõdu..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 12. November 2012, kl 10.53

ma ikka võtsin vööümbermõõdu grinning smiley aga muuda ära see nr smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 13. November 2012, kl 00.08

Ohh kuidas tahaks, et see mis siia kirja sai oleks puusa-, mitte vööümbermõõt...aga ei, kahjuks siiski on kirjas vöömõõt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: junsu
Kuupäev: 13. November 2012, kl 12.04

vähemalt saan puusaümbermõõtu siis ka vaadata, kuidas see alanenud grinning smiley
eks siis mõõdan täna vööümbermõõdu ära, kuigi ei tea, kas see sama, mis algul smiling smiley eks lõpus näeb ikka, kuidas alanenud on (või juurde tulnud)..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lo
Kuupäev: 16. November 2012, kl 14.18

Tere kõigile!

Minul täna -0,4kg. Aeglaselt läheb aga asi seegismiling smiley Nii vähe pole juba 3 aastat kaalunudwinking smiley

Edu ja jõudu meile kõigile selleks nädalaks!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: irizkake
Kuupäev: 16. November 2012, kl 14.29

Kui eelmine nädal nutsin siin, et ainult 0,6 miinust, siis seekord on 0,7 plussis ja enam ei nuta grinning smiley. Ise olen olnud rumal, teinud valesi valikuid ja nüüd omad vitsad peksavad. Häbi on ainult sellepärast, et järgmine nädal peaks jõudma juba esimese eesmärgini, aga mul on sinnani pea neli kilo, niiet suht ulme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 17. November 2012, kl 17.36

Minul see nädal pluss ja õnneks ma tean ka põhjust, mu kehas on vedelik täitsa kinni, nii õige mitme kilo jagu. Minu jaoks täiesti ootamatu asi, käed ja jalad veits paistes. Kõik sai alguses nädal aega tagasi reisil. Sai ka personaaltreeneriga räägitud ja enam pole muud valikut kui lisaks trennis käima hakata, et vesi ikka kõik korralikult välja higistatud saaks. Niiet esmaspäeval esimene trenn. Esimene eesmärk jääb mul vist nüüd täitmata, kuna lihasevalu annab reedel kindlasti kaalu peal tunda aga järgmisel nädalal juba ootan suuremat miinust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.