Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9
ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 12. November 2012, kl 19.14

Jutustame siis siin nüüd edasi duelli teemadel.
KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 12. November 2012, kl 22.44

Nii loodetavasti on mu jamad selleks korraks ühelpool ja saan kalorite lugemisele keskenduda. eye rolling smiley Homme küll veel väike rutiinimurdja isadepäeva peo näol aga ehk elan selle ka kenasti üle: )
Täna sai törtsu jalutatud. Ja äia toodud Dupla shokolaad ootab külmkapis paremaid või halvemaid aegu. Täna minu elus talle kohta polnud, kuigi äi tahtis ju vaid head winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 14. November 2012, kl 16.06

Tere kõigile!

Kuidas nädal möödunud?
Kaks päeva järjest ei ole suutnud kaloritest kinni pidada. Ei-ei, mitte liiga vähe, vaid ikka piraki lõhki söödud norm. eye popping smiley Nii võib reede täitsa kole number tulla... Aga rohkem ei virisesmiling smiley Täna olen otsustanud, et olen tubli ja ei ületa normi!

Kuidas teie end selliste ajutiste meeltesegaduste ajal jälle joonele saate?

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Andra
Kuupäev: 15. November 2012, kl 11.33

Homme on kaalumisepäev!

Ootan pönevusega, sest tahaks loota, et miskit on ikka maha läinud sellest algkaalust, mis möödunud nädalal kirja sai pandud. Olen selle nimel pingutanud ja täpselt kaloreid jälginud (:

A.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: tütsike
Kuupäev: 15. November 2012, kl 15.58

Tsau.
Kuni teisipäevani olin tubli kolmapäev tuli migreen kallale ja siis ma murdusin. Täna juba natuke parem, ehk homsest jälle rivis. Homseks suuri miinuseid.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 15. November 2012, kl 16.00

Heii, minul ei ole kiita (tunnistan ausalt, et sai ükspäev 2 rummikoksi joodud mis kohe oma tulemuse plussina tõid) ja nüüd alates eilsest hakkasin trennis käima, jube mõnus - see oli vaid kättevõtmise ja kohaleminemise taga siiani - algus on tehtud smiling smiley

Täitsa nõus, et homme võib pluss olla, aga edaspidi olen targem ja konkreetsem oma valikutes - EI kõigele halvale smiling smiley


Homse Kaalumiseni

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Andra
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.26

Hommikust,

astusin siis vapralt hinge kinni pidades täna hommikul kaalule - 77,8
Juhuu!

A.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.06

Hommik, raporteerin siis 59,1kg smiling smiley


Ehk esmaspäevased 2 koksi, mis halvasti mõjusid nädala lõikes ilusti taas nulli saadud smiling smiley

Paar päeva olen nüüd trennis ka käinud, imehea on peale jõusaali olla ja loodan, et vähemalt trenn annab juurde suuremat motivatsiooni, varsti näen taas ilusamaid numbreid kaalul smiling smiley

Pühapäeval on tulemas üks juubelileminek, seal luban eeskujulik olla ja alkoholi mitte tarbida - kui siis vaid 1 pokaal punast veini grinning smiley

Ilusat nädalavahetuse algust!

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.24

Hei ilusat hommikut!

Minu kaal näitas hommikul numbrit 75,7 kg. Miinus ikkagi tuli ja mina tõeliselt õnnelik!smiling smiley

Mõnusat nädalavahetust! smiling smiley

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Hellake
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.25

Hommik,

kaal 89,8kg liigub smiling bouncing smiley
toidupäevikust on ikka suur abi.

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.52

Minul hommikul 111,5. Miinus olemas: )

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: tütsike
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.55

Hommik.

Tänane kaal 93,3kg.
Kaal langeb, langeb hot smiley Tuleb toidupäevikut edasi ilusti täita, asi toimib. Saaks veel tasakaalu siis oleks eriti hea.

Mõnusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 16. November 2012, kl 11.56

Kaal täna hommikul 66,1 winking smiley. asi edeneb.
küsimus küll meie duelli kohta, kas ei oleks pidanud panema foorumis teema pealkirja ka sõna DUELL:Üheskoos kergemaks, et asi oleks puust ja punane?

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 16. November 2012, kl 12.54

89,7. Veel eile õhtul arvasin, et jääb sama kaal, mis eelmine nädal, aga tundub, et trennitegemisest on ikka kasu. Võib endale paar kompvekki kohvi kõrvale lubada küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 19. November 2012, kl 15.28

Hei, kuidas Teil nädalavahetus möödus?

Mina olin tegelikult isegi üsna tubli, arvasin siin eelnevalt, et eilne sünnipäev saab suureks katsumuseks (teades ema ja vanaema toite), aga läks nii, et polnudki väga raske, sest laupäeval oli pea terve päeva suurtes valudes ja isegi EMO-s käisin ning pühapäev polnud kõige suurem isu - veini ka ei joonud, sest ravi sain laupäev peale smiling smiley

Kaaluma muidugi täna ei hakanud, polnud mõtet smiling smiley


Kerget nädalat kõigile!

N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: tütsike
Kuupäev: 19. November 2012, kl 17.26

Õhtust.

Nädalavahetus oli tegus ja tänu sellel ei tekkinud ka kiusatusi.
Naerulind, loodan, et sul on nüüd juba parem.
Tänane päev on mul käest ära läinud, käisid külalised ja nii head kooki toodi ... grinning smiley. Homsest püüan jälle tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 20. November 2012, kl 18.12

Mul pole viimastel päevadel väga olnud motivatsiooni olla väga tubli. Trenni olen teinud tavapäraselt, aga kuna on pakutud, siis olen söönud kohtumistel ka tüki kooki. Kui ka kaal ei parane, siis üldine enesetunne on piisavalt hea: tundub, et kõhult hakkab pekikiht ka veidi väiksemaks jääma, ehk peaks millalgi vööümbermõõtu ka mõõtma tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Andra
Kuupäev: 21. November 2012, kl 14.56

Ahhoi, kaaskannatajad (:

Mul on kohati probleem kalorite täis söömisega... Ja kui lisaks teen trenni peale, siis trenniarvelt pöletatud kaloreid ma tagasi ei söö. Kas keegi oskab nöu anda, et on see öige käitumisviis? Päris tihti on mul siis trennipäeval kalorinorm ca 300-400 (kui sisse söödud kaloritest on maha arvestatud treeningu jooksul pöletatud kalorid).

Trennist niipalju, et ca 3x nädalas on mul intensiivsed trennid (2x vörkpall, 1x jooks), kus tavaliselt kulub u 900-1000kcal (pulsikella jälgin).

A.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 21. November 2012, kl 19.29

Mina üldiselt üritan mitte täis süüa neid "trennimiinuskaloreid", aga luban endale küll nt rohkem süsivesikuid vms sel päeval, sest ka trennitegemine vajab ju energiat. Ja siinne kalorinorm on ju see, mis aitab kaalu paigas hoida, aga kaalulangetamiseks võiks see ikka allpool seda normi olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 22. November 2012, kl 13.32

Hei!

Homme siis taas tõehetk käes.

Minu nädal läks untsu. Haigus tuli kallale ja ma ei kuulu kahjuks nende inimeste hulka, kellel haigus söögiisu võtab, vastupidi - tahaks kõike ja söön ka siis rohkem. Eks homme näeb nn kahjude suurustsmiling smiley

Püüan siis mitte kurvastada ja jätkan ikka kalorite lugemist.

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 22. November 2012, kl 17.39

Mul ei ole ka tõenäoliselt miinust ette näidata, sest tänu koolitusele ja seal pakutud lõunasöögi magustoitudele (tavaliselt söön vaid prae/salati/supi) tuli suurem magusaisu ja üleüldse pole sel nädalal motivatsiooni väga tubli olla. Tuleb mis tuleb, hiljemalt esmaspäevast hakkan tubliks.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Andra
Kuupäev: 23. November 2012, kl 07.35

Täna hommikul näitas minu kaal siis numbrit 76,6.
Vähem, kui ma lootsin, aga vähemalt on langustrendis (:

Loodan, et ka teistel on miinust ikka tulnud nädala jooksul.

A.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.25

Kaal 66,0.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.36

0h seda üllatust!
Hoolimata söömisnädalast näitas kaal isegi väikest miinust!
Minu kaal täna 75,4kg


smiling smiley

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Hellake
Kuupäev: 23. November 2012, kl 10.17

Terekest,

minu kaal täna 88,8kg smiling bouncing smiley

Vaatamata pikale seisule hakkas minu kaal liitudes duelliga lõpuks langema,
ennem pendeldas 92-90 ja ei saanud kuidagi alla 90.
Motivatsiooni puudust hetkel ei ole tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: tütsike
Kuupäev: 23. November 2012, kl 11.44

Tänane kaal 92kg.

Kui nii edasi läheb saab minust varsti kaalumise sõltlane spinning smiley sticking its tongue out



päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 23. November 2012, kl 13.13

90,5kg ehk siis tuli juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 23. November 2012, kl 20.37

Taas olen kaalu juures 59,2kg tagasi, tellisin täna endale isegiToitumis- ja treeningkava - näis mis saama hakkab smiling smiley Huvi on seda juba ammu olnud katsedada!

N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 24. November 2012, kl 21.03

0h Naerulind! 59,2kg on kaal, millest ma isegi unistada ei julgesmiling smiley 62st enam alla ei lähe mul mitte kuidagi, söö või ära söö smiling smiley Ja täna ka 62ni oi-oi kui pikk tee! smiling smiley Aga üritan ikka lolli järjekindlusega edasispinning smiley sticking its tongue out

K

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 25. November 2012, kl 20.07

Minul jäi reedel kaalunumber saatmata kuna oleme ämma juures maal ja tema kaal näitab aiateibaid. Lisaks on mul ämmast selline stress, et ei usu, et siin miskit kena miinust on. Millegipärast pole siinviibimine kunagi mu kehakaalule hästi mõjunud. Aga no osa perest tahab siin olla ja nii ma siis vireldn siin ja ootan millal koju saab. Ainus boonus, et plaanis rattatool linna kaasa võtta, siis saan lapsega rattaga sõitmas käima hakata seni kuni lund pole (nagunii hakkab siis kohe lund sadama; ) )

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.