Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 28. November 2012, kl 05.52

To Krisku, no kunagi oli ka minul samamoodi kui 78kilo kaalusin grinning smiley

Mina jälle olen loll ja püüan edasi 54-55kg juurde, tean et SUUDAN! smiling smiley

Hetkel seis ikka endine ja kaal nagu kinni kiilunud, tee mis Sa teed - no ei lähe allapoole sad smiley


Päikest

N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 30. November 2012, kl 08.57

Hei,

75,3 grinning smiley, aga miinus vähemalt, mis tegelikult isegi suur ime

Naerulind, ma ei kahtlegi, et suudad! smiling smiley Ma lihtsalt natuke kade ka su meeletu tahtejõu ja ka kaalulanguse pärastsmiling smiley Igatahes hoian pöialt, et saavutad oma eesmärgi! smiling smiley


Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Hellake
Kuupäev: 30. November 2012, kl 13.56

Terekest,

kaal 88,6

ei tea kas hakkab jälle seismajääma eye rolling smiley
aga võipakike ikka läinud = mõtle positiivselt smiling bouncing smiley

Päikest päeva!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: tütsike
Kuupäev: 30. November 2012, kl 15.43

Õhtust.

Kaal 91,9

Sellel nädalal oli palju ahvatlusi, laupäev ja esmaspäev veel viimased sünnipäeval käimised siis natukeseks ajaks rahulik. Tegelt kõige selle juures mis oli on mul veel hästi läinud vähemalt ei tulnud juurde eelmise nädala kaalule. Teisipäevaks oli -800g. nüüd järel -100g.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 30. November 2012, kl 22.56

Mina alguses tagasi ehk 112kg. Arvestades, et sai poolteist nädalat kodust ära oldud siis ma tegelt väga ei nukrutse. Maal mul see kaalunälgimine ei edene. Õnnwks ei tulnud suuremat plussi.
Järgmine nädal peab olema miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 30. November 2012, kl 23.47

KAALUTABEL
Panen siia uue, et oleks hea kätte saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Andra
Kuupäev: 01. December 2012, kl 01.08

Minul on ainult -200g ehk siis 76,4kg. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 01. December 2012, kl 10.56

59,9. paar kilo veel, siis ma kaalun samapalju, kui gümnaasiumi lõpetades. on, mille nimel pingutada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 01. December 2012, kl 11.39

oih ma läkisn natuke aint hulluks, kaal on ikka 65,9, mitte see utoopia, mia ma panin, ei tea, kus mu mõtted olid confused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 01. December 2012, kl 15.27

Mul tundus ka nädala keskel, et on olkuliselt parem, aga millegipärast tuli ikka veidi tagasi
Aga kõige tähtsam on, et siiski miinus! 90.2kg oli eile hommikul.
Aga mille üle mul on tegelikult kõige suurem rõõm, on see, et jooksuvorm on paranenud. Eesmärki tõenäoliselt ei täida, samas on veel aega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 02. December 2012, kl 10.37

Tere kõigile ja ilusat esimest adventi smiling smiley

Vabandn, et olin eemal - 29.11 oli sünnipäev ja sõitsin peale tööd kohe Rootsi. Lisaks kaalu patakas tühi juba kolmapäevast, täna lähen uue järgi smiling smiley

Üritasin enamvähem toitumisega piiri pidada ja eks kaalunumber homme näita mis tegelikkus on grinning smiley


Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 06. December 2012, kl 09.26

Tere kõigile!

Kuidas teil läheb? Väga vaikne siin meie duellissmiling smiley

Kas kõik kenasti joonel? Piparkoogid ja muu hää jõulusöök on minule küll ahvatlusekssmiling smiley Olen suutnud end siiani ohjes hoida, loodan, et jätkub kainet mõistust ka edaspidi!

Homme hommikul taas numbrite aeg,loodan vähe pirakamat miinust kui eelmise nädala - 100 grammismiling smiley

Naerulind, õnne sulle kuhjaga!smiling smiley

Aaa, kas kellelgi on selle vastu midagi, kui kutsuksin meie gruppi duellitama veel ühe kaalulangetaja?

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 06. December 2012, kl 11.09

Minugipoolest, lisalangetajad alati teretulnud! Kuidas saaks keegi olla vastu sellele kui kellelgi on soov hakatakse tervislikult toituma ja kaalu langetama smiling smiley See näitab ju siiski hoolivust ja austust enda vastu!

Parimat ja homseks palju miinuseid winking smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 07. December 2012, kl 05.30

Hommik smiling smiley

Tundub, et minu nädal on olnud edukas - kaalul oli täna 58,2kg smiling bouncing smiley

Lõpuks ometi midagi hakkab muutuma, arvasin juba et kaal kinni kiilunud sinna 59 juurde grinning smiley


Ilusat reedet

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 07. December 2012, kl 08.45

Ilusat hommikut!

Minu tänane number on 74,1 smiling bouncing smiley Võtab rõõmsalt keksima juba!

Naerulind, mul hea meel sinu pärastsmiling smiley Kas aitas see treeningu ja toitumise kava? Sa oled ikka supertubli! smiling smiley

Ilusaid miinuseid kõigile ja kaunist nädalavahetust!winking smiley

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 07. December 2012, kl 09.02

Hei kõigile smiling smiley

Krisku tugeva kihutustöö tulemusena sooviksin ka teie duelliga liituda smiling smiley

Minu eelmise reede kaal oli 84kg ja tänane 82,3kg!

Edu meile kõigile smiling smiley

Tervitades,

Janet

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 07. December 2012, kl 09.28

Mul ka miinus smiling smiley Tänane kaal 90.0. Visalt, kuid siiski langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Andra
Kuupäev: 07. December 2012, kl 10.09

Heihei, tublid miinustajad!

Mul jällegi ei tulnud nii hea miinust, kui oleks soovinud confused smiley
Täna hommikune kaal: 76,1

A.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 07. December 2012, kl 11.07

Hommikut,

Ma olen ikka hea udupea. Oleks ju hommikul tühja kõhuga pidanud kaaluma aga unustasin täiesti. Nüüd 1,5 tundi peale hommikusööki näitas kaal 111,2kg. Õnneks ikka miinuses: )
Loodetavasti läheb järgmine nädal ka edukalt ja ma ei unusta end hommikul kaaluda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 07. December 2012, kl 12.30

KAALUTABEL

Lisan jälgimiseks kaalutabeli.
Tore, et kõik ikkagi miinustes on. Mina olen enda üle ka õnnelik, et sain numbri 80 pealt 79 peale. Iga nädal natuke maha võtta on täitsa tore. Tunne läheb koguaeg kergemaks ja ei ole enam sellist suurt söögiisu. Kuigi ma ei tea kas öelda, et ma patustasin, aga sõin ka shokolaadi see nädal. Tuli suur magusaisu ja siis sõingi. Aga nüüd jälle kuuaega arvatavasti shokolaadi isu ei ole. Kuna varem sõin ainult kaks korda päevast ja ka väga valesti, siis hetkel on kaalulangus tulnud toitumise muutusest. Söön taldrikureegli järgi ja kolm korda päevas. Üritan süüa valke ja kasulikke aineid. Tahaks trenni ka teha, kuid alati kui ma kodus teen siis ma ei tee jälle kuu aega. Ja see on pigem negatiivse toimega ning tõstab kaalu. Trenni peaks tegema regulaarselt. Nii ma siis koguaeg mõtlen, kuidas utsitada end vähemalt kolm korda nädalas tegema kasvõi 30 minutit mõnusat trenni.
Loodan, et saan sellega hakkama smiling smiley

Edu Teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 07. December 2012, kl 12.31

Me võiks kirjutada ka natuke endast. Kust keegi päris on. Kas kellegil on juba pere võib õpib alles ja kõige sellist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 07. December 2012, kl 12.37

Janet66, kas sa ütleksid oma pikkuse ka.
Panin hetkel kõigi pikkused tabelisse, siis saame teha lõppu ka kehamassiindeksi tulba. Hea kohe näha, ei pea ise arvutama minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 07. December 2012, kl 12.44

Pikkust on mul 170cm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 07. December 2012, kl 22.52

Krisksu, ma arvan, et olen tänu kavale teadlikumalt sööma hakanud ja toitumine pole nii üksluine, 100% ma täita ei suuda, sest soovituste järgi määratud liha hulk on ilmselgelt minule liiast smiling smiley Pean laskma veidi toitumikava üle vaadata, aga jh trennis olen see ndl. jõudnud käia 2x ja homme ka plaanis minna smiling smiley

Endast: vanus 29 ja 2 tütart. Elan Tallinnas ja töötan telekommunikatsiooni valdkonnas smiling smiley

Ja teretulemast Janet66, soovin sulle palju langevaid kilosid ja tea, et oleme Sulle alati toeks smiling bouncing smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 08. December 2012, kl 11.02

Tänud sooja vastuvõtu eest smiling smiley Loodetavasti saab neid langevaid kilosid palju olema!

Endast siis ka veidike:
28 aastane ühe tütre ema. Elan Tallinna lähedal metsas, selle sõna kõige otsesemas mõttes tongue sticking out smiley (suur maantee ja lähim naaber umbes 4km kaugusel) aga käin igapäevaselt Tallinnasse tööle. Minu leiva toovad lauale internetimängud ehk siis töötan sellises kohas: www.miniclip.com.

Siia seltskonda sattusin tänu Kriskule, oleme trennikaaslased ja tema särasilmne ja entusiastlik jutt oma kaalukaotusest muutis mind uudishimulikuks. Lõplik otsus sündis siis, kui peale 2 kuud aktiivseid trenne ja oma arust tervislikku toitumist avastasin, et kaalu number on vähenemise asemel hoopis 5kg võrra suurenenud sad smiley

Aga praegu on tuju hea ja kaal näitab ka iga kord aina väiksemat numbrit, see motiveerib smiling smiley Lisaks on siin koos tore ja toetav seltskond smiling smiley

Palju, palju vähenenud kilosid meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 08. December 2012, kl 21.31

Janet66 - ma siis tean mõnda su kolleegi. Üks endine töökaaslane töötab ka seal smiling smiley

Ise olen 36 ja peres kasvavad poeg ja tütar.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 08. December 2012, kl 21.47

Eesti on ikka väike smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: tütsike
Kuupäev: 08. December 2012, kl 22.00

Õhtust.

Minu reedene kaal 92kg.
Sünnipäevadest 100g. juures. Praegu pean lippama hiljem kirjutan pikemalt.
Nii tublid oletesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 08. December 2012, kl 22.58

Janet66 mul töötas ka üks endine töökaaslane seal kuni toimus koondamine.
Ta tunneb sealt üht Jane' t ja perekonnanimi algas T tähega. Maailm tõesti väike.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 08. December 2012, kl 23.00

Mina ise olen 21 aastane õpin hetkel üülikoolis. Lapsi mul veel ei ole.
Elan Tallinnas täpsemalt Lasnamäel

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.