Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 7 / 9
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 01. March 2013, kl 10.28

Hei,

mina täna 73,3 kg. Ainult -300 g, aga arvestades, et olen viimased nädalad pätti teinud ja jälginud oma toitumist jälle vaid eilse päeva, siis on hea küllsmiling smiley Loodan, et nüüd kenasti reel tagasi ja kuigi eesmärk jäi täitmata, ei lase sellel end muserdada. Tegelikult, ma ei teagi kas olin või olen veel, sellest kalorilugemisest nii väsinud. Eks sellepärast need päti-nädalad ka.
Eks näis, mida toob uus nädal smiling smiley

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 01. March 2013, kl 10.34

Andra, ma arvan, et sa sööd liiga vähe ja sellepärast kaal ei taha enam alla minna. Mina prooviks tõsta kaloraazi või veidi vähendada treeningkoormust. Kui ma eelmisel kevadel omal käel proovisin, siis ka läksid mõned kilod ja siis oli vsjoo, ei mingit liikumist. Käisime lapsega iga päev 20-25 km vankriga, aga sõin liiga vähe. Kuidas sul treeningkoormus praegu siin on märgitud? Me kaalume enamvähem ühepalju ja minu päevane kaloraaz on 1577, trennid 1-3x nädalas ja reaalselt käin 2 x nädalas rühmatreeningutes. Kui toitumist korralikult jälgin, siis kaal langeb ka.

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 01. March 2013, kl 11.20


Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 01. March 2013, kl 21.56

Sünnipäevanädal pole üldse hästi mõjunud. Vaid ühel päeval olen kaaluabisse söödu märkinud. Aga nii mõnus on olnud vabalt igasugu asju süüa tongue sticking out smiley Peaaegu unustasin ära, et on vaja kaalu langetada.
Igatahes 87.5 - 1.03 eesmärki ei täitnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 03. March 2013, kl 22.04

Tabel ei ole vist kogu kaalulangust õigesti arvutanud. Mul peaks olema kokku maha läinud -7,9kg. Ja teine küsimus, et kas kustutada ära tabelist need kes kolm korda järjest näitu ei anna? Muidugi võiks duelli poolelijätjad ise märku anda et nad enam ei osale. Ja neile kes pole tulemust andnud võib panna viimase näidu, siis oleks parem jälgida tabelit. Lihtsalt mõned ettepanekud.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 04. March 2013, kl 10.40

Hei,

ühinen Aniri ettepanekutega!
Kas paneme uue eesmärgi ja aja ka paika?


Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 05. March 2013, kl 11.11

Mina olen näitu alati ise edastanud, aga miskipärast ei näe ma juba mitmeid kordi tabelis enda kaalu sad smiley

Reedene kaalunäit oli 60,7kg, pluss mis pluss - aga 1.03 algas uus elu ja uued eesmärgid!

N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 05. March 2013, kl 12.53

Vaatasin, et 22 veebruaril ei ole sinu tulemust siin foorumis. Ma käin tavaliselt laupäeval ning sisestan asjad tabelisse mis on tulnud ning siis vaatan kuni kõik ülejäänud tulevad ja jooksvalt panen tabelisse. Vahest on jah jäänud märkamata mõni näit kuid siis olen selle kohe ka pannud tabelisse kui on öeldud et seda ei olnud ning, mis see oli. Näidud võiksid olla edastatud reedest pühapäevani, nii lähevad need näidud ka Kaaluabi nädalasse loendamisse.

Nüüd peaks KMI ja Kaalukadu õige olema. Ning jah, et kui Tütsike ja Hellake pole ammu enam olnud, siis ma kustutan nende read ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 06. March 2013, kl 14.07

Aitähh Sulle Zahir smiling smiley

Minu motivatsioon on ka tagasi grinning smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 07. March 2013, kl 14.30

KAALUTABEL

Tegin lingi kasutatavaks. Nii saavad igaüks ise panna oma kaalu tabelisse, kui olen selle ära unustanud kogemata. Ning kui keegi ei viitsi tabelisse panna siis ma panen ise. Samuti võib sinna alla poole teha tabeleid, mis kellegi jaoks vajalikud tunduvad.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 08. March 2013, kl 06.28

Ilusat reedehommikut ja kena Naistepäeva smiling smiley


Minu tänane kaal ilusasti juba tabelisse lisatud - 59,6kg ehk 1,1kg miinust grinning smiley grinning smiley

JESSSSSSS ....lõpuks ometi taas langus smiling smiley


Kerget nädalavahetust kõigile!

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.02

103,6 kg täna hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.07

Minul täna 76, ehk siis seisab! Eksperiment vähem liikuda ja vähem süüa suht feilis aga noh ehsk jätan meelde, kui kunagi säilitama vaja on hakata smiling smiley
Uuest nädalast lähen edasi vana rütmiga, sest nii oli mingigi liikumine väiksema kaalunumbri suunas.

Päikest kõigile.
J.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.48

Hei!

Mina 72,2 kg, ehk siis -1,1 kg spinning smiley sticking its tongue out

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.24

Krisku, Me sama tublid olnud winking smiley thumbs up

N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Andra
Kuupäev: 09. March 2013, kl 09.51

Heihei,

minu nädal läks toidukaalumise ja trennitegemise möttes täitsa mööda - ei jöudnud teha ühte ega teist ja samas söin pigem väljas...
Aga suur oli ülltus, kui kaalule astusin täna hommikul: 73,1kg!
Minu jaoks mönus miinus (:

Väga supperpro!
Ülelvalpool olevad langetajad on ka megalt tublid olnud ((:
Ja nöustun, et peaksime need inimesed duellist välja viskama, kes oma kaalu stabiilselt ei edastada. Meie tabel läheb siis puhtamaks.

Aga infoks teile nüüd, et mul endale jääb 3 järgmist nädalat kaal edastama, kuna söidan Miamisse puhkama confused smiley
Üritan USA-s ka ikka kaalu langetada, äärmisel juhul säilitada...
Aprilli alguses saame köik teada, kuidas mul siis see önnestus.

Päikest,
A.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 15. March 2013, kl 07.25

102,6 kg ehk pärast põhimõtteliselt kahe nädalast seisakut ikka paari päevaga miinus tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.22

kaal 65,7. vabandan, etkaal jäi mitu nädalat edastamata, sest olin nii haige, et isegi ei teinud arvutit lahti. sain järjest kõik viirused läbipõdeda, mis liikvel olid. õnneks ei tulnud vähemalt rohkem kilosid, kui 1 juurde winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.29

Peale trennijärgset kaalutõusu ja suurt lihasvalu on kaal täna ikkagi vähemalt -0,1kg allpool ehk 59,5kg smiling smiley


Päikest!

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 16. March 2013, kl 20.00

Minul eile 75,6kg!

Tahaks ikka rohkem ja kiiremini, inimeseloom on ikka üks ablas olevus... saaks aga rohkem, küll oleks hea... oeh!

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: TP
Kuupäev: 17. March 2013, kl 19.19

Reedel oli kaal 87.7 (eelnevalt nädala jooksul käis ka >88kg). Sellele eelneval nädalal oli haige ja ei olnud tahtmist end kaaluda. Aga vähemalt õnnestub päeviku täitmine jne taas üsna hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 21. March 2013, kl 10.48

Hei smiling smiley

Teen ettepaneku järgmine eesmärk seada 03.05.2013.

Kuidas Tundub?

Minu soov selleks kuupäevaks oleks kaaluda 72kg

J.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Janet66 21.03.2013 10.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Kuupäev: 21. March 2013, kl 20.24

Täitsa OK!

Mulle meeldiks selleks hetkel - Mai alguseks, olla 56kg smiling smiley




N

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.08

Hei,

Minul täna 75kg

Keegi teab mis kaalutabeliga juhtus? Eile kui seda vaatasin mingil hetkel oli kõik ilus kena aga täna hommikul vaatab sealt täielik jama vastu sad smiley

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Krisku
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.10

Hei!

Mina haige ja ei kaalu enne kui tervis tagasi
Seega jätan vana numbri ka selleks nädalaks

Ja kes see paha-paha meie ilusa tabeli ära rikkus?!?!??


Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Anir
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.15

Mina olen aus ja annan teada, et selle nädala tulemus on 103,6 kg, ehk ühe kiloga plussis. Põhjuseks see, et olin neli päeva lapsega haiglas ja seal piirdus liikumine palatiga, lisaks sai söödud mõni pirukas ja magustoit. Ilmselt ks väike stressifaktor ja selline see tulemus seekord tuli. Kaalusin ka võimalust, et ei anna seenädal näitu aga keda ma petan. Järgmind nädal tahan olla tagasi juba ilusa priske miinusega. Ja kuu lõpuks näha kaalul kahe kohalist numbrit.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.21

Tubli oled Anir, ma olen enam kui kindel, et järgmine nädal näitad meile ilusat miinust ja siiralt loodan, et põnniga on kõik korras nüüd!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.38

Tegin tabeli korda uuesti, visake igaks juhuks pilk peale, et numbrid ikka oleks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Zahir
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.38

Tere,

Läksin vaatama aga kaalutabeliga on kõik korras vähemalt nii nagu mina näen.
Kui viitsib keegi saata screenshoti, kuidas seal näha ja valesti näha asju.

Valikud: VastaOsunda
Re: ÜhesKoos kergemaks
Saatis: Janet66
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.46

Hei,

Selline nägi tabel hommikul välja [prntscr.com] (värvid olid tabelis olemas aga kuna võtsin pildi ajaloost siis seal neid ei näita smiling smiley )



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Janet66 22.03.2013 08.48.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 7 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.