Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 18
kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 02. September 2010, kl 13.58

Nonii, ma siin ca 2 nädalat kasutaja olnud ja 1,5 kilo kaotanud, aga paraku laisk iseloom kipub võitu saama või siis hiilib sügismasendus peale, ei tea. Igatahes tunnen, et lisamotivatsioon väikese duelli näol kuluks ära. Ise olen 170 cm pikk, alustasin 90 kg pealt, praegu 88,5. Kui keegi ligilähedale samade parameetritega tunneb soovi koos kaalulangetamist jätkata, siis ootan duellile.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 02. September 2010, kl 19.39

mina sobiks ideaalset siia.ma sama pikk ja sama raske.l

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 02. September 2010, kl 22.13

oh väga hea raku, siis saamegi kohe peale hakata. Reeglite järgi siin kaalumine reedeti. Ma panen uue teema meie nimedega üles ja hakkame aga kohe homsest pihta eks!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 02. September 2010, kl 22.20

haa, hakkasin juba uut teemat tegema, aga siis mõtlesin, et kuna homme ongi reede ja kaalumine, siis pane siia teemasse oma homne kaal kirja ja mina teen sama. Siis sellest numbrist alustamegi ja teeme oma uue teema.Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 03. September 2010, kl 07.16

Hommik, minu algkaaluks jääbki 88,5, viimane nädal pole positiivseid muudatusi toonud. Kui saad, pane oma algkaal ka siia kirja ja siis lükkame duelli käima

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 03. September 2010, kl 16.22

minu hommikune kaal täna 89kg.osad panevad siia iga päev mingi kaalu,me võiks ikka ainult reede hommikuse kaalu panna või kuidas.mul just oli see nädal väga ok.kadus 1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 03. September 2010, kl 16.41

ma teen sulle veel sellise ettepaneku,et kuigime võistleme omavahel,võiksime me teineteisele ka igapäevaselt toeks olla.võidame sellest ju mõlemad

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 03. September 2010, kl 22.05

Kaalume jah kord nädalas, ma ei näe selles igapäevases kaalumises mõtet. Ja ikka toetame teineteist, mul kipubki vahepeal motivatsioon täiesti kaduma, olen puhtalt tujudega-sööja, halb tuju ja kohe söön valimatult. Üritan seda kontrolli alla saada. Aga oled sa endale ka eesmärgid seadnud, mida saavutada soovid? Minu eesmärk on kaotada tulevaks suveks 20 kilo. Aga kuna see tundub nii suur ja kauge eesmärk, siis olen selle ära jaganud 5-kiloste vaheetappide peale. Et iga kaotatud 5 kilo on tähistamist väärtsmiling smiley
Panen siis meie duelli eraldi teemasse käima.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 04. September 2010, kl 16.24

Ma panin praegu eesmärgiks kaotada 1o kilo selle aasta lõpuks.aga kui see käes,eks siis saab ka edasi vaadata.suveks 20 on väga hea plaan

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 04. September 2010, kl 19.27

Plaan on hea jah, saaks vaid isud kontrolli alla. Minu suur viga on näksimine söögikordade vahepeal + tujudest tulenev söömine. Ikka võtan siit ja sealt ja nii need kalorid kogunevad. Füüsilise aktiivsusega on ka kõik ok minu arvates, sügisest hakkan 1 x nädalas aeroobikas käima jälle, praegu käin 2 x nädalas õhtuti jooksmas. Ja kahe väikese lapse kõrvalt on liigutamist üsna palju. Kui saaks vaid söömise kontrolli alla. Aga kahepeale küllap saame eksju!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. September 2010, kl 11.35

Mul ka liikumisega nagu ok.aga see neetud söömine.kas sa oled lastega kodus või käid tööl.mul tuli eile selline mõte et siin neid tuellitajaid päris palju.me võiks neile kõigile ära teha.sellepärast teen veel sellise ettepaneku teha iga nädal üks söögivaba päev.näiteke teisipäev.ma olen vahest teinud nii,et joon hommikulkohvi ja söön võileiva,ja siis kõik terveks päevaks.no õhtuks kisub siis jamaks,siis olen võtnud näiteks tomatimahla või õuna või midagi sellist.üksion seda päris jama teha.aga kui esm,õhtul suhtleme ja lepime kokku,et peame vastu.üks päev ju ainult,äkki siis lihtsam

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 05. September 2010, kl 19.44

Ma olen kodune, eks see võtab ka kontrolli vähemaks, tööl olles ei näksinud toidukordade vahepeal.
Iseenesest see söögivaba päev on hea mõte, aga ma nimetaks selle ümber veepäevakssmiling smiley) Olen selle kohta lugenud, tean, et 1 x nädalas on see väga kasulik. Muidugi tuleb siis koralikult vedelikku tarbida. Ausalt öeldes olen seda proovinud teha ka, aga nagu sinagi ütlesid - õhtud kisuvad jamaks. Võib-olla tõesti aitaks, kui tead, et duellipartner ka samal ajal pingutab isudega võidelda... Äkki teeks ära see nädal. Teemegi teisipäeva veepäevaks?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. September 2010, kl 19.52

Kas sa mõtled siis kohe hommikust ainult vesi.ma kõigega nõus.teksased ei lähe enam kinni ja joped ka pigistavad.teeme ausalt,et kuioled mingi ampsu võtnud,siis annad teada,samas kui teine on vastu pidanud,annab see jõudu rohkem mitte võtta.proovime

Valikud: VastaOsunda
aitäh
Kuupäev: 05. September 2010, kl 20.55

sain teilt inspiratsiooni!!!Edu teile tublid naised!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 06. September 2010, kl 11.23

tahtsin sulle tänase päeva kohta öelda seda,et ma söön täna ainult juurvilja-suppi.nädalavahetus läks mul vähe nahka,ja et reedeks alla võtta,otsustasin juba täna korralikult algust teha.ma sinust ju pool kilo taga kawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 06. September 2010, kl 12.40

eh sa oled tubli, ma täna isegi 4 tk shokolaadi söönud, küll 70 %-lise kakaosisaldusega, aga ikkagisad smiley Õhtul lähen jooksma. Aga homme teeme veepäeva, otsustatud! Ja teemegi ausalt, kes vääratab, annab teada. Ja õhtul (või siis kui aega on) paneme kirja, mis tunne on.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 06. September 2010, kl 18.57

ma tulin just töölt ja sõin nüüd õhtuks jälle oma suppi..ja nüüd söön vist poti tühjaks.appi.mis siis veel homme saab.Aga juba paika pandud ja pääsu pole.teeme ära.ma arvan et see shokolaad pole üldse kõige hullem.oleneb mis sa veel sõid ja kas kalorid andsid välja.
edu meile homseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 06. September 2010, kl 22.03

hei hei... miks ma siia küll varem ei vaadanud. Ma tuleks hea meelega teile sabas lonkijaks.
Pikkust 170 ja kaalu hetkel 95kg. Harrastan ka veepäevi ja kohati on toitumise ja trennikirjeldused copy-pastesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 07. September 2010, kl 06.34

no nii,see saatuslik päev on käes.kuna ma eile sõin ainult
juurviljasuppi,siis ärkasin täna väga väga tühja kõhuga.jumal küll..
loomulikult ei saa selline enesepiitsutamine pikalt jätkuda,muidu murdume varsti,ja lõplikult,aga algatuseks,et magu vähemaga harjutda,sobib küll.
no ja nendest teisipäevadest võiks ikkagi harjumus saada
Krjaumjau, kas võtame Liinaku saba pealewinking smiley
mina võtaks siis kui ta ka teisipäeviti ainult vett joobdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 07. September 2010, kl 10.01

seltsis ikka segasem ju, tere tulemast Liinaksmiling smiley ja veepäevi võiksid ka harrastada (kohustust ei olesmiling smiley)
Aga minu tänasest päevast siis - siiani pole viga. Käisin pisema lapsega poes - isegi ahvatlusi ei tekkinud. olen juba liitri jagu vett joonud ja enestunne on hea. Aga raskem osa päevast on veel ees. Lõuna ajal tuleb ülejäänud perele miskit süüa meisterdada, need toidulõhnad siis... Ja ma arvan, et tõeline katsumuste rada saab olema veel õhtu, kui kõik kodus, söövad... eks näis. Teen õhtul veel ülevaate, et mis ja kuidas.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 07. September 2010, kl 12.24

Mina tulin just töölt ja laps koolist.tegin talle toitu soojaks ja siis mõtlesin küll et appi,appi.aga ei võtnud midagi.hommikul jõin tassi kohvi ja see on kõik.vett ma ka väga palju joonud pole sest töölsee suht jama vetsu vahet joosta.aga muidu ok.
lapsläheb 4ks linna trenni,mõtlesin et läheks temaga kaasa bussiga ja vaataks tunnikese linnapeal ja siis koju tagasi.ikka paar tundi jälle aeg edasi.
suhtleme õhtul kui jamaks kisub.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 07. September 2010, kl 14.08

vot kui kena, et ma ka kambassmiling smiley
Täna ei saa enam veepäeva teha, sest üks väike pasta läks seedimisele. Aga järgmisest nädalast olen veepäevaga kambas. (võibolla olen tubli ja teen homme veepäeva järgismiling smiley

Liikumist on olnud täna tohutult, nii et jalad valusad. Tegelikult oli juba eile tohutult jala ringi trampimist, nii et võibolla on veel sellest valu keres. (mul väike koer, keda igal võimalusel kaasa vean ja jalutan).

Veepäevade kohta veel see nipp, et kui tõesti kisub jamaks ja magu krimpsu, siis mina joon peale vee veel vett värske sidrunimahlaga, kui natuke "tugevamat" tahan, siis võtan 1-2 väikest kurgi, koorin ära, ühe greibi ja lasen kõik mahlapressist/saumiksriga puruks. Välimus ei ole kõige ahvatlevam aga maitse on ok. Paar lehte piparmünti ka sisse ja olemas.
Tegelikult vist kõik juurviljad/puuviljad on veepäeval ok (va nt banaanid ja viinamarjad, liiga palju suhkrut).

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 07. September 2010, kl 14.15

Tere duellitajadsmiling smiley
Sooviks ka liituda Teie grupiga. Pikkus ka 170 ja kaal 92,5. Olen siin keskkonnas juba peaaegu viis kuud olnud, alla on läinud 7,5 kg. Ilus suvi ei jätnud eriti aega kaalujälgimiseks aga hea seegi et kaal tagasi pole tulnud. Üritan nüüd jälle järje peale saada ja sooviks duellitamist ka proovida - äkki mõjub hästismiling smiley Mis arvate, kas üks inimene mahub veel Teie gruppi?
Veepäevadest niipalju, et olen selle meetodiga kunagi poole aastaga 15 kg kaotanud, ilma muud dieeti pidamata. Aegajalt teen neid praegugi, kuigi pean neid kuufaaside järgi, korra nädalas (päevad ja kellaajad iga nädal erinevad). Näiteks homme 8.septembril algus 13.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 07. September 2010, kl 18.17

õnneks elasin pere õhtusöögi ka korralikult üle.see nägi välja nii et tuba oli toidulõhna täis ja kõik sõid,mina vaatasin lihtsalt kõrvalt.päris jama.nüüd hakkas pea ka veel valutama.
homme hommikul olen ilmselt väga uhke enda üle.
täna ei võta ma kohe kindlasti enam ühtegi ampsu.see oleksju terve päeva nullimine.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 07. September 2010, kl 19.44

Ma ka tubli olnud!!!! Pean ka tänase õhtu vastu, olen kindel. Vett kulus ca 3 liitrit. Eks näis kas kaalule ka positiivselt mõjub.
Raku ja liinak - kas võtame anne_m ka oma sekka? Mul põhimõtteliselt pole midagi selle vastu. Aga ma arvan, et siis neljast piisab.
Ma mõtlesin, et kaalume kõik reede hommikul kui võimalik ja paneme siia teemasse kaalud kirja ja siis üks meist riputab duelli teemasse kaalutabeli korraga üles. Siis jääks siia teemasse selline üksteisele kaasaelamise pool ja duelli teemasse numbrite pool. Mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 07. September 2010, kl 19.50

Minul pole veel ühe duellitaja vastu midagi. Kui ta teeb ka veepäevismiling smiley
Ja eriti tore oleks, kui ta seletaks ka teistele, miks teeb ta veepäevi kuufaaside järgi (mine hullu tea, äkki peaks ka proovima)

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 08. September 2010, kl 07.57

ok.teeme neljakesi.mina seda kaalutabelit enda peale ei võtaks.
kuigi ma ärkasin täna hommikul tohutu peavaluga,olen ma valmis järgmine teisip.jälle vett jooma.polnud üldseginii hull.võibolla ma jõin liiga väha ja sellest pea valutaski.1.5l

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 08. September 2010, kl 09.39

Ma võin selle kaalutabeli asja enda peale võtta. Kui kõik ikka ilusti õigeaegselt infot edastavad. Ja kui kõik on nõus, et seda teeb mitte just kõige suurem matemaatikaalane geenius...nii et tee vaikimisi nõustute kõikide apsakatega, mis ma tabelit koostades teha võinsmiling smiley

Mis mind veel huvitaks, oleks eesmärgid. Kes kuhu püüdleb? Äkki panete kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 08. September 2010, kl 10.23

Mul oli hommikult täitsa hea enesetunne. Ei mingit hundiisu ega peavalu. Ma arvan, et võti peitub rohkes veejoomises. Võtsin alati lonksu, kui näljatunne peale tuli.
Eesmärkidest - suur eesmärk on -20 kilo suveks, see on ära jaotatud 5-kilosteks vaheetappideks (ilma tähtaegadeta, aga soovitavalt ka ilma suuremate seisakuteta)
Ja Liinak - sinust teeme siis tabelipidaja, mina olen nõus!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 08. September 2010, kl 10.25

A mul tuli veel see meelde, et ei tea kas peaks uue duelliteema ka tegema, see mis ma eelmine nädal tegin, seal pealkirjas ainult minu ja raku nimed. Õigem vist oleks panna päris uus teema, kus kõik neli duellitajat pealkirjas?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.