Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910
Asukoht: 10 / 10
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 12. May 2013, kl 19.45

Kõigepealt siis head emadepäeva, loodan, et see möödub teil väga hästi.

Eelmine nädal oli jälle raske, kuidas ma peaksin suutma "ei" öelda mõnusale koorejäätisele?! Oeehh! Õnneks ei anna ma veel alla...olen mõelnud küll, et tuleks nüüd pausi teha ja vabamalt võtta ning äkki isegi unustada kaalulangetamise selleks suveks. Siiski tahaksin saavutada selle viiega algava kaalunumbri, ma pole üldsegi enam kaugel sellest ja pealegi ongi lihtsam just suvel kaalu alandada.

Niisiis ma töötan edasi oma mõõtude ja kaaluga, jooksmas peaks ka hakkama käima juba.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 13. May 2013, kl 08.20

minul ka oli eelmise nädala teine pool raske, sest oli poja sünnipäev, mõtlesin ja lubasin endale, et söön ainult grillitud liha, aga nii see lubaduseks ainult jäigi ja siis veel järele jäänud toit oli ju järgmine päev vaja ka ära süüa smiling smiley ohe neid vabandusi.

nüüd olen jälle järje peal ja enne alla ei anna kui 55kg käes....kasvõi järgmise suveni smiling smiley

Lynuza mine kindlasti jooksma, see on niiii hea tunne kui oled ära jooksnud. mina olen igatahes jooksmisest sõltuvuses ja ilma enam ei oska

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 14. May 2013, kl 20.38

Tere!
Ei teadnud ennem , et ma saan siia ka veel kirjutada, kuna mul on tasuline osa otsas.
Suur sünnipäev läbi ja tavapärane elu läheb jälle edasi.
Talvine treeningprogramm ka läbi.Nüüd käime mõne treeningkaaslasega kepikõndi tegemas.Praegu küll ainult kord nädalas, kuna aiatööd tahavad ka tegemist.
Lynuza küsib, et mis minupäevamenüüsse kuulub.
Hommik kell 6.00 puder ja kohv.
Kell 10.00 tee
2 viilu sepikut ja juustu või sinki, vahest ka muna.
13.00 soe kodus valmistatud söök, mille võtan tööle kaasa.Midagi erilist selleks küll ei ole. Supp või ühepajatoit, või riis kana ja aedviljaga.Kui pole olnud midagi kaasa võtta ostan poest kodujuustu, kurki ja tomatit
Õhtuks ka kuidas kunagi. Kuna me oleme kodus ainult kahekesi mehega, siis vaatan ikka mida kiiresti saab tihti on juba söök valmis kui koju jõuan. Talle meeldib teha hautatud köögivilju
Ütleksin, et on tekkinud asju, mida ma ei söö viinerid, keeduvorst, kohukesed, poemahlad, kartulikrõpsud(kuigi neid olen ma alati vältinud), karastusjoogid. Poes võin ma neist kenasti mööda kõndida, ilma et nad mulle isugi peale ajaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 17. May 2013, kl 06.54

See nädal siis kaal seisab. Väga raske nädal oli, saiad, sokolaad ja üldse läks toitumine käest ära. Nüüd siis uuesti, ei anna alla smiling smiley
Loodan, et teie tublimad olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 17. May 2013, kl 09.18

Jagan vaid oma head meelt kaotatud kaalu pärast, olen kaotanud natuke üle 5 kilo. Hurraa! Kusjuures jooksma pole jõudnud minna või tegelikult pole viitsinud. Tahaksin hommikuti käia aga me oleme kõik nii hilised ärkajadsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 17. May 2013, kl 10.38

Lynuza tubli, mul on nii hea meel sinu pärast! Jätka samas vaimus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 17. May 2013, kl 16.55

Mis meie tabeliga on juhtunud? sad smiley mina ei teinud midagi ausõna, hakkasin vaatama kuidas teil läinud on ja tabelid sassis. Või on ainult minul vaadates sassis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 17. May 2013, kl 17.10

Nüüd peaks enamvähem korras olema. grinning smiley Vabandust, et hirmutasin. Tahtsin selle tabeli natuke korralikumaks teha, nüüd on kõik numbrid ühes tabelis (vanemad kaalud jne ma veel sisestan). Edaspidi saame kaalu sisestada kõige lõppu.

Jälle tekkib sama probleem, et kas oleks targem Marmel ja Tsolo samuti maha kriipsutada? Nii, nii kahju, et nad meiega koos enam kaalu ei alanda aga loodan, et teevad seda omal käel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 17. May 2013, kl 18.07

ma juba ehmatasin, et keegi on nalja teinud ja tabeli segi ajanud, olen ikka mõelnud, et kui keegi tahaks saaks ju meie tabeli üldse ära kustutada. loodan muidugi, et selliseid pahatahtlike inimesi siin foorumis pole smiling smiley

meil on see tabel hõredaks jah jäänud, mina täitsa selle poolt, et tabelit muuta, nii paha on tühja tabelit jälgida.

olen ka mõelnud, et võiks täitsa uue teema teha ja veel kedagi meie seltsi võtta, siis uue tabeli ka. kuidas muidugi teie arvate?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 17.05.2013 18.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 18. May 2013, kl 15.46

Tegelikult hakkab mulle varsti tunduma, et minu koht pole siin. Kunagi tahaks ka oma unistuse täide viia ja täiesti vormis olla, et peale kaalualandamist tuleb hakata lihasmassi kasvatama. Ei, ma ei kavatse bodybuilding`uga tegeleda, lihtsalt tahaksin ilusaid lihaseid grinning smiley

Rapuntsel jõuab kohe varsti oma ideaalkaaluni! Braavo! Mis sinu edasised plaanid on? Veel kord ikka tuleb tänada, et jagasid oma teadmisi meiega ja mulle aitasid need veel eriti.

Ahjaa, jooksmas käisin hommikul ka, kui seda võib jooksmiseks üldse nimetada... võhm oli väljas juba peale 200m, nii et kõndimist oli rohkem. Püüan teinekord uuesti, kuid ei tea millal, sest tänane ehmatas täitsa ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 18. May 2013, kl 20.02

Ma hakkan siis uut duelli otsima smiling smiley tore oli teiega.
Mul veel 8kg vaja maha saada.

Lynuza ära karda jooksmist, algul on väga raske hingamist õigeks saada, kui selle õigeks saad siis on see mõnus tegevus. Ja algul sörgi väga aeglaselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 21. May 2013, kl 22.23

Hei naised ja lõpetage siin oma rumalad jutud ära eksmoody smiley
Trennist nii palju, et ma ka käin jooksmas ja korraga max 8 km. Lynuza, sinu rahustuseks ütlen, et ma alustasin väga vaikselt. Esilagu tegin 5km kõnnakuid, nii umbes kuu aega. Siis hakkasin tegema intervalltreeningut, mis kord alandfab ja siis tõstab pulso ning keha põletab rohkem rasva. Seda tegin siis nii, et näiteks esimese km ma kõndisin ja siis 0,5km ma jooksin ja siis jälle 0,5km kõndisin ja siis jälle jooksin kuni sain 5 km täis. Nii ma tegin umbes 2 kuud, kus lõpus ma juba tegin nii, et 0,5 km ma kõndisin ja 1 km jooksin. Nüüdseks juba jooksen täitsa kenasti, kuid ikka mõnusas ja rahulikus tempos. Proovi ikka ka, see teeb ainult head!Trenni kohta veel nii palju, et minul ikka trennis käimine kaalu ei alandanud, ikka toitumine on selle taga. Trenn lihtsalt aitab keha ilusamaks vormida ja rohkem trimmi, mis muidugi peale kaalu langetamist, tuleb ainult kasuks.
Toitumisest ei ole eriti palju kirjutada. Lühidalt öeldes olen ma viimasel ajal tarbinud palju kala, värsket salatit, puuvilja mahla ning läätsed on me hetkel lemmikud! Keedumuna on endiselt üks kindel menüü osa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 23. May 2013, kl 12.42

Mina siis panin ennast uude duelli kirja, kuna siin tõesti vaikseks jäänud. Kui te soovite tulge ka usun, et veel jõuate, homme kaalumine.
Olen nüüd duellis: Mission Possible: Victoria Secret
Looden teid ka seal kohata.
Aga kes enam ei viitsi või kaaluga rahul, siis tänan teid veelkord. Aitasite mul 7kg jagu saada, täna hommikune kaal oli 63kg-i smiling smiley
Enne ma alla ei anna kui 54-55kg käes smiling smiley
Olge teie ka tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 07. June 2013, kl 19.59

Jõudu ann!!!
Mul hetkel väga kiired ajad ja mõtlen, et võtan hetkel aja maha ja ei hakka hetkel mõne teise rühmaga liituma. Kaalu jälgimist teen aga ikka edasispinning smiley sticking its tongue out
Kõigile ilusat suve ja, et ikka eesmärkide poole. Ärge unustage, et grillihooaeg on alanud ja seni kaua kuni sööte liha ja värsket salatit, te paksuks ei lähesmiling bouncing smiley...rohkem liha ja vähem vorstikesi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 14. June 2013, kl 14.56

Kui siia lehele satute, siis uuriksin kuidas teil läheb?

Liitusin küll uue rühmaga, aga no seal ei räägi keegi midagi, ainult nr-eid panevad kirja.
Aga pole hullu, ei viitsigi sinna enam oma kaalu saata.

Olen hakanud Kaaluabi blogisid lugema ja mõne isegi kirjutanud smiling smiley seal meeldib mulle, et iga päev keegi kirjutab kuidas läheb ja elu ikka käib.

Kui aus olla siis tunnen teist ka puudust sad smiley

Panen tabelisse oma kaalu ja tore oleks kui teist ka keegi märku annab, et kuidas läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 14. June 2013, kl 16.20

Tere, tere smiling smiley annn, ma püüdsin sulle nädal tagasi siin eraviisiliselt kirja saata aga tundub, et see pole kohale jõudnud. Võtan tolle juttu lühidalt kokku: pakkusin hakata kahekesi duelli pidama, mida sa sellest arvad? Mul tekkis just enamjaolt tänu sinule see motivatsioon, kuna me alustasime enamvähem sama numbriga ning liikusime edasi ka üpriski tasavägiselt. Teeksime sinuga sellise võistluse grinning smiley

Paljud on tõesti, suvel veel enam hõivatud kui muidu, sest lisaks tööle on ka head ilmad (v.a täna).
Õnneks on minul viimasel ajal kaalulangetamine hästi läinud, tänu ilmadele, ja kaalun hetkel 61,8kg.
Oeh aga täna sai grillitud ja liiga palju salateid söödud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 14. June 2013, kl 17.50

Nii tore sinust kuulda Lynuza, ja hea pakkumine ka smiling smiley kirja, jah avastasin alles nüüd kui olin lugenud, et saatsid (see nii väikselt üleval paremas nurgas)

See meeldis mullegi, et meil peaaegu samad nr-d smiling smiley no nüüd ma 1kg maas ja vaja järgi jõuda.

Praegu mõjuvad mulle need maasikad ja arbuusid halvasti, kõht punnis ja raske olla. Neid ei oska ma kahjuks vähe süüa, kui söön siis ikka 1kg-1.5kg korraga sad smiley
Täna nt. 1.500 maasikaid söönud ja eelmised 2 päeva läks ka 1kg päevas.
Püüan ennast parandada.

Duelli osas, arvan, et võiksime siin teemas seda edasi pidada, äkki vahepeal ütleb mõni vana duellitaja ka sõna sekka.
Tabeli peaks siis muidugi uue tegema või muutma, jätan selle sinu teha Lynuza sul see käpas.

Jään siis meie duelli ootama ja vaatame, kes enne unistuse kaaluni jõuab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. June 2013, kl 14.32


Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. June 2013, kl 14.36

Ahjaa, et uued liikmed on oodatud ja ka vanad, kui leiavad aega ja tahtmis siia tullasmiling smiley Tuleb vaid oma andmed sisestada sinna tabelisse.

Uusi inimesi võiks ka tulla, ma vaatasin enne, et on alustatud küll siin teisi duelle aga need ei liigu edasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 15. June 2013, kl 19.23

Jah uusi võiks ka tulla, oleks meil huvitavam.

Jätame siis meelde, et uus tabel on meil 10 leheküljel.
ega seda vist enam punaseks ei saa teha? siis oleks hästi ülesleitav, kui uusi numbreid hakkame reedel sisestama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 15. June 2013, kl 20.14

Tere!
Olen ka siin vahetevahel käinud ja vaikus on majas.Suur suvi käes ja maasikad valmivad. Käisin täna metsmaasikaid korjamas, sai üle kilo.
Oli ka vahepeal palju askeldamist, ja kaaluga polegi saanud tegeleda. Katsun nüüd asja jälle käsile võtta. Mõningad kilod peaks ikka veel vähemaks saama.
Trennid läbi ja tuleb omal käel hakkama saada. Esmaspäeviti käime küll seni usinasti kepikõndi tegemas.Lisan siis oma nime ka uude tabelisse.
Päikselist suve ja kergeid grilliõhtuid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. June 2013, kl 09.16

Kahjuks enam midagi ära märkida ei saa, tõesti, kuid ei tea, kui suur patt oleks uus teema teha? Saaksime uusi liikmeid kutsuda osa võtma...? Mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 16. June 2013, kl 16.59

võime ikka teha ka uue teema, olen täitsa nõus, siia jah ei oska uued tullagi smiling smiley

Lynuza tee siis aga uus teema ja tabel. Kui Ingeri siia lugema satub siis kolib ka uude teemasse.

Eks siis koos nuputame ka uue nime smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 17. June 2013, kl 14.47

Ma tean, teen hoopis teema, kus kutsun uusi liikmeid meie siinse duelliga liituma? Sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 17. June 2013, kl 19.18

Ma mõtlesin ka algul sellele, aga siis jääb see tabel imelikku kohta, 10 lehele.

Mina teeks ikka uue teema, siis kõik uus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 17. June 2013, kl 20.26

Olgu, teeme siis nii aga kõigepealt on vaja vist ikkagi teha "kutse duellile" teema ja seejärel hakata plaanima seal teise teema pealkirja jne. Olgu siis, teen kohe kutse-teema ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910
Asukoht: 10 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.