Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 01. January 2013, kl 19.17

Minu uue aasta lubadus on kaal jälle normi saada! Olen 158 cm pikk ja oma ehmatuseks sain täna kaaluks 63,9 kg. Soovkaal oleks esialgu 60 kg.

Duell võiks kesta umbes kaks kuud ning tabeli koostamise võtan enda kanda. Duellile registreerumise paneks lukku reede õhtul, et siis ka esimesed kaalunumbrid kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 01. January 2013, kl 23.02

sooviks liituda, aga vaja oleks kümnest lisakilost vabneda

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Saatis: kylli112
Kuupäev: 02. January 2013, kl 00.16

Liituks ka teiega. Eile hommikul kaalusin 68,7 kilo. Esialgu sooviks 63 peale saada, siis vaatab edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. January 2013, kl 08.28

eye rolling smileyTere
Prooviks ka teistega koos,ehk kaal ka siis hakkab langema ,kui kergemad tüdrukud vastas.
1.jaan.kaal 92.3,olen väga lühike 156 cm.Mingit eesmärki ei sea,soov lihtsalt kaalust maha võtta ja mida rohkem,seda parem.Olen 53 aastat vana ja kui ma sobin teie võitlusesse,siis võtaks ka osaeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Saatis: skatrin
Kuupäev: 02. January 2013, kl 13.22

Tere,
sooviks ka Teiega ühineda, sest jõulud ja aastavahetus on möödunud tubli söömise tähe all ning kilod aina kogunevad....sad smiley Olen 167 cm pikk ning kaalusin täna hommikul oma suureks ehmatuseks 74 kg, mis tähendab, et ainult kahe nädalaga olen ligi nelja kilo võrra kosunud...masendav. Eesmärgiks oleks esialgu 65 kg - kui see saavutatud, saab uue eesmärgi seadasmiling smiley
Päikest ja imeilusat ning kerget uut aastat kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 02. January 2013, kl 14.14

Palun ka mind punti võtta. Täna hommikul ehmatasin ära sest kaal oli 92,8, pikkust 173cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Saatis: aretha
Kuupäev: 02. January 2013, kl 17.21

Võtke mind ka! Olen 173 cm ja kaal oli viimati 68, aga vabalt võib ka rohkem olla smiling smiley Mul eesmärgiks 6 kuuga 6 kg kaotada, seega aprilli alguseks tahaks 65 olla ja siis ikka edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 02. January 2013, kl 20.15

Tore, et kõigil on suur huvi, et ülekilodest vabaneda. Palun kõikide osalejate pikkust ja soovkaalu. Kui soovkaalu ei ole, siis panen esialgu sooviks -5 kg. Ja kui soov käes, siis saab juba uue eesmärgi panna.
Osalejate pikkust soovin selleks, et erinevat kasvu inimestel oleks hea ka kehamassiindeksit võrrelda.

Avan duelli homme õhtul ning reedel saate juba oma esimese kaalu esitada. smiling smiley


Soovin kõigile edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 03. January 2013, kl 11.16

minu soovkaal oleks esialgu 85kg, kui mingi valemiga sinnani jõuan kunagi siis vaatan üle oma soovid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Saatis: lauriine
Kuupäev: 03. January 2013, kl 12.05

Tere,

Mina liituksin ka hea meelega! Minu kaal praegu 75 kg.
Kahekuu pärast oleksin heameelega kaotanud 8 kg.
see teeb siis 67. Kas see on reaalne ja võimalik... ei tea... aga eks me näe...
ma pingutan ja püüan hakkama saada smiling smiley

Kas ma saan õigesti aru, et reedel tahad kaalunumbried saada või paned praegu need kirja, mis ütlesime?

Tervitades,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 03. January 2013, kl 12.09

Ma praegu teen tabeli, kuhu panen praeguse kaalu algkaaluks. Jah, said õigesti aru, tahan kaalu teada reedel ja nii edaspidi igal reedel.
Kes liitub meiega veel homme, saabki homse kaalu algkaaluks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 03. January 2013, kl 13.19

Alustasin juba eile ja kaal näitas 88,9. ja see võikski mu stardiks jääda. Sooviks esialgu 80 peale saada, tean, et see pole kerge, aga ehk saan ikkagi hakkama. Pikkust 172cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. January 2013, kl 16.45

Liituksin ka teiega!
Eilne kaal oli 65 kg sooviksin saada 61-60 peale. Pikkus on 169 cm. Motivatsiooni oleks palju palju kui teistega võistelda, sest kes ikka kaotaja olla tahab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 03. January 2013, kl 17.19

Sooviks ka duellis osaleda smiling smiley Eelmine duell sai just enne jõule läbi, siis sai tol korral seatud eesmärk isegi ületatud... Nüüd pühadega kolinal tagasi tulnud kilosid sad smiley Tänane kaal oli 58,2, tahan tagasi 54 kg peale. Pikkust siis 164 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Kuupäev: 03. January 2013, kl 21.27

Tabel sai tehtud.

Duelli pealkiri on Jõulukilod maha. Edaspidi kõik postitused ootan sinna.

Homse kaalumiseni!
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. January 2013, kl 09.53

Kirjutasin ka uude teemasse, kuid pole saanud vastust, et kas võtate minu kah kampa. Minu mõõdud: 173 cm pikkust, kaalu 69,3 kg, soovkaal esialgu 62 kg. Jään meeleldi ootama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile! Jõulukilod maha!
Saatis: moan
Kuupäev: 06. January 2013, kl 20.06

Tere kallid duellitajad!
Kas on veel v]imalik Teie duelliga liituda?
Olen 27 a.v, 167 sm ja 100 kg kaalu, eelmisel kevadel olin 67 kg.
Tahaks alla võtta vähemalt 20.

Eelmine duell oli üsna edukas minu jaoks(-15kg), kahjuks tulemust ei saanud säilitada kaua.
Loodan, et nüüd saan paremini hakkama =) Koos on ju lihtsam sellist asja ette võtta winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.