Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 24. May 2013, kl 08.56

Tere!
Minu kaal täna 79,6kg (-400gr)hot smiley. Loodan, et nii see ka jääb.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 24. May 2013, kl 09.22

Tere jälle.
Minu täna hommikune kaalumine näitas 84,6 ehk nädalaga jälle -800g kergemaks. Niiet jaanipäevaks püstitatud kaalunumber on juba saavutatud, aga eks näis palju selle ühe kuuga veel alla saab smiling smiley
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 24. May 2013, kl 10.22

Tere tüdrukud!!!
Hommikune happy-dance tehtud. Kaal 57,8kg. Mis teeb -2,2kg!!!! Vauu!!the finger smileysmiling bouncing smiley
Tahaks veel enda kiituseks öelda, et esmaspäeva õhtul oli mu kaal lausa 62kg poole pürgimas. Asi toimib, küll aga peavalu on igapäevane olnud. Ei tea, kas sellest, et n.ö mürgid väljuvad või lihtsalt migreen külas.. Õnnelik olen küll ja motivatsiooni on tunda hinges. Jeeeiiii. Päikselist päeva - minul täitsa ilus smiling smiley smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. May 2013, kl 10.22

Tere!
Minul täna väikene miinus: 97,9kg ehk -0,1kg!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 24. May 2013, kl 11.32

tere, kesk kiiret tööaega!

minu tänahommikune näit tuli pisut tagasihoidlikum, kui eelmisel kahel hommikul (66,7 ja 66,0) ja nädalal, siiski imepiisikene miinus: 67,2 siis täpsemalt (-0,3), ilmselt on siin mängus mitu tegurit-"punased" ja ka eileõhtune (lisa)söömine. Muidu tundub, et see toitumiskava täitsa töötab minu peal, kuigi 100%-liselt ma siiski ei suuda seda täita rahalistel põhjustel. aga ma siiski püüan nii palju, kui see on võimalik. Kolmapäeval käisime koos paari õpilasega rahvajooksul, kus nemad said oma vanuseklassis II koha, mina aga N35 I-koha (5,8 km) winking smiley Homme on tulemas ema juures aiapidu, ilmselt saab seal ka veidi rohkem süüa rohkem, kui igapäevaselt.. püüan muidugi mitte liialdada winking smiley

Olge siis mõnusad ja nautige ilusaid ilmu, mina lähen nüüd maasikaid ja sibulaid istutama! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 24. May 2013, kl 11.42

Tubli oled anny!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 24. May 2013, kl 12.52

Minu kaal sama, mis eelmisel nädalal - 62,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 24. May 2013, kl 16.37

Jessy, Raven ja teised...uskumatult tublid!!! Kaal langeb ikka mühinaga.
Mul sel nädalal hea null..ja mulle meeldiks, kui kaal nüüd siin ka paar kuud püsiks...siis võib jälle mõelda paari kilo kaotamise peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 24. May 2013, kl 18.56

Tere

Suures eksamituhinas on kaalulangetamine täiesti tahaplaanile jäänud, aga õnneks on kaal mulle armuline olnud ja vähemalt pole plussi- see on hea toitumiskava tulemus. Kui kool ükskord lõpetatud saab siis tuleb kõvasti tööle hakata, et kaalu langetada. Jaanipäevaks oma ideaalkaalu ilmselt ei saavuta, aga küll ka see number mingi aeg ette ilmub smiling smiley Te olete ikka kõik väga tublid siin!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 24. May 2013, kl 19.54

Tunnen end tõelise luuserina, juba mitu kuud motivatsioonist pole mitte haisugi olemas...see nädal taas plussis...87.2 (+500g)...ma kohe ei tea...ei aita ei suvi ega soojad ilmad..magusaisu ründab meeletult....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 24. May 2013, kl 21.53

Minu kaal täna 75,4kg (-500 gr) - olen täiega rahul. Päevikut ei ole aega olnud täita ja trenni pole ka jõudnud, sest aias on nii palju toimetamist. Mingit ülesöömist pole olnud ja tunnen ennast hästi.
Elu on lill.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 24. May 2013, kl 23.11

Tänane kaal 99,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 25. May 2013, kl 06.40

jess, kaal langeb allapoole lõpuks, kaal on 105,9, mis teeb lõpuks - 800grammi. Olen niiiiiiiiii õnnelik, et läks päris tantsuks kätte. hot smiley Juba pikalt on alla läinud ainult nädalas 200 grammi, nüüd äkki siis 4 kordne number. Mida sa hing veel tahadsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. May 2013, kl 09.02

smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Kaal eile 72,8(-200g)
Asi seegithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 25. May 2013, kl 12.58

76,0 (+-0,00), nädala sees nägin 75, aga sinna paika see jäi...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. May 2013, kl 16.56

Tsau mu armsad!Olin nädal maailmast ja teist ära lõigatud!Tundsin kohutavat puudust!
Minu kaal 68,8 seega +800g,kurb ei ole,saan jagu,kus ta pääseb!Sain õppetunde ja muid teadmisi selle nädala jooksul kus toitusin sellega mis kätte juhtus,lihtsalt oli mega kiire ja polnud aega valida ja kaaluda.
Enamikel super ilusad tulemused!Õnne!
Jessy no sina lööd pahvikssmiling smileyküll tahaks täpseid juhiseid et saada nii ilus nr,kas või harva et kaalu üles äratada kui jääb tukkuma!smileys with beer
Suured kallid kõigile kes püüdlevad kergema tuleviku poole ja palju,palju jaksu!
Tänud ka meie eestvedajale Kairkale!
Super tegijad kes meil esirinnas olete ikka super naised!Müts maha!
Kallid!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 26. May 2013, kl 08.10

Tere,

pole mitu nädalat kaalulangetamisega teadlikult tegelenud ja ilmselt pole mul selleks ei vaimselt ega füüsiliselt aega veel kaks nädalakest.
Päris kustutada aga ennast ka ei lase, nii et annan ikka sellenädalase kaalu:
74,2, mis tähendab + 600 g
Hea, et niigi läits..

Nii kõvasti sissejuurdunud korraliku toitumise ja trennirutiinini selleks, et iga pingelisem ajajärk elus seda sassi ei paiskaks, pole mina veel jõudnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: uusmina
Kuupäev: 26. May 2013, kl 08.25

89,9

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kylli112
Kuupäev: 27. May 2013, kl 00.12

Heii!

Reedel oli kaal 67,4. Eks see ole närvidest ja sellest, et ma ainult söön ja söön bakatöö kirjutamise kõrvale. Aga lõpp paistab: teisipäevaks peab olema tehtud ja siis saab hakata ka kaaluga tublimalt tegelema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 27. May 2013, kl 06.29

Tere,

minu kaal 65,7 kg !!1

Rõõmsat nädalat kõigile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 27. May 2013, kl 10.34

Tere,

Nonii, viimase korrektuurid meie sellenädalasele tabelile tehtud. Tabeli enda leiate nagu ikka lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime see nädal tagasihoidlikud 2kg. Eks meid ole nii väheseks ka juba jäänud ja meie kehakaalud nii väikseks, et siit ei anna enam suur midagi pigistada smiling smiley

ESIKOLMIK JÄRGNEV: Raven -21,41% (-19,1kg), Kertukas -19,43% (-20,4kg), Jutah -16,47% (14kg). Need numbrid kisuvad juba nii müstiliselt suureks et ei oska seda tublidust kohe ära kiita the finger smiley

Kedagi see nädal tabelist ei pidanud kustutama ja õnnitlen seekord meid kõiki, et oleme nii kaua vastu pidanud. 4 nädalat veel ja ongi jaanipäev käes thumbs up. Paljudel juba eesmärgid saavutatud ja uued püstitatud nii, et ma arvan et me oleme suve tulekuks valmis!

Maikuu sündmustest niipalju:

E 27. mai JK Sarma seeriajooksu etapp
T 28. mai Tallinna orienteerumisteisipäevak
K 29. mai Stamina tervisejooksu 4. etapp
K 29. mai Filter temposõidu sarja etapp
N 30. mai Nõmme seeriajooksu 1. etapp
N 30. mai Stamina tervisekõnni 4. etapp
N 30. mai Tour of Estonia proloog ja 1. etapp
R 31. mai Tour of Estonia 2. etapp Tallinn – Tartu

Kui ilmuvad nädalavahetuse üritused siis panen ka need kirja. Edu kõigile algavaks nädalaks!

K






Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. May 2013, kl 06.32

TÄNUD Kairkale!
Jeerum meie esikolmik on ikka vägev!Õnne!smileys with beerOh tahaks ka tubli olla ja edukas sain laksud kirja kuid kaal ei taha mitte alludathumbs down pigem trügib üles poole.Hakkan korralikuks ja pusin edasi!Kõike kaunist!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. May 2013, kl 17.50

Kuidas teil läheb mu armsad?Mul töiselt ja toiduga vist suht norm,kaalu ei piilu enne reedet,loodan et enam ei tõuse,vähemalt see nädalsmiling bouncing smileyTean et teil käed,jalad tööd täis,kuid nii tahaks teada!Mingu meil hästi ja palju päikest hinge!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. May 2013, kl 20.29

no minul läheb trenniselt. Üritan see nädal teha retsilt trenni ja järgmine nädal puhata. Sellega seoses üritan võimalikult energiarikast toitu süüa ja eriti end tagasi ei hoia, eks puhkenädalal ole aega toiduga tagasi hoida. Muidugi stressisöömine on ka omal kohal Kool kus olen juba 2 aastat õppinud pannakse kinni ja vaja teise kooli üle minna ja seal pole minu eriala ja vaja palju asju ümber teha ja juurde teha jne. Eks see 30ndates koolis käimine pole enam klihtne ka smiling smiley Järgmine kuu eriti aega trenni teha ei jää nii, et võtan viimast. Suvel pidi ju rohkem kaalu hoidma smiling smiley

Oleks jah põnev teada kuidas kõigil läheb !

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 30. May 2013, kl 13.10

Hei- Hei!
Homme ootan ka soovijate mõõte!

Edu!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. May 2013, kl 04.38

Tere mu armsad!
Minu kaal ikka 68,8 kokku siis -0,mõõdud samad!sad smiley
No vot on jamamoody smileymitte ei lähe aga egas midagi ikka edasihot smiley
Eilne hesburger ka piinab sees,nüüd mõtlen et miks ma loll poodi ei läinud ja midagi puuviljadest ei võtnud,kuidas küll pea õigel ajal ei tööta!moody smiley
Tulgu teil ilus päev ja ilusad nr!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: uusmina
Kuupäev: 31. May 2013, kl 05.41

89,3

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 31. May 2013, kl 06.15

Minu kaal täna hommikul on 105.7, seega jälle - 200gr. Olen rahul.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 31. May 2013, kl 06.19

Tänane tulemus 98.3 kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 31. May 2013, kl 06.19

Unustasin oma mõõdud: 40-107-98-118-70 ja kõhulihased on trenniga tulnud, ei ole enam rippuvat kõhtuthumbs up

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.