Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 11.35

Avastasin ehmatusega, et kõigest 3 kuu pärast peaks hakkama juba suveriideid ostma, aga praeguse kehaga ei tahaks seda kohe mitte tehagrinning smiley

Seega, kui kellelgi veel soovi üksteist siin toetada ja motiveerida ja koos muresid ja rõõme jagada siis ootaksin väga duellikaaslasi!!

Olen siin kunagi varem ka duellitanud ja siis sain tublid 5kg mahawinking smiley

Nüüd siis kaalun 61kg ning ideaal on 54!

OOTAN VÄGA LIITUJAID!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 12.00

Liituksin meeleldi, ei ole varem üheski duellis osalenud.
Olen saanud suuuuurte ponnistustega 60 kg pealt 58,5 peale, üritaksin veel 5 kg maha raputada.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 14.03

oii väga tore, ootaks nt reedeni uusi liitujaid ja siis alustaks reedest, et siis iga reede oleks kaalumispäev!smiling smiley

Loodan et liitub ka keegi kes oskab tabelit teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: sirku001
Kuupäev: 28. January 2013, kl 14.21

Hei hei!

Mina sooviks ka liitudasmiling smiley
Hetkel kaalu 61kg aga soov kaaluda 55kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 15.29

Võime vabalt reedeni oodata, äkki saan siis juba oma algkaaluks 500 g vähem pannasmiling smiley Tabelit ei ole kunagi teinud kahjuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: Aivik
Kuupäev: 29. January 2013, kl 04.13

Heips, ma peaks ka vist kuhugi liituma. Üksi pusin juba pikemat aega ja kaal ei kao kuhugile. Hetkel kaalun ~63kg, ideaalis tahaksin kaaluda 55kg aga oleks rõõmus kui ka alla 60kg saaks kuidagi. Mismoodi see duellitamine välja näeb? Ma olen siis VÄGA algaja siin keskkonnas.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 30. January 2013, kl 10.40

60 kg duell ei ole miskipärast eriti populaarne. Ootame täna-homme veel, aga siis tuleb vist kellelgi meist tabelitegemine selgeks õppida. uurin asjasmiling smiley Aivik, ma ei tea ka duellidest rohkem kui olen siit lugenud, vaata duellitamise reegleid ja jälgi mõnd käimasolevat duelli, sealt saab aimu, mis ja kuidas.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: pekirull
Kuupäev: 30. January 2013, kl 10.42

tuleksin ka kampa, samuti plaan maiks-juuniks 8-9 kg maha raputada. Osaliselt juba olengi võtnud. Täna hommikune kaal oli 58,5. Eesmärgiks 50kg. Edukat duellitamist meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 30. January 2013, kl 11.34

Duellitamine käib nii, et mõtleme oma duellile nime, teeme uue teema, lepime kokku millal on kaalumise päev, me siin siis pidime reedel alustama, ja siis iga reede kõik kirjutavad siia oma kaalu, ning 1 inimene paneb tabeli kokku, kus siis näha palju maha läinud või juurde tulnud. Noh ja siis võistleme, kes kiiremini kaalu alla saab, ja samuti võib siin oma teemas arutleda, kes mis meetodeid kasutab, kellel kuidas läinud on jne!

Ma ikka väga loodan et meile tuleb liitujaid veel, suht mõttetu on liituda duelliga kus mõnel on vaja kaotada 50kg ja nii, nendega pole meil ju lihtsalt füüsiliselt võimalik võisteldagrinning smiley Mina oma -7ga oleks vägagi rahul kui nädalas pool kilo alla saan, aga suure kaaluga inimesed võivad vabalt mitu kilo nädalas kaotada.

Seega loodan väga et meiega liitub veel keegi kes oskaks tabeliga tegeleda!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: Minnil
Kuupäev: 30. January 2013, kl 19.45

Osaleksin ka hea meelega. Hetkel 60kg, eesmärk 52, pikkus 170. Kahjuks olen reedel Eestist ära ja pole arvutit võimalik kasutada enne esmaspäeva. Muidu olen ikka üldjuhul olemas. Duellil osalenud ei ole kunagi ja loodan, et esimesest kaalumisest eemalolek pole takistuseks?

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: käps3k
Kuupäev: 30. January 2013, kl 20.25

Mina tulen ka. Hetkel kaal 64, plaanis 57. Üksi üritades kipub motivatsioon käest ära minema. Kemplen siin 100 grammiga edasi tagasi . tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: käps3k
Kuupäev: 30. January 2013, kl 20.50

Tabelit teinud pole ja duellitanud ka mitte. Aga asi, mida plaanin tegema hakata on siin : [www.youtube.com] Maailma kiireim treening, noh kui ma selleks 5 minutiks aega ei leia, siis olen küll avaliku häbiposti ära teeninud. grinning smiley Nii, et värisege kilod ja duellikaaslased, siit ma tulen grinning smiley the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 30. January 2013, kl 21.59

Tere! Mina kaalun hetkel 66,2. Ideaalkaal 60 kg. Sellest allapoole pole ma kunagi saanud ja pole ka vajdust olnud, sest siis ma näen täitsa vinks-vonks välja juba. Olen duellis osalenud varem, aga ei olenud väga tubli. Nüüd on tahtmine suurem. Pakuksin kaalumispäevaks laupäeva või pühapäeva. Ärkan argipäeviti ni vara ja alati on kiire ka, kardan, et unustan kaaluda.
Loodan, et ma kaalu poolest kuidagi ikka sobin grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 30. January 2013, kl 22.31

Liinaliinaliina, muidugi sobid, suurema kaaluga võib ka olla aga ma mõtlesin lihtsalt et üle 100 kilostega on suht mõttetu võistelda meil "pisikestel" grinning smiley

käps3k, youtube on super ja kunagi ma tegin sealt 8 minute abs ja buns harjutusi, mõjusid väga hästi aga mingil hetkel lasin ennast jälle käest ärasad smiley nüüd, kevade hirmus on hoog jälle sees ja motivatsioon suur!!winking smiley

Minnil, ei ole hullu, paneme sinu kaaluks siis selle mis täna kirjutasidsmiling smiley

Oiii ma nii loodan et tuleb keegi kes tabelit viitsib/oskab teha, muodu on päris kehvasti koheconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: Aivik
Kuupäev: 31. January 2013, kl 00.46

hei hei, võin tabelit teha küll, kas sinna tuleb midagi veel kirjutada peale nimede ja kaalumistulemuste? kas kellegil mõnd näidistabelit pole ette näidata?

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 31. January 2013, kl 08.03

Olen näinud, et tavaliselt pannakse algkaal ja soovkaal ka kirja. Ja siis iga kaalumise järel, kes kui palju kaotas või juurde võttis. Väga kena sinust, Aivik, et oled valmis tabelit tegemasmiling smiley Seega on meil puudu veel nimi ja siis võime alustada!

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: Aivik
Kuupäev: 31. January 2013, kl 09.13

Leidsin siit foorumi avarustest ka nn. duellitamise reeglid, juhuks kui keegi peale minu veel ei teadnud.. [foorum.kaaluabi.ee]

Missugune see nimi olema peab mis meil veel puudu on? Kas lihtsalt meie nimede kombinatsioon?

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: käps3k
Kuupäev: 31. January 2013, kl 09.28

Piigad Peenikesed 2013, neil on ilus ja ülevaatlik tabel. Aga nimeks näiteks : "5 ette", sest nagu aru saan , siis enamusel on selline plaan smiling smiley Ma olen juba nii valmis smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: Aivik
Kuupäev: 31. January 2013, kl 09.42

Kuidasmoodi sa teiste tabelit näed? Ma ei oska ega jaksa siit foorumist otsida.. Kas siin on kuskil mingi otsing ka olemas? "5 ette" kõlab väga hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: käps3k
Kuupäev: 31. January 2013, kl 10.16

Kui võtad lahti foorumis motivatsioon, selle alt postituse Piigad Peenikesed 2013 , siis kohe esimese postituse all on kirjas TABEL, klõpsad sellele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 31. January 2013, kl 12.06

Tere
Osaleksin ka heameelega selles Duellis, hetke kaal 64kg , soovikaal 55kg

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: Aivik
Kuupäev: 31. January 2013, kl 14.20

Tegin tabeli -> [docs.google.com]

Esimene kaalumine siis homme hommikul? (sinnamaani võib veel liitudawinking smiley )
Kas on mõtet pikkust ja KMI'd kirja panna? Kes tahab, võib oma vastava numbri öelda, panen kirja smiling smiley
Tahtejõudu ja tugevat tervist meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 31. January 2013, kl 15.31

Mina liitun ka, hetkekaalu ei tea - EI JULGE KAALUDA! Olin seljaga hädas pikali maas ja lisandus vist hulk kilosid lamamisest ja söömatusest. Terveks saades tekkis isu meeletu ja kindlasti keha kohe talletas - tunnen seda sad smiley

Annan homme oma kaalu teada smiling smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 31. January 2013, kl 15.51

Minu poolest võib pikkuse ja KMI märkimata jätta, üldplaanis ei anna see mitte midagi, iga inimese keha ja ootused on erinevad. Võitja pole ju see, kes lõpuks kõige kõhnem on, vaid see, kes kõige rohkem kaalu kaotab.
Ahjaa, kas paneme oma duellile mingi ajalise piirangu ka, no näiteks et lõpetame Suure Reedega vmt?

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: Aivik
Kuupäev: 31. January 2013, kl 16.10

Täiesti nõus tegelikult pikkuse ja KMI koha pealt. Võtan nimetatud tulbad tabelist maha.
Verstaposti peaks küll panema jah. Suur Reede on sel aastal vist märtsi lõpus?
29.märts kui ma ei eksi. Kas väga kiireks ei lähe?

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: pekirull
Kuupäev: 31. January 2013, kl 17.59

1 mai oleks ehk parem kuupäev. 3 kuud täitsa mõistlik, sest võivad ju tekkida ka kerged komistuskivid ja saab end siis kokkuvõtta ja edasi pürgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: käps3k
Kuupäev: 31. January 2013, kl 18.37

Meeldiks mullegi mõelda, et märtsis olen juba peenike, aga mõistlikum oleks vist tõesti 1.mai, kes varem kohale saab, see tegeleb säilitamisega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 31. January 2013, kl 20.03

1. mai sobib hästi. Homme kaalumasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: käps3k
Kuupäev: 31. January 2013, kl 23.19

Ja homme peaks tegema siis uue teema ka, kus uhkelt meie duelli nimi, esimeses postituses tabel . Siis lihtne jälgida ja sammu pidada. Ma nii loodan, et alustan homme 63,...., iga uus number on kohe nii tähtis, et mine või linna peale kuulutama . grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: keira
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.35

Tere! Ma liituks ka. Hetkel kaal 62 kg, eesmärk 55.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.