Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 21. February 2013, kl 19.42

Homme siis järgmine tõehetk, oleme tugevad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.25

Hommiksmiling bouncing smiley

Väljas juba õhtuti nii valge ja tahtmist kohe rohkem õues ringi liikudasmiling smiley aga kaalukaotus on siiski tagasihoidlik.....panen selle suurema närvi pinge ja õhtuse punase veini pokaali arvelewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 22. February 2013, kl 11.35

Mul on nii hea meel, on kaal alla läinud ja kena pool kilo. Vaatamata sellele, et eile leiba küpsetasin ja ise ka ikka paar viilu manustasin.
Ja üldse - minule on duell väga motiveerivalt mõjunud. Ma nii pikalt ei saanud reele tagasi ja nüüd siis - super! Ma ju tegelikult toimetan siin enam-vähem 2 aastat.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.32

Tere ka minu poolt.
Lootsin küll täna 56 kaalule ette saada, aga kahjuks veel ei õnnestunud. Üritan edasi.
Tänane näit 57,1 ehk siis 900 grammi vähem kui nädal tagasi.
Õppida on veel palju, sh miks kaal langeb ja siis jälle tõuseb.
Mina olen otse öeldes väga kade neile, kes edukalt kaalu langetavad. Pean silmas seda, kel a la 2 kilo nädalas kukub. Aga samas olen nende üle ka õnnelik:-) Järelikult ei suuda mina nii palju trenni teha ja söön ka rohkem.
Tegelikult on minu eesmärgiks saada taas sõbraks oma kehaga - see eeldab esialgu tundmaõppimist, mis siis on võrreldes sügisese haigusega teisiti. Miks ei jaksa ma enam pikki treeninguid teha ning miks söön kordi rohkem pärast trenni.

Ühesõnaga: kui tõuseb keha saavutusvõime, siis ilmselt saan ka ülekilodest kergemini lahti. Sest paremas vormis olles jaksad ju ka rohkem trenni teha:-)

Ühelt poolt olen kurb, et terve kuuga see 900 grammi kaotatud. Ent teiselt poolt on siiski põhjus ka veidi rõõmu tunda: hea, et ei ole enam nii raske ja nii nõrk kui kuu alguses :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: breeze
Kuupäev: 22. February 2013, kl 18.46

Ma see nädal paigal kaaluga, hea meel ikka selle üle, kuna pole tõusnud ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 23. February 2013, kl 19.45

Eelmise nädala õhtune rammusam toit ja suur veekogus on minu kehast lahkunud smiling smiley Igaljuhul liigun edasi ilusti, täna oli veel ilusam kaalunumber, seega mu kaal ikka langeb nüüd smiling smiley ma juba olin päris mures, et miks üldse ei liigu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 26. February 2013, kl 10.32

Päike käib juba kõrgemalt ja meie kalli riigi sünnipäeval sai juba hommikul kinnisel terrassil kohvi joodud! Päikse käes oli supermõnusalt soe! Aga see tähendab seda, kallid sõbrad, et lumel pole enam pikka pidu, nüüd tuleb pingutada, et sulamisega sammu pidada! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 27. February 2013, kl 22.31

Nii on jah, mõnus kevadine tunne. Pingutan küll ja olen siin ikka hommikuti end kaalunud, sest pabistasin, et aastapäev kaalule püsivalt mõjus. Õnneks ikka liigub alla, tahan ikka kevadetunnet hirmsasti. See tekitab seisundi, et kaal iseenesest sulama hakkab. Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 28. February 2013, kl 10.11

No mina loodan, et tuleb lumetorm :-D Sest minul kaal hoopis tõuseb :-((( Ma niiväga SOOVIN uskuda, et see on tervislikumast toitumisest (juurvilju söön ma palju rohkem ja seega ka ööpäevane toiduports grammides on hulga suurem), lihasmassi kasvust ja suuremast vee hulgast kehas. Aga kes teab!
Tean, et ilmade soojenedes ka isu väheneb. Siis ehk suudan ka vähem süüa.

Teile aga jõudu ja vastupidavust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 28. February 2013, kl 11.12

Mina ei oota ka homselt erilist tulemust. Kahjuks on stress mu organismi lukku keeranud (kõht kinni, tsükkel paigast jne) ja grammid on visad kaduma. Kuigi olen korralik olnud, siis ilmselt näitab kaal pisut plussi, aga ma ei anna alla, ükskord tuleb see jama mu kehast ikka välja. Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 28. February 2013, kl 11.46

Pean teiega nõustuma, sest see nädal on olnud kuidagi keeruline. Olen koos trenni kaloritega ilusasti normis aga see paraku tähendab, et kaal pigem seisab kui teeb samme allapoole. Täna hommikul kindluse mõttes korraks piilusin kaalule, et homme väga pettuma ei peaks.....ei olnud seal miskite headsad smiley täna üks korralik Zumba trenn ja väga hoiutud söömine äkki teeb homseks imesideye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 02. March 2013, kl 20.57

No tere. Mina olin pikalt netita, aga ega siin midagi meeldivat kirjutada ka pole, kaal ei taha kohe üldse langeda. Käin ilusasti iga päev trennis (v.a pühapäev) ja söön ka nagu nii nagu peab, aga ma ei tea kus see kala on sad smiley Loodan, et asi võtab varsti ikka positiivse pöörde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 03. March 2013, kl 08.59

Tere!
Mina suurendasin sel nädalal trennikoormust 50% võrra. Kaalu on juures 900 grammi. Samas sooritused on paranenud. Eile jooksin tunniga 9 km. Minu jaoks on see märk sellest, et hakkan saama vormi, mis mul oli aasta tagasi. Ja ausalt, ma rõõmustan oma vormi paranemise üle rohkem kui kaalunumbri üle...Toitunud olen vägagi tervislikult. Võimalik, et siinne süsteem on siiski pigem nö söögi piirajatele kui iga päev treenijatele. Mõtlen, mida oma elukorralduses muuta - midagi peab ju olema valesti, et kaal tõuseb :-(
Teile aga palju vaprust ja meelekindlust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 04. March 2013, kl 09.56

Masendav, ei saa kuidagi kaalulanguse kelgupeale, püüan koguaeg nii tubli olla aga kaalumine näitab vastupidistsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 04. March 2013, kl 11.23

Noh, mul siis plussis. Ma parem ei kommenteerigi. Midagi ikkagi peaks... Loodan, et see on viimase paari päeva söögi tulemus. Ehk on reedeks kehast väljas...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 06. March 2013, kl 23.27

Hei-hei! Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 07. March 2013, kl 13.48

Minul motivatsioon alles, nüüd suuremad sünnipäevad peetud, ei tule mingeid patustamisi siin lähima kuuaja jooksul. Loodan homselt ikka miinust, sest trenn tegemata pole jäänud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 07. March 2013, kl 15.07

Mina olen see nädal väga korralik olnud seega ma eeldaksin homme hommiku näha mingigi sugust kaalukaotustsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 07. March 2013, kl 15.33

Ma olen ka korralik olnud, aga endiselt tööstressi võimuses. Seedimise olen enam-vähem korda saanud, kuid tsükkel ikka segi. Kiirete aegade tõttu on ka kõndimine väheseks jäänud. Tahaks väga kevadet ja sooja, loodan, et saan peagi jälle mäele. Ilusat kevadootust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.04

Lõpuks ometi on minu kannatlikkus vilja kandnud. Suurenenud trennikoormus põhjustas ligi kuu aega hüppelisi tõuse -vastavalt sellele, kuidas sai trenne juurde lisatud. Täna hommikul näitas kaal 55,8 kg ja nädalane kaotus 2,2 kg. Ma ei uskunud oma silmi. Igatahes: mina olen pihta saanud, kuidas oma keha äratada. Jooksmine hommikuti tühja kõhuga + 90 min pärast trenni oodata hommikusöögiga. Veidi raske on, aga vähemalt tulemuslik. Ilmselt on keha nüüd harjunud ja ei kogu enam endasse vedelikku.

Loodan, et suudan olla kannatlik ka edaspidi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 09. March 2013, kl 09.38

Nii, ma kohe pean selle siia kirja panema - kaal endiselt langeb! Täna hommikuks võrreldes eilsega siis läinud 800 grammi. Tõesti, hakkab tulema usk, et kui lumi läinud, siis suudan ka kaalueesmärgi saavutada! Hetkel on vöö viimases augus ja püksid tahavad ära kukkuda. Lubasin, et kui suudan oma eesmärgi saavutada ehk siis veel 1,2 kg kaalu langetada, siis premeerin end uute pükstega:-)

Loomulikult on kaal kõrvalprodukt - ennekõike tunnen rõõmu selle üle, et viiel päeval end motiveerida suutsin ning kokku 35 km joostes läbisin. Tervis ja elujõud on minu jaoks kõige tähtsam ning on tunne, et hakkan jõudma pika haiguse eelsesse vormi ehk siis muutuma selliseks, nagu enne 1.09.2012 oli. Kiirust on veel tublilt vaja arendada, aga 8-9 km/h suudan juba hingeldamata joosta. Just selle üle ma rõõmustangi! Unistuseks on joosta sügisel poolmaratoni. Hetkel on see täielik ulme. Aga suured eesmärgid, mille poole püüelda, ongi innustavad!

Kuidas teil on läinud? Loodan, et teil langeb kaal võrreldes minuga stabiilsemalt. Mul oli ikka väga, väga raske ligi kuu aega vaadata, kuidas kaal hetkeks langeb ja siis taas tõusma hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 09. March 2013, kl 09.39

Oih, ma ei oska arvutada - 600 grammi võrreldes eile hommikuga läinud ja mitte 800 :-) Aga minu jaoks on seda VÄGA PALJU :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 09. March 2013, kl 11.56

Väga tubli, Touslesamours! Õnnitlen! Loodan, et saan ka oma kehaga taas sõbraks, teine on nii stressi läinud, et 2 nädalat juba kaal seisab sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 10. March 2013, kl 14.20

Minul ka seisak, 2. nädal, mul on hea meel. Ei ole väga järjel olnud. Nüüd taas natuke aega tegeleda õige asjaga. Tundub, et mu kohustused pigem võimaldavad kaalu paigal hoida, edukaks langetamiseks rohkem pühendumist vaja.
Touslesamours on küll meil eriti tubli, peale pikka pingutust selline tulemus. Milline rõõm! Ma olen täitsa kindel, et kui ma alustaks trenniga ei oleks tükk aega kaalulangust oodata. Pigem tõus, sest lihas kaalub rohkem. Selleks, et lihas ka kaloreid hakkaks rohkem tarbima läheb ikka aega. Peab olema korralik baas all. Ja motivatsiooni peab ka kuhjaga olema, alla ei tohi anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 10. March 2013, kl 14.44

Eks alguses on jah raske selle trenni alustamisega, see viib nii palju motivatsiooni alla kui toitud korralikult ja pingutad trennis ka ja kaalule astudes pigem on juures või seisab paigal. Ma viimasel nädalal nägin isegi seda, et kuigi sain kaalu liikuma nüüd trenni lisades, siis iga väiksemgi muutus teeb jälle oma triki, lisasin uue trenni ja kasutan raskemaid raskuseid, et edasi areneda ja kohe keha vajab harjumiseks aega. Aga minu puhul on muutus selline, kui alustasin trennis käimist selleks, et kehast vedelikku välja ajada ja kiiremini vormi saada, siis nüüd ma naudin trennis käimist, ma ei taha üldse puududa, mulle meeldib mis tunde see mulle annab ja kuidas mu keha areneb, kuigi kaal number ei käitu alati nii nagu tahan on kahanevad cm hoopiski parem motivatsioon ja peki alt tuleb ilus kõhulihase joon ka juba välja.

Touslesamours poolmaratoni eesmärk on sul supper ju, ma ise siin just eelmisel nädalal hakkasin registreerima end erinevatele linnajooksudele jm jooksudele, siis just selle sügisjooksu Tallinnas ma jätsin tegemata, sest võibolla muudavad need kuud mind nii palju, et võibolla olen ka mina selleks poolmaratoniks valmis (tahtsin seda teha küll juba Rakvere ööjooksul) kuid ma tean, et see on liiga ebarealistlik eesmärk, kuid sügisel eks näis... Hetkel ei kutsu mind jõusaali lint jooksma küll aga päike kutsub välja ja terve suvi ju aega...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 10. March 2013, kl 20.53

Õhtust!
Ma ise ka naudin liikumist - kui seda suudan, siis tunnen end tugevama ja nooremana. Ma otsustasin täna koormust tõsta ning ma tean, et väga rasked ajad on tulemas - just vaimselt. Kui ma alustasin 6-7 km/päevas jooksmisega, siis kaanisin jooksmise ajal ligi liitri vett sisse. Nädalaga harjus keha ning suutsin ka ilma joomata hakkama saada. Ja pärast lonkshaaval taastudes jõin. Täna aga proovisin 12 km-ga. Madala tempo ja ettevaatlikkusega. Tavapärane 45 min läks hästi. Aga jah, pärast tunnist jooksmist hakkas "midagi toimuma" - ehk siis väsimus suurenes ning nii ma jõin, jõin ja veelkord jõin. Kodus jätkan juba kolmanda tassi Roibosi teega :-) Isu õnneks on väiksem, pakk mustsõstraid on täiesti OK õhtusöök - eile olin tõbine ning lisavitamiinid kuluvad hädasti ära.

Teile trennisõltlastele aga panen südamele: tähtsad ongi 1) enesetunne ja tervis 2) pilt, mis peeglist vastu vaatab. Mul läks terve esimene kuu aia taha - kaal kilokese langes, siis seiskus ning hakkas tõusma, jõudes tagasi algkaalule. Siis lugesin veidi ning sain teada, et 1) rasvapõletuseks ei tohi enne trenni süüa ning ka 90 min pärast. Seda on raske järgida, aga toimib minu puhul ülihästi. Nii ma sööngi hommikust alles tööl, pärast trenni.

Banda, kuhu sa juba end regasid? Ma alustaks tasa ja targu - harjuks esmalt ühisstardiga. Mul miskipärast hirm, et olen nii äpu ja keegi jookseb minust üle :-( Sellest ülesaamiseks tulebki lihtsalt vaiksemalt alustada :-) Minu teada on esimene jooks Harju metsajooks - kas ka sinu andmetel? Kui veidi aega, paned äkki ka kirja, mis jooksud on olemas. Ma ka liituks :-)

Kokkuvõtvalt - pole tähtis, kas olete tublid kalorilugejad või soovite kehaliselt areneda - ühel hetkel siiski kaal langeb, see on kindel. Ma ise olen toitumises teatud korrektiivid teinud ja kuulan rohkem oma keha soove. Näiteks Eesti või isu järele tuli isu ning ma lõpetasin light toodete, sh margariini, kasutamise. Ja tõesti - rohkem rasva aitab kaalu langetda, KUI TEED SPORTI! Ja toorsalateid ma üldse enam ei söö - ehkki maitsevad väga. Raske on siis joosta, seepärast - minul need seeduvad ülikaua ning tekitavad vahest ka gaase.

JÕUDU JA PALJU PALJU KANNATLIKKU MEELT! Andke endast ikka siin ka märku - nii saan kiiremini üle halvast tujust ja enda lohutamisest ebavajalikuga :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 10. March 2013, kl 22.57

Tore, et nii palju infot meiega jagad. Seda 90 min enne ja pärast trenni jälgin ise ka, tegelikult mina võtan isegi 2 tundi selleks ajaks, mil enne ja pärast ei söö. Samuti olen kuulnud, et isegi vett pole soovitav juua, pidavat paremini rasva põletama, püüan seda ka jälgida. Aga kui ikka meeletu janu kimbutab ega siis vastu saa. Mina ju käin esialgu veel kõndimas, aga suvepoole loodan sörkima hakata.

Vaadates oma menüüd, on mul alati valgud ja rasvad laes ja süsivesikuid 40-60% päevasest normist, mulle ilmselt sobib selline menüü paremini, sest teadlikult pole nii koostanud. Light tooteid pole kunagi tarbinud, kui siis mõnda üksikut maitse pärast, aga teada on, et need toovad rohkem kasu kui kahju ja tegelikkuses vajalikku isu ikkagi ei rahulda. Eriti need igasugused millegilaadsed tooted grinning smiley Aga sooviks teada, et kuidas sa oled selle kindlaks teinud, et toorsalatid sul kaua seedivad? Mina olen järjest rohkem hakanud salateid sööma, maitsevad nii väga ja no kui oma aiast veel erinevaid saadusi hakkab tulema.. smiling smiley

Palju päikest, mis põletaks hoogsalt pekki! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 11. March 2013, kl 11.12

To Kadri: toorsalatitega lugu selline, et kõht oli õhtul hirmus tühi ning siis sõin veidi toorest lillkapsast. Järgmisel hommikul joostes otsustas see kapsas kõhus "mürgeldama" hakata. Jooksin, ühe käega kõhtu kinni hoides, ikka lõpuni. Aga enam sellist tunnet ei taha:-) Porgandiga oli sama kogemus. Mulle meeldib neid närida:-) Aga nüüd närin vaid pärast trenni ca enne 3-4. Siis on järgmiseks päevaks kõik OK:-) Oma värske vajaduse rahuldan külmutatud maasikate, mustikate, mustsõstardega. Banaani söön ka - imeline energiallikas - aga ainult siis, kui ka trenni sel päeval teen:-)

Mul nüüd hakkab rohkem tasakaal tulema, kui nii leivale kui ka praadides igale poole võid topin.

Palju edu meile! Täna hommikul piilusin kaalule ja - oh õnn, ööga ei olnud kaalu juurde tulnud:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 11. March 2013, kl 23.33

Mina otsustasin igapäevasest kaalumisest pausi teha. Kuna kaal on 2 nädalat seisnud, siis võtan kaalumise osas vabamalt ja püüan mitte nii palju stressata. Raske on küll, sest harjumus igal hommikul kaaluda on juba sees. Toitumist jälgin samamoodi, kõndida püüan ikka ka (treeningute osas kirjutasin just pikemalt oma blogisse) ja mõtlesin, et kui hästi vastu pean, siis kaalungi alles reedel. Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 12. March 2013, kl 16.07

Pole ammu teiega siin kirjutanud aga aega on väheks jäänudsmiling bouncing smiley
Kuna minu kaal on viimastel nädalatel väga jonnakas, siis mõtlesin just et äkki peaks iga hommiku ennast jälle kaaluma hakkama, siis saab päeva jooksul vajadusel muudatusi sisse viia....kunagi kaalusin iga päev ja kui hommikul nägid kas või -100 grammi siis oli kergem lõunal supikõrvale leib võtmata jättasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.