Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
DUELL: 5 ette
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.12

Alustame duellitamist 1.veebruaril ja meie kõigi ühiseks suureks sooviks on kaalul näha esimese numbrina viite!smiling smiley

Lõppkuupäevaks 1.mai!

EDU kõigile, kindlat meelt ja vähe kaloreid igasse päeva!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.15

Minu enda kaal siis tänase seisuga 60,0
Viimased 5 aastat pole kaalul esimese numbrina 5 olnud, ja kui see nüüd järgmiseks reedeks ära tuleb siis olen küll ikka super õnnelik!smiling smiley

Vahepeal on tulemas suured sünnipäevasöömingud pühapäeval ja esmaspäeval..ja no kuidas siis oma sünnipäeval kooki ei söö..:/ aga loodan siiski kõige muu arvelt tubli olla ja järgmisel nädalal kaalul ilusat numbrit näha!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.28

Minul siis täna hommikul 63,4, see ka 11 aasta parim tulemus. smiling smiley Nii, et olen väga optimistlikult meelestatud, et Teie abiga oma 19 aasta taguse kaalu saavutan. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.32

TABEL : [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: KairiK
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.49

Kas ei mahu Teie punti ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: tess1310
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.03

Mina liituks ka, aasta tagasi oli viis täiTSa ees, aga istuv tööviis ja stress on oma teinud. Tänahommikune kaal 61,8 ja eesmärk on kümne kilo kaugusel (tegelikult piisaks ka viiest, kuid kui juba siis juba- see kerge, sale tunne on liiga selgelt meeles). 2011 sai kokku alla võetud 20 kilo, millest nüüseks siis tagasi tulnud mingi osa, selle tahakski uuesti ära kaotada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.07

Ei näe küll põhjust, miks meid ei või siin palju olla. Kõik , kes tahavad osaleda, hõigaku oma kaal siia, tänane päev liitumiseks oleks suurepärane. Ja kõigile 5 ette, ka neile, kes ei taha . the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.11

Tabeli tegi Aivik ja tema seda ka täiendab, ma panin ainult lingi, sest esimeses postituses seda ei näinud . Ideaalis peaks vist esipostituses olema, aga kas muuta saab, seda ei tea. Nii, et keda kirjas pole, siis ärge kurvastage, varsti olete. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.13

Minul tänase seisuga 59,5... Esmaspäevast alates hoopis 1 kg juuressad smiley Ei tea, kas põhjus on liigses vee ja tee joomises, mida usinalt harrastanud olen, või Body Pumpi trennis, millega üle pika aja sel nädalal jälle alustasin, ja mille tõttu äkki veidi rohkem head-paremat suhu pistnud kui vaja...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.40

Kampa saab ? confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.59

Minu kaal täna hommikul 58,2 kg smiling smiley nädalavehtusel samuti sünnipäevad ees ootamas, aga loodan säilitada kainet mõistust, mis mul tavaliselt pole õnnestunud kui midagi head silmapiiril, seekord üritan tugev olla, sest ennem duelliga liitumist võtsin juba pea 2 kg alla, ja ei tahaks seda tulemust rikkuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.21

Uued kampatahtjad on kirjas. Kõik, kes on oma hommikuse kaalu teatanud, on samuti tabelis. Kes veel teatanud ei ole, teatage. Edu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: sirku001
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.43

Hei!

Minu tänane kaal siis 60,7 kg. 300grammi läinud aga asi seegi smiling smiley. Millegipärast minul see tabel ei avane sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 01. February 2013, kl 16.40

Hetkeseisuga 14 osalejat - lahe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 01. February 2013, kl 21.56

Tänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 01. February 2013, kl 23.53

Tabeli link: [docs.google.com]
anna teada kas said lahti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 02. February 2013, kl 00.07

Nõndaks, tabelis on kokku 14 inimest. Tegin need, kes teatasid 1.veebruari jooksul kaalu, teist värvi (seal on ka need, kes meie eelmises foorumiteemas oma kaalu ja eesmärgi mainisid). Edaspidi postitame ikka siia teemasse kõik eks? Siis on vähem sähvimist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 02. February 2013, kl 00.16

Pisut naljakat statistikat: meie kollektiivne kaal on hetkel 803kg, soovime selle saada 716.2kg peale, seega soovime kaotada kokku 87kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: tess1310
Kuupäev: 02. February 2013, kl 08.39

Mul hakkab õnneks viimaseid päevi mind kiusanud nohu taanduma, loodan täna vana tuttava trennirutiiniga uue alguse teha- tean, et minu puhul on vajalik, peale toidupäeviku pidamise, ka aktiivne liikumine (mida viimase aasta jooksul on häbiväärselt vähe olnud erinevatel põhjustel eye rolling smiley ) nii et, Jillian Michaels, hoia alt grinning smiley
Ja ma ei suuda oma kaloreid täis süüa... No ei mahu lihtsalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 02. February 2013, kl 10.36

Kui otsustasin loobuda magusa söömisest ja teen kaalulangetus kapsasuppi ,( mida ma väga armastan), siis õhtul vahel jääb kaloreid üle, siis näksin kreekapähkleid. Need on hullud kaloripommid, aga annavad vajalikke rasvu, mida mujalt ei saa.
Minu kiidulaul on kapsasupile, mis on enamus päevadel kapis valmis. Kui tavaliselt söön, siis lisan koort või sinki või kartulit, võtan leiva võiga kõrvale. Kui kalorid otsakorral, siis ei pane midagi. Aitab seedimist korras hoida, annab vajalike toitaineid, puhastab seedimist jne. - supertoit. Ja oi kui odav omahind. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 03. February 2013, kl 12.22

Tundub, et kõik teevad vist usinasti süüa ja sporti, sest kedagi näha pole. smiling bouncing smiley Ise olen ka kõvasti lihast liigutanud ja täna hommikul näitas kaal kilo rohkem, kuna söönud olen normi piires, siis hakka või arvama, et lihasmass on kasvanud. Aga kas pekk polegi põlenud confused smiley Jah, täna tundun ma endale eriti paks, naljakas, et 15 kilo raskemana, polnud kunagi sellist probleemi. Nüüd ruttu lumehange sumpama, et reedeks ikka miinus näha oleks. Halasin natuke ja näed, juba saigi enesetunne paremaks hot smiley Toredat pühapäeva kõigile, metsas lumehanges näeme. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 04. February 2013, kl 06.27

Minu 1.02 kaal oli asendav 61,7kg confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 04. February 2013, kl 20.30

Panin tabelisse ka Kalka, algandmetega 63,9 -> 58 smiling smiley
täna hommikul kaalule astudes olin 63.7.. kui arvesse võtta nädalavahetuse söögiorgiat ning asjaolu, et lisandunud on tühised 0.7 kg, olen asjade käiguga üsna rahul grinning smiley
Mõni hea inimene võiks nädalavahetustel seista piitsaga minu ja köögi vahel winking smiley kas on vabatahtlikke? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 04. February 2013, kl 21.12

Aivik, ma võin tulla. Mis teil seal head süüa pakutakse ? Kui sobib, siis tuleme terve perega, kuigi siis pole enam valvurit vaja, meie suur tiim sööb sinu eest kõik ära . tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 04. February 2013, kl 21.42

Õnneks oli sel nädalavahetusel kalorivaene söögiorgia, näksisime peaasjalikult toorest porgandit, lillkapsast, kurki ja suvekõrvitsat (seda kõike dipikastmega muidugi) ning magustoiduks mesimagusat melonit.. ja vana head kass arturi kooki grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 04. February 2013, kl 23.24

Nonii ma loodan et nädalavahetus kõigil üle elatud, loodetavasti ikka kalorivaeseltgrinning smiley
Mul oli juubel ja sai ikka korralikult mugitud, soolasest tegin ilma nahata ahjukana, aga magusast üliii läilat shokolaadikooki, mida õnneks ei kannata palju süüagrinning smiley Täna hoidsin ennast tagasi, seedisin veel pühapäevast kooki ja praeguseks õnneks lausa 0,6 kg kadunud, loodetavasti püsib reedenismiling smiley

Toidust ma ei keela endale midagi, see oleks piinamine ja mingil hetkel murdun, olen seda juba umbes 30 korral tunda saanud, kui jälle kaalulangusega alustangrinning smiley Söön lihtsalt väikseid koguseid ja vahest, kui üle söön siis teen järgmisel pöeval organismi puhastamiseks ja tagasi järje peale saamiseks veepäeva. Soovitan kõigile, mõjub suurepäraselt!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 07. February 2013, kl 08.13

Vastik-vastik, nädala alul lõi kaalu üles, siis kukkus alla tagasi ja nüüd tiksub 100 grammi edasi-tagasi. Kui nüüd mingit vabalangemist ei tule, siis olen homme küll plussis. See on igas mõttes tohutult masendav. Olen nüüd mitu nädalat normi piires söönud ja liigutanud ennast ka mõistuse piires, mitte üle koormates. Ei tea, mis jälle valesti on. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Jonna
Kuupäev: 07. February 2013, kl 09.49

Appi, kui tublid! Ma lihtsalt ei saa aru,kuidas Te seda teetewinking smiley Mina treenin, söön minimaalselt ja tulemus on -500g nädal ja nädalavahetusel +600gsad smileyhot smiley tunnen ennast selle kollina.
Aga teie...eduka "5" ni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kessu94
Kuupäev: 07. February 2013, kl 10.02

tere....võtke mind ka palun duelli....smiling smiley olen praegu 61,6 kg, eesmärk oleks maiks 55 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 07. February 2013, kl 11.53

Minu jaoks on ka täielik müstika mismoodi inimesed kaalu kaotavad.. ja tahtejõudu omavad. Mul tänahommikune kaal 63,7 - 0,7kg juures eelmise reede kaalule. Iseenesest pole see ju suurem kõikumine aga motivatsioonile mõjub väga pahasti.
Kessu94 läks ka tabelisse kirja!
Kerget jalga hommehommikusel kaalumisel! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.