Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 07. February 2013, kl 17.24

Minu viimased kilod on kõik sellise teosammuga tulnud, et vihale ajab. Ma ei tahagi 2kg nädalas, nagu eile sellel naisel seal "Kaalul on rohkem kui elu" saates, aga -500g oleks ülihea. Aga mida kaal teeb, üles alla üles alla üles alla. Noh grammike ikka alla rohkem, aga just nimelt grammike grinning smiley Mõtlesin, et teen täna koormusvaba päeva, tulemuseks sai ainult 10 km õues käruga trampimist grinning smiley Polnud kunagi varem mõõtnud, kui palju liigun. Ja nii iga päev thumbs up Õhtul veel tantsutrenni, aga see rohkem ajutreening, sest koreograafia ajab ajud segi. Et ikka koormusvaba oleks, siis jätan ära kiirtrenni ja jõuharjutused the finger smiley
Ärge siis homme väga vähe kaaluge, muidu hakkan nutma smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 08. February 2013, kl 05.46

Tere varahommikust, kaasvõitlejad!
Minu kaal 58,9. Olen tulemusega väga rahul, aga veidi imestunud küll. Eile patustasin ikka korralikult, no nii käest ära polegi veel läinud - menüüsse said kirja üüratu koogitükk ja 2 klaasi veini. Ülejäänud nädala olin aga eeskujulik. 2X Body Pumpi ja eile kõmpisin karistuseks jala koju (u 30 min)smiling smiley Ausalt öeldes mulle see karistus väga meeldis, kevade poole võtan plaani 1-2x nädalas olla autovaba ja tulla jala koju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 08. February 2013, kl 05.55

Hommikust varajast smiling smiley

Minu tänane kaal on juba märksa ilusam - 59,7kg ehk siis täpselt 2kg nädalaga üleliigset maha kandmisele grinning smiley

Katsun ndl.vahetus enamvähem tubli olla kuigi lapsel 10-s juubel ja tuleb head paremat külalistele vaaritama hakata smiling smiley


Ilusat reedet ja nädalavahetuse algust,

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 08. February 2013, kl 06.41

Hommikut kaunit smiling smiley

Ei ole just midagi kiitvat lisada-ilusamad ajad vist seljatatud, kus 63,5´lt 58,8 läks nagu nalja, nüüd paras võitlus. No ja kui loen siit, kui tublilt treenivad siin kõik on, siis ma oma laste sõidutamiste kõrvalt kooli, koju, lasteaeda ja trennidesse ei leia seda aega... NO ja nagu nõiaväel, kui end siia kirja panin, tabas mind oheldamatu võitlus kommikausiga-kaalust näha, kes alla jäismiling smiley)
Lohutan end küll, et rinnapiimatoodanguks, aga keda ma petan, eksolesmiling smiley) nii et aus ennekõike ja 58,5kg kirja ja loodame, et kevadega kaob vajadus sukelduda kommikausissmiling smiley)

Parimatega

Mecats

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kessu94
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.49

tänane kaal 61 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.19

tänahommikune kaal 63,8kg. Järgmine nädal läheb ehk paremini..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.35

Sügav kummardus, minu palveid on kuulda võetud. Öösel käis keegi, kes salaja kaalu vähemaks viis grinning smiley Täna hommikune tulemus siis : 62,8kg ja kadunud on 600g . smiling bouncing smiley AAAAA, ma olen nii õnnelik- nii õnnelik the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: KairiK
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.56

Kiitus kõigile, kes kaalu ilusti langetasid! minu tänane kaal 65,3 ehk siis ainult -200 gr! Luban, et järgmisel nädalal saan juba kirjutada numbri mis algab 64-ga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Minnil
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.59

Minu tulemus 59,6 (-0,4). Kartsin, et pigem tuleb juurde, sest trenni see nädal ei jõudnud, sõin 3 päeva väljas (ei olnud võimalik täpset kalorsust kindlaks teha) ja käisin ka ühel sünnipäeval, st tort + alkohol. Proovisin toidukogustega piiri pidada ja ilmselgelt oli abiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: keira
Kuupäev: 08. February 2013, kl 10.37

Tänane kaal siis 61,6 kg. Pole just palju langust, aga miinus siiski...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 08. February 2013, kl 11.15

Heihei, minu tänane kaal on 57,9 kg. võrreldes siis eelmise nädalaga -300g vähem. Olen rahul kuna nädalasees kõikus kaal ja oli ka plussis. Loodan järgmisest nädalast muidugi suuremat miinust, pean vaid pingutama ja mitte unustama vett juua ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 08. February 2013, kl 11.19

Tore, et pea kõigil miinused smiling smiley Ja ega meie kaalud pole nii suured ka et iga nädal 2 kilo alla läheks, nii et oleme tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 08. February 2013, kl 12.34

Duellile mõtlemine, aitas minul küll terve nädal korralik olla. Oli 1 kindel tähtaeg, millele pidin vastu minema ja 1 nädal oli selleks piisavalt lühike aeg, et hakkama saada. Nüüd siis jälle uus nädal ees smiling smiley Varasemalt oligi vist see probleem, et tegin liiga pikad plaanid ja kui mõtelda 3 kuu peale, siis see tundus terve igavik. Aitäh kõigile kaaslangetajatele, tublid olete ja järjekordset edukat algavat langetusnädalat meile kõigile smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 08. February 2013, kl 12.48

Tere
minu kaal siis täna hommikuse seisuga 63,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 08. February 2013, kl 17.41

Minul 5 ette saavutatud ja meel on oioioi kui rõõmus, pole 5 aastat sellist numbrit kaalul näinud!! Tänase seisuga siis 58,5

Langus on 1 nädala kohta natuke liiga suur, kuid pool tuli öise oksendamise arveltconfused smiley Seega järgmise nädala eesmärgiks sean seda numbrit hoida!

Aga oioi milline motivatsioon on kaalul nii väikest numbrit näha, lausa lust vaadata, tahaks kohe iga natukese aja tagant kaalule astuda, ja igasugune näksimise ja burkside isu on täielikult kadunud!

TUBLID olete kõik ja jätkake samas vaimus!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: sirku001
Kuupäev: 08. February 2013, kl 22.34

Minu tänane kaal on 60,2. Ehk siis 700gr kadunus.jepiiii

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: KairiK
Kuupäev: 12. February 2013, kl 11.33

Kuidas teil läheb? kas kõik suudavad ilusti toitumisega piiri pidada? Kas kukli söömine ka ikka plaanis? Proovime siis kahe kukliga piirduda ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 12. February 2013, kl 16.34

Mul ei ole ühtki kuklit planeeritud, aga muus osas kipub vägisi patunädalaks kätte. Täna tuleb sõbranna külla, homme ammuse sõbraga õhtusöök, neljapäev...Mnjah, Valentine... Kõneleb iseenda eest. Vaatame, mis reede toobsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kalka
Kuupäev: 12. February 2013, kl 23.15

63,9oli reedel, nüüd uus reede varsti käes, loodan et seekord kukub...
tublid olete.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 13. February 2013, kl 09.56

Mina liialdasin ilmselgelt kukliteda, aga see on ka ainuke peotoit, mis ahvatleb, ülejäänud (kartulisalat, seapraad jne.) jätab täiesti külmaks. Aga nagu me kõik teame, siis paksuks ei minda 1 päevaga, vaid see on järjepideva vale söömise tulemus. Sõin ja nautisin 200ga drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 14. February 2013, kl 10.18

Esimese nädalaga kadus meie duellil 8 kg rasva- vägev the finger smiley Näis, mida vastlanädal toob, siis vahele 1 tavaline nädal ja siis hakkame jälle sööma- Vabariigi aastapäev spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 14. February 2013, kl 21.15

Oi , ma juba pelgan homset. Täna sai natuke rohkem söödud, kui muidu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 15. February 2013, kl 07.03

Tere,

Ei loobunud kuklitest, säbrapäeval sõin sushit täies mahus-smiling smiley)nõrkus on nõrkus, mis tehasmiling smiley
Täna veel lisandub killuke poja sünnipäevatorti, aga muidu olin tubli ja hkkan easi ka olem-pole probleemi vast smiling smiley)
Tänaseks hommikuks minu kaal 57,6kg.

Kaunist algavat päeva!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 15. February 2013, kl 09.42

Te olete ikka üks tublim kui teine. Mina lasin sel nädalal kõigel minna, sõin vastlakukleid nii, et süda paha, eile oli shokolaadimaraton. Kaal on täpselt sama mis eelmisel nädalal ehk et midagi pole muutunud.

Üks küsimus, kui ma tabelis uusi kaalunumbreid sisestan siis kas selle kaaluvahe arvutan alg-kaalust või eelmise nädala kaalust? Äkki keegi teab?

Järgmisel nädalal söön vähem ja korralikumalt, ausõna! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Minnil
Kuupäev: 15. February 2013, kl 09.43

Minu tänane kaal 58,9. Rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 15. February 2013, kl 09.50

Minu täna hommikune kaal on 57,7 kg. Lootsin küll rohkemat, ei tea kas süüdi eilne ülesöömine, või loeb see et hakkasin trenni tegema ja see nädal juba kaks korda jõudu teinud. Ei tea, aga hea tunne ikkagi, kuna -200grammi siiski langus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 15. February 2013, kl 09.52

Nuta või naera - täna hommikul 59,8, seega eelmise reedega võrreldes 900 g JUURES! Sai veidi patustatud, aga et kohe nii hullusti.... Ohjah. Mis seal ikka. Pea püsti ja edasi!

Aivik - meil sai vist kokku lepitud, et teatame oma näidud siia ja käps3k paneb ise näidud tabelisse?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 15. February 2013, kl 09.57

Ohoo, mind selle postituse ajal vist siin siis ei olnud. Kus käps3k tabel on muidu? Mul pole linki.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: KairiK
Kuupäev: 15. February 2013, kl 10.04

Nii, täna ei saa küll kaalu numbri üle rõõmustada! Jäädes ennekõike ausaks nii iseenda kui teie suhtes, siis pean tunnistama tõsiasja + 500 gr eelmise nädala kaalule sad smiley kaal seega 65,8.

Eks ma tean ka selle nädala nõrki kohti, nii et üllatus see ei olnud. Ega muud kui tuleb kuidagi püüda ikka ree peale saada.

Kõigile kes suutsid sellel nädalal, hoolimata mitmetest ahvatlustest, tubliks jääda, suur-suur kiitus! Täna on teil põhjust enda üle eriti uhkust tunda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 15. February 2013, kl 10.05

Ei mina ei pane midagi tabelisse, ma lihtsalt lobisen rohkem, kui teised the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.